Сертифіковані автомобілі з пробігом.

BMW PREMIUM SELECTION.

СЕРТИФІКОВАНІ АВТОМОБІЛІ З ПРОБІГОМ.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ BMW PREMIUM SELECTION.

Відчуйте справжнє задоволення від керування автомобілями з пробігом BMW Premium Selection, які мають цілий ряд переваг. Автомобіль BMW з пробігом отримує сертифікат Premium Selection тільки після проходження комплексної візуальної та технічної перевірки, що гарантує якість преміумкласу і абсолютну надійність.

 

Що стосується кожного автомобіля BMW Premium Selection діє гарантія або післягарантійна сервісна підтримка терміном не менше 12 місяців. Якщо ви шукаєте автомобіль з пробігом, який ніколи не підведе, вважайте, що знайшли його.

 

Якість для нас - не просто мета

ЯКІСТЬ ДЛЯ НАС - НЕ ПРОСТО МЕТА, ЯКІСТЬ - ЦЕ НАШ ПРИНЦИП.

Автомобіль, який отримав сертифікат BMW Premium Selection, не старше п'яти років і має не більше 100 000 км пробігу. Кожний автомобіль проходить нашу ретельну комплексну перевірку. Сертифікат отримують виключно автомобілі, які повністю відповідають нашим суворим вимогам. Автомобілі BMW Premium Selection доступні ексклюзивно в дилерських центрах, що беруть участь в програмі BMW Premium Selection, завдяки чому ми завжди можемо гарантувати вам максимальну якість. Приходьте і переконайтеся самі!

ПЕРЕВАГИ НА МАЙБУТНЄ.

Гарантія

12 МІСЯЦІВ ГАРАНТІЇ.

Огляд 360

ПЕРЕВІРКА ТА ПІДГОТОВКА 360°.

Фінансові послуги

AWT FINANCIAL SERVICES.

Перевірена історія

ПЕРЕВІРЕНА ІСТОРІЯ ТА ПРОБІГ АВТОМОБІЛЯ.

12 місяців гарантії

12 МІСЯЦІВ ГАРАНТІЇ.

Автомобілі, які беруть участь в програмі BMW Premium Selection, не доставлятимуть своїм власникам занепокоєння, тому що ми знаємо стандарти, за якими створювалася кожна машина BMW та ретельно перевіряємо кожен автомобіль з пробігом, перш ніж включити його в програму BMW Premium Selection. Якщо щось не в порядку, проводиться ремонт. Якщо ремонт неможливий, автомобіль не може бути сертифікований. Ця сувора процедура дозволяє без проблем надати автомобілю постгарантійну сервісну підтримку.

Огляд 360.

ПЕРЕВІРКА ТА ПІДГОТОВКА 360°.

Максимум впевненості: професійні знання і новітні технології дозволяють експертам BMW ретельно обстежити кожен квадратний сантиметр автомобілів, що беруть участь в програмі BMW Premium Selection. Перевіряються всі системи і компоненти, починаючи від роботи двигуна і закінчуючи відсіком для рукавичок. Особлива увага приділяється деталям, які забезпечують безпеку. При необхідності здійснюється також повне планове обслуговування. Така всебічна процедура перевірки гарантує, що всі сертифіковані автомобілі будуть передані власникам в прекрасному стані.

AWT_Financial_Services

AWT FINANCIAL SERVICES.

Фінансові послуги – ключовий фактор успіху в сьогоднішньому мобільному світі. Відділ фінансових послуг BMW ідеальний партнер для фізичних та юридичних осіб. Вибираючи послуги AWT Financial Services, ви отримуєте індивідуальний підхід і зручну процедуру оформлення кредитної угоди. Ваші щомісячні виплати розраховуються із загальної вартості вашого автомобіля за параметрами, які підходять саме вам.

Перевірена історія та пробіг автомобіля.

ПЕРЕВІРЕНА ІСТОРІЯ ТА ПРОБІГ АВТОМОБІЛЯ.

Кожен автомобіль BMW Premium Selection має свою власну історію - і ніхто не знає її краще, ніж офіційний сервісний центр BMW. Саме тому кожен сертифікований автомобіль з пробігом BMW має повну, прозору і повністю підтверджену історію експлуатації. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ваш автомобіль BMW Premium Selection завжди обслуговувався у висококваліфікованих фахівців.

ЗАВЖДИ ГІДНІ ВАШОЇ УВАГИ.

Пропозиції BMW Premium Selection постійно оновлюються, що дозволяє нам в найкоротший час підшукати для вас автомобіль, який відповідає вашим потребам і побажанням. Знайти ідеальний для вас автомобіль BMW Premium Selection легко. Наш онлайн пошук дозволить знайти автомобіль за серією, типом палива і навіть кольором. Щоб виконати свою мрію, скористайтеся пошуковою системою BMW.