НОВИЙ

i5

BMW M

BMW i5 M60 xDRIVE. ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ.

BMW i5 M60 xDrive [1]: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP): 20,6–18,2; Електричний запас ходу у км (WLTP): 456–515

[1] Попередні цифри; будь-які відсутні цифри були недоступні на момент публікації.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ВАРІАНТИ.

Моделі

Моделі М

BMW M
{опис моделі}

Потужність[1]

601 к.с.

0–100 км/год[1]

3,8 с

Максимальна швидкість[1]

230 км/год

Запас ходу[1]

до 516 км

BMW i5 M60 xDrive [1]: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP): 20,6–18,2; Електричний запас ходу у км (WLTP): 456–515

[1] Попередні цифри; будь-які відсутні цифри були недоступні на момент публікації.

0:00
0:00 /  0:00

Constantine Yevtushenko, амбасадор електромобілів BMW i, тестує новий електричний BMW i5.

У сучасному світі рух — це не лише фізична активність, але й символ прогресу та інновацій. Електромобіль BMW i5 — чудовий приклад цього безперервного процесу, який визначає наше сучасне життя. Ми рухаємось вперед, здійснюючи крок за кроком та відкриваючи для себе нові горизонти електричної мобільності.

BMW i5 M60 xDRIVE СЕДАН.

  InfoI content placeholder

  [1] Колір Fire red metallic очікується з 23.11.

  ПРОДУКТИВНІСТЬ

  КЕРУЄТЬСЯ ЯК «М».

  0:00
  0:00 /  0:00

  Потужний двигун і спортивна динаміка керування: новий BMW i5 M60 xDrive забезпечує типову для BMW M продуктивність – повністю електричну. На відео показано не актуальні значення.

  ДИЗАЙН

  ВИГЛЯДАЄ ЯК «М».

  ВІДЧУВАЄТЬСЯ ЯК «М».

  ЗАПАС ХОДУ ТА ЗАРЯДЖАННЯ

  ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ.

  0:00
  0:00 /  0:00

  Легко. Будь-коли і будь-де. З рішеннями від BMW Charging для нового BMW i5 M60 xDrive.

  ЛЕГКО ДОСЯГАЙТЕ ПУНКТУ ПРИЗНАЧЕННЯ: ПОЇЗДКИ ТА ЗАРЯДЖАННЯ BMW i5 M60 xDRIVE.

  Асортимент

  Потрібні зупинки зарядки

  Це ймовірна кількість зупинок для підзарядки, яка вам знадобиться на вашому маршруті.

   

  Розглядаються лише фактично існуючі пункти зарядки (станом на 25 квітня 2023 року) з найкоротшими можливими відхиленнями та початковим рівнем заряду 100%.

   

  Перевага надається потужним зарядним станціям, оскільки вони заряджають ваш автомобіль з максимальною потужністю.

  Загальний час зарядки

  Це загальний час, який вам, ймовірно, знадобиться для заряджання на вашому маршруті. Розглядаються лише фактично існуючі пункти зарядки (станом на 25 квітня 2023 року) з найкоротшими можливими відхиленнями від маршруту та початковим рівнем заряду 100%.


  Перевага надається потужним зарядним станціям (наприклад, від мережі IONITY), оскільки вони заряджають ваш автомобіль з максимальною потужністю.

  The figure indicated is the remaining charge level of the battery on arrival, with a 100% battery charge level at the start of the journey.

  Загальний час у дорозі вкл. заряджання

  Зазначений час у дорозі – це розрахований час у дорозі плюс час зарядки, якщо вам потрібно включити перерви для зарядки на маршруті.

   

  Передбачається, що ви рухатиметесь найшвидшим маршрутом без заторів чи інших затримок.

  The journey time indicated is the estimated driving time.
   
  It is assumed that you are travelling on the fastest route without any traffic hold-ups or other delays.

  Ємність зарядки залежить від рівня заряду, температури навколишнього середовища, індивідуального режиму водіння та використання допоміжних пристроїв, а також фактично вибраного автомобіля. Тривалість заряджання стосується температури навколишнього середовища 23 °C після попередньої подорожі та може відрізнятися залежно від особливостей використання. Відображені значення є прикладами базової конфігурації вибраної моделі. Значення можуть відрізнятися, якщо той самий автомобіль має різні варіанти обладнання.

  З додатком My BMW ви будете в курсі свого запасу ходу та стану зарядки в будь-який час і з будь-якого місця. Легко плануйте маршрути з оптимізацією заряду та надсилайте їх у свій автомобіль. Завантажте програму зараз і випробуйте її в демонстраційному режимі.

  Час заряджання

  Час зарядки для

  Громадська зарядка

  Потужна зарядна станція

  Ви можете зарядити свій автомобіль особливо швидко на потужних зарядних станціях (наприклад, у мережі IONITY). Постійний струм (DC), що постачається на цих станціях, забезпечує значно вищу зарядну здатність, ніж змінний струм (AC), наприклад той, що подається через побутову розетку. Ось чому такі потужні зарядні станції особливо підходять для заряджання під час подорожей.

   

  На дисплеї ви можете побачити мінімальний час, необхідний для зарядки від 10% до 80% рівня заряду батареї з максимальною зарядною ємністю автомобіля. У цьому діапазоні зарядка відбувається найшвидше, а також зберігає заряд акумулятора.

  Станція швидкої зарядки

  Якщо вам потрібно швидко діяти в місті або під час подорожі, станція швидкої зарядки – це правильний вибір. Це пов’язано з тим, що постійний струм (DC), який подається на цих станціях, забезпечує більшу зарядну здатність, ніж змінний струм (AC), наприклад той, що подається через побутову розетку. Ось чому станції швидкої зарядки, такі як ці, особливо підходять для заряджання під час подорожі.

   

  На дисплеї ви можете побачити мінімальний час, необхідний для зарядки від 10 до 80% рівня заряду акумулятора з потужністю до 50 кВт. У цьому діапазоні зарядка відбувається найшвидше, а також зберігає акумулятор.

  Зарядна станція змінного струму

  Ви знайдете громадські зарядні станції зі змінним струмом (AC) майже всюди. Вони особливо підходять для регулярного заряджання протягом тривалих періодів часу, наприклад протягом ночі або під час роботи.

   

  На дисплеї ви знайдете мінімальний час для заряджання від 0-100% рівня заряду акумулятора з максимальною потужністю 22 кВт. На дисплеї ви знайдете мінімальний час для заряджання від 0-100% рівня заряду акумулятора з максимальною потужністю 22 кВт.

  Домашня зарядка

  Wallbox / Гнучкий швидкий зарядний пристрій

  Вдома ви можете заряджати свій автомобіль за допомогою Wallbox або гнучкого швидкого зарядного пристрою.

   

  Для обох використовується змінний струм (AC). Залежно від транспортного засобу, спеціального обладнання та ринку Wallbox забезпечує максимальну зарядну потужність 22 кВт, а гнучкий швидкісний зарядний пристрій — максимум 11 кВт.

   

  На дисплеї ви побачите мінімальний час зарядки від 0-100% рівня заряду акумулятора з потужністю 11 кВт.

  Зарядні станції з фільтром

  Ємність зарядки залежить від рівня заряду, температури навколишнього середовища, індивідуального режиму водіння та використання додаткових пристроїв, а також фактично вибраного автомобіля. Тривалість заряджання стосується температури навколишнього середовища 23 °C після попередньої подорожі та може відрізнятися залежно від особливостей використання.

  ВАРІАНТИ ЗАРЯДЖАННЯ

  0:00
  0:00 /  0:00

  BMW i5 M60 xDRIVE ТА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ.

  BMW i5 M60 xDrive також робить свій внесок на шляху до екологічнішого майбутнього. Використовуючи вторинні матеріали та "зелену" електроенергію в процесі виробництва, ми оптимізуємо викиди CO2 у BMW i5 M60 xDrive ще до того, як він буде переданий вам. Під час подорожі інноваційні технології EfficientDynamics забезпечують ідеальний баланс між ефективністю та продуктивністю. Крім того, BMW i5 M60 xDrive вперше пропонує опцію веганського салону.

  Технології

  РОЗУМНИЙ.

  Завжди в правильній смузі і на правильній відстані.

  Driving Assistant Professional безпечно утримує ваш автомобіль на смузі руху та на відстані на швидкості до 210 км/год. Додаткова перевага – особливо в умовах заторів. У екстреній ситуації ваш BMW загальмує до повної зупинки та знову автоматично рушить.

  Ваш BMW подбає про паркування за вас.

  Паркування без перебування в автомобілі. Parking Assistant Professional автоматично паркує та розпарковує ваш BMW. Виконайте маневр на відстані до 200 м один раз, а потім збережіть його.

  Побачте більше, ніж те, що попереду.

  BMW Live Cockpit Professional проектує найважливішу інформацію прямо в поле вашого зору, не відриваючи очей від дороги. Розширений перегляд збагачує дорогу перед вами, надаючи графічні сигнали для полегшення навігації.

  КРЕДИТУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ

  ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ ДЛЯ BMW i5 M60 xDrive.

  Чи то для кредитування, чи то для лізингу — кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань.

  ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ ЩОДО BMW i5 M60 xDRIVE.