0:00
0:00 /  0:00

ГРОМАДСЬКІ
ЗАРЯДНІ СТАНЦІЇ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ.

ВАША НАДІЙНА МЕРЕЖА ЗАРЯДНИХ СТАНЦІЙ.

BMW i5 eDrive40: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 18,9–15,9; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 498–582

ПЕРЕВАГИ
ЗАРЯДЖАННЯ В ДОРОЗІ.

Громадське заряджання BMW, громадські зарядні станції

БУДЬТЕ ГНУЧКИМИ
КОРИСТУЙТЕСЯ ГРОМАДСЬКИМИ ЗАРЯДНИМИ СТАНЦІЯМИ.

Зручно припаркуйте та зарядіть свій автомобіль, коли наступного разу поїдете до міста. Громадське заряджання електромобілів та гібридів пропонує вам повну гнучкість. Під час тривалих поїздок або подорожей заряджайте свій повністю електричний автомобіль надшвидко на зарядних станціях високої потужності. Зарядні кабелі та зарядна картка BMW Charging Card для громадської зарядної мережі входять до комплекту постачання електромобіля або плагін-гібрида BMW.

Громадське заряджання BMW, громадські зарядні станції

РОЗШИРЕНА ЗАРЯДНА ІНФРАСТРУКТУРА.

Скористайтеся тарифом Active, щоб заряджатися за прозорою та привабливою фіксованою ціною в одній з найбільших в Європі зарядних мереж, що постійно розширюється. В одній із найбільших в Європі мереж зарядних станцій, яка постійно розширюється. Громадські зарядні станції для вашого електромобіля легко знайти на Картах BMW, у застосунку My BMW або у вашому транспортному засобі. Крім того, ви можете спланувати свій маршрут, оптимізований з точки зору заряджання, за допомогою застосунку My BMW або безпосередньо у вашому автомобілі. 

Громадське заряджання BMW, швидке заряджання

ЗАРЯДЖАЙТЕСЯ ШВИДШЕ — І ПОДОРОЖУЙТЕ ШВИДШЕ.

Заощаджуйте дорогоцінний час завдяки надшвидкому заряджанню. У дорозі, на зарядних станціях високої потужності є дуже економною за часом. Оптимізований для заряджання маршрут у навігації вашого електромобіля BMW дозволяє вам заздалегідь побачити зарядні станції. Це допомагає скоротити тривалі подорожі, оскільки ви можете зарядити достатній запас ходу за дуже короткий час.

ОЗНАЙОМТЕСЬ ІЗ ЗАРЯДНИМИ СТАНЦІЯМИ ДЛЯ ВАШОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ.

Loading Time

Час зарядки для

Громадська зарядка

Cтанція заряджання високої потужності

Особливо швидко ви можете зарядити свій автомобіль на станції заряджання високої потужності (наприклад, у мережі IONITY). Постійний струм (DC), що подається на цих станціях, забезпечує значно вищу зарядну потужність, ніж змінний струм (AC), наприклад, той, що подається з побутової розетки. Ось чому станції заряджання високої потужності особливо добре підходять для заряджання під час подорожей. На дисплеї ви можете побачити мінімальний час, необхідний для заряджання з 10 до 80% рівня заряду батареї за максимальної зарядної потужності автомобіля. У цьому діапазоні заряджання відбувається найшвидше, а також зберігає батарею. Поглянувши на карту, ви побачите всі станції заряджання високої потужності, що входять до мережі BMW Charging. (Дійсний з 22/03/2023)

Станція швидкого заряджання

Якщо вам потрібно терміново дістатися потрібного пункту в місті або під час подорожі, станція швидкого заряджання — це саме те, що вам потрібно. Усе тому, що постійний струм (DC), який подається на цих станціях, забезпечує значно вищу зарядну потужність, ніж змінний струм (AC), наприклад, той, що подається з побутової розетки. Ось чому станції швидкого заряджання особливо добре підходять для заряджання під час подорожей. На дисплеї ви можете побачити мінімальний час, необхідний для заряджання від 10 до 80% рівня заряду акумулятора з потужністю до 50 кВт. У цьому діапазоні заряджання відбувається найшвидше, а також зберігає батарею. Поглянувши на карту, ви побачите всі станції швидкого заряджання в мережі BMW Charging. (Дійсний з 22/03/2023)

Станція заряджання змінного струму

Громадські станції заряджання змінного струму ви знайдете майже скрізь. Вони є оптимальними для регулярного заряджання протягом тривалого часу — наприклад, вночі або під час роботи. На дисплеї ви побачите мінімальний час заряджання від 0 до 100 % рівня заряду батареї з максимальною потужністю 22 кВт. Продуктивність заряджання залежить від комплектації автомобіля. Погляньте на карту та знайдіть усі станції заряджання змінним струмом у мережі BMW Charging. (Дійсний з 22/03/2023)

Домашня зарядка

Зарядний пристрій BMW Wallbox / універсальний зарядний пристрій Flexible Fast Charger

Вдома ви можете зарядити свій автомобіль за допомогою зарядного пристрою Wallbox або універсального швидкого зарядного пристрою Flexible Fast Charger. Для обох типів використовується змінний струм (AC). Залежно від транспортного засобу, спеціального обладнання та ринку, зарядний пристрій Wallbox забезпечує максимальну потужність зарядки 22 кВт, а Flexible Fast Charger — 11 кВт. На дисплеї ви побачите мінімальний час заряджання від 0 до 100 % рівня заряду батареї потужністю 11 кВт.

Filter charging stations

Час заряджання залежить від рівня заряду, температури навколишнього середовища, індивідуального стилю водіння та використання допоміжних пристроїв, а також власне обраного автомобіля. Час заряджання наведено за температури навколишнього середовища 23 °C після попередньої поїздки і може відрізнятися залежно від особливостей використання.


Використовуйте застосунок My BMW для пошуку зарядних станцій, а також для планування, перевірки та керування операціями заряджання — як вдома, так і під час подорожей. Скористайтеся повним набором функцій застосунку My BMW у демо-режимі.

ЗНАЙТИ
ЗАРЯДНІ СТАНЦІЇ — ЛЕГКО.

0:00
0:00 /  0:00


Найближчу зарядну станцію та детальну інформацію про заряджання можна легко знайти у застосунку My BMW або на екрані навігаційної системи безпосередньо у вашому автомобілі, де б ви не знаходилися.

BMW i4 Gran Coupé: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 22,5–15,8; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 406–590

BMW i4 M50 Gran Coupé: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 22,5–18,0; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 415–520

ЗАРЯДНА КАРТКА ТА КАБЕЛЬ

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ ВАШОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ.

ЗАРЯДНА КАРТКА ТА КАБЕЛЬ

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ ВАШОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ.

Громадське заряджання BMW, заряджання вдома

ВАША АЛЬТЕРНАТИВА: ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

Заряджайте свій електромобіль або плагін-гібрид протягом ночі або між поїздками. Розпочинайте свій день із повним зарядом і зручно пристосовуйте заряджання свого електромобіля BMW до повсякденного життя.

Огляд моделей

ПОРІВНЯННЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ МОДЕЛЕЙ.

i5 xDrive40
BMW i4 eDrive40
BMW i7 eDrive50
  • i5 xDrive40

  • Від 2 782 100 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   439 - 537 км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

   30 хв

  • BMW i4 eDrive40

  • Від 2 109 450 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   - км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

   31 хв

  • BMW i7 eDrive50

  • Від 4 116 218 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   570 - 612 км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

   34 хв


BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 19,1–16,1
 

BMW i5 eDrive40: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 18,9–15,9
 

BMW i7 xDrive60 Седан: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 19,6–18,5
 

iX xDrive40
iX1 xDrive30
iX3 M Sport
  • iX xDrive40

  • Від 2 773 650 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   390 км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[5]

   31 хв

  • iX1 xDrive30

  • Від 1 957 750 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   416 - 440 км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

   29 хв

  • iX3 M Sport

  • Від 2 337 000 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   440 - 505 км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

   31 хв


BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 19,1–16,1
 

BMW i5 eDrive40: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 18,9–15,9
 

BMW i7 xDrive60 Седан: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 19,6–18,5
 

Громадські зарядні станції BMW, витрати на заряджання електромобілів

ВИТРАТИ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ.

Скільки коштує заряджання електромобіля? Заощаджуйте гроші завдяки меншим витратам на обслуговування та нижчим податкам. Чи існують субсидії або заохочення для електромобілів? Дізнайтеся, чи доцільно вам купувати електромобіль.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ.

Громадські зарядні станції BMW, тест-драйв

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ-ДРАЙВ ОБРАНОЇ ВАМИ
МОДЕЛІ BMW.

Хочете перевірити особисто, як їде і відчувається ваша ідеальна електрична модель? Просто запишіться на тест-драйв онлайн, коли вам зручно. Місцевий партнер BMW зв'яжеться з вами і надасть всю необхідну інформацію.

Громадські станції заряджання BMW, Порада сервісного партнера BMW

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Із будь-якими питаннями, а також для отримання додаткової інформації або комерційної пропозиції звертайтеся до місцевого дилера BMW. Наш професійний обслуговуючий персонал BMW буде радий проконсультувати вас телефоном або особисто.  

Громадські зарядні станції BMW, Обслуговування клієнтів BMW

НОВИЙ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК My BMW.

Перевірити стан вашого BMW, скористатися однією з численних функцій дистанційного керування, заздалегідь спланувати поїздки, записатися на сервіс або відкрити для себе світ BMW – все це за допомогою вашого смартфона та BMW ConnectedDrive.

Громадські зарядні станції BMW, BMW Online Genius

ПЕРЕДПЛАЧЕНИЙ СЕРВІС. BMW SERVICE INCLUSIVE.

Завдяки BMW Service Inclusive ви можете користуватися всіма послугами обраного вами пакету. Сплачуйте один раз і виграйте в довгостроковій перспективі від привабливої економії в порівнянні з окремою оплатою послуг. Усі необхідні оригінальні запчастини BMW включені до вашого нового,  з пробігом чи електричного автомобіля 

Витрата пального та викиди CO2.

BMW i5 eDrive40: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 18,9–15,9; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 498–582

BMW i4 Gran Coupé: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 22,5–15,8; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 406–590

BMW i4 M50 Gran Coupé: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 22,5–18,0; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 415–520

[1] Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому разі доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP. Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.com/wltp


Додаткову інформацію про витрату пального та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів для конкретної моделі можна знайти в «Посібнику з витрати пального, викидів CO2 та енергоспоживання для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажу за адресою Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, and under https://www.dat.de/co2/

[2] Запас ходу залежить від різних факторів, зокрема: індивідуального стилю водіння, особливостей маршруту, зовнішньої температури, опалення/кондиціонування, попереднього кондиціонування.
 

[3] Продуктивність зарядки залежить від рівня заряду, температури навколишнього середовища, індивідуального режиму водіння та використання допоміжних споживачів. Показані діапазони базуються на найкращому випадку WLTP. Час заряджання застосовується до температури навколишнього середовища 23 градуси за Цельсієм після попередньої поїздки та може відрізнятися залежно від стилю використання.