БЕЗМЕЖНИЙ+

BMW M

BMW M4 Кабріолет. Радикально більше.

БЕЗМЕЖНИЙ+BMW M4 Кабріолет. Радикально більше.

Розгін від 0 до 100 км/год, с

4,6 (4,4)

Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв

317 (431) / 5.500–7.300

Споживання в змішаному циклі, л/100 км

9,1 (8,7)

Викиди CO2, г/км

213 (203)

Споряджена маса (ЄС), кг

1840 (1865)

Зарядись адреналіном та рушай за сонцем. Разом із високоточним керуванням, захоплюючою спритністю та надзвичайною динамікою. Разом із двигуном, який чітко демонструє свою перевагу. Разом з комбінацією технологій, спортивна природа яких є безсумнівною. Разом із надійністю, яка виражається впевненою посмішкою, коли ви їдете з відкритим верхом: BMW M4 Кабріолет є символом амбіційної свободи на чотирьох колесах.

МОВА ФОРМ, ЯКІ ПРИТЯГУЮТЬ ПОГЛЯДИ.

Дизайн з темпераментом.

BMW M4 Кабріолет надихає своїм спортивним характером, динамічним силуетом та складаним жорстким дахом, і все це все гарантує безмежну насолоду від водіння протягом всього року. А саму їзду з відкритим верхом доповнюють такі особливості дизайну, як традиційний для серії M повітрозабірник з подвійними решітками з логотипом “M4”, решітки бокових повітрозабірників M s скошені подвійні вихлопні труби M.
Читати далі

Лінії кузова в стилі купе.

BMW M4 Кабріолет виглядає мускулистим і спортивним завдяки своїй витягнутій формі з контурними боками. Довгий силует завершується виразною задньою частиною з широким положенням коліс, яка додає образу потужності й захоплюючої динамічності. І при закритому, і при відкритому жорсткому даху.
Читати далі

Потужна передня частина.

Передня частина BMW M4 Кабріолет просто рветься вперед, вона оснащена характерним повітрозабірником з чорними глянцевими подвійними ребрами та великими повітрозабірниками на бампері, і це все підкреслюється повністю світлодіодними фарами. Філігранний дизайн та вражаюча яскравість передніх фар гарантують добру видимість вашого авто вдень та чудово освітлять ваш шлях вночі.
Читати далі

Виразна задня частина.

Розширені колісні арки виражають величезну потужність BMW M4 Кабріолет. Обновлені задні світлодіодні фари підкреслюють рішучий вигляд задньої частини автомобіля незважаючи на те, чи включені вони, чи ні. Скошені подвійні вихлопні труби M та дифузор M також чудово поєднуються із заднім бампером з характерними повітрозабірниками.
Читати далі

Аеродинамічні елементи.

Два вертикальні передні повітрозабірники Air Curtain та бокові повітрозабірники M з інтегрованими елементами Air Breather знижують аеродинамічний опір навколо колісних арок. І все це заради оптимальних аеродинамічних характеристик та, без чого не обійшлося, для прискоренгя пульсу.
Читати далі

Складаний твердий верх.

Жорсткий верх автоматично відкривається приблизно за 20 секунд на швидкості до 18 км/год, й вже за мить ви відчуваєте максимальне задоволення від їзди, поєднане з інтенсивністю відчуттів від кабріолета. Навіть коли дах піднято, він також візуально захоплює та дає додаткову безпеку, а приємна внутрішня акустика зберігається навіть на високій швидкості.
Читати далі

Повністю світлодіодні фари.

У задніх фарах функцію освітлення також повністю виконують світлодіоди. Витягнута L-подібна форма фар з цілісним контуром блоку освітлення гармонічно поєднується з кришкою багажника, підкреслюючи неповторний стиль задньої частини авто.
Читати далі

ПАКЕТ M COMPETITION.

Пакет M Competition забезпечує значно динамічніше керування завдяки підвищеній потужності та спеціальним налаштуванням адаптивної підвіски Adaptive M. Спортивна вихлопна система M зі спареними чорними хромованими вихлопними трубами випромінює потужній і повний звук двигуна. Крім того, до складу пакета включено полегшені спортивні сидіння M та ексклюзивні 20-дюймові легкосплавні диски M з різнорозмірними шинами.

ЖОДНИХ ОБМЕЖЕНЬ.

BMW M

ЖОДНИХ ОБМЕЖЕНЬ.

Водії BMW M4 Кабріолет, які вирушають за сонцем, відчують надзвичайно насичені адреналіном моменти. І все це завдяки двигуну M на 431 к.с., який вивільняє свою потужність ретельно виміряними дозами. А оскільки з автоспорту ця модель успадкувала такі технології, як активний диференціал Active M Differential та M Servotronic, M4 Кабріолет завжди реагує максимально точно та технічно досконало, рухаючи вас межі модливого. І підвищуючи ваш пульс.

Читати далі

РЯДНИЙ 6-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWIN POWER TURBO.

Рядний шестициліндровий бензиновий двигун об'ємом 3,0 л M TwinPower Turbo поєднує в собі найкраще з двох світів: високу частоту обертів до 7.600 об/хв та величезну потужність при максимальному моменті у 550 Нм. Пряме впорскування з подвійним турбонагнітанням і типовими тонкими настройками M змушує двигун реагувати на найлегші доторки до педалі газу енергійним рухом і впевненою тягою. Численні інновації, такі як безштуцерна конструкція або полегшений кований колінчастий вал в рамках концепції інтелектуальних полегшених конструкцій поліпшують динаміку та прискорюють розгін, зменшують споживання палива, а також дають можливість розподіляти навантаження на осі у майже ідеальному співвідношення 50:50. А ось і винагорода: безпрецедентно гнучке управління, підкреслене звучанням двигуна M, яке ні з чим не сплутати.

Витрата пального та викиди СО2.

  • Disclaimer reference invalid