Ціни визначені станом на {date} згідно встановленого Продавцем на {date} курсу гривні до Євро, який дорівнює {exchange_rate} грн. за 1 Євро.

Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Імпортер залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції.

Довідкову інформацію щодо актуального обмінного курсу ЄВРО на українську гривню, встановленого Продавцем, можна отримати на веб-сайті: https://www.bmw.ua (вказується виключно на дату поточного календарного дня звернення на зазначений вище веб-сайт).

  • * Деякі автомобілі (моделі), зазначені в переліку, можуть бути відсутніми на автомобільному складі ТОВ «АВТ Баварія Україна» та дилерів офіційної дилерської мережі BMW на території України. Доставка таких автомобілів здійснюється виключно за умови укладання відповідного контракту купівлі-продажу та перерахування попередньої оплати в розмірі не менше, ніж 50 (п’ятдесят) відсотків від вартості відповідного автомобіля, згідно обмінного курсу Євро до української гривні, встановленого ТОВ «АВТ Баварія Україна» на день зарахування суми попередньої оплати згідно відповідного контракту купівлі-продажу транспортного засобу. Пропозиція діє з 17.06.2022 року по 30.09.2022 року включно в дилерській мережі BMW на території України. Зображення автомобілів наведені для ілюстрації і можуть відрізнятися від автомобілів, представлених у дилерській мережі BMW. Кількість автомобілів обмежена. Більш детальну інформацію Ви можете отримати на сайті www.bmw.ua, в офіційних дилерських центрах BMW в Україні, або за вказаною далі адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Бориспільська 16-16/1.