Skip to main content

Website currently not fully available

Our tool for managing your permission to our use of cookies is temporarily offline. Therefore some functionality is missing.

BMW 3 серії

Перевірити готову конфігурацію

ХАРАКТЕР, ЩО НАДИХАЄ.

BMW 3 СЕРІЇ В НАЯВНОСТІ
ВІД 1 500 000 ГРН.*

50 000 ГРН З КОЖНОГО ПРОДАЖУ ПЕРЕРАХОВУЄТЬСЯ ДО UNITED24.*

Програми покупки

Оберіть ваш BMW.

Нові автомобілі

Нові автомобілі

Автомобілі з пробігом

Автомобілі з пробігом

Створіть свій BMW

Створіть свій BMW

BMW i7 M70 xDrive Sedan G70

THE i7

BMW M

BMW i7 M70 xDRIVE
100% ЕЛЕКТРИЧНИЙ.

Перевірити готову конфігурацію

100% ЕЛЕКТРИЧНІ

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ BMW.

BMW i

ДИНАМІЧНІ. ЗРУЧНІ. ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНІ.

BMW X5 та BMW X6

Перевірити готову конфігурацію

СЕЗОН
ВАШИХ ПЕРЕВАГ.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА АВТОМОБІЛІ BMW 2022 ТА 2023 РОКУ ВИРОБНИЦТВА.

United 24

Перевірити готову конфігурацію

БЛАГОДІЙНІСТЬ

АВТ БАВАРІЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ.

ПЕРЕРАХОВАНО 167 789 917 ГРН.

BMW Аксесуари

Аксесуари BMW

ВМИКАЄМО ТРАВНЕВИЙ НАСТРІЙ.
ВИГОДА ДО -20% НА ТОВАРИ BMW.**

Спеціальна пропозиція діє при купівлі в офіційному інтернет-магазині та у дилерських центрах BMW.

BMW Accessories

TRADE-IN

ОНЛАЙН ОЦІНКА АВТОМОБІЛЯ ТА ЙОГО ВИКУП.

Всього за кілька кліків ви можете безпосередньо дізнатись залишкову вартість вашого автомобіля.

* Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 01.03.2024 р. до 31.05.2024 р. включно та розповсюджується на обмежену кількість автомобілів BMW 3-ої серії 2022 року випуску, виготовлених не для ринку України. Ціна на конкретний автомобіль залежить від комплектації відповідного автомобіля, а також офіційного курсу гривні до євро, встановленого Продавцем на дату здійснення оплати. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні за винятком АР Крим, тимчасово окупованих територій або будь-якої іншої території, на якій оголошено надзвичайний стан та/або воєнний стан та/або стан проведення антитерористичної операції. Зображення наведені для ілюстрації і можуть відрізнятися від автомобілів, представлених (наявних) у дилерській мережі BMW. ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер BMW в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки дії пропозиції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість автомобілів обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності автомобілів або за умови замовлення автомобілів протягом строку дії пропозиції. 50 000 гривень з продажу кожного автомобіля, що бере участь у цій пропозиції, ми перераховуємо на фандрейзингову платформу UNITED24. Кошти на UNITED24 перераховуються ТОВ «АВТ Баварія Україна» на офіційний спеціальний рахунок Національного Банку України для зборів коштів для UNITED24, чинний на момент перерахування, в строки та порядку, визначені внутрішніми документами ТОВ «АВТ Баварія Україна».

** Пропозиція дає можливість отримання знижки до -20% на окремі товари (категорії товарів) при покупці в онлайн магазині shop.bmw.ua та/або відділах продажу аксесуарів офіційних дилерських центрів BMW в Україні. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 01.05.2024 до 31.05.2024 включно. Перелік товарів, на які розповсюджується дія знижок, а також розмір та умови дії знижок можна дізнатися в офіційній дилерській мережі BMW в Україні. Зображення наведені для ілюстрації і можуть відрізнятися від товарів, представлених (наявних) у дилерській мережі BMW. Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер BMW в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки дії пропозиції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару або за умови замовлення товару протягом строку дії пропозиції.