НОВИЙ

BMW VISION NEUE KLASSE.

НОВА ЕРА МОБІЛЬНОСТІ.

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З BMW VISION NEUE KLASSE У ВІДЕО.

0:00
0:00 /  0:00

ОСОБЛИВОСТІ BMW NEUE KLASSE.

Концепт-кар BMW Vision Neue Klasse 2023, інтер'єр, дисплей BMW Panoramic Vision, BMW iDrive

BMW PANORAMIC VISION

РОЗШИРЮЄ ВАШ ПОГЛЯД НА СВІТ.

BMW Panoramic Vision, Проекційний 3D дисплей, центральне та багатофункціональне кермо є частиною BMW iDrive наступного покоління. Він проектує інформацію на всю ширину лобового скла. Чи то віртуальна інформація для водія, чи то розважальні програми або навігація.

Концепт-кар BMW Vision Neue Klasse 2023, зовнішній вигляд 4/5 збоку, парковка перед стіною, з жінкою

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН ПЕРЕСТРИБУЄ З ОДНОГО ЕТАПУ В ІНШИЙ.

BMW Vision Neue Klasse — це спортивний седан. Чіткий, елегантний і позачасовий у своєму дизайні. Великі поверхні, виразні лінії, зведені до найнеобхіднішого. З більшим простором для характерних особливостей. Зокрема, цифрова інтерактивна поверхня, що складається з решітки радіатора та фар, а також інтер'єр, сповнений світлом завдяки великій площі вікон.

Концепт-кар BMW Vision Neue Klasse 2023, зовнішній вигляд збоку 2/3, їзда в лісі

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

ЗАДОВОЛЕННЯ НАЗАВЖДИ. СЬОГОДНІ ТА В МАЙБУТНЬОМУ.

Справжнє задоволення за кермом починається вже сьогодні. І думає про завтра. BMW Neue Klasse зменшує викиди CO2 від своїх автомобілів протягом усього життєвого циклу. Завдяки ресурсозберігаючому виробництву, збільшеному використанню вторинної сировини та високоефективному повністю електричному приводу.

BMW Vision Neue Klasse, BMW i Vision Dee, BMW I Vision Circular, запас ходу, сімейний план, екстер'єр, паркування

ЕЛЕКТРИЧНИЙ. ЦИФРОВИЙ. ЦИРКУЛЯРНИЙ.

BMW Vision Neue Klasse більш ніж випереджає свій час. Він уособлює стрибок у нову епоху. І поєднує в собі найновіші інновації для створення незабутніх вражень.

Концепт-кар BMW Vision Neue Klasse 2023, вид збоку, запаркований перед стіною, три людини

BMW NEUE KLASSE — БУДЬТЕ В КУРСІ ПОДІЙ.

Бачення — це лише початок: Зробіть стрибок у нову еру з BMW Neue Klasse — підпишіться на нашу розсилку та будьте в курсі останніх новин.

БАЧЕННЯ, ЯКЕ ВЖЕ РЕАЛЬНЕ.

BMW Vision Neue Klasse BMW i4

Новий BMW i4.

Будучи першим повністю електричним Gran Coupé, BMW i4 вражаюче демонструє, наскільки динамічною та екологічною може бути мобільність сьогодні. Маючи спортивний дизайн та динаміку руху він виробляє вражаючі 250 кВт (390 к.с.). Комфортне щоденне водіння та довгі подорожі з запасом ходу до 590 км.

BMW Vision Neue Klasse BMW i5

Новий BMW i5.

Спортивний, повністю електричний седан BMW 5 серії. BMW i5 поєднує в собі повністю електричний привід з потужним двигуном потужністю  250 кВт (340 к.с.). Він може виділитися динамічним дизайном із підтримкою інтелектуальних систем допомоги водієві. Навіть далекі відстані не є проблемою із запасом ходу до 582 км.