0:00
0:00 /  0:00

ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

ЗАРЯДЖАЙТЕ СВІЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ ВДОМА
— ЗРУЧНО ТА ГРУЧКО.

BMW iX2 xDrive30e: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1]: 17,8–16,3; Запас ходу в км (WLTP)[2]: 417-449

ПЕРЕВАГИ
ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

BMW Home Charging, нічне заряджання, іконка

ПОВНИЙ ЗАРЯД ЗА НІЧ.

Розпочинайте свій день із повним зарядом. Зручно заряджайте свій електромобіль протягом ночі за допомогою домашньої зарядної станції. Настільки швидко і легко, наскільки це можливо.

BMW Home Charging, нічне заряджання, іконка

ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ З BMW WALLBOX.

Неможливо уявити собі більш зручного способу заряджання: власна настінна станція у себе вдома. Він простий в експлуатації і має зручну кабельну систему. Переваги для вас: просто підключіть кабель і почніть заряджатися.

BMW Home Charging, безпечно і надійно, іконка

ЗАРЯДЖАЙТЕСЯ БЕЗПЕЧНО ТА НАДІЙНО.

Зарядні пристрої BMW Wallbox і Flexible Fast Charger були спеціально розроблені для заряджання в домашніх умовах. Із максимальною безпекою.

 

ШВИДКО І ЗРУЧНО. ЗАРЯДЖАННЯ З BMW WALLBOX.

0:00
0:00 /  0:00

BMW X3 eDrive30e: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1] [3] [4]: 2,6–2,0; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP)[1] [3] [4]: 49–45; Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1] [3] [4]: 20,5–18,9; Електричний запас ходу в км (WLTP)[1] [2] [3]: 42–50

ПЛАГІН-ГІБРИДИ Й ЕЛЕКТРОМОБІЛІ

ЯК ЗАРЯДЖАТИ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ В ДОМАШНІХ УМОВАХ.

Заряджайте електромобілі та плагін-гібриди відповідно до їхньої зарядної потужності. До 11 кВт за допомогою універсального зарядного пристрою Flexible Fast Charger, підключеного до розетки високої потужності, наприклад, промислової розетки, або до 22 кВт за допомогою зарядного пристрою BMW Wallbox — швидко та безпечно. Ви завжди можете зарядити свій електромобіль від побутової розетки. Ми рекомендуємо використовувати зарядний пристрій BMW Wallbox або Flexible Fast Charger.

Дізнайтеся більше про різні варіанти домашніх зарядних пристроїв для електромобілів та гібридів.

ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА

РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАРЯДЖЕННЯ У ВАШІЙ ОСЕЛІ.

BMW Home Charging, BMW Wallbox Plus з G70
BMW Home Charging, BMW Wallbox Plus з G07, вид збоку

BMW Wallbox

Практично, економічно вигідно і компактно: заряджання вдома. Зарядний пристрій BMW Wallbox безпечно заряджає ваш повністю електричний або гібридний BMW. Він простий у використанні завдяки зручній кабельній системі з вилкою та настінним кронштейном.

Зарядний пристрій BMW Flexible Fast Charger

Зарядний пристрій BMW Flexible Fast Charger — це найшвидше рішення для мобільного та гнучкого заряджання від різних типів розеток. Ви можете підключати його до побутової розетки з максимальною потужністю заряджання 2,3 кВт*. Або в промисловій чи синій розетці CEE потужністю до 11 кВт*. Зарядний кабель в стандартній комплектації має довжину 6 метрів і є водонепроникним. 

* Залежно від електромережі та автомобіля.

BMW Home Charging, Послуга встановлення BMW Wallbox
BMW Home Charging, застосунок My BMW

Послуга встановлення Wallbox.

Коли ви купуєте зарядний пристрій BMW Wallbox Plus, наші технічні фахівці подбають про встановлення та монтаж. Вони також встановлять промислову розетку для зарядного пристрою BMW Flexible Fast Charger. І вони будуть раді допомогти з будь-якими іншими питаннями, які у вас можуть виникнути.

Застосунок My BMW.

Застосунок My BMW забезпечує безперебійний зв'язок із вашим автомобілем. Отримуйте інформацію про стан заряджання, доступний запас ходу, вартість, час заряджання або найближчу зарядну станцію для вашого електромобіля BMW прямо на своєму смартфоні. Перевірте можливості застосунку My BMW за допомогою безкоштовної демо-версії, навіть якщо у вас немає електромобіля. Просто завантажте застосунок, увійдіть у систему та спробуйте.

ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ BMW.

6,3 МВт-год

BMW Home Charging, Connected Home Charging

BMW CONNECTED DRIVE.

З BMW ConnectedDrive ви отримуєте розрширені функції для гібридних та електичних автомобілів в застосунку My BMW для оптимізації заряджання, та дистанційний контроль за станом заряду вашого автомобіля з вашого стмартфону.

BMW Home Charging, заряджання у дорозі

ЗАРЯДЖАЙТЕСЯ ТАКОЖ У ДОРОЗІ.

Душевний спокій в дорозі. Громадські зарядні станції є гарною альтернативою домашньому заряджанню. Зараз вони широко доступні і пропонують різні рівні потужності заряджання. Відкрийте для себе велику мережу зарядних станцій BMW Charging. Понад 510 000 зарядних станцій по всій Європі. Діставайтеся до місця призначення без стресу завдяки маршрутам, оптимізованим для заряджання. Просто скористайтеся навігаційною системою або застосунком My BMW, щоб знайти найближчі зарядні станції.

УСЕ ПРО ЕЛЕКТРОМОБІЛЬНІСТЬ.

Огляд моделей

ПОРІВНЯННЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ МОДЕЛЕЙ.

i5 xDrive40
BMW i4 eDrive40
BMW i7 eDrive50
  • i5 xDrive40

  • Від 2 782 100 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   439 - 537 км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

   30 хв

  • BMW i4 eDrive40

  • Від 2 109 450 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   - км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

   31 хв

  • BMW i7 eDrive50

  • Від 4 116 218 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   570 - 612 км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

   34 хв


BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 19,1–16,1
 

BMW i5 eDrive40: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 18,9–15,9
 

BMW i7 xDrive60 Седан: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 19,6–18,5

iX xDrive40
iX1 xDrive30
iX3 M Sport
  • iX xDrive40

  • Від 2 773 650 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   390 км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[5]

   31 хв

  • iX1 xDrive30

  • Від 1 957 750 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   416 - 440 км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

   29 хв

  • iX3 M Sport

  • Від 2 337 000 грн.*

  • Електричний запас ходу (WLTP)[2]

   440 - 505 км

  • Час заряджання постійним струмом (від 10 до 80% заряду)[3]

   31 хв


BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 19,1–16,1
 

BMW i5 eDrive40: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 18,9–15,9
 

BMW i7 xDrive60 Седан: споживання енергії, комбінований цикл WLTP у кВт-год/100 км[1]: 19,6–18,5

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ.

Тест-драйв електромобілів BMW

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ-ДРАЙВ ОБРАНОЇ ВАМИ МОДЕЛІ BMW.

Хочете перевірити особисто, як їде і відчувається ваша ідеальна електрична модель? Просто запишіться на тест-драйв онлайн, коли вам зручно. Місцевий партнер BMW зв'яжеться з вами і надасть всю необхідну інформацію.

Електромобілі BMW, Порада сервісного партнера BMW

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Із будь-якими питаннями, а також для отримання додаткової інформації або комерційної пропозиції звертайтеся до місцевого дилера BMW. Наш професійний обслуговуючий персонал BMW буде радий проконсультувати вас телефоном або особисто.  

Електромобілі BMW, Обслуговування клієнтів BMW

НОВИЙ МОБЫЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК My BMW.

Перевірити стан вашого BMW, скористатися однією з численних функцій дистанційного керування, заздалегідь спланувати поїздки, записатися на сервіс або відкрити для себе світ BMW – все це за допомогою вашого смартфона та BMW ConnectedDrive.

BMW Home Charging BMW Online Genius

ПЕРЕДПЛАЧЕНИЙ СЕРВІС. BMW SERVICE INCLUSIVE.

Завдяки BMW Service Inclusive ви можете користуватися всіма послугами обраного вами пакету. Сплачуйте один раз і виграйте в довгостроковій перспективі від привабливої економії в порівнянні з окремою оплатою послуг. Усі необхідні оригінальні запчастини BMW включені до вашого нового,  з пробігом чи електричного автомобіля 

Витрата пального та викиди CO2.

[1] Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому разі доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP. Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.com/wltp

Додаткову інформацію про витрату пального та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів для конкретної моделі можна знайти в «Посібнику з витрати пального, викидів CO2 та енергоспоживання для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажу за адресою Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Німеччина, та за посиланням https://www.dat.de/co2/.

[2] Запас ходу залежить від різних факторів, зокрема: індивідуального стилю водіння, особливостей маршруту, зовнішньої температури, опалення/кондиціонування, попереднього кондиціонування.

[3] Дані про продуктивність бензинових двигунів стосуються транспортних засобів, що використовують пальне з дослідницьким октановим числом RON 98. Дані про витрату пального стосуються транспортних засобів, що використовують високоякісне пальне, що відповідає Регламенту ЄС 715/2007. Також допускається використання неетилованого пального з дослідницьким октановим числом RON 91 і вище та максимальним вмістом етанолу 10% (E10). BMW рекомендує використовувати пальне з дослідницьким октановим числом RON 95. Для високопродуктивних автомобілів BMW рекомендує пальне з дослідницьким октановим числом RON 98.

[4] Для плагін-гібридів: Навантажений, комбінований цикл (ЄC зарядка змінного струму)

 

[5] Продуктивність зарядки залежить від рівня заряду, температури навколишнього середовища, індивідуального режиму водіння та використання допоміжних споживачів. Показані діапазони базуються на найкращому випадку WLTP. Час заряджання застосовується до температури навколишнього середовища 23 градуси за Цельсієм після попередньої поїздки та може відрізнятися залежно від стилю використання.

*Інформація щодо вартості та комплектації автомобілів є орієнтовною і надається для довідки. Інформація про вартість і комплектації автомобілів не являється публічною офертою. Детальну інформацію про вартість і комплектації автомобілів можна отримати у офіційних дилерів BMW.