BWM X7 M60i xDrive G07 LCI Frozen Marina Bay Blue вид збоку на місці перед гірським пейзажем
X7 M60i xDrive
перевірити готову конфігурацію
Витрата палива (в змішаному циклі)13,3–12,2 л/100 kкм*
Двигун і тип паливаБензинДизель

НОВИЙ BMW Х7

BMW M

НОВИЙ BMW X7 M60i xDRIVE.

Витрата палива (в змішаному циклі)13,3–12,2 л/100 kкм*
Двигун і тип паливаБензинДизель
НОВИЙ BMW Х7НОВИЙ BMW X7 M60i xDRIVE.

BMW X7 M60i xDrive

Новий BMW X7 M60i xDrive вражає високою продуктивністю, характерним дизайном автомобіля М серії та найвищою функціональністю.
 

 • Бензиновий двигун M TwinPower Turbo V8 розвиває потужність в 390 кВт (530 к.с.). 
 • Численні елементи дизайну екстер’єру та інтер’єру мають специфічний для M серії стиль. 
 • Водії та їхні пасажири насолоджуються надзвичайною просторістю та комфортом на трьох рядах сидінь у спортивно-елегантній атмосфері.

 

BMW X7 M60i xDrive:
Витрата палива, л/100 км (у змішаному циклі): 12,9-12,1*
Викиди CO2, г/км (у змішаному циклі): 292-274*

 

Читати далі

BMW X7 M60i xDRIVE: ПРОДУКТИВНІСТЬ.

Трансмісія, підвіска та продуктивність.

BMW X7 M60i xDrive.

 • 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo V8 з потужністю 530 к.с.*
 • Спортивна 8-ступінчаста коробка передач Steptronic.
 • 2-вісна пневматична підвіска М
 • 390 кВт/530 к.с., 750 Нм, 0-100 км/год за 4,7 с*
BMW X7 M60i xDrive G07 LCI вид спереду в три чверті на місці

BMW X7 M60i xDRIVE – ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ НОВОГО BMW X7 M60i xDRIVE.

BWM X7 M60i xDrive G07 LCI Frozen Marina Bay Blue вид ззаду в три чверті водіння вулицею з висоти пташиного польоту
8-циліндровий бензиновий двигун М TwinPower Turbo V8 BMW X7 M60i xDrive G07 LCI великим планом

8-циліндровий бензиновий двигун М TwinPower Turbo V8.

У 8-циліндровому бензиновому двигуні M TwinPower Turbo V8 поєднуються такі інновації, як два турбокомпресори з електричним перепускним клапаном, поперечний випускний колектор і ще потужніша електроніка двигуна з перевіреними системами BMW. Загалом, це забезпечує неймовірні експлуатаційні характеристики в поєднанні з високою ефективністю та низьким рівнем викидів.

Підвіска М BMW X7 M60i xDrive G07 LCI великим планом

Підвіска М.

Двовісна пневматична підвіска для М серії забезпечує особливо комфортне керування з високою динамікою руху. Інтегральне активне рульове керування із задніми колесами, які розділяють кермове управління, ще більше підвищує спритність та маневреність.

Диференціал M Sport BMW X7 M60i xDrive G07 LCI великим планом

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport оптимізує зчеплення коліс з дорогою та курсову стійкість під час перелаштування або прискорення на виході з повороту, під час швидкісного проходження поворотів, а також на дорогах з різноманітним покриттям. Тяга підвищується за допомогою диференціала з електронним керуванням, що зменшує різницю швидкостей обертання задніх коліс.

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI Frozen Marina Bay Blue вид спереду на місці

Дизайн передньої частини.

Нова інтерпретація подвійних фар з функцією розподілення світла вказує на належність BMW X7 M60i xDrive до люксового класу BMW. Решітка радіатора з логотипом M і зовнішні дзеркала з дизайном для М серії подвійних планок безпомилково сигналізують про типову для M-автомобіля динаміку.

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI Frozen Marina Bay Blue вид збоку на місці

Дизайн бічної частини.

BMW X7 M60i xDrive зі своїми динамічними контурами та підкресленими чорними глянсовими поверхнями має авторитетно спортивний дизайн бічної частини. З цього боку спортивний характер підкреслюється також ексклюзивним логотипом M поруч із повітрозабирачем.

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI Frozen Marina Bay Blue вид ззаду на місці

Дизайн задньої частини.

Завдяки широкій формі, характерним подвійним вихлопним патрубкам і ексклюзивному логотипу моделі, задня частина безпомилково демонструє видатні характеристики нового BMW X7 M60i xDrive.

Шкіряне кермо М BMW X7 M60i xDrive G07 LCI салон

Шкіряне кермо M.

Шкіряне кермо M з багатофункціональними кнопками, емблемою М та інтегрованою подушкою безпеки водія хизується дизайном з трьома спицями. Посилений обід з оздобленням чорною шкірою Walknappa, шви в кольорах М і ергономічні упори для великих пальців створюють неперевершене враження спортивності і повного контролю над дорогою.

Вигнутий дисплей BMW та Light Bar M BMW X7 M60i xDrive G07 LCI салон

Вигнутий дисплей BMW та Light Bar M.

Вигнутий дисплей BMW поєднує в собі 12,3-дюймову панель приладів з сенсорним 14,9-дюймовим дисплеєм керування і забезпечує повний огляд всієї важливої інформації. Нова світлова смуга Light Bar проходить під декоративним оздобленням і надихає своєю призматичною структурою та ексклюзивним стилем M серії.

7 сидінь BMW X7 M60i xDrive G07 LCI салон

7 сидінь.

BMW X7 M60i xDrive (G07): двигуни та технічні характеристики У стандартній комплектації BMW X7 M60i xDrive має сім сидінь. А завдяки двом індивідуально рухомим та регульованим сидінням у 2-му ряду ваші задні пасажири насолоджуються більшим рівнем комфорту.

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI дизайн салону в відео

ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ ЕКСТЕР’ЄРУ НОВОГО BMW X7 M60i xDRIVE.

ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ ЕКСТЕР’ЄРУ НОВОГО BMW X7 M60i xDRIVE.

BMW X7 M60i xDRIVE: САЛОН І ТЕХНОЛОГІЇ.

ПРИЛАДИ ТА КОНЦЕПЦІЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ, ЦИФРОВІ ПОСЛУГИ ТА СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ М СЕРІЇ В НОВОМУ BMW X7 M60i xDRIVE.

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI салон перед гірським пейзажем
Салон BMW X7 M60i xDrive G07 LCI великим планом

Салон.

Характерна для М серії комбінація приладів та світлова смуга з логотипом M гарантують, що ви завжди матимете перед очима всю важливу інформацію та зможете насолоджуватися ексклюзивним, сучасним та цифровим досвідом керування в кабіні.

BMW Live Cockpit Professional BMW X7 M60i xDrive G07 LCI великим планом

BMW Live Cockpit Professional.

Доберіться до місця призначення ще комфортніше та безпечніше: BMW Live Cockpit Professional додає більше корисних функцій до BMW Live Cockpit Plus. Проєкційний дисплей відображає інформацію, що стосується керування, безпосередньо у вашому полі зору. Функція Augmented View яскраво відображає інструкції навігаційної системи в живому відеозображенні реального середовища.

BMW iDrive MMW X7 M60i xDrive G07 LCI салон

BMW iDrive.

Завдяки BMW iDrive та налаштувальній операційній системі BMW 8 ви отримуєте повністю інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача. Легко та природно взаємодійте зі своїм новим BMW X7 M60i завдяки сенсорному та голосовому керуванню.

Інтеграція зі смартфоном BMW X7 M60i xDrive G07 LCI салон

Інтеграція зі смартфоном.

Навіщо відмовлятися від функцій смартфона у вашому BMW, якщо ви можете продовжувати користуватися ним у звичайному режимі? Інтеграція зі смартфоном передбачає бездротове з’єднання вашого смартфона до автомобіля через Apple CarPlay та Android Auto. Таким чином ви можете зручно використовувати різні функції та застосунки безпосередньо через дисплей керування.

Комфортний доступ BMW X7 M60i xDrive G07 LCI використання смартфона перед BMW

Комфортний доступ.

Функція комфортного доступу дає змогу відкривати всі двері автомобіля та багажне відділення без використання ключа. Під час наближення до автомобіля вітання активується ще до того, як двері автоматично розблокуються.

Асистент водіння Professional BMW X7 M60i xDrive G07 LCI салон

Асистент керування Professional.

Універсальний помічник: Асистент керування Professional не тільки підтримує бажану швидкість і дистанцію до автомобіля, що йде попереду, але й утримує ваш BMW на смузі, втручаючись в керування. Це знімає напругу, особливо під час тривалих поїздок. Інші функції допомагають уникнути зіткнень і перевищення швидкості.

Асистент паркування BMW X7 M60i xDrive G07 LCI салон

Асистент паркування.

Асистент паркування полегшує паркування та маневрування в обмеженому просторі. Камера заднього виду, датчики відстані та функція екстреного гальмування запобігають пошкодженню під час паркування. Крім того, ваш BMW розпізнає відповідні місця для паркування, коли ви проїжджаєте повз них, і за необхідності паркується автоматично. Практично: Асистент руху заднім ходом допомагає вам, наприклад, у вузьких проїздах.

BMW Drive Recorder BMW X7 M60i xDrive G07 LCI салон

BMW Drive Recorder.

Відеореєстатор BMW Drive Recorder дозволяє записувати відео з оточення автомобіля та відтворювати його на центральному дисплеї керування або через USB-порт на вашому пристрої. Важлива інформація про автомобіль, як-от швидкість і геолокація GPS, синхронно зберігається з відео. BMW Drive Recorder має дві підфункції: реєстратор подій та реєстратор аварій.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ НОВОГО BMW X7 M60i xDRIVE.

BMW X7 M60i xDrive.

Потужність двигуна у кВт (к.с.):

390 (530)/5 500-6 000*

Прискорення від 0 до 100 км/год в секундах:

4,7*

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл):

12,9-12,1*

Викиди CO2 у г/км:

292-274*

BMW X7 M60i xDrive G07 LCI ескіз технічних характеристик

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ДЛЯ НОВОГО BMW X7 M60i xDRIVE.

З оригінальними аксесуарами BMW ви адаптуєте свій BMW до своїх особистих побажань: Товари ідеально відповідають новому BMW X7 M60i xDrive з точки зору якості, дизайну та продуктивності.

21-дюймові легкосплавні диски BMW Y-spoke 752 в кольорі Jet Black BMW X7 M60i xDrive G07 LCI великим планом

21-дюймові легкосплавні диски BMW Y-spoke 752 в кольорі Jet Black, комплект зимових коліс у зборі з системою контролю тиску.

Високоякісні 21-дюймові легкосплавні диски BMW Y-spoke 752 у кольорі Jet Black. Комплект зимових коліс у зборі з системою контролю тиску та шинами Run-Flat, розмір коліс 9,5J x 21. Не у поєднанні з ланцюгами протиковзання.

Придбати в інтернет-магазині
Багажний бокс BMW 520 чорний/titanium silver BMW X7 M60i xDrive G07 LCI великим планом

Багажний бокс BMW 520, чорний/titanium silver.

Багажний бокс в кольорах чорний/titanium silver з можливістю замкнення має доступ з обох боків та об'єм 520 літрів, він сумісний з усіма системами багажників на дах.

Придбати в інтернет-магазині
Вішак для одягу BMW в системі Travel & Comfort BMW X7 M60i xDrive G07 LCI великим планом

Вішак для одягу BMW в системі Travel & Comfort.

Вішак для одягу можна закріпити на базовому тримачі або на додатковому устаткуванні Travel & Comfort, а також використовувати поза автомобілем.

Придбати в інтернет-магазині

ФІНАНСУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ ДЛЯ НОВОГО BMW X7 M60i xDRIVE.

ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ BMW ДЛЯ НОВОГО BMW X7 M60i xDRIVE.

BWM X7 M60i xDrive G07 LCI Frozen Marina Bay Blue вид ззаду на місці перед гірським пейзажем з моделлю
Працівник BMW консультує клієнта

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Якщо у вас є які-небудь питання, вам потрібна додаткова інформація або потрібні спеціальні пропозиції для BMW X7 M60i xDrive, зверніться до найближчого партнера BMW. Наш досвідчений сервісний персонал BMW буде радий надати вам індивідуальну пораду по телефону або безпосередньо на місці.

Витрата пального та викиди CO2.

 • BMW X7 M60i:
  Витрата палива, л/100 км (у змішаному циклі): 12,9-12,1*
  Викиди CO2, г/км (у змішаному циклі): 292-274*

  Дані, позначені *, є попередніми.

  ** Пропонується опціонально.

  Офіційні дані витрати палива, викидів CO2, споживання електроенергії та запасу ходу на електротязі визначені відповідно до запропонованих процесів вимірювання та відповідають директиві Європейського Союзу (ЕС) 715/2007 у чинній версії. У даних запасу ходу циклу WLTP враховано використання додаткового устаткування. Для автомобілів, які одержали схвалення типу транспортного засобу з 1 січня 2021 року, офіційні дані визначені лише за циклом WLTP. Докладнішу інформацію про процедури вимірювання WLTP та NEDC можна знайти на www.bmw.de/wltp.