Лінійка моделей BMW Vision Neue Klasse

NEUE KLASSE

ЗАСНОВНИК НОВОЇ ЕПОХИ.

МОБІЛЬНІСТЬ ЗАВТРАШНЬОГО ДНЯ — ВЖЕ СЬОГОДНІ.

Мобільність рухає нами на багатьох рівнях. У відео ви дізнаєтеся про двох наших першопрохідців «Нового класу». BMW Vision Neue Klasse X та BMW Vision Neue Klasse чекають на вас, щоб рухатися та надихати.

0:00
0:00 /  0:00

ЗАЗИРНІТЬ У МАЙБУТНЄ МОБІЛЬНОСТІ. ДОСКОНАЛИЙ АВТОМОБІЛЬ.

Із BMW Neue Klasse ми переосмислюємо електричну, цифрову та циркулярну мобільність. І ставимо людей у центр подій. Як ми хочемо їздити в майбутньому? Чого ми хочемо від майбутніх поколінь транспортних засобів? Результатом є середовище, наповнене інноваційними технологіями, які збагачують досвід водіння. Водночас ми також хочемо діяти відповідально та стабільно. І саме тому ми запитуємо себе, чого хоче від нас майбутнє. Дізнайтеся більше про дизайн, технології та ефективні, повністю електричні концепти BMW Vision Neue Klasse.

Дизайн Лінійка BMW Vision Neue Klasse

ДИЗАЙН НОВОЇ ЕПОХИ.

Прогресивний і водночас позачасовий. Чіткий, але елегантний. Зведений до найнеобхіднішого, але все ще типовий BMW. Дизайн BMW Vision Neue Klasse показує, як може виглядати майбутнє мобільності. В екстер'єрі чіткі лінії поєднуються з широкими поверхнями. Інтер'єр запрошує вас просторим комфортом та цифровими технологіями.

BMW iDrive Лінійка BMW Vision Neue Klasse

ЯК ЦИФРОВИЙ, ТАК І ЕМОЦІЙНИЙ.

В інтер'єрі віртуальний і реальний світи зливаються воєдино завдяки новій операційній системі BMW iDrive. Цифрові функції створюють абсолютно нові враження всередині автомобіля. Враження, які персоналізовані та пристосовані точно до ваших смаків.

BMW eDrive Лінійка BMW Vision Neue Klasse

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ РУХ, МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ, АБСОЛЮТНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Майбутнє — електричне. І зручніше, ніж будь-коли. Із збільшеним на 30% запасом ходу, швидшим на 30% заряджанням та вищою на 25% ефективністю. Насолоджуйтесь безтурботним водінням, яке відповідає вимогам майбутнього, разом із BMW eDrive шостого покоління.

АВТОМОБІЛЬ CТАЄ НАКОПИЧУВАЧЕМ ЕНЕРГІЇ. З ДВОСТОРОННІМ ЗАРЯДЖЕННЯМ NEUE KLASSE.

Батарея останнього покоління здатна на більше, ніж просто заряджати ваш автомобіль. Використовуйте батарею Neue Klasse як проміжний накопичувач електроенергії під час двостороннього заряджання. Вона може забезпечувати ваш будинок електроенергією або повертати енергію назад у мережу. Або просто використовуйте свій автомобіль як мобільний павербанк, наприклад, для запуску кемпінгового обладнання або заряджання електровелосипеда — в будь-який час, в будь-якому місці, для будь-якої пригоди.

БАЧЕННЯ NEUE KLASSE.

ІННОВАЦІЙНІСТЬ. НАВІТЬ У ВИРОБНИЦТВІ.

З BMW iFACTORY, BMW Group поставила перед собою завдання відповідально поводитися з ресурсами у виробництві. BMW Group наразі вже отримує електроенергію з відновлюваних джерел для своїх об’єктів від своїх міжнародних постачальників енергії та керується принципом циркулярності.

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО ЕЛЕКТРИЧНІ МОДЕЛІ BMW ПРЯМО ЗАРАЗ.