BMW Vision Neue Klasse Х

BMW VISION NEUE KLASSE

Х

НОВА ЕРА Х-КЛЮЗИВНОСТІ.

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА РАДІСТЬ ЖИТТЯ.

І потужний, і спритний. І яскравий, і сучасний. Охопивши все це, можна відкрити щось нове. Дізнайтеся, як BMW Vision Neue Klasse X об'єднує, здавалося б, протилежності для створення чогось нового.

0:00
0:00 /  0:00

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ

BMW VISION NEUE KLASSE X.

BMW Vision Neue Klasse Х Екологічність

ЦИРКУЛЯРНІСТЬ ТА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ.

Із BMW Vision Neue Klasse X компанія BMW вказує шлях до циркулярної економіки для автомобільної промисловості майбутнього. Ми послідовно зменшуємо вуглецевий слід протягом усього життєвого циклу автомобіля. Для внутрішнього оздоблення використовується 100-відсотковий природний матеріал, виготовлений повністю без використання нафти. Уперше компоненти, що відливаються під тиском, також виготовляються з морських пластмас.

BMW Vision Neue Klasse Х Індивідуальність

ДОСВІД, ЩО СТВОРЕНИЙ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС. ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ТА ІНДИВІДУАЛЬНИЙ.

Операційна система, світлові ефекти та навіть звук автомобіля: Персоналізуйте інтер'єр BMW Vision Neue Klasse X і створіть свій власний досвід. Спортивний, cпокійний або вишуканий: різноманітний діапазон вільно налаштованих параметрів дозволяє вам задати саме той тон, який бажаєте.

BMW Vision Neue Klasse Х Я хочу отримувати новини

БАЧЕННЯ — ЦЕ ЛИШЕ ПОЧАТОК.

BMW Vision Neue Klasse Х Родина

BMW VISION NEUE KLASSE — ЦЕ БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО АВТОМОБІЛЬ.

Із BMW Neue Klasse ми переосмислюємо електричну, цифрову та циркулярну мобільність. Дізнайтеся більше про наших двох родоначальників BMW Neue Klasse та про нову еру мобільності.