Дизайн та ідея першого в світі BMW M2 Coupé засновані на історичних коренях BMW M GmbH. Автомобіль поєднує в собі високу спортивну майстерність й класичний задній привід із точністю і маневреністю сучасного автомобіля М. Характерні передні та задні фартухи оптимізують повітряний потік і аеродинаміку. Спортивно налаштована підвіска й потужний 6-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo забезпечують приголомшливу продуктивність.

Навіть стоячи на місці, BMW M4 Coupé втілює в собі все, що відрізняє автомобіль M: потужна динаміка, маневрений атлетизм і захоплююча ДНК автоспорту. Будучи оснащеним рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном M TwinPower Turbo із 7-ступінчастою трансмісією M з подвійним зчепленням і з такими точними інструментами Drivelogic, як M Servotronic, Active M та Adaptive M, він готовий до виходу на ринг. У протилежному кутку рингу: закони фізики. Козир автомобіля - його водійський характер, який об'єднує людини й машину, як ніколи раніше.

Відкритий для максимальної інтенсивності. Оснащений рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном TwinPower Turbo потужністю 431 к.с. й інноваціями від автоспорту, кабріолет BMW M4 забезпечує найбільш прямий зв'язок між високою продуктивністю, наповненою адреналіном, і всебічним задоволенням від водіння. У той час як двигун M забезпечує безперервне прискорення до меж завдяки 7-ступінчастої коробці передач з подвійним зчепленням M, диференціал Active M, адаптивна підвіска M або M Servotronic забезпечують потужну і точну їзду. Досвід, який залишається неперевершеним, і не тільки з жорстким дахом. Все це переносить задоволення від водіння на абсолютно новий рівень.

Захоплююча й елегантна форма. Потужний, як ніколи раніше. Нове покоління BMW M5 - це найвища інженерне майстерність та інноваційний інтелект водіння. Для неймовірних вимірювань динаміки водіння до межі.

Автомобілі BMW X3 M поєднують в собі дух пригод BMW X3 з ексклюзивним спортивним прагненням BMW M. BMW X3 M, з його ДНК автоспорту, пропонує динаміку водіння найвищого калібру - з новими висотами BMW X3 M Competition, автомобіля, що захоплює усе та усіх на кожній дорозі і трасі зі своїми максимальними рівнями виробництва й ексклюзивності. Моделі BMW X3 M40i і BMW X3 M40d забезпечують вражаючий баланс продуктивності, комфорту і ефективності.

Ядро BMW X3 M Competition - надзвичайно потужний та високопродуктивний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo. Завдяки 375 кВт (510 к.с.) і 600 Нм крутного моменту він розганяє автомобіль від 0 до 100 км/год за неймовірні 4,1 секунди. Взаємодія між M xDrive та активним диференціалом М, специфічною підвіскою M та рульовим управлінням M Servotronic разом зі 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic забезпечують максимальну динаміку і маневреність.

BMW X3 M оснащений високоефективним 6-циліндровим бензиновим двигуном TwinPower Turbo потужністю 353 кВт (480 к.с.). Потужний крутний момент 600 Нм забезпечує швидке прискорення до 100 км/год за 4,2 секунди. BMW X3 M, оснащений M xDrive та активним диференціалом M, спеціальною підвіскою M і рульовим управлінням M Servotronic, а також 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic, забезпечує динаміку руху найвищого калібру.

BMW X3 M40i приводиться в рух потужним 6-циліндровим бензиновим двигуном M TwinPower Turbo. Силовий агрегат видає 260 кВт (354 к.с.) і розвиває максимальний крутний момент в 500 Нм. Взаємодія між підвіскою Adaptive M, регульованим спортивним рульовим керуванням, стандартними спортивними гальмами M, BMW xDrive і 8-ступінчастою трансмісією Steptronic Sport оптимізує бічні та поздовжні динамічні властивості і гарантує інтенсивне спортивне задоволення.

В основі BMW X3 M40d лежить 6-циліндровий дизельний двигун M TwinPower Turbo з двома турбонагнітачами TwinScroll та системою безпосереднього вприскування Common Rail. Двигун розвиває 240 кВт (326 к.с.) і вражаючий крутний момент в 680 Нм. Оптимальні результати для динаміки водіння забезпечують адаптивна підвіска M, регульоване спортивне рульове керування, стандартні спортивні гальма M, BMW xDrive і 8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport.

Автомобілі BMW X4 M - сильні персонажі. Вони поєднують в собі атлетизм автомобілів M з виразним темпераментом BMW X4. Результатом є чотири високоемоційних спортивних автомобіля максимального рівня пристрасті і адреналіну. BMW X4 M, з його автоспортивною ДНК, пропонує динаміку руху найвищого калібру - з новими висотами BMW X4 M Competition, що захоплює все і всіх на кожній дорозі та трасі з його максимальними рівнями потужності й ексклюзивності. Моделі BMW X4 M40i та BMW X4 M40d забезпечують вражаючий баланс продуктивності, комфорту і ефективності.

BMW X4 M Competition оснащений надзвичайно потужним 6-циліндровим бензиновим двигуном M TwinPower Turbo. Високооборотна силова установка видає 375 кВт (510 к.с.) і розганяє автомобіль від 0 до 100 км/год з крутним моментом 600 Нм всього лише за 4,1 секунди. При цьому ідеальне взаємодію між M xDrive і активним диференціалом М, специфічною підвіскою M та рульовим управлінням M Servotronic разом зі 8-ступінчастою трансмісією M Steptronic гарантує максимальну динаміку руху і маневреність.

BMW X4 M оснащений високоефективним 6-циліндровим бензиновим двигуном TwinPower Turbo потужністю 353 кВт (480 к.с.). Потужний крутний момент 600 Нм забезпечує швидке прискорення до 100 км/год за 4,2 секунди. BMW X4 M, оснащений M xDrive й активним диференціалом M, спеціальною підвіскою M та рульовим управлінням M Servotronic, а також 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic, пропонує динаміку руху найвищого калібру.

BMW X4 M40i приводиться в рух потужним 6-циліндровим бензиновим двигуном M TwinPower Turbo. Силовий агрегат видає 260 кВт (354 к.с.) і розвиває максимальний крутний момент в 500 Нм. Взаємодія між підвіскою Adaptive M, регульованим спортивним рульовим керуванням, стандартними спортивними гальмами M, BMW xDrive і 8-ступінчастою трансмісією Steptronic Sport оптимізує бічні та поздовжні динамічні властивості й гарантує інтенсивне спортивне задоволення.

В основі BMW X4 M40d лежить 6-циліндровий дизельний двигун M TwinPower Turbo з двома турбонагнітачами TwinScroll і системою безпосереднього вприскування Common Rail. Двигун розвиває 240 кВт (326 к.с.) і вражаючий крутний момент в 680 Нм. Оптимальні результати для динаміки водіння забезпечують адаптивна підвіска M, регульоване спортивне рульове управління, стандартні спортивні гальма M, BMW xDrive і 8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport.

Незалежно від того, шукаєте ви новий або з пробігом автомобіль BMW M - тут ви знайдете усю інформацію, звіти про випробування та пропозиції щодо фінансування та оренди поточних моделей BMW M - і, звичайно ж, дилера для вашого тест-драйву.

Читати далі