Перевірити готову конфігурацію

BMW X2 M35i xDrive: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP): 8,0–7,7; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP): 181–174

ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

Завдяки потужному двигуну і точному налаштуванню шасі та підвіски BMW X2 M35i xDrive пропонує видатні характеристики, що також недвозначно відображається в дизайні моделі M. Дізнайтеся більше про ціни, технічні характеристики та варіанти оснащення, доступні для BMW X2 M35i xDrive, і відчуйте унікальне поєднання спортивності та повсякденної практичності.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ВАРІАНТИ.

    {опис.моделі}
    {model.description}

    Потужність[1]

    {model.horsePower} (к.с.):

    Крутний момент[1]

    {model.systemMaxTorque} Нм

    0–100 км/год[1]

    {model.acceleration} с

    Максимальна швидкість[1]

    {model.topSpeed} км/год

    BMW X2 M35i xDrive: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP): 8,0–7,7; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP): 181–174

    Вид спереду на BMW X2 M35i xDrive у Frozen Portimao перед офісною будівлею в міському середовищі

    БЕЗСУМНІВНЕ «М».

    Чотири вихлопні труби, опціональні спортивні сидіння M, cпецифічні аеродинамічні компоненти М — BMW X2 M35i xDrive чітко вказує на свій статус моделі BMW M з першого погляду. Бензиновий двигун M Twin Power Turbo потужністю 221 кВт (300 к.с.), адаптивна підвіска M та високоефективна гальмівна система M Sport BMW X2 M35i xDrive гарантують типовий для М серії досвід водіння.

    ПРОДУКТИВНІСТЬ

    ЇЗДИТЬ ЯК «М».

    НАДЗВИЧАЙНА ГАЛЬМІВНА МІЦЬ.

    19-дюймові гальма M Compound забезпечують виняткове уповільнення навіть на мокрій дорозі. Перфоровані гальмівні диски автомобіля надзвичайно термостійкі. А сірі глянцеві гальмівні супорти з логотипом M візуально підкреслюють видатні характеристики автомобіля.

    ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

    Потужний двигун і спортивна динаміка руху. Новий BMW X2 M35i xDrive поєднує в собі високу точність керування та продуктивність.

    ДИЗАЙН

    ПОМІТНЕ «М».

    «М» ДЛЯ ОЧЕЙ І ВУХ.

    Система вихлопних газів M забезпечує насичений звук двигуна з чотирьох вихлопних труб. З пакетом M Sport Package Pro система має чорні накладки.

    ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР’ЄРУ

    ВІДЧУВАЄТЬСЯ ЯК «М».

    БУНТІВНИК В АЛЬКАНТАРІ.

    Ваш ідеально узгоджений стиль. Розкішна панель приладів може похвалитися вишуканою комбінацією оббивки з алькантари та веганзи. Аж до обшивки дверей. Сині шви M обрамляють панель приладів і дверні пороги. Або ж оберіть іншу оббивку. Панель приладів прикрашена високоякісним діамантовим візерунком у стилі Veganza.

    ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕР’ЄРУ.

    ТЕХНОЛОГІЇ

    РОЗУМНІ Й ІННОВАЦІЙНІ

    ПОВНІСТЮ ІНТЕГРОВАНЕ ПОТОКОВЕ ВІДЕО.

    Чудова розвага під час зупинок. Завдяки функції потоковому відео час очікування в салоні вашого BMW стане менш нудним. Скористайтеся широким асортиментом, орієнтованим на конкретний ринок. BMW постійно розвиває свої послуги потокового відео. Перетворіть свій BMW на власний дім.

    ЦИФРОВІ ФУНКЦІЇ.

    BMW X2 M35i xDrive SUV U10, функції BMW Digital Premium

    НАЙЛІПШЕ З’ЄДНАННЯ.

    Додаткові цифрові функції пакета BMW Connected Unlimited+[1]:

     

    • Розширені функції BMW Maps надають доступ до інформації про дорожній рух у реальному часі в усьому регіоні карти (навіть якщо навігацію за маршрутом вимкнено).*
    • Доступ до різноманітних додатків, а також великий обсяг зберігання даних і постійні оновлення.
    • Додаткові функції персоналізації допомагають розумному персональному асистенту BMW запам'ятати ваші звички та за потреби взяти на себе виконання дрібніших завдань.

     

    *Очікується з 03.2024

    ДУШЕВНИЙ СПОКІЙ В ДОРОЗІ.

    Завжди в правильній смузі і на правильній дистанції.

    Асистент водіння Professional безпечно утримує ваш автомобіль у власній смузі руху та на потрібній відстані на швидкості до 210 км/год. Це дуже важлива перевага, особливо в умовах перевантаженого трафіку. В екстрених випадках ваш BMW загальмує до повної зупинки та автоматично продовжить рух.

    Більше камер для полегшення паркування.

    Асистент паркування Plus полегшує паркування та маневрування автомобілем. Додаткові камери передають 3D-огляд оточення автомобіля безпосередньо на дисплей керування. Так ви одразу бачите, скільки у вас простору для маневру.

    Пересувайтеся з постійно увімкненим дальнім світлом.

    Ваш BMW уникає засліплення інших учасників дорожнього руху завдяки функції High-beam Assistant. Для найкращого освітлення на темних дорогах.

    Більше, ніж просто ключ.

    Із функцією BMW Digital Key Plus ви можете використовувати свій смартфон як ключ від автомобіля та ділитися ним з 5 людьми в електронному вигляді. Як тільки ви наближаєтеся до свого BMW, він автоматично відчиняється, створюючи світлову проекцію. Також ця функція адаптує салон автомобіля до ваших уподобань, залежно від обраного вами персонального профілю.

    Бачте більше, ніж просто дорогу.

    Точніше добирайтеся до місця призначення. Проекційний дисплей відображає інформацію з водіння безпосередньо у вашому полі зору. Система Augmented View в реальному часі відображає інформацію про навігацію маршрутом у вигляді відеозображення на дисплеї керування або панелі приладів.

    BMW X2 M35i xDrive SUV U10 варіанти фінансування та лізингу

    КРЕДИТУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ

    ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ BMW ДЛЯ BMW X2 M35i xDRIVE.

    Чи то кредитування, чи то лізинг — кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань.

    КОНСУЛЬТУВАННЯ І ПОСЛУГИ

    ПОСЛУГА PROACTIVE CARE ДЛЯ BMW X2 M35i xDRIVE.

    Отримуйте сервісне обслуговування саме тоді, коли ви цього потребуєте.

    Завжди на крок попереду. Незалежно від того, чи настає час обслуговування, чи зношуються шини: ми зв'яжемося з вами завчасно. Ви можете домовитися про прийом безпосередньо через повідомлення у своєму додатку My BMW. А потім насолоджуватися спокоєм, продовжуючи поїздку.

    НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ ПРО BMW X2 M35i xDRIVE.

    Витрата пального та викиди CO2.

    BMW X2 M35i xDrive: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP): 8,0–7,7; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP): 181–174


    [1]
     BMW Connected Unlimited+  доступна для автомобілів обладнаних BMW Connected Drive та залежить від моделі та комплектації автомобіля.    Дані про продуктивність бензинових двигунів стосуються транспортних засобів, що використовують пальне з дослідницьким октановим числом RON 98. Дані про витрату пального стосуються транспортних засобів, що використовують високоякісне пальне, що відповідає Регламенту ЄС 715/2007. Також допускається використання неетилованого пального з дослідницьким октановим числом RON 91 і вище та максимальним вмістом етанолу 10% (E10). BMW рекомендує використовувати пальне з дослідницьким октановим числом RON 95. Для високопродуктивних автомобілів BMW рекомендує пальне з дослідницьким октановим числом RON 98.

     

    Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому випадку доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP. Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.com/wltp

    Додаткову інформацію про витрату пального та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів для конкретної моделі можна знайти в «Посібнику з витрати пального, викидів CO2 та енергоспоживання для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажу за адресою Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Німеччина, та за посиланням https://www.dat.de/co2/.