Перевірити готову конфігурацію

BMW iX2 xDrive30

BMW iX2 xDrive30 Konfigurieren

НОВИЙ

iX2

BMW i

ПЕРШИЙ BMW iX2. 100% ЕЛЕКТРИЧНИЙ.

BMW iX2 xDrive30[1]: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP): 17,7-16,3; Запас ходу в км (WLTP): 417-449

 

[1] Запас ходу залежить від різних факторів, зокрема: індивідуального стилю водіння, особливостей маршруту, зовнішньої температури, опалення/кондиціонування, попереднього кондиціонування.

 

ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

Новий BMW iX2 поєднує в собі задоволення від повністю електричного водіння з великою кількістю простору та вражаючим сучасним дизайном. Ви завжди зможете дістатися до місця призначення без шкідливих викидів і з типовим для BMW комфортом завдяки великому запасу ходу нового BMW iX2, який має спортивний і потужний зовнішній вигляд та елегантний інтер'єр. Ознайомтеся з усіма моделями нового BMW iX2, варіантами оснащення та технічними характеристиками, а також з широким спектром можливостей лізингу та фінансування.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ВАРІАНТИ

   BMW iX2 xDrive30
   BMW iX2 xDrive30

   Потужність[2]

   230 (313)

   0–100 км/год

   5,6 с

   Максимальна швидкість

   180 км/год

   Запас ходу (до)

   449 км

   BMW iX2 xDrive30[1]: Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP): 17,7-16,3; Запас ходу в км (WLTP): 417-449

    

   [1] Запас ходу залежить від різних факторів, зокрема: індивідуального стилю водіння, особливостей маршруту, зовнішньої температури, опалення/кондиціонування, попереднього кондиціонування.

    

   [2] Потужність електроприводу до 225 кВт. Тимчасове підвищення до 230 кВт <10 секунд понад задане номінальне значення.

   Червоний BMW iX2 у кольорі Dragonfire Red припаркований перед заміською резиденцією в сонячну погоду

   ВЕЛИКИЙ ОБРАЗ.
   МІНІМАЛЬНИЙ
   ВУГЛЕЦЕВИЙ СЛІД.

   Силует позашляховика-купе та радіаторна решітка BMW Iconic Glow повністю електричного BMW iX2 xDrive30 випромінюють вражаючий зовнішній вигляд. Цей автомобіль поєднує в собі гнучкість і просторість модельного ряду BMW X з інноваційним повністю електричним приводом BMW i серії. Ви також будете чудово підготовлені до більш тривалих подорожей із електричним запасом ходу до 449 км (WLTP)[1] і розгоном у 5,6 секунди (0–100 км/год).

   ПРОГЛЯНУТИ ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ

   ОБЕРИ СВІЙ ВЛАСНИЙ СТИЛЬ BMW iX2.

   BMW iX2 xDrive30
   BMW iX2 xDrive30
   BMW iX2 xDrive30

   BMW iX2 xDrive30

   BMW iX2 xDrive30

   BMW iX2 xDrive30

   ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ

   ПОТУЖНИЙ ХАРАКТЕР.

   БЕЗПОМИЛКОВИЙ НАВІТЬ У ТЕМРЯВІ.

   Решітка радіатора BMW Iconic Glow привертає увагу, особливо в темряві, адже біле світло підкреслює її характерні контури, коли автомобіль стоїть на місці або рухається. Інноваційна технологія світлодіодних волокон створює привабливі світлові ефекти, які помітні під час руху, відчинення та зачинення автомобіля.

   ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

   БЕЗКОМПРОМІСНИЙ ДИЗАЙН.

   ВІДЧУЙТЕ, ЩО ВИ
   ОПИНИЛИСЯ ПІД
   ЗОРЯНИМ НЕБОМ.

   Панорамний скляний дах робить салон ще просторішим. Всередину потрапляє більше світла, і ви можете насолоджуватися атмосферою відкритого простору на кожному сидінні.

   ТЕХНОЛОГІЇ

   ІННОВАЦІЙНА
   РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА.

   BMW X2 Electric SUV U10 Digital Premium

   ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ.

   Цифрові продукти та комунікаційні послуги BMW ConnectedDrive відкривають світ легкості завдяки широкому спектру корисних функцій. За допомогою інновацій та "розумних" функцій вони перетворюють кожну подорож на захоплюючий досвід.

   • Новий застосунок My BMW.
   • Цифровий ключ BMW Digital Key.
   • Персональна eSIM.
   • Безпека та сервіс з даними телематики.
   • Розрширені функції для гібридних та електичних автомобілів.

    

   РОЗУМНИЙ КОМПАНЬЙОН.

   Завжди в правильній смузі і на правильній дистанції.

   Асистент водіння Professional безпечно утримує ваш автомобіль у поточній смузі руху та на потрібній відстані на швидкості до 210 км/год. Це дуже важлива перевага, особливо в умовах перевантаженого трафіку. В екстрених випадках ваш BMW загальмує до повної зупинки та автоматично продовжить рух.

   Більше камер для полегшення паркування.

   Асистент паркування Plus полегшує паркування та маневрування автомобілем. Додаткові камери передають 3D-огляд оточення автомобіля безпосередньо на дисплей керування. Так ви одразу бачите, скільки у вас є простору для маневру

   Пересувайтеся з постійно увімкненим дальнім світлом.

   Ваш BMW уникає засліплення інших учасників дорожнього руху завдяки функції High-beam Assistant. Для найкращого освітлення на темних дорогах.

   Більше, ніж просто ключ.

   Із функцією BMW Digital Key Plus ви можете використовувати свій смартфон як ключ від автомобіля та ділитися ним з 5 людьми в електронному вигляді. Як тільки ви наближаєтеся до свого BMW, він автоматично відчиняється, демонструючи світлову проекцію. Також ця функція адаптує салон автомобіля до ваших уподобань, залежно від обраного вами персонального профілю.

   Бачте більше, ніж просто дорогу.

   Точніше добирайтеся до місця призначення. Проекційний дисплей відображає інформацію з водіння безпосередньо у вашому полі зору. Система Augmented View у реальному часі відображає інформацію про навігацію маршрутом у вигляді відеозображення на дисплеї керування або панелі приладів.

   ЗАПАС ХОДУ ТА ЗАРЯДЖАННЯ

   ПОВНІСТЮ
   ЕЛЕКТРИЧНЕ
   ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

   Електричне прискорення, режими BMW My Modes, звуки BMW IconicSounds Electric та багато іншого: Типове задоволення від водіння BMW X, тепер ще й повністю електричне. (У відео показані попередні значення).

   ЛЕГКО
   ДІСТАВАЙТЕСЯ МІСЦЯ
   ПРИЗНАЧЕННЯ:
   ВОДІННЯ ТА
   ЗАРЯДЖАННЯ BMW iX2.

   ПРИКЛАД МАРШРУТІВ

   Змінити приклади маршрутів
    : кількість зупинок

    Необхідні зупинки для заряджання

    Це ймовірна кількість зупинок для заряджання, які вам знадобляться на вашому маршруті.

     

    Розглядаються лише фактично існуючі пункти заряджання (станом на 25 квітня 2023 року) з найкоротшими можливими маршрутами та початковим рівнем заряду 100%.

     

    Потужні зарядні станції (наприклад, від мережі IONITY) є пріоритетними, оскільки вони заряджають ваш автомобіль з максимальною потужністю.

    Як були розраховані ці значення?

    Приклади маршрутів дають змогу оцінити очікуваний час подорожі з урахуванням необхідних перерв для заряджання за початкового рівня заряду 100%. Вони припускають, що пункти заряджання є вільними і діючими, і показують найшвидший варіант маршруту без будь-яких заторів або інших затримок. Інформація про перерви для заряджання та їхню тривалість передбачає, що ви робите такі перерви, коли залишковий рівень заряду становить щонайменше 10%.

     

    Інша важлива інформація: Час заряджання залежить від рівня заряду, температури навколишнього середовища, індивідуального стилю водіння та використання допоміжних пристроїв. Час заряджання наведено за температури навколишнього середовища 23 °C після попередньої поїздки і може відрізнятися залежно від особливостей використання.

    год

    Загальний час заряджання

    Це загальний час, який вам, ймовірно, знадобиться для заряджання на вашому маршруті. Розглядаються лише фактично існуючі пункти заряджання (станом на 25 квітня 2023 року) з найкоротшими можливими маршрутами та початковим рівнем заряду 100%.

     

    Потужні зарядні станції (наприклад, від мережі IONITY) є пріоритетними, оскільки вони заряджають ваш автомобіль з максимальною потужністю.

    год

    Загальний час заряджання

    Зазначений час у дорозі є сумою розрахункового часу руху та часу заряджання, якщо на маршруті передбачені перерви для заряджання.

     

    Передбачається, що ви рухаєтеся найшвидшим маршрутом без заторів на дорогах та інших затримок.

    Ефективність заряджання залежить від стану заряджання, температури навколишнього середовища, індивідуального профілю водіння та використання додаткових споживачів, а також від самого вибраного автомобіля.Час заряджання застосовується до температури навколишнього середовища 23° C після попередньої поїздки та може змінюватися залежно від поведінки використання . Показані значення є прикладами для базової конфігурації вибраної моделі. Для інших варіантів комплектації автомобіля значення можуть відрізнятися.

     

    За допомогою програми My BMW ви можете стежити за запасом ходу та станом заряду в будь-який час і в будь-якому місці. Оптимізовані для заряджання маршрути також можна легко спланувати та надіслати в автомобіль. Завантажте програму зараз і випробуйте її в демонстраційному режимі.

    Час зарядки для

    Громадська зарядка

    Cтанція заряджання високої потужності

    Особливо швидко ви можете зарядити свій автомобіль на станції заряджання високої потужності (наприклад, у мережі IONITY). Постійний струм (DC), що подається на цих станціях, забезпечує значно вищу зарядну потужність, ніж змінний струм (AC), наприклад, той, що подається з побутової розетки. Ось чому станції заряджання високої потужності особливо добре підходять для заряджання під час подорожей. На дисплеї ви можете побачити мінімальний час, необхідний для заряджання з 10 до 80% рівня заряду батареї при максимальній зарядній потужності автомобіля. У цьому діапазоні заряджання відбувається найшвидше, а також зберігає батарею. Поглянувши на карту, ви побачите всі станції заряджання високої потужності, що входять до мережі BMW Charging. (Дійсний з 22/03/2023)

    Станція швидкого заряджання

    Якщо вам потрібно терміново дістатися потрібного пункту в місті або під час подорожі, станція швидкого заряджання — це саме те, що вам потрібно. Усе тому, що постійний струм (DC), який подається на цих станціях, забезпечує значно вищу зарядну потужність, ніж змінний струм (AC), наприклад, той, що подається з побутової розетки. Ось чому станції заряджання високої потужності особливо добре підходять для заряджання під час подорожей. На дисплеї ви можете побачити мінімальний час, необхідний для заряджання від 10 до 80% рівня заряду акумулятора з потужністю до 50 кВт. У цьому діапазоні заряджання відбувається найшвидше, а також зберігає батарею. Поглянувши на карту, ви побачите всі станції швидкого заряджання в мережі BMW Charging. (Дійсний з 22/03/2023)

    Станція заряджання змінного струму

    Громадські станції заряджання зі змінним струмом ви знайдете майже скрізь. Вони особливо підходять для регулярного заряджання протягом тривалого часу — наприклад, вночі або під час роботи. На дисплеї ви побачите мінімальний час заряджання від 0-100% рівня заряду батареї з максимальною потужністю 22 кВт. Продуктивність заряджання залежить від комплектації автомобіля. Погляньте на карту та знайдіть усі станції заряджання змінним струмом у мережі BMW Charging. (Дійсний з 22/03/2023)

    Домашня зарядка

    Зарядний пристрій BMW Wallbox / універсальний зарядний пристрій Flexible Fast Charger

    Вдома ви можете зарядити свій автомобіль за допомогою зарядного пристрою Wallbox або універсального швидкого зарядного пристрою Flexible Fast Charger. Для обох типів використовується змінний струм (AC). Залежно від транспортного засобу, спеціального обладнання та ринку, зарядний пристрій Wallbox забезпечує максимальну потужність зарядки 22 кВт, а гнучкий швидкий зарядний пристрій — 11 кВт. На дисплеї ви побачите мінімальний час зарядки від 0-100% рівня заряду батареї потужністю 11 кВт.

    ЛЕГКО
    ЗАРЯДЖАЙТЕСЯ. У
    БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС.

    Рушайте далі, досліджуйте більше. Ваш BMW iX2 з комфортом доставить вас до місця призначення завдяки ємності акумуляторної батареї до 64,8 кВт-год[2] та запасу ходу до 449 км[1][2].

    Тепер ви також можете спокійно подорожувати на електромобілі з запасом ходу до 449 км[1] та розумним прокладанням маршрутом. Якщо ви подорожуєте на довші відстані, просто підзарядіть батарею до 80% за 30 хвилин.

    ЗАРЯДЖАЙТЕСЬ. ЯК
    ЗАВГОДНО І ДЕ ЗАВГОДНО.

    BMW X2 Electric SUV U10 фінансування та лізинг

    КРЕДИТУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ

    ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ ДЛЯ BMW іХ2.

    Чи то для кредитування, чи то для лізингу — кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань.

    КОНСУЛЬТУВАННЯ І ПОСЛУГИ

    ПОСЛУГА PROACTIVE CARE ДЛЯ BMW іX2.

    Отримуйте сервісне обслуговування саме тоді, коли ви цього потребуєте.

    Завжди на крок попереду. Незалежно від того, чи настає час обслуговування, чи виникнає несправність, за вашої згоди, сервісний партнер BMW зв'яжемося з вами отримавши телематичні данні про стан вашого автомобіля. Ви можете домовитися про візит або отримати консультацію та рекомендації по необхідному обслуговуванню. А потім насолоджуватися спокоєм, продовжуючи поїздку.

    НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ ПРО BMW іX2.

    Витрата пального та викиди CO2.

    BMW iX2 xDrive30[1]: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP): 17,7-16,3; Запас ходу в км (WLTP): 417-449

     

    [1] Запас ходу залежить від різних факторів, зокрема: індивідуального стилю водіння, особливостей маршруту, зовнішньої температури, опалення/кондиціонування, попереднього кондиціонування.

     

    [2] Тимчасове підвищення на <10 секунд понад вказане номінальне значення.

     

    [3] BMW Connected Unlimited+  доступна для автомобілів обладнаних BMW Connected Drive та залежить від моделі та комплектації автомобіля.

    [4] Продуктивність заряджання залежить від рівня заряду, температури навколишнього середовища, індивідуального профілю водіння та використання допоміжних споживачів. Показані діапазони базуються на найкращому випадку WLTP. Час заряджання застосовується до температури навколишнього середовища 23 градуси Цельсія після попередньої поїздки та може відрізнятися залежно від відповедінки під час використання.

    Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому випадку доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP. Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.com/wltp

     

    Додаткову інформацію про витрату пального та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів для конкретної моделі можна знайти в «Посібнику з витрати пального, викидів CO2 та енергоспоживання для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати за посиланням https://www.dat.de/co2/.