ЮРИДИЧНА ОБМОВКА.

BMW Group дякує Вам за інтерес до його продукції та відвідування корпоративного сайту.

Читати далі

ЗАХИСТ ДАНИХ.

На цьому сайті вас можуть попросити надати інформацію про себе. Надання такої інформації залишається на Ваш розсуд. Подібні веб-сайти підтримуються в багатьох країнах світу, і якщо Ви надасте нам будь-яку приватну інформацію, вона зберігатиметься відповідно до законів країни, що підтримує даний сайт. Відповідно, Вам слід ознайомитися з положенням про недоторканність приватного життя у конкретній державі.

Читати далі

АВТОРСЬКЕ ПРАВО.

Авторське право належить концерну BMW AG, Мюнхен, Німеччина. Всі права захищені. Текст, зображення, графіка, звукові файли, анімаційні файли, відеофайли та їхнє композиційне розміщення на сайті BMW Group є об'єктами авторського права та інших прав інтелектуальної власності. Ці об'єкти заборонено відтворювати, транслювати, копіювати для комерційного використання або розповсюдження, а також змінювати чи публікувати на інших веб-сайтах. Деякі веб-сайти BMW можуть містити зображення, авторські права на які належать третім особам.

Читати далі

ГАРАНТІЇ ТА ЗОБОВ'ЯЗАННЯ.

Інформація на сайтах BMW Group представлена ​​без будь-яких гарантій, у тому числі без гарантій придатності до продажу та використання з якоюсь конкретною метою. BMW Group не гарантує відсутності порушення прав третіх осіб. Хоча дана інформація вважається точною, вона може містити помилки чи неточності. Концерн BMW не несе відповідальності перед будь-ким за понесені збитки, пов'язані з даними матеріалами, крім збитків, викликаних недбалістю BMW. BMW Group не несе відповідальності за зміст сайтів, які підтримуються третіми особами, а отже, відмовляється від відповідальності за посилання на інші сайти.

Читати далі

ТОВАРНІ ЗНАКИ.

Якщо не зазначено інше, всі товарні знаки на сайтах BMW, включаючи позначення, найменування моделей, логотипи та емблеми, належать концерну BMW AG і не можуть бути використані без дозволу власника.

Читати далі

ЛІЦЕНЗІЇ.

BMW Group прагне представити на сайті актуальну та корисну інформацію. Разом з тим, концерн BMW зобов'язаний захищати свою інтелектуальну власність, включаючи патенти, товарні знаки та авторські права. Цей сайт не надає жодних ліцензій або дозволів на використання інтелектуальної власності BMW Group або інтелектуальної власності третіх осіб.

Читати далі

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ.

Вся інформація, технічні характеристики та ілюстрації, що містяться на цьому сайті, базуються на останній інформації про продукти. Концерн BMW Group, (Мюнхен, Німеччина) залишає за собою право в будь-який час без попереднього сповіщення вносити зміни в колірну гамму, матеріали, обладнання, специфікації та моделі, та не несе відповідальності за друкарські помилки. Подібні зміни можуть вплинути на комплектацію та ціну автомобілів. Компанія BMW дає імена своїм автомобілям згідно з модельними роками відповідно до вимог законодавства. Дата випуску конкретної моделі може відрізнятись від модельного року на 12 місяців і більше.

Деякі з представлених моделей можуть містити обладнання, яке не продається в Україні. Деякі моделі можуть бути показані з обладнанням, яке постачається за додаткову плату. Щоб отримати докладнішу інформацію, зверніться до найближчого офіційного дилера BMW.

Читати далі