BMW X1 - ідеальний автомобіль для тих, хто хоче інтерпретувати задоволення від водіння відповідно до своїх потреб і запитів. Його пропорції SAV демонструють вражаючий апломб, його внутрішню величезну гнучкість. Завдяки лінійкам BMW xLine і BMW Sport Line він пропонує два світи дизайну, які дозволяють вам встановити особливі акценти в зовнішньому вигляді та салоні. Завдяки поєднанню BMW EfficientDynamics і ефективним бензиновим та дизельним двигунам BMW TwinPower Turbo, BMW X1 має вражаюче низькі показники споживання і викидів палива у всіх версіях двигунів.
 

Як перший Sports Activity Vehicle, BMW X3 був колись засновником свого класу автомобілів. Тепер нове покоління є двигуном інновацій в своєму сегменті: з прогресивними функціями, такими як частково автономне водіння й інтелектуальний повнопривідний BMW xDrive, BMW X3 підвищує задоволення від водіння на новий рівень. Це переконливо демонструє виразна, спортивна присутність, особливо високоякісна атмосфера в салоні та дизельні або бензинові двигуни BMW TwinPower Turbo з високим крутним моментом. Готові до нових пригод - як тільки готові ви.
 

BMW X4 вражає разючею фігурою, в будь-який час і в будь-якому місці. Завдяки своєму екстравертному дизайну він поєднує в собі стиль життя і продуктивність та об'єднує дві речі, які ніколи не зливалися раніше в цьому сегменті: Типова потужнысть Х та естетика класичного купе. Завдяки високоефективним двигунам BMW TwinPower Turbo і стандартному оснащенню, таким як регульоване спортивне рульове управління та Performance Control, BMW X4 демонструє свій імпульсивний характер повною мірою.

У своєму четвертому поколінні BMW X5 знову перевершує свої власні стандарти - як спортивно-утилітарний автомобіль (SUV), який пропонує виняткову розкіш у всіх галузях, де пред'являються високі вимоги. Це гарантується широким спектром інтелектуальних технологій, які підвищують ефективність, динаміку руху, комфорт і універсальність на абсолютно новий рівень - як на дорозі, так і поза нею. Кращий з двох світів, об'єднаний у виключно зручний гібридний повний привід: BMW X5 xDrive45e.


Потужний і спортивний. Виглядає як модель Х та одночасно спортивний купе. BMW X6 перевершує всі обмеження. Його двигуни BMW TwinPower Turbo представляють собою потужну суміш динаміки та ефективності, а BMW xDrive допомагає вивести цю міць на вулицю. Видатне обладнання, таке як пакет Design Pure Extravagance, а також високоякісні матеріали, характеризують автомобіль, який обов'язково займе центральне місце, і в той же час є разюче функціональним.
 

Пам'ятник в своєму класі: BMW X7 - це новий вид автомобільної розкоші. Завдяки своїй першокласної елегантності та видатній присутності він визначає нову еру повного задоволення від водіння. І з новаторським дизайном він забезпечує незабутні враження з самого першого погляду.
 

Незалежно від того, шукаєте ви стару або нову модель BMW X - тут ви знайдете всю інформацію, звіти про випробування та пропозиції щодо фінансування та здачі в оренду нинішніх моделей BMW X - і, звичайно ж, дилера для вашого тест-драйву.

Читати далі

ТРЕТЄ ПОКОЛІННЯ.

BMW X серії BMW X1 U11 третього покоління вид три чверті спереду на дорозі

(BMW U11)

У 2022 році вийшов X1. Це майстерне поєднання впевненості, універсальності та функціональності. Доступний з бензиновим, гібридним або повністю електричним двигуном, X1 відрізняється потужним, чистим дизайном: впевнена передня частина з видатною майже квадратною подвійною решіткою радіатора, монолітними елементами дизайну та типовими для X майже квадратними колісними арками надають йому сильний образ. Це контрастує з тонкими адаптивними світлодіодними фарами, що простягаються далеко в боки, і вертикальними пропорціями.

Поєднання потужності та динаміки віддзеркалюється технічними характеристиками. BMW X1 доступний із заднім і повним приводом або адаптивнит BMW xDrive, що поєднує надзвичайну динаміку водіння з винятковою тягою та безпекою водіння. Автоматична 7-ступінчаста трансмісія з подвійним зчепленням Steptronic забезпечує швидке перемикання передач і точне керування, зберігаючи при цьому мінімальне споживання. Гібрид, має запас ходу до 89 км (WLTP).

Період виробництва: 2022 – по сьогодні

Двигуни: 1,5–2,0 л (100–150 кВт, 136–204 к.с.), 3- та 4-циліндрові

Довжина/ширина/висота: 4500 мм/1845 мм/1630–1642 мм

BMW iX1.

Зустрічайте перший повністю електричний компактний позашляховик BMW. Сучасний і впевнений, він поєднує потужні динамічні характеристики BMW X1 з ефективністю BMW eDrive.

Читати далі

ПЕРШЕ ПОКОЛІННЯ.

BMW серії X BMW iX1 U11 першого покоління, вид спереду на три чверті, їзда по дорозі

(BMW U11 BEV)

У 2022 році BMW додає до свого портфоліо перший повністю електричний компактний позашляховик BMW. Автомобіль є початковою моделлю з електроприводом у BMW серії X.

BMW iX1 поєднує в собі чудову динаміку класичного компактного SUV із сучасною ефективністю технології BMW eDrive. Завдяки компактним високовольтним батареям у ходовій частині автомобіля та системі рекуперації BMW iX1 xDrive30 легко долає відстань до 400 кілометрів (WLTP) з одним зарядом батареї, виробляючи до 230 кВт (313 к.с.) *.

Жорстока передня частина та вертикальні пропорції створюють винятково сучасний та динамічний вигляд. Додані сині акценти ефектно підкреслюють електропривід потужного автомобіля. І інтер’єр не менш сучасний: зручні сидіння з функцією осцилюючої основи сидінь не залишають бажати кращого, а елегантний безрамковий вигнутий дисплей BMW із сенсорним і голосовим керуванням є центральним інтерфейсом для потужного BMW iDrive.

Період виробництва: 2022 – по сьогодні

Двигуни: Електродвигун (понад 230 кВт, 313 к.с.)*

Довжина/ширина/висота: 4 500 мм/1 845 мм/1 616 мм

* Значення потужності залежать від рівня заряду акумулятора.

BMW XM.

Ефективність і розкіш мають нове обличчя: виразне, електричне, ексклюзивне. На сцену виходить абсолютно новий автомобіль у вигляді BMW XM. Гібридна технологія останнього покоління, що підключається, поєднує водіння виключно на електричній тязі з потужними характеристиками BMW X і типовою високою продуктивністю BMW M.

Читати далі

ПЕРШЕ ПОКОЛІННЯ.

BMW серії M BMW XM G09 вид спереду їзда по вулиці

(BMW G09)

Оснащений сучасною гібридною технологією від електромережі, BMW XM забезпечує спортивну потужність 480 кВт (653 к.с.) на дорозі завдяки своєму нещодавно розробленому двигуну V8 і завдяки 88 км запасу ходу на чисто електричному ходу (WLTP) забезпечує майже безшумну роботу та відсутність викидів. водіння.

Зовні великі та потужні пропорції також демонструють його безкомпромісну індивідуальність. Завдяки новому, безпомилковому дизайну передньої частини, бренд BMW M ще більше утверджується в сегменті люкс.

Виграшне поєднання елементів BMW M і BMW X разом із безкомпромісним стандартом розкоші для створення чогось абсолютно нового також систематично продовжується в інтер’єрі BMW XM. Передня частина відображає орієнтацію на продуктивність. У типовому стилі BMW M увага зосереджена на водієві. Нова група екранів BMW Curved Display створює міст між традиційною орієнтацією на водія та сучасним цифровим характером.

Надзвичайно орієнтована на водія передня частина салону контрастує із затишною та розкішною атмосферою салону ззаду. Саме тут пасажири зустрічають притулок з характером знаменитості та матеріалами найвищої якості, натхненними поверхнями та виразними деталями. Дах із тривимірною призматичною структурою є оптичним акцентом у задній частині. Разом із розсіяним освітленням цей елемент вражаюче передає взаємодію прогресивної розкоші та комфорту.

Термін виробництва: з кінця 2022 року

Двигуни: 4,4-літровий (360 кВт, 489 к.с.) 8-циліндровий двигун внутрішнього згоряння + електродвигун (145 кВт, 197 к.с.), сукупна потужність 480 кВт, 653 к.с.