BMW i Vision Circular 2021, відео

BMW i VISION CIRCULAR.

BMW i VISION CIRCULAR.

BMW i Vision Circular є проектом BMW Group, який допоможе компанії стати найбільш екологічно чистим виробником індивідуальної мобільності преміум-класу. Протягом усього процесу проектування, розробки та виробництва автомобіль Vision створюється відповідно до принципів економіки замкненого циклу. Креативний концепт являє собою компактний, повністю електричний автомобіль з акцентом на екологічність і розкіш 2040 року.

Читати далі
RE:BMW Circular Lab, екологічність, циркулярний дизайн

RE:BMW CIRCULAR LAB МІСІЯ ldquo ЕКОЛОГІЧНІСТЬ rdquo

Приєднуйтесь до нашої подорожі в екологічне майбутнє з RE:BMW CIRCULAR LAB та вивчіть деталі та додаткову інформацію, що пов'язані з циркулярним дизайном та його основними принципами ldquo Переосмислюй, Зменшуй, Використовуй повторно та Перероблюй rdquo.
BMW i Vision Circular 2021, концепт-кар, особливості, відео

КОНЦЕПТ-ДИЗАЙН BMW i VISION CIRCULAR.

КОНЦЕПТ-ДИЗАЙН BMW i VISION CIRCULAR.

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ ЕКСТЕРЄРУ BMW i VISION CIRCULAR.

Зовнішній дизайн BMW i Vision Circular втілює привабливу естетику екологічності. Його монолітна конструкція складається лише з кількох частин, а кількість матеріалів зведена до мінімуму. Мова дизайну зрозуміла і доступна. Чисті матеріали та просте оздоблення поверхні створюють сучасний та розкішний вигляд.
BMW i Vision Circular 2021, концепт-кар, дизайн екстер єру
BMW i Vision Circular 2021, концепт-кар, дизайн екстер єру, вид спереду з поворотом в три чверті

Нова інтерпретація класичних ікон – передня частина.

Чіткий дизайн, виступаюче плече і широка форма роблять із BMW i Vision Circular одночасно дуже емоційний, спортивний та елегантний автомобіль. Лаконічна передня частина BMW i Vision Circular стала символом циркулярного дизайну. Рівень складності тут систематично знизився, а декоративні елементи, такі як рама решітки радіатора і додаткові значки, були прибрані з дизайну. Безпомилковою родзинкою стала решітка радіатора, яка була по-новому інтерпретована і об'єднана з фірмовими фарами в подвійну фігуру. Цифрова поверхня стає видимою лише тоді, коли автомобіль увімкнений, і створює графічний інтерфейс, який переносить ікони BMW до цифрової епохи.
BMW i Vision Circular 2021, концепт-кар, дизайн екстер єру, вид збоку

Новий силует для BMW вид збоку.

BMW i Vision Circular безперервним чином простягається від передньої до задньої осі, пропонуючи великий салон на маленькій площі. Вигин Хофмайстера, що приймає форму анімованої поверхні, функціонує не тільки як стилістичний елемент, а й як інтерактивна панель. Двоколірна концепція автомобіля підкреслює його подвійну привабливість до естетики та екологічності. У кузові використовується вторинний алюміній та вторинна сталь. Відразу стає очевидним, що зовні не використовувалося ніяке класичне забарвлення. У той час як анодований алюміній бронзового кольору підкреслює елегантність, сталь, що оброблена за різної температури, створює унікальний вигляд ззаду.
BMW i Vision Circular 2021, концепт-кар, дизайн екстер єру, вид ззаду в три чверті

Монолітна та сучасна задня частина.

Завдяки чіткому та лаконічному дизайну, задня частина BMW i Vision Circular повністю відповідає нашим принципам циркулярного дизайну. Дисплеї та світлові функції ззаду інтегровані у вигляді цифрової поверхні, повторюючи підхід передньої частини. Поверхні з вторинного скла, що простягаються від даху до цифрової поверхні задньої частини, підкреслюють зменшену монолітну форму. Ефект чорної панелі дисплея в холодному стані посилює цей ефект. Мінімалістичні та аеродинамічно оптимізовані чорні бампери з переробленого пластику завершують дизайн задньої частини, що розташована найближче до дороги. Шини виготовлені з екологічно чистого натурального каучуку і мають трохи прозорий зовнішній вигляд. До складу шини додаються додаткові кольорові частинки гуми для посилення міцності та створення інтригуючого ефекту терраццо.

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ ІНТЕР’ЄРУ BMW i VISION CIRCULAR.

Всередині BMW i Vision Circular прагне створити розкішну атмосферу, використовуючи матеріали та виробничі процеси, що свідчать про відповідальний підхід до навколишнього середовища та його ресурсів.  

BMW i Vision Circular 2021, концепт-кар, дизайн інттер єру
BMW i Vision Circular 2021, концепт-кар, дизайн інттер єру, новаторська естетика матеріалів

Новаторська естетика матеріалів.

У BMW i Vision Circular помітно скорочено кількість комплектуючих, груп матеріалів та обробки поверхні. Використовуються виключно перероблені матеріали або відновлювана сировина, як наприклад дерево, без шкоди для розкоші та якості. Шкіра, наприклад, замінюється текстилем, тоді як використовуються поверхні, які надихають своєю естетикою та розповідають свою власну історію. Інтер'єр BMW i Vision Circular підкреслює можливості майбутнього, коли йдеться про циркулярність та цілеспрямований вибір матеріалів, а також інтригуючу естетику, яка може з'явитися як результат цих аспектів.
BMW i Vision Circular 2021, концепт-кар, дизайн інттер єру, ширяюча панель приладів у вигляді скульптури

Ширяюча скульптура як інтелектуальна особливість.

Панель приладів BMW i Vision Circular має форму ширяючої V-подібної скульптури, яка виступає в салон і складається з кількох матеріалів. В її основі лежить надруковане на 3D-принтері кристалічне тіло зі структурами, подібні до нерва, які проходять через нього та створюють захоплюючий світловий ефект. Панель приладів не тільки є привабливою родзинкою інтер'єру, але і служить місцем для взаємодії наступного покоління, візуалізуючи інтелектуальний потенціал автомобіля.
BMW i Vision Circular 2021, концепт-кар, дизайн інттер єру, легке розбирання, швидкознімні застібки

Легке розбирання.

Одним із ключових аспектів BMW i Vision Circular є термін «радісне злиття», який свідомо підкреслює необхідність розбирання. Знімні з'єднання дозволяють швидко та легко розбирати різні складові частини автомобіля на окремі мономатеріали та повертати їх у цикл обробки матеріалів. Знімні з'єднання актуальні не тільки тоді, коли продукти добігають кінця свого життєвого циклу. Швидкознімні застібки також спрощують заміну матеріалів та комплектуючих, доки продукти все ще використовуються.
BMW i Vision Circular 2021, концепт-кар, дизайн інттер єру, сором язлива технологія

Сором язлива технологія нового покоління.

Уся відповідна інформація проектується на нижню частину екрана по всій ширині автомобіля. Потім ці дані можна за бажанням перемістити безпосередньо в поле зору користувача або приховати. Таким чином, лобове скло стає найважливішою інформаційною зоною, усуваючи необхідність у будь-яких інших дисплеях відповідно до підходу "Зменшуй". Це наша інтерпретація сором'язливих технологій – невидимий інтелект, який залишається у фоновому режимі доти, доки не буде потрібний.

SMART TRAFFIC – ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ МАЙБУТНЄ МІСЬКОЇ МОБІЛЬНОСТІ.

BMW Smart Traffic, майбутнє мобільності

БІЛЬШЕ ТЕМ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ BMW i VISION CIRCULAR І ЕКОЛОГІЧНОСТІ В BMW.

Віртуальний світ про мобільність завтрашнього дня BMW JOYTOPIA

JOYTOPIA – БАЧЕННЯ ЗАВТРАШНЬОГО ДНЯ.

Відвідайте JOYTOPIA, віртуальний світ пригод, та дізнайтеся більше про бачення BMW щодо мобільності завтрашнього дня та путі у екологічне майбутнє.
BMW i Vision Circular 2021, огляд автомобіля BMW.com

ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ ДЛЯ ВЕЛИКОГО БАЧЕННЯ.

Дізнайтеся більше про BMW i Vision Circular та революційний процес циркулярного дизайну.