Дикий, бунтівний, унікальний. BMW 2 серії Купе має все, що виділяє спортивний купе. Його унікальний атлетичний дизайн підкреслює динаміку руху, що робить його найкращим у своєму класі. Ідеально збалансований розподіл ваги 50:50, потужні двигуни BMW TwinPower Turbo та інтелектуальні засоби BMW EfficientDynamics визначають купе. Його динаміка визначається двигуном M240i, здатним набирати швидкість від 0 до 100 км/год. Вірний своєму гаслу: Менше правил. Більше продуктивності.


Невимушена зовнішній вигляд, компактні пропорції - перший в історії BMW 2 серії Кабріолет. Його екстравертна мова дизайну з короткими виступами, потужними контурами та м'язовою заднім частиною посилюють його впевненість у собі. Пакети Luxury Line, Sport Line та спортивні пакети M Sport, а також широкий асортимент оригінальних аксесуарів BMW додають додаткових спецій до цього персонажа. BMW 2 серії Кабріолет не слідує нікому; Він йде своїм шляхом. І BMW M240i є навіть більш імпульсивним. Завдяки рядному 6-циліндровому бензиновому двигуну M Performance TwinPower Turbo, він розблоковує лиху сторону BMW 2 серії Кабріолет і не тільки прискорює повітряний потік, але й переносить задоволення від водіння на абсолютно новий рівень.

Місткий, універсальний, динамічний: завдяки своїй компактній, потужній пропорції та витягнутим контурам, BMW 2 серії Active Tourer виділяє спортивність - незалежно від того, з якого боку ви дивитесь на нього. З огляду на його компактний зовнішній вигляд, простір, наявний зсередини, позитивно вражає: Регульовані сидіння, багажне відділення з розкладною підлогою та, здавалося б, безліч можливостей для зберігання, створюють багато місця для цілої низки функціональних можливостей. З його комбінацією між BMW eDrive та бензиновим двигуном, BMW 225xe iPerformance Active Tourer пропонує як електричний досвід водіння, так і необмежену мобільність.


Для захоплюючих повсякденних поїздках, а також комфорту на довгих переїздах: завдяки великогабаритному багажному відділенню, що вміщує до семи пасажирів та незліченним можливостям зберігання, BMW 2 серії Gran Tourer виконує всі ваші вимоги щодо зручності та гнучкість. І він не просто розумний: з його спортивними контурами та потужними 3-циліндровими та 4-циліндровими двигунами з технологією BMW TwinPower Turbo, він також показує свою спортивну фігуру.

 

Читати далі