BMW ЗАРЯДЖАННЯ: ЕНЕРГІЧНЕ ЖИТТЯ.

УСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ЗАРЯДЖАННЯ ВАШОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ BMW.

BMW X1 xDrive30e: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл)[1][3][4]: 1,1–0,7; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл)[1][3][4]: 24–16; Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл)[1][3][4]: 19,3–16,8; Електричний запас ходу в км (WLTP)[1][2][3]: 71–85

Заряджайтеся з душевним спокоєм: просто, в будь-який час і в будь-якому місці. Електромобілі та плагін-гібриди з можливістю підзаряджання — це новий вид мобільності, який є одночасно ефективним та зручним. Тож тепер ви можете безтурботно їздити кожен день і на довші відстані завдяки гнучким варіантам заряджання та інноваційним технологіям заряджання. Швидко в дорозі або зручно вдома. Знайдіть рішення для заряджання, які найкраще відповідають вашому стилю життя.

РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ ВАШОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ.

BMW Charging, заряджання у дорозі

ЗАРЯДЖАННЯ В ДОРОЗІ.

Завдяки нашому широкому асортименту зарядних пристроїв ви завжди зможете знайти поруч із собою відповідне рішення для заряджання електромобіля або плагін-гібрида. Ви можете зручно зарядити свій електромобіль в одній із мереж зарядних станцій, яка постійно розширюється.  

BMW Charging, заряджання вдома

ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

Незважаючи ні на що, заряджати електромобіль або плагін-гібрид найзручніше і найкомфортніше в домашніх умовах. Заряджайтеся зручно і з обраною вами швидкістю за допомогою зарядного пристрою BMW Wallbox або BMW Flexible Fast Charger від побутової розетки або розетки високої потужності. Дізнайтеся більше про практичні рішення, які пропонує BMW для заряджання електромобіля в домашніх умовах.

ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПРОДУКТИ BMW CHARGING.

BMW Charging, Connected Home Charging
BMW Charging, Оптимізовані маршрути
BMW Charging, зарядний кабель

BMW Connected Drive.

З BMW ConnectedDrive ви отримуєте розрширені функції для гібридних та електичних автомобілів в застосунку My BMW для оптимізації заряджання, та дистанційний контроль за станом заряду вашого автомобіля з вашого стмартфону.

Оптимізовані маршрути.

Прибувайте до місце призначення абсолютно розслабленими. Плануйте маршрути для подорожі на електромобілі з оптимальним графіком заряджання та без зусиль знаходьте зарядні станції вздовж шляху. Наш планувальник маршрутів розраховує найшвидші варіанти заряджання поблизу вас або на вашому шляху. Або безпосередньо з навігатора, або через застосунок My BMW.

Ваше обладнання для заряджання.

Для заряджання електромобіля багато не потрібно. Ви можете заряджати ваш автомобіль в одній із громадських мережах зарядних станцій. А за бажанням ви можете встановити настінний Wallbox у себе вдома. Або просто заряджайтеся від домашньої розетки.

BMW Charging, BMW Wallbox
BMW Charging, зарядний кабель

BMW Wallbox.

Просто і зручно заряджайте свій плагін-гібрид або повністю електричний BMW вдома за допомогою зарядного пристрою BMW Wallbox. Із потужністю до 22 кВт. Він практичний, безпечний і компактний. 

Зарядний кабель BMW (Mode 3) для громадських станцій.

Заряджайте свій плагін-гібрид або електромобіль на громадських зарядних станціях змінного струму за допомогою зарядного кабелю (Mode 3). Залежно від моделі, вона може входити в стандартну комплектацію вашого BMW.

ОЗНАЙОМТЕСЬ ІЗ ЗАРЯДНИМИ СТАНЦІЯМИ ДЛЯ ВАШОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ.

Час заряджання

Час зарядки для

Громадська зарядка

Cтанція заряджання високої потужності

Особливо швидко ви можете зарядити свій автомобіль на станції заряджання високої потужності (наприклад, у мережі IONITY). Постійний струм (DC), що подається на цих станціях, забезпечує значно вищу зарядну потужність, ніж змінний струм (AC), наприклад, той, що подається з побутової розетки. Ось чому станції заряджання високої потужності особливо добре підходять для заряджання під час подорожей. На дисплеї ви можете побачити мінімальний час, необхідний для заряджання з 10 до 80% рівня заряду батареї при максимальній зарядній потужності автомобіля. У цьому діапазоні заряджання відбувається найшвидше, а також зберігає батарею. Поглянувши на карту, ви побачите всі станції заряджання високої потужності, що входять до мережі BMW Charging. (Дійсний з 22/03/2023)

Станція швидкого заряджання

Якщо вам потрібно терміново дістатися потрібного пункту в місті або під час подорожі, станція швидкого заряджання — це саме те, що вам потрібно. Усе тому, що постійний струм (DC), який подається на цих станціях, забезпечує значно вищу зарядну потужність, ніж змінний струм (AC), наприклад, той, що подається з побутової розетки. Ось чому станції заряджання високої потужності особливо добре підходять для заряджання під час подорожей. На дисплеї ви можете побачити мінімальний час, необхідний для заряджання від 10 до 80% рівня заряду акумулятора з потужністю до 50 кВт. У цьому діапазоні заряджання відбувається найшвидше, а також зберігає батарею. Поглянувши на карту, ви побачите всі станції швидкого заряджання в мережі BMW Charging. (Дійсний з 22/03/2023)

Станція заряджання змінного струму

Громадські станції заряджання зі змінним струмом ви знайдете майже скрізь. Вони особливо підходять для регулярного заряджання протягом тривалого часу — наприклад, вночі або під час роботи. На дисплеї ви побачите мінімальний час заряджання від 0-100% рівня заряду батареї з максимальною потужністю 22 кВт. Продуктивність заряджання залежить від комплектації автомобіля. Погляньте на карту та знайдіть усі станції заряджання змінним струмом у мережі BMW Charging. (Дійсний з 22/03/2023)

Домашня зарядка

Зарядний пристрій BMW Wallbox / універсальний зарядний пристрій Flexible Fast Charger

Вдома ви можете зарядити свій автомобіль за допомогою станції Wallbox або універсального зарядного пристрою Flexible Fast Charger. Для обох типів використовується змінний струм (AC). Залежно від транспортного засобу, спеціального обладнання та ринку, зарядна станція Wallbox забезпечує максимальну потужність заряджання — 22 кВт, а Flexible Fast Charger — 11 кВт. На дисплеї ви побачите мінімальний час зарядки від 0-100% рівня заряду батареї потужністю 11 кВт.

Зарядні станції з фільтром

Час заряджання залежить від рівня заряду, температури навколишнього середовища, індивідуального стилю водіння та використання допоміжних пристроїв, а також власне обраного автомобіля. Час заряджання наведено за температури навколишнього середовища 23 °C після попередньої поїздки і може відрізнятися залежно від особливостей використання.

 

Використовуйте застосунок My BMW для пошуку зарядних станцій, а також для планування, перевірки та керування операціями заряджання — як вдома, так і під час подорожей. Скористайтеся повним набором функцій застосунку My BMW у демо-режимі.

ЗАРЯДЖАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ:
ЗАСТОСУНОК MY BMW І ПОСЛУГИ

ВАШ BMW ЗРОБИТЬ УСЕ ЗА ВАС.

ЧАС ЗАРЯДЖАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ.

Заряджати електромобіль на зарядних станціях високої потужності — найшвидший спосіб. Завдяки потужності до 350 кВт на станціях швидкого заряджання, час, необхідний для заряджання вашого автомобіля, скорочується до мінімуму. 

BMW Charging, витрати

ВИТРАТИ НА ЕЛЕКТРОМОБІЛІ.

Скільки коштує заряджання електромобіля? Заощаджуйте гроші завдяки меншим витратам на обслуговування та нижчим податкам. Чи існують субсидії або заохочення для електромобілів? Дізнайтеся, чи доцільно вам купувати електромобіль.

СКІЛЬКИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ПОТРЕБУЄ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ.

Споживання електроенергії для заряджання електромобіля залежить від різних факторів. Однак ваша власна поведінка за кермом, пов'язана з нею середня швидкість і зовнішня температура також відіграють певну роль. Щомісячні витрати на електроенергію для заряджання залежать, перш за все, від пройденої відстані та енергоспоживання електромобіля. Ваша власна поведінка за кермом також впливає на це. Крім того, обраний тариф і місце заряджання також є ключовими факторами, що впливають на вартість електроенергії.

BMW Charging, Destination Charging

BMW DESTINATION CHARGING

ВАША РОЗШИРЕНА МЕРЕЖА ЗАРЯДНИХ СТАНЦІЙ.

BMW Destination Charging має на меті розширити можливості заряджання, доступні для наших клієнтів. Із великою кількістю точок заряджання у 50 країнах світу. Зручно скористайтеся цими ексклюзивними можливостями заряджання у місці призначення завдяки численним партнерам преміум-класу, таким як готелі, ресторани, гольф-клуби тощо. Поки ви насолоджуєтеся відпочинком, ваш BMW заряджається. Зручно знайдіть свій преміальний варіант заряджання за допомогою навігаційної системи або застосунку My BMW. Станьте частиною всесвітньої мережі зарядних станцій: destinationcharging@bmw.com

BMW Charging, термін експлуатації

АКУМУЛЯТОРНА БАТАРЕЯ

ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕРМІНУ СЛУЖБИ АКУМУЛЯТОРНОЇ БАТАРЕЇ ВАШОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ.

На термін служби високовольтної батареї можуть впливати ваші власні звички використання. Високовольтну батарею слід заряджати здебільшого за низької зарядної потужності на зарядних станціях змінного струму або від Wallbox. Для загального використання має сенс експлуатувати автомобіль із зарядом акумулятора від 10% до 80%. Для цього ви можете встановити цільовий рівень заряджання на 80%. Ефективний і передбачливий стиль водіння також допомагає збільшити запас ходу батареї та оптимізувати термін її служби.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ.

Витрата пального та викиди CO2.

BMW X1 xDrive30e: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл)[1][3][4]: 1,1–0,7; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл)[1][3][4]: 24–16; Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл)[1][3][4]): 19,3–16,8; Електричний запас ходу в км (WLTP)[1][2][3]: 71–85

[1] Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому разі доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP. Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.com/wltp

Додаткову інформацію про витрату пального та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів для конкретної моделі можна знайти в «Посібнику з витрати пального, викидів CO2 та енергоспоживання для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажу за адресою Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Німеччина, та за посиланням https://www.dat.de/co2/.

[2] Запас ходу залежить від різних факторів, зокрема: індивідуального стилю водіння, особливостей маршруту, зовнішньої температури, опалення/кондиціонування, попереднього кондиціонування.

[3] Дані про продуктивність бензинових двигунів стосуються транспортних засобів, що використовують пальне з дослідницьким октановим числом RON 98. Дані про витрату пального стосуються транспортних засобів, що використовують високоякісне пальне, що відповідає Регламенту ЄС 715/2007. Також допускається використання неетилованого пального з дослідницьким октановим числом RON 91 і вище та максимальним вмістом етанолу 10% (E10). BMW рекомендує використовувати пальне з дослідницьким октановим числом RON 95. Для високопродуктивних автомобілів BMW рекомендує пальне з дослідницьким октановим числом RON 98.

[4] Для плагін-гібридів: Навантажений, комбінований цикл (ЄC зарядка змінного струму)