BMW X1 - ідеальний автомобіль для тих, хто хоче інтерпретувати задоволення від водіння відповідно до своїх потреб і запитів. Його пропорції SAV демонструють вражаючий апломб, його внутрішню величезну гнучкість. Завдяки лінійкам BMW xLine і BMW Sport Line він пропонує два світи дизайну, які дозволяють вам встановити особливі акценти в зовнішньому вигляді та салоні. Завдяки поєднанню BMW EfficientDynamics і ефективним бензиновим та дизельним двигунам BMW TwinPower Turbo, BMW X1 має вражаюче низькі показники споживання і викидів палива у всіх версіях двигунів.
 

Як перший Sports Activity Vehicle, BMW X3 був колись засновником свого класу автомобілів. Тепер нове покоління є двигуном інновацій в своєму сегменті: з прогресивними функціями, такими як частково автономне водіння й інтелектуальний повнопривідний BMW xDrive, BMW X3 підвищує задоволення від водіння на новий рівень. Це переконливо демонструє виразна, спортивна присутність, особливо високоякісна атмосфера в салоні та дизельні або бензинові двигуни BMW TwinPower Turbo з високим крутним моментом. Готові до нових пригод - як тільки готові ви.
 

BMW X4 вражає разючею фігурою, в будь-який час і в будь-якому місці. Завдяки своєму екстравертному дизайну він поєднує в собі стиль життя і продуктивність та об'єднує дві речі, які ніколи не зливалися раніше в цьому сегменті: Типова потужнысть Х та естетика класичного купе. Завдяки високоефективним двигунам BMW TwinPower Turbo і стандартному оснащенню, таким як регульоване спортивне рульове управління та Performance Control, BMW X4 демонструє свій імпульсивний характер повною мірою.

У своєму четвертому поколінні BMW X5 знову перевершує свої власні стандарти - як спортивно-утилітарний автомобіль (SUV), який пропонує виняткову розкіш у всіх галузях, де пред'являються високі вимоги. Це гарантується широким спектром інтелектуальних технологій, які підвищують ефективність, динаміку руху, комфорт і універсальність на абсолютно новий рівень - як на дорозі, так і поза нею. Кращий з двох світів, об'єднаний у виключно зручний гібридний повний привід: BMW X5 xDrive45e.


Потужний і спортивний. Виглядає як модель Х та одночасно спортивний купе. BMW X6 перевершує всі обмеження. Його двигуни BMW TwinPower Turbo представляють собою потужну суміш динаміки та ефективності, а BMW xDrive допомагає вивести цю міць на вулицю. Видатне обладнання, таке як пакет Design Pure Extravagance, а також високоякісні матеріали, характеризують автомобіль, який обов'язково займе центральне місце, і в той же час є разюче функціональним.
 

Пам'ятник в своєму класі: BMW X7 - це новий вид автомобільної розкоші. Завдяки своїй першокласної елегантності та видатній присутності він визначає нову еру повного задоволення від водіння. І з новаторським дизайном він забезпечує незабутні враження з самого першого погляду.
 

Незалежно від того, шукаєте ви стару або нову модель BMW X - тут ви знайдете всю інформацію, звіти про випробування та пропозиції щодо фінансування та здачі в оренду нинішніх моделей BMW X - і, звичайно ж, дилера для вашого тест-драйву.

Читати далі