Дизайн та ідея першого в світі BMW M2 Coupé засновані на історичних коренях BMW M GmbH. Автомобіль поєднує в собі високу спортивну майстерність й класичний задній привід із точністю і маневреністю сучасного автомобіля М. Характерні передні та задні фартухи оптимізують повітряний потік і аеродинаміку. Спортивно налаштована підвіска й потужний 6-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo забезпечують приголомшливу продуктивність.

Навіть стоячи на місці, BMW M4 Coupé втілює в собі все, що відрізняє автомобіль M: потужна динаміка, маневрений атлетизм і захоплююча ДНК автоспорту. Будучи оснащеним рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном M TwinPower Turbo із 7-ступінчастою трансмісією M з подвійним зчепленням і з такими точними інструментами Drivelogic, як M Servotronic, Active M та Adaptive M, він готовий до виходу на ринг. У протилежному кутку рингу: закони фізики. Козир автомобіля - його водійський характер, який об'єднує людини й машину, як ніколи раніше.

Відкритий для максимальної інтенсивності. Оснащений рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном TwinPower Turbo потужністю 431 к.с. й інноваціями від автоспорту, кабріолет BMW M4 забезпечує найбільш прямий зв'язок між високою продуктивністю, наповненою адреналіном, і всебічним задоволенням від водіння. У той час як двигун M забезпечує безперервне прискорення до меж завдяки 7-ступінчастої коробці передач з подвійним зчепленням M, диференціал Active M, адаптивна підвіска M або M Servotronic забезпечують потужну і точну їзду. Досвід, який залишається неперевершеним, і не тільки з жорстким дахом. Все це переносить задоволення від водіння на абсолютно новий рівень.

Захоплююча й елегантна форма. Потужний, як ніколи раніше. Нове покоління BMW M5 - це найвища інженерне майстерність та інноваційний інтелект водіння. Для неймовірних вимірювань динаміки водіння до межі.

Автомобілі BMW X3 M поєднують в собі дух пригод BMW X3 з ексклюзивним спортивним прагненням BMW M. BMW X3 M, з його ДНК автоспорту, пропонує динаміку водіння найвищого калібру - з новими висотами BMW X3 M Competition, автомобіля, що захоплює усе та усіх на кожній дорозі і трасі зі своїми максимальними рівнями виробництва й ексклюзивності. Моделі BMW X3 M40i і BMW X3 M40d забезпечують вражаючий баланс продуктивності, комфорту і ефективності.

Ядро BMW X3 M Competition - надзвичайно потужний та високопродуктивний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo. Завдяки 375 кВт (510 к.с.) і 600 Нм крутного моменту він розганяє автомобіль від 0 до 100 км/год за неймовірні 4,1 секунди. Взаємодія між M xDrive та активним диференціалом М, специфічною підвіскою M та рульовим управлінням M Servotronic разом зі 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic забезпечують максимальну динаміку і маневреність.

BMW X3 M оснащений високоефективним 6-циліндровим бензиновим двигуном TwinPower Turbo потужністю 353 кВт (480 к.с.). Потужний крутний момент 600 Нм забезпечує швидке прискорення до 100 км/год за 4,2 секунди. BMW X3 M, оснащений M xDrive та активним диференціалом M, спеціальною підвіскою M і рульовим управлінням M Servotronic, а також 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic, забезпечує динаміку руху найвищого калібру.

BMW X3 M40i приводиться в рух потужним 6-циліндровим бензиновим двигуном M TwinPower Turbo. Силовий агрегат видає 260 кВт (354 к.с.) і розвиває максимальний крутний момент в 500 Нм. Взаємодія між підвіскою Adaptive M, регульованим спортивним рульовим керуванням, стандартними спортивними гальмами M, BMW xDrive і 8-ступінчастою трансмісією Steptronic Sport оптимізує бічні та поздовжні динамічні властивості і гарантує інтенсивне спортивне задоволення.

В основі BMW X3 M40d лежить 6-циліндровий дизельний двигун M TwinPower Turbo з двома турбонагнітачами TwinScroll та системою безпосереднього вприскування Common Rail. Двигун розвиває 240 кВт (326 к.с.) і вражаючий крутний момент в 680 Нм. Оптимальні результати для динаміки водіння забезпечують адаптивна підвіска M, регульоване спортивне рульове керування, стандартні спортивні гальма M, BMW xDrive і 8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport.

Автомобілі BMW X4 M - сильні персонажі. Вони поєднують в собі атлетизм автомобілів M з виразним темпераментом BMW X4. Результатом є чотири високоемоційних спортивних автомобіля максимального рівня пристрасті і адреналіну. BMW X4 M, з його автоспортивною ДНК, пропонує динаміку руху найвищого калібру - з новими висотами BMW X4 M Competition, що захоплює все і всіх на кожній дорозі та трасі з його максимальними рівнями потужності й ексклюзивності. Моделі BMW X4 M40i та BMW X4 M40d забезпечують вражаючий баланс продуктивності, комфорту і ефективності.

BMW X4 M Competition оснащений надзвичайно потужним 6-циліндровим бензиновим двигуном M TwinPower Turbo. Високооборотна силова установка видає 375 кВт (510 к.с.) і розганяє автомобіль від 0 до 100 км/год з крутним моментом 600 Нм всього лише за 4,1 секунди. При цьому ідеальне взаємодію між M xDrive і активним диференціалом М, специфічною підвіскою M та рульовим управлінням M Servotronic разом зі 8-ступінчастою трансмісією M Steptronic гарантує максимальну динаміку руху і маневреність.

BMW X4 M оснащений високоефективним 6-циліндровим бензиновим двигуном TwinPower Turbo потужністю 353 кВт (480 к.с.). Потужний крутний момент 600 Нм забезпечує швидке прискорення до 100 км/год за 4,2 секунди. BMW X4 M, оснащений M xDrive й активним диференціалом M, спеціальною підвіскою M та рульовим управлінням M Servotronic, а також 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic, пропонує динаміку руху найвищого калібру.

BMW X4 M40i приводиться в рух потужним 6-циліндровим бензиновим двигуном M TwinPower Turbo. Силовий агрегат видає 260 кВт (354 к.с.) і розвиває максимальний крутний момент в 500 Нм. Взаємодія між підвіскою Adaptive M, регульованим спортивним рульовим керуванням, стандартними спортивними гальмами M, BMW xDrive і 8-ступінчастою трансмісією Steptronic Sport оптимізує бічні та поздовжні динамічні властивості й гарантує інтенсивне спортивне задоволення.

В основі BMW X4 M40d лежить 6-циліндровий дизельний двигун M TwinPower Turbo з двома турбонагнітачами TwinScroll і системою безпосереднього вприскування Common Rail. Двигун розвиває 240 кВт (326 к.с.) і вражаючий крутний момент в 680 Нм. Оптимальні результати для динаміки водіння забезпечують адаптивна підвіска M, регульоване спортивне рульове управління, стандартні спортивні гальма M, BMW xDrive і 8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport.

Незалежно від того, шукаєте ви новий або з пробігом автомобіль BMW M - тут ви знайдете усю інформацію, звіти про випробування та пропозиції щодо фінансування та оренди поточних моделей BMW M - і, звичайно ж, дилера для вашого тест-драйву.

Читати далі

ПЕРШЕ ПОКОЛІННЯ.

BMW M Серії BMW XM G09 вид спереду їде по вулиці

(BMW G09)

Оснащений сучасною гібридною технологією, BMW XM забезпечує спортивну потужність 480 кВт (653 к.с.) на дорозі завдяки своєму нещодавно розробленому двигуну V8 і завдяки 88 км запасу ходу на чисто електричному ходу (WLTP) забезпечує майже безшумну роботу та відсутність викидів. водіння.

Зовні великі та потужні пропорції також демонструють його безкомпромісну індивідуальність. Завдяки новому, безпомилковому дизайну передньої частини, бренд BMW M ще більше утверджується в сегменті люкс.

Виграшне поєднання елементів BMW M і BMW X разом із безкомпромісним стандартом розкоші для створення чогось абсолютно нового також систематично продовжується в інтер’єрі BMW XM. Передня частина відображає орієнтацію на продуктивність. У типовому стилі BMW M увага зосереджена на водієві. Нова група екранів BMW Curved Display створює міст між традиційною орієнтацією на водія та сучасним цифровим характером.

Надзвичайно орієнтована на водія передня частина салону контрастує із затишною та розкішною атмосферою салону ззаду. Саме тут пасажири зустрічають притулок з характером знаменитості та матеріалами найвищої якості, натхненними поверхнями та виразними деталями. Дах із тривимірною призматичною структурою є оптичним акцентом у задній частині. Разом із розсіяним освітленням цей елемент вражаюче передає взаємодію прогресивної розкоші та комфорту.

Термін виробництва: з кінця 2022 року

Двигуни: 4,4-літровий (360 кВт, 489 к.с.) 8-циліндровий двигун внутрішнього згоряння + електродвигун (145 кВт, 197 к.с.), сукупна потужність 480 кВт, 653 к.с.