ФАЙЛИ КУКІ ТА ПУБЛІКАЦІЯ РЕКЛАМИ ЗАЛЕЖНО ВІД ІНТЕРЕСІВ.

BMW AG

Яку засновану на інтересах, персоналізовану рекламу публікує BMW?

Ми надаємо персоналізовані послуги на веб-сайтах під управлінням компанії BMW і беремо участь в мережевих рекламних програмах, в рамках яких реклама BMW демонструється на інших неафілійованих сайтах. Ми адаптуємо і персоналізіруем таку рекламу з урахуванням ваших інтересів на підставі ваших дій, таких, які ви виконуєте при відвідуванні наших веб-сайтів і при відвідуванні веб-сайтів, де демонструється реклама компанії BMW.

Як компанія BMW використовує файли кукі та інші цифрові маркери для показу персоналізованої реклами?


Ми застосовуємо такі технології, як файли кукі, веб-маяки, пікселі і інші технології для збору інформації про те, що роблять користувачі на наших сайтах і як реагують на наші маркетингові матеріали.


Коли користувач взаємодіє з нашим веб-сайтом, файли куки і інші цифрові маркери використовуються нами і сторонніми постачальниками послуг для збору інформації і моніторингу моделей поведінки користувачів. Файли куки - це невеликі текстові файли з унікальним ідентифікаційним номером вашого браузера (а не вашим персональним), які використовуються нашим комп'ютером для його ідентифікації кожен раз, коли ви відвідуєте наш веб-сайт. Файли куки можуть розповісти нам, які сторінки ви відвідували і з якою регулярністю. Ми використовуємо таку інформацію, щоб підвищити корисність нашого веб-сайту - переважно з технічних причин, наприклад для забезпечення безперервності навігації. До того ж, ми можемо використовувати додаткові програмні модулі (включаючи такі від сторонніх постачальників) для зберігання інформації в локальному браузері з метою аналізу статистики веб-сайту. Така інформація видаляється після закриття вами браузера.

 

Наш веб-сайт також використовує файли кукі і піксель-файли (невеликі файли із зображеннями) для управління нашими рекламними онлайн-програмами. Файли куки і піксель-файли можуть відстежувати ваш браузер, щоб вас впізнавали при відвідуванні інших веб-сайтів. Наші постачальники послуг управління рекламою використовують піксель-файли і файли кукі для створення реклами для нас при відвідуванні вами інших веб-сайтів. Ми також використовуємо піксель-файли для визначення моменту відкриття вами наших маркетингових матеріалів та інших взаємодій з такими матеріалами, наприклад при їх передачі або натисканні на посилання всередині них. Такі піксель-файли зазвичай діють обмежену кількість днів і надаються нашими постачальниками послуг з управління рекламою.


Чому BMW демонструє персоналізовану рекламу на підставі інтересів?

Ми вважаємо, що персоналізована реклама, адаптована під ваші конкретні інтереси, більш корисна і має до вас більше відносин. Ми використовуємо інформацію про ваші взаємодії з нашими веб-сайтами та іншими неафілійовані веб-сайтами для аналізу нашої аудиторії та поліпшення доступу до нових продуктів і послуг, що підходять під ваші інтереси.

Читати далі