ВІДЕО BMW
ПОСІБНИКИ З ЕЛЕКТРОМОБІЛЬНОСТІ.

НАШІ ПОСІБНИКИ ДЛЯ МАЙБУТНЬОЇ МОБІЛЬНОСТІ.

BMW iX M60: - 24,7-21,9; Електричний запас ходу в км[2]: 501–564

Які можливості заряджання пропонує зарядний пристрій Wallbox у моєму домі? Як зарядити електромобіль вдома, використовуючи сонячну енергію якомога ефективніше або швидше? Як дізнатися, як часто мені потрібно заряджатися, щоб дістатися до місця призначення? І чи буде достатньо пунктів заряджання по дорозі? Існує багато питань, пов'язаних з електричною мобільністю. Ми хочемо відповісти на них, а також на низку інших запитань. Незалежно від того, чи хочете ви зарядити свій електромобіль вдома або в дорозі, спланувати наступну поїздку або оптимізувати повсякденну процедуру заряджання, слідкуйте за членами нашої сім'ї BMW у відеороликах про їхню повсякденну процедуру заряджання. Ознайомтеся з нашими інструкціями, щоб побачити, наскільки простим і зручним може бути заряджання та керування електромобілем. Додаткову інформацію та інструкції для вашого електромобіля можна знайти в застосунку BMW Driver's Guide.

ОПТИМІЗУЙТЕ ПРОЦЕС ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

0:00
0:00 /  0:00

Незалежно від того, чи хочете ви зарядитися якнайшвидше або з максимальною кількістю електроенергії, що генерується фотоелектричною системою, зарядний пристрій BMW Wallbox є гнучким і максимально адаптованим до ваших потреб. За допомогою застосунку My BMW ви можете постійно стежити за інформацією про заряджання вашого електромобіля.

ГНУЧКЕ ТА ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ В ДОРОЗІ.

0:00
0:00 /  0:00

Скористайтеся перевагами однієї з найбільших зарядних мереж в Європі з 510 000 зарядних станцій. Це означає, що ви можете зручно і легко заряджати свій автомобіль у будь-який час, навіть коли ви в дорозі, зокрема за допомогою функції Plug & Charge. Щойно ви під'єднуєте свій електромобіль до зарядної станції, він автоматично розпізнається та аутентифікується. Наразі ви можете вибирати з декількох збережених контрактів від різних постачальників.

BMW iX M60: - 24,7–21,9; Електричний запас ходу в км[2]: 501–564

ВАША ЕКСКЛЮЗИВНА,
РОЗШИРЕНА МЕРЕЖА ЗАРЯДЖАННЯ.

0:00
0:00 /  0:00

Насолоджуйтеся відпочинком. Поки ваш BMW заряджається. У розширеній мережі зарядних станцій у багатьох преміум-партнерів, таких як готелі, ресторани, гольф-клуби та багато інших У понад 50 країнах світу. Ексклюзивно розширюйте свою мережу зарядних станцій за допомогою BMW Destination Charging.

НАСОЛОДЖЙТЕСЯ
БЕЗТУРБОТНИМИ ПОДОРОЖАМИ ІЗ
ОПТИМІЗОВАНИМИ МАРШРУТАМИ.

0:00
0:00 /  0:00

Безтурботні подорожі. Зручно плануйте свою наступну поїздку за допомогою маршрутів, які оптимально визначають зарядні станції на шляху. Це означає, що ви завжди зможете знайти найліпші варіанти заряджання в дорозі. Удома через застосунок My BMW або безпосередньо в автомобілі.

НАШІ
ЗАРЯДНІ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ СИТУАЦІЇ.

0:00
0:00 /  0:00

Чи ви вдома, чи в дорозі — зручно заряджайте свій електромобіль за допомогою наших зарядних пристроїв. Спеціально для ваших потреб. Сучасні технології ще більше розширюють ваш запас ходу.

УСЕ ПРО ЕЛЕКТРОМОБІЛЬНІСТЬ.

Витрата пального та викиди CO2.

BMW iX M60: - 24,7–21,9; Електричний запас ходу в км[2]: 501–564

[1] Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому разі доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP. Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.com/wltp

Додаткову інформацію про витрату пального та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів для конкретної моделі можна знайти в «Посібнику з витрати пального, викидів CO2 та енергоспоживання для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажу за адресою Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Німеччина, та за посиланням https://www.dat.de/co2/.

[2] Запас ходу залежить від різних факторів, зокрема: індивідуального стилю водіння, особливостей маршруту, зовнішньої температури, опалення/кондиціонування, попереднього кондиціонування.