Перевірити готову конфігурацію

BMW X2 sDrive20i

BMW X2 U10 Configure 02

BMW X2 sDrive20i: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP): 6,5–6,0; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP): 148–136

ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

Новий BMW X2 — це позашляховик, який пропонує ідеальний баланс розкоші, продуктивності та універсальності. Пізнайте його виразний дизайн, що характеризується потужними лініями та атлетичною присутністю. Пориньте в інтер'єр, який може похвалитися високоякісним обладнанням, інноваційними технологіями та ергономічним комфортом. Дізнайтеся більше про різні варіанти моделі з бензиновими або дизельними двигунами, параметри оснащення, ціни, а також персоналізуйте свій BMW X2 відповідно до власного смаку.

Технічні характеристики

ВАРІАНТИ.

    {model.description}
    {model.description}

    Потужність[1]

    {model.horsePower} (к.с.)

    Крутний момент[1]

    {model.systemMaxTorque} Нм

    0–100 км/год

    {model.acceleration} с

    Максимальна швидкість

    {model.topSpeed} км/год

    BMW X2 sDrive20i[1]: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP): 6,5–6,0; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP): 148–136

     

    [1] Складається з двигуна внутрішнього згоряння потужністю 115 кВт та електроприводу потужністю до 14 кВт.

    Зовнішній вигляд BMW X2 sDrive20i у Capeyork Green у міському середовищі перед офісом

    УНІКАЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬ І ДИЗАЙН.

    Новий BMW X2 робить повсякденне життя більш захоплюючим, спортивним і комфортним, особливо завдяки своєму екстравертному дизайну з динамічним силуетом купе. Його елегантний салон оснащений опціональним великим скляним дахом з електроприводом і вигнутим дисплеєм BMW. Бензинова модель BMW X2 sDrive20i розвиває вражаючу потужність у 125 кВт (170 к.с.)[1] на дорозі з максимальною швидкістю 213 км/год[1].

    ПРОГЛЯНУТИ ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ

    ОБЕРІТЬ СВІЙ ДИЗАЙН ДЛЯ BMW Х2.

    BMW X2 sDrive18d
    BMW X2 sDrive20i
    BMW X2 M35i xDrive

    BMW X2 sDrive18d

    BMW X2 sDrive20i

    BMW X2 M35i xDrive

    ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ

    Х — ЕКСТРОВЕРТ.

    РОЗУМНА СВІТЛОДІОДНА ТЕХНОЛОГІЯ.

    Сліпуче яскраві та виразні: найсучасніші світлодіоди в передніх фарах, задніх ліхтарях, а також у габаритних і денних ходових вогнях сяють, коли автомобіль стоїть на місці та рухається.

    ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

    УОСОБЛЕННЯ БЕЗДОГАННОГО КОМФОРТУ.

    ВІДЧУЙТЕ, ЩО ВИ ОПИНИЛИСЯ ПІД ЗОРЯНИМ НЕБОМ.

    Панорамний скляний дах робить салон ще просторішим. Всередину потрапляє більше світла, і ви можете насолоджуватися атмосферою відкритого простору на кожному сидінні.

    ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

    БІЛЬШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ. БЕЗ ЖОДНИХ ОБМЕЖЕНЬ.

    ТЕХНОЛОГІЇ

    ІННОВАЦІЙНА РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА.

    BMW X2 BMW Digital Premium

    ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ.

    Цифрові продукти та комунікаційні послуги BMW ConnectedDrive відкривають світ легкості завдяки широкому спектру корисних функцій. За допомогою інновацій та "розумних" функцій вони перетворюють кожну подорож на захоплюючий досвід.

    • Новий застосунок My BMW.
    • Цифровий ключ BMW Digital Key.
    • Персональна eSIM.
    • Безпека та сервіс з даними телематики.
    • Розрширені функції для гібридних та електичних автомобілів.

     

    РОЗУМНИЙ КОМПАНЬЙОН.

    Завжди в правильній смузі і на правильній дистанції.

    Асистент водіння Professional безпечно утримує ваш автомобіль у власній смузі руху та на потрібній відстані на швидкості до 210 км/год. Це дуже важлива перевага, особливо в умовах перевантаженого трафіку. В екстрених випадках ваш BMW загальмує до повної зупинки та автоматично продовжить рух.

    Більше камер для полегшення паркування.

    Асистент паркування Plus полегшує паркування та маневрування автомобілем. Додаткові камери передають 3D-огляд оточення автомобіля безпосередньо на дисплей керування. Так ви одразу бачите, скільки у вас простору для маневру.

    Пересувайтеся з постійно увімкненим дальнім світлом.

    Ваш BMW уникає засліплення інших учасників дорожнього руху завдяки функції High-beam Assistant. Для найкращого освітлення на темних дорогах.

    Більше, ніж просто ключ.

    Із функцією BMW Digital Key Plus ви можете використовувати свій смартфон як ключ від автомобіля та ділитися ним з 5 людьми в електронному вигляді. Як тільки ви наближаєтеся до свого BMW, він автоматично відчиняється, демонструючи світлову проекцію. Також ця функція адаптує салон автомобіля до ваших уподобань, залежно від обраного вами персонального профілю.

    Бачте більше, ніж просто дорогу.

    Точніше добирайтеся до місця призначення. Проекційний дисплей відображає інформацію з водіння безпосередньо у вашому полі зору. Система Augmented View в реальному часі відображає інформацію про навігацію маршрутом у вигляді відеозображення на дисплеї керування або панелі приладів.

    BMW X2 варіанти фінансування та фінансові пропозиції

    КРЕДИТУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ

    ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ BMW ДЛЯ BMW Х2.

    Чи то для кредитування, чи то для лізингу — кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань.

    Консультування та послуги

    ПОСЛУГА PROACTIVE CARE ДЛЯ BMW X2.

    Отримуйте сервісне обслуговування саме тоді, коли ви цього потребуєте.

    Завжди на крок попереду. Незалежно від того, чи настає час обслуговування, чи виникнає несправність, за вашої згоди, сервісний партнер BMW зв'яжемося з вами отримавши телематичні данні про стан вашого автомобіля. Ви можете домовитися про візит або отримати консультацію та рекомендації по необхідному обслуговуванню. А потім насолоджуватися спокоєм, продовжуючи поїздку.

    НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ ПРО BMW X2.

    Витрата пального та викиди CO2.

    BMW X2 sDrive20i[1]: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP): 6,5–6,0; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP): 148–136
     

    [1] Складається з двигуна внутрішнього згоряння потужністю 115 кВт та електроприводу потужністю до 14 кВт.

     

    [2] BMW Connected Unlimited+  доступна для автомобілів обладнаних BMW Connected Drive та залежить від моделі та комплектації автомобіля.


    Дані про продуктивність бензинових двигунів стосуються транспортних засобів, що використовують пальне з дослідницьким октановим числом RON 98. Дані про витрату пального стосуються транспортних засобів, що використовують високоякісне пальне відповідно до Регламенту ЄС 715/2007. Також допускається використання неетилованого пального з дослідницьким октановим числом RON 91 і вище та максимальним вмістом етанолу 10% (E10). BMW рекомендує використовувати пальне з дослідницьким октановим числом RON 95. Для високопродуктивних автомобілів BMW рекомендує пальне з дослідницьким октановим числом RON 98.

     

    Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому випадку доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP. Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.com/wltp

    Додаткову інформацію про витрату пального та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів для конкретної моделі можна знайти в «Посібнику з витрати пального, викидів CO2 та енергоспоживання для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати за посиланням https://www.dat.de/co2/.