МОТОРНА ОЛИВА BMW TWINPOWER TURBO

ЖИТТЯ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ. ЯК I ВАШ BMW.

МОТОРНА ОЛИВА BMW TWINPOWER TURBO

ЖИТТЯ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ. ЯК I ВАШ BMW.МОТОРНА ОЛИВА BMW TWINPOWER TURBO

Моторна олива - один із найважливіших експлуатаційних матеріалів сучасних високофорсованих двигунів BMW. Двигуни BMW традиційно дуже чутливі до якості та властивостей оливи.

АСОРТИМЕНТ ОРИГІНАЛЬНИХ МОТОРНИХ ОЛИВ BMW.

Асортимент оригінальних моторних олив BMW.

КАТЕГОРІЯ PREMIUM EFFICIENCY.

BMW TwinPower Turbo FE SAE 0W-30

Моторна олива PREMIUM EFFICIENCY - BMW LONGLIFE-19FE, SAE 0W-30

Всесезонна олива з високою паливною економічністю, забезпечує чудові робочі характеристики двигуна з доведеною економією палива в рамках узгодженого у всьому світі випробувального циклу легкових транспортних засобів (WL TC) для дизельних двигунів. У порівнянні зі звичайними моторними оливами ця марка відрізняється найкращими показниками в'язкості, зменшеним тертям і мінімізованою схильністю до випаровування. Моторні оливи BMW Longlife-19 були розроблені для забезпечення оптимального терміну служби сажевих фільтрів дизельних двигунів. 

 

Переваги:

Максимально швидке змащення компонентів двигуна після холодного пуску, за рахунок чого мінімізується тертя.

Показник низькотемпературної в'язкості 0W в значній мірі сприяє ефективному використанню палива. На 2,1% більш ефективне використання палива.

FE = Fuel Efficiency. Моторна олива з доведеною паливною економічністю.

 

Застосовуваність:

Застосовувати суворо відповідно до посібника з експлуатації вашого автомобіля!

Моторні оливи BMW Longlife-19 допущені до використання у всьому світі для дизельних двигунів з сажевим фільтром і без сажевого фільтру. 

 

Допуск BMW: LONGLIFE-19FE, 

Клас в'язкості по SAE: SAE 0W-30

Клас якості за ACEA: C3-21

Клас якості за API: SP

 

Читати далі
BMW LONGLIFE-12FE, SAE 0W-30

Моторна олива PREMIUM EFFICIENCY - BMW LONGLIFE-12FE, SAE 0W-30.

Всесезонна олива з високою паливною економічністю забезпечує чудові робочі характеристики двигуна з доведеною економією палива в рамках узгодженого у всьому світі випробувального циклу легкових транспортних засобів (WL TC), US Combined і нового європейського їздового циклу (NEDC) для бензинових або дизельних двигунів. Нова технологія додавання присадок, що забезпечує суттєве зменшення частки речовин, які утворюють золу, додатково сприяє захисту сажевого фільтру від забруднення. 

 

Переваги
FE = Fuel Efficiency. Моторна олива з доведеною паливною економічністю.

Запатентована активна технологія очищення забезпечує захист двигуна, перевищуючи галузеві стандарти, підтримує критично важливі компоненти двигуна в більш чистому стані і продовжує термін служби двигуна. У порівнянні зі звичайними моторними оливами, ця марка відрізняється кращою в'язкістю, зменшеним тертям і мінімізованою схильністю до випаровування. Застосовуваність:

Застосовувати суворо відповідно до посібника з експлуатації вашого автомобіля!

Допущені до використання для певних дизельних двигунів виробництва BMW Group з 2014 модельного року з індексами 14d, 16d, 18d, 20d і 30d (Виняток - F3x 30d з 2019 модельного року). 

Моторні оливи BMW Longlife-12 FE в цілому допускаються до використання для ДВЗ з примусовим запалюванням BMW з сажевим фільтром. Для ДВЗ з примусовим запалюванням виробництва BMW Group без сажевого фільтру з 2002 модельного року моторна олива BMW Longlife-12 FE допущена до використання тільки в Європі, включаючи Норвегію, Швейцарію і Ліхтенштейн. 

 

Допуск BMW: LONGLIFE-12FE

Клас в'язкості по SAE: SAE 0W-30

Клас якості за ACEA: C3

Клас якості за API: SN

 

Читати далі

КАТЕГОРІЯ PROTECTION.

PROTECTION - BMW LONGLIFE-04, SAE 0W-30

Моторна олива PROTECTION - BMW LONGLIFE-04, SAE 0W-30

Всесезонна олива для покращених робочих характеристик двигуна. Запатентована активна технологія очищення забезпечує захист двигуна на рівні, що перевершує галузеві стандарти, підтримує критично важливі компоненти двигуна в більш чистому стані, продовжує термін служби двигуна та дозволяє повністю використати їхній потенціал.

Завдяки показнику в'язкості 0W після холодного пуску олива дуже швидко досягає важливих компонентів двигуна і змащує їх. У порівнянні зі звичайними моторними оливами, ця марка відрізняється кращими показниками в'язкості, зменшеним тертям і мінімізованою схильністю до випаровування. Моторні оливи BMW Longlife-04 були розроблені для забезпечення оптимального терміну служби сажевих фільтрів дизельних двигунів і ДВЗ. 

 

Переваги: 

Стабільність робочих характеристик у широкому діапазоні робочих температур та навантажень двигуна.

Запатентована технологія активного очищення захищає від утворення відкладень та корозії, таким чином продовжуючи термін служби двигунів.

 

Застосовуваність:

Застосовувати суворо відповідно до посібника з експлуатації вашого автомобіля!

Моторні оливи BMW Longlife-04 допущені до використання у всьому світі для дизельних двигунів з сажевим фільтром та без сажевого фільтру, а також для ДВЗ з примусовим запалюванням з сажевим фільтром. Для ДВЗ з примусовим запалюванням без сажевого фільтру моторні оливи BMW Longlife-04 допущені до використання тільки в Європі, включаючи Норвегію, Швейцарію і Ліхтенштейн. BMW 

 

Допуск BMW: BMW LONGLIFE-04

Клас в'язкості по SAE: SAE 0W-30

Клас якості за ACEA: С3

Клас якості за API: SN

 

Читати далі
BMW LONGLIFE-01FE, SAE 0W-30

Моторна олива PROTECTION - BMW LONGLIFE-01FE, SAE 0W-30

Всесезонна олива, яка забезпечує покращені робочі характеристики двигуна, з доведеною економією палива в рамках узгодженого у всьому світі  випробувального циклу легкових транспортних засобів (WL TC), US Combined і нового європейського їздового циклу (NEDC) для ДВЗ з примусовим запалюванням. Забезпечує стабільну роботу двигуна навіть при екстремальних температурах. Завдяки показнику в'язкості 0W після холодного пуску олива дуже швидко досягає важливих компонентів двигуна і змащує їх. У порівнянні зі звичайними моторними оливами, ця марка відрізняється кращими показниками в'язкості, зменшеним тертям і мінімізованою схильністю до випаровування. Завдяки запатентованій активній технології очищення забезпечується захист двигуна, що перевищує галузеві стандарти, критично важливі компоненти двигуна підтримуються в більш чистому стані і продовжується термін служби двигуна. 

 

Переваги: 

Сучасні моторні оливи з в'язкістю 0W забезпечують максимально швидке змащення компонентів двигуна після холодного пуску, за рахунок чого мінімізується тертя.

 

FE = Fuel Efficiency. Моторна олива з доведеною паливною економічністю.

 

Легший холодний пуск при мінусових температурах.Застосовуваність:

Застосовувати суворо відповідно до посібника з експлуатації вашого автомобіля!

 

Допущені до використання у всьому світі для ДВЗ з примусовим запалюванням без сажевого фільтру з 2002 модельного року. 

 

Для дизельних двигунів допуск відсутній. 

 

Допуск BMW: LONGLIFE-01FE

Клас в'язкості по SAE: SAE 0W-30

Клас якості за ACEA: А5/B5

Клас якості за API: SP

 

Читати далі

КАТЕГОРІЯ SELECT.

BMW LONGLIFE-04, SAE 5W-30

Моторна олива SELECT - BMW LONGLIFE-04, SAE 5W-30

Всесезонна олива для відмінних робочих характеристик двигуна. Запатентована активна технологія очищення забезпечує захист двигуна, перевищуючи галузеві стандарти, підтримує критично важливі компоненти двигуна в більш чистому стані і продовжує термін служби двигуна. У порівнянні зі звичайними моторними оливами, ця марка відрізняється кращими показникамив'язкості, зменшеним тертям і мінімізованою схильністю до випаровування. Моторні оливи BMW Longlife-04 були розроблені для забезпечення оптимального терміну служби сажевих фільтрів дизельних двигунів і ДВЗ.

 

Застосовуваність:

Застосовувати суворо відповідно до посібника з експлуатації вашого автомобіля!

 

Допущені до використання у всьому світі для всіх дизельних двигунів з сажевим фільтром та безсажевого фільтру, а також для ДВЗ з примусовим запалюванням з сажевим фільтром.

 

Для ДВЗ з примусовим запалюванням без сажевого фільтру моторні оливи BMW Longlife-04 допущені до використання тільки в Європі, включаючи Норвегію, Швейцарію і Ліхтенштейн.

 

Клас в'язкості по SAE: SAE 5W-30

Клас якості за ACEA: C3

 

Читати далі
BMW LONGLIFE-01, SAE 5W-30

Моторна олива SELECT - BMW LONGLIFE-01, SAE 5W-30

Всесезонна олива для відмінних робочих характеристик двигуна. Запатентована активна технологія очищення забезпечує захист двигуна, перевищуючи галузеві стандарти, підтримує критично важливі компоненти двигуна в більш чистому стані і продовжує термін служби двигуна. У порівнянні зі звичайними моторними оливами, ця марка відрізняється кращими показниками в'язкості, зменшеним тертям і мінімізованою схильністю до випаровування. 

 

Застосовуваність:

Застосовувати суворо відповідно до посібника з експлуатації вашого автомобіля!

 

Допущені до використання як такі, що відповідають мінімальним вимогам для ДВЗ з примусовим запалюванням виробництва BMW Group без сажевого фільтру з 2002 модельного року і для дизельних двигунів BMW Group без сажевого фільтру з 2003 модельного року. Крім того, моторні оливи BMW Longlife-01 можливо використовувати також для більш старих двигунів виробництва BMW Group. 

 

Допуск BMW: LONGLIFE-01

Клас в'язкості по SAE:  5W-30

Клас якості за ACEA: A3/B4

 

Читати далі

КАТЕГОРІЯ M PERFORMANCE.

BMW M TwinPower Turbo SAE 10W-60

Моторна олива M PERFORMANCE - BMW M TwinPower Turbo SAE 10W-60

Всесезонна олива, адаптована спеціально під високопотужні двигуни BMW M.  Забезпечує неперевершений захист підшипників за екстремальних вимог до продуктивності і в умовах гоночного треку. Запатентована активна технологія очищення підтримує критично важливі компоненти двигуна в більш чистому стані і продовжує термін служби двигуна. Використання цієї високоякісної моторної оливи підтримує оптимальну чистоту і забезпечує захист потужних двигунів BMW M

 

Переваги:

Забезпечує виняткові динамічні якості двигунів BMW M.

Впевнений запуск двигуна за низьких температур.

Чудовий захист від зношування.

Запатентована технологія активного очищення захищає від утворення відкладень та корозії, таким чином продовжуючи термін служби двигунів.

 

Застосовуваність:

Застосовувати суворо відповідно до посібника з експлуатації вашого автомобіля!

Моторна олива SAE 10W-60 допущена до використання для певних ДВЗ з примусовим запалюванням автомобілів лінійки BMW M. 

Для дизельних двигунів є тільки один допуск: для двигуна N47S з датою випуску до вересня 2008 р. 

 

Допуск BMW: BMW M TwinPower Turbo

Клас в'язкості по SAE: 10W-60

Клас якості за ACEA: A3/B4

Читати далі

ЯК ВІДРІЗНИТИ ОРИГІНАЛЬНУ МОТОРНУ ОЛИВУ BMW.

Асортимент оригінальних моторних олив BMW.

МОТОРНА ОЛИВА BMW TWINPOWER TURBO.

Двигуни BMW традиційно дуже чутливі до якості та властивостей оливи. Для того щоб бути допущеною до використання, моторна олива повинна мати не тільки чудові змащувальні здібності, але також мати особливі властивості та виконувати ряд необхідних функцій:

 

Читати далі
  • Енергозберігаючі
  • Миючі
  • Антикорозійні
  • Пускові та в'язкісно-температурні
  • Охолоджуючі та ущільнюючі
  • Довговічність

Весь спектр цих характеристик був врахований інженерами компанії BMW під час розробки нових оригінальних моторних олив. Створена ними новітня лінійка олив увібрала в себе всі передові досягнення в галузі технологій виробництва моторних олив. Уся лінійка охоплює потреби та враховує особливості експлуатації автомобілів BMW у багатьох куточках світу. Це також стосується країн із суворим кліматом та нестабільною якістю палива, де високий ризик виходу з ладу дорогих елементів системи зниження рівня токсичності відпрацьованих газів. В основі виробництва оригінальних моторних олив BMW лежить комплекс технологій GTL*, який дозволяє отримувати кристально чисті базові оливи з природного газу.

 

Тому, застосовуючи оригінальну моторну оливу BMW TwinPower Turbo, Ви можете бути в повній впевненості, що двигун Вашого автомобіля знаходиться під захистом високих технологій навіть у найважчих режимах та умовах експлуатації.

 

Читати далі
  • Практичні рекомендації
  • Цікаві факти
  • Переваги в інноваціях

*GTL (gas-to-liquids) – технологія, що дозволяє отримувати базові оливи з природного газу.

Читати далі