0:00
0:00 /  0:00

Перевірити готову конфігурацію

ВИТРАТИ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ.

ПРИДБАННЯ. ДОГЛЯД. ОБСЛУГОВУВАННЯ.

BMW X5 xDrive30e: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1][3][4]: –; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP)[1][3][4]: 26–18; Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1][3][4]: 27,0–22,9; Електричний запас ходу в км (WLTP)[1][2][3]: 94–110

BMW iX3: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 18,0–17,6; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 461–471

Коли ціна відповідає якості. Електромобіль може коштувати дешевше, ніж ви думаєте, і навіть заощадити ваші гроші. У порівнянні з традиційними бензиновими та дизельними автомобілями, електромобілі мають нижчі експлуатаційні витрати, а також менші витрати на обслуговування та ремонт. Водночас ви можете недорого заряджати їх за тарифом, який підходить саме вам. У багатьох країнах автомобілі, які їздять без викидів або з меншим рівнем викидів на короткі відстані або по місту, а також рішення для заряджання підтримуються державними субсидіями та податковими пільгами.

Огляд моделей

ПОРІВНЯННЯ ЦІН ЕЛЕКТРИЧНИХ МОДЕЛЕЙ.

BMW i5 eDrive40
BMW i4 eDrive40
BMW i7 xDrive60
  • BMW i5 eDrive40

  • Від 2 701 440 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   477–582 км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

   30 хв

  • BMW i4 eDrive40

  • Від 2 109 450 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   - км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

   31 хв

  • BMW i7 xDrive60

  • Від 4 996 992 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   572 - 624 км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

   34 хв

 

 

 

BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 19,1–16,1

 

BMW i5 eDrive40: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 18,9–15,9

 

BMW i7 xDrive60 Седан: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 19,6–18,5

 

 

iX xDrive40
iX1 xDrive30
iX3 M Sport
  • iX xDrive40

  • Від 2 773 650 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   390 км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[6]

   31 хв

  • iX1 xDrive30

  • Від 1 957 750 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   416 - 440 км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[6]

   29 хв

  • iX3 M Sport

  • Від 2 337 000 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   440 - 505 км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[6]

   31 хв

 

 

 

BMW iX1 eDrive20: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 17,2–15,4

 

BMW iX3: Споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 18,0–17,6

 

BMW iX xDrive40: Споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 21,4–19,4

 

 

Витрати на електромобілі, лізинг

ЛІЗИНГ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ. ОЗНАЙОМТЕСЯ З НАШИМИ ПРОПОЗИЦІЯМИ.

Отримайте індивідуальні пропозиції та акції від BMW Financial Services. З привабливими лізинговими пропозиціями та умовами для електромобілів. Приватний або комерційний лізинг за доступними ставками. Наш єдиний центр надає всі послуги за фіксованими тарифами. Повний спектр фінансових послуг плюс страхування. Індивідуально адаптований до вашої ситуації та фінансів.

Витрати на електромобілі, субсидії

СУБСИДІЇ НА ПРИДБАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ.

Багато країн пропонують субсидії, податкові пільги, заохочення або кредити для електромобілів. Дізнайтеся більше про привабливі акції та пропозиції.

Витрати на електромобілі, BMW Charging

ПРИВАБЛИВІ ТАРИФИ.

Заряджайте свій електромобіль дуже дешево за допомогою BMW Charging. Заряджайтеся на громадських станціях заряджання за привабливими тарифами та з пакетами, що точно відповідають вашим потребам. Зокрема, за конкретними фіксованими цінами. І заощаджуйте вдома завдяки тарифам на електроенергію, які підходять саме вам. А якщо у вас є фотоелектрична або сонячна енергосистема, ви навіть можете заряджати електромобіль власною електроенергією, що генерується.

Витрати на електромобілі, субсидії

ПЕРЕДПЛАЧЕНИЙ СЕРВІС. BMW SERVICE INCLUSIVE.

Власна настінна система заряджання — це практичне і зручне рішення. А за певних обставин ви навіть можете отримати на неї фінансування. Дізнайтеся більше про пропозиції фінансування та субсидії для приватних зарядних станцій. Отримайте фінансову вигоду при купівлі та встановленні електрозарядної станції або зарядного пристрою Wallbox.

ЛОКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ. tbd

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

ВИТРАТИ НА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ.

З електромобілем ви заощаджуєте на обслуговуванні та витратах на експлуатацію. На відміну від автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння, електромобілі мають значно менше деталей, що швидко зношуються. Тому вам не потрібно замінювати свічки запалювання, оливні фільтри та ремені ГРМ. Водночас ви зекономите на ремонті завдяки тому, що електромобілі не мають вихлопної труби та зчеплення. І немає необхідності міняти оливу під час техогляду. Технічне обслуговування коштує приблизно на 30% дешевше, ніж у випадку з бензиновим або дизельним автомобілем, що заощаджує ваш час і гроші.

Витрати на електромобілі, обслуговування й експлуатація

ЗАВЖДИ З ВАМИ

ОБСЛУГОВУВАННЯ Й ДОГЛЯД ЗА ВАШИМ ЕЛЕКТРОМОБІЛЕМ.

Електромобіль також потребує регулярної перевірки. Ваш BMW у найкращих руках завдяки сервісному центру BMW, що заощадить ваш час і гроші. Із професійною підтримкою в будь-якій ситуації — чи то технічне обслуговування, чи ремонт, чи навіть профілактичне обслуговування за програмою Proactive Care. Завжди за найвищими стандартами якості з використанням оригінальних запчастин BMW.

Lorem ipsum

Додатковий заголовок.

СТРАХУВАННЯ tbd.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

УСЕ ПРО ЕЛЕКТРОМОБІЛЬНІСТЬ.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ.

Витрати на електромобілі, тест-драйв

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ-ДРАЙВ ОБРАНОЇ ВАМИ
МОДЕЛІ BMW.

Хочете перевірити особисто, як їде і відчувається ваша ідеальна електрична модель? Просто запишіться на тест-драйв онлайн, коли вам зручно. Місцевий партнер BMW зв'яжеться з вами і надасть всю необхідну інформацію.

Витрати на електромобілі, Порада сервісного партнера BMW

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Із будь-якими питаннями, а також для отримання додаткової інформації або комерційної пропозиції звертайтеся до місцевого дилера BMW. Наш професійний обслуговуючий персонал BMW буде радий проконсультувати вас телефоном або особисто.  

Електромобілі BMW, Обслуговування клієнтів BMW

НОВИЙ МОБЫЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК My BMW.

Перевірити стан вашого BMW, скористатися однією з численних функцій дистанційного керування, заздалегідь спланувати поїздки, записатися на сервіс або відкрити для себе світ BMW – все це за допомогою вашого смартфона та BMW ConnectedDrive.

Витрати на електромобілі BMW Online Genius

ПЕРЕДПЛАЧЕНИЙ СЕРВІС. BMW SERVICE INCLUSIVE.

Завдяки BMW Service Inclusive ви можете користуватися всіма послугами обраного вами пакету. Сплачуйте один раз і виграйте в довгостроковій перспективі від привабливої економії в порівнянні з окремою оплатою послуг. Усі необхідні оригінальні запчастини BMW включені до вашого нового,  з пробігом чи електричного автомобіля 

ПРОПОЗИЦІЇ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

ОБЕРІТЬ СВІЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ BMW.

Витрати на електромобілі BMW, нові електромобілі

ВАШ НОВИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ BMW.

Знайдіть доступні моделі BMW та придбайте або візьміть у лізинг свій автомобіль BMW безпосередньо в Інтернеті. Повністю електричні автомобілі та плагін-гібриди. Наприклад, BMW iX, BMW i4 або BMW i3. Існує безліч пропозицій на вибір.

Витрати на електромобілі, автомобілі BMW з пробігом

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ BMW З ПРОБІГОМ.

Автомобілі BMW з пробігом не мають причин бути прихованими. Те саме, звісно, стосується і електромобілів. Знайдіть доступні електромобілі BMW з пробігом на продаж або в лізинг.

Витрата пального та викиди CO2.

BMW X5 xDrive30e: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1][3][4]: –; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP)[1][3][4]: 26–18; Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1][3][4]: 27,0–22,9; Електричний запас ходу в км (WLTP)[1][2][3]: 94–110

BMW iX3: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 18,0–17,6; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 461–471


[1] Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому разі доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP. Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.com/wltp


Додаткову інформацію про витрату пального та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів для конкретної моделі можна знайти в «Посібнику з витрати пального, викидів CO2 та енергоспоживання для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажу за адресою Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Німеччина, та за посиланням https://www.dat.de/co2/.

[2] Запас ходу залежить від різних факторів, зокрема: індивідуального стилю водіння, особливостей маршруту, зовнішньої температури, опалення/кондиціонування, попереднього кондиціонування.

[3] Дані про продуктивність бензинових двигунів стосуються транспортних засобів, що використовують пальне з дослідницьким октановим числом RON 98. Дані про витрату пального стосуються транспортних засобів, що використовують високоякісне пальне, що відповідає Регламенту ЄС 715/2007. Також допускається використання неетилованого пального з дослідницьким октановим числом RON 91 і вище та максимальним вмістом етанолу 10% (E10). BMW рекомендує використовувати пальне з дослідницьким октановим числом RON 95. Для високопродуктивних автомобілів BMW рекомендує пальне з дослідницьким октановим числом RON 98.

[4] Для плагін-гібридів: Навантажений, комбінований цикл (ЄC зарядка змінного струму)

[5] Значення є умовними; будь-які відсутні значення не були доступні на момент публікації.