Характерними рисами BMW 4 серії Купе є потужна естетичність і спортивний динамізм. А завдяки низькому розташуванню центра маси, ідеальному розподілові навантаження на осі, жорсткості верхньої частини кузова та двигунам на основі технології TwinPower Turbo їх підкріплюють і унікальні водійські відчуття. BMW Спорт Лайн, BMW Лакшері Лайн, BMW Спорт Лайн і BMW Модерн Лайн разом із пакетом M Sport забезпечують можливість персоналізації BMW 4 серії Купе. Особливо варті висвітлення, в буквальному сенсі, нові адаптивні повністю світлодіодні фари системи BMW Selective Beam (з функцією запобігання засліпленню дальнім світлом). Інноваційний повітровід Air Breather не просто привертає до себе увагу як елемент дизайну, але й знижує витрату палива й викиди CO2. За особливе задоволення від керування відповідають восьмиступінчата спортивна коробка передач Steptronic і системи допомоги водієві, такі як проекційний дисплей BMW Head-Up Display.
Природна елегантність: BMW 4 серії Гран Купе поєднує в собі захопливу естетику й типову динамічність BMW з оригінальною функціональністю. Його характерні риси — це багато місця над головою та для ніг, довгий багажник і унікальні елементи дизайну. Своїми високими динамічними характеристиками автомобіль завдячує опційній адаптивній підвісці Adaptive M та економічним і динамічним двигунам TwinPower Turbo. Усе це забезпечує ідеальне поєднання динаміки, елегантності й комфорту в BMW 4 серії Гран Купе.
BMW 4 серії Кабріолет відкриває новий вимір виразно спортивного характеру в поєднанні зі стильною елегантністю. Атлетичний характер BMW 4 серії Кабріолет символізують його рвучка передня частина, широка колія та статечна задня частина. Складаний жорсткий дах забезпечує безкомпромісну насолоду їздою на відкритому повітрі та унікальні відчуття від водіння протягом усього року. Його текучий стиль і подвійна рельєфна лінія по боках підкреслюють його елегантність. До особливостей обладнання слід віднести опційні адаптивні світлодіодні фари BMW Selective Beam (з функцією запобігання засліпленню дальнім світлом) і новаторські повітроводи Air Breathers в арках передніх коліс, які, поліпшуючи аеродинаміку, сприяють зниженню витрати палива та викидів. Технологія двигунів TwinPower Turbo гарантує жваву динамічність, а першокласний дизайн салону, орієнтований на потреби водія, доповнює загальну концепцію завдяки відмінній комфортності та інтелектуальній функціональності для активного способу життя.

Читати далі