НОВИЙ

i5

BMW M

BMW i5 M60 xDRIVE. ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ.

BMW i5 M60 xDrive: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP): 20.6–18.2; Електричний запас ходу у км (WLTP): 455–516

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ВАРІАНТИ.

Моделі

Моделі М

BMW M
{опис моделі}

Потужність[1]

601 к.с.

0–100 км/год

3,8 с

Максимальна швидкість

230 км/год

Запас ходу

до 516 км

BMW i5 M60 xDrive: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP): 20.6–18.2; Електричний запас ходу у км (WLTP): 455–516


[1]Тимчасове підвищення <10 секунд при перевищенні заданого номінального значення

Visualizer

Customize your i5 M60 xDrive

СТВОРІТЬ

BMW i5 M60 xDRIVE СЕДАН.

[1] Колір Fire red metallic очікується з 23.11.11.

ПРОДУКТИВНІСТЬ

ЇЗДИТЬ ЯК «М».

0:00
0:00 /  0:00

Потужний двигун і спортивна динаміка водіння: новий BMW i5 M60 xDrive забезпечує типову для BMW M продуктивність – повністю електричну. На відео показано не актуальні значення.

ДИЗАЙН

ВИГЛЯДАЄ ЯК «М».

ВІДЧУВАЄТЬСЯ ЯК «М».

ЗАПАС ХОДУ ТА ЗАРЯДЖАННЯ

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ.

0:00
0:00 /  0:00

Легко. Будь-коли і будь-де. З рішеннями від BMW Charging для нового BMW i5 M60 xDrive.

ДІСТАВАЙТЕСЯ МІСЦЯ ПРИЗНАЧЕННЯ З ЛЕГКІСТЮ: ВОДІННЯ ТА ЗАРЯДЖАННЯ З BMW i5 M60 xDRIVE.

Час зарядки для

Громадська зарядка

Потужна зарядна станція

Ви можете зарядити свій автомобіль особливо швидко на потужних зарядних станціях (наприклад, у мережі IONITY). Постійний струм (DC), що постачається на цих станціях, забезпечує значно вищу зарядну здатність, ніж змінний струм (AC), наприклад той, що подається через побутову розетку. Ось чому такі потужні зарядні станції особливо підходять для заряджання під час подорожей.

 

На дисплеї ви можете побачити мінімальний час, необхідний для зарядки від 10% до 80% рівня заряду батареї з максимальною зарядною ємністю автомобіля. У цьому діапазоні зарядка відбувається найшвидше, а також зберігає заряд акумулятора. 

Станція швидкої зарядки

Якщо вам потрібно швидко діяти в місті або під час подорожі, станція швидкої зарядки – це правильний вибір. Це пов’язано з тим, що постійний струм (DC), який подається на цих станціях, забезпечує більшу зарядну здатність, ніж змінний струм (AC), наприклад той, що подається через побутову розетку. Ось чому станції швидкої зарядки, такі як ці, особливо підходять для заряджання під час подорожі.

 

На дисплеї ви можете побачити мінімальний час, необхідний для зарядки від 10 до 80% рівня заряду акумулятора з потужністю до 50 кВт. У цьому діапазоні зарядка відбувається найшвидше, а також зберігає акумулятор.

Зарядна станція змінного струму

Ви знайдете громадські зарядні станції зі змінним струмом (AC) майже всюди. Вони особливо підходять для регулярного заряджання протягом тривалих періодів часу, наприклад протягом ночі або під час роботи.

 

На дисплеї ви знайдете мінімальний час для заряджання від 0-100% рівня заряду акумулятора з максимальною потужністю 22 кВт. На дисплеї ви знайдете мінімальний час для заряджання від 0-100% рівня заряду акумулятора з максимальною потужністю 22 кВт.

Домашня зарядка

Wallbox / Гнучкий швидкий зарядний пристрій

Вдома ви можете заряджати свій автомобіль за допомогою Wallbox або гнучкого швидкого зарядного пристрою.

 

Для обох використовується змінний струм (AC). Залежно від транспортного засобу, спеціального обладнання та ринку Wallbox забезпечує максимальну зарядну потужність 22 кВт, а гнучкий швидкісний зарядний пристрій — максимум 11 кВт.

 

На дисплеї ви побачите мінімальний час зарядки від 0-100% рівня заряду акумулятора з потужністю 11 кВт.

Ємність зарядки залежить від рівня заряду, температури навколишнього середовища, індивідуального режиму водіння та використання додаткових пристроїв, а також фактично вибраного автомобіля. Тривалість заряджання стосується температури навколишнього середовища 23 °C після попередньої подорожі та може відрізнятися залежно від особливостей використання.

ВАРІАНТИ ЗАРЯДЖАННЯ

0:00
0:00 /  0:00

BMW i5 M60 xDRIVE ТА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ.

BMW i5 M60 xDrive також робить свій внесок на шляху до екологічнішого майбутнього. Використовуючи вторинні матеріали та "зелену" електроенергію в процесі виробництва, ми оптимізуємо викиди CO2 у BMW i5 M60 xDrive ще до того, як він буде переданий вам. Під час подорожі інноваційні технології EfficientDynamics забезпечують ідеальний баланс між ефективністю та продуктивністю. Крім того, BMW i5 M60 xDrive вперше пропонує опцію веганського салону.

Технології

РОЗУМНИЙ.

КРЕДИТУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ

ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ ДЛЯ BMW i5 M60 xDrive.

Чи то для кредитування, чи то для лізингу — кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань.

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ ЩОДО BMW i5 M60 xDRIVE.