Шість моделей BMW M з фарбою BMW Individual, вид зверху

BMW INDIVIDUAL.

СТИЛЬ ПРОТИ ЗВИЧАЙНОСТІ.

Ви обираєте стиль, а не правила. І ви любите несподіваність так само сильно, як і унікальність. Чому б не показати це? З BMW, який ідеально відповідає вашим уподобанням. З BMW Individual ви підкреслюєте свій характер в унікальний спосіб. Чи то ефектне лакофарбове покриття, яскрава повністю шкіряна оббивка або ідеально налаштовані високоякісні деталі. Виділяйтеся з натовпу своїм особистим стилем і розставляйте індивідуальні акценти в екстер'єрі та інтер'єрі, які миттєво привертають увагу. Зрештою, стиль — це також питання характеру.

Читати далі
BMW INDIVIDUAL.СТИЛЬ ПРОТИ ЗВИЧАЙНОСТІ.

СВОБОДА ДИЗАЙНУ МАЄ ІМ'Я.

Ексклюзивний спосіб проявити характер: насолоджуйтеся захоплюючими творами мистецтва, досконалими виданнями та надихаючими особливостями обладнання BMW Individual, – а також досліджуйте численні можливості BMW Individual на вибраних прикладах.

Читати далі
BMW M3 Седан G80 2021 BMW Individual Verde Mantis у три чверті та BMW M3 Седан G80 2021 BMW Individual Mint Green обличчям до обличчя в розрізі великим планом з висоти пташиного польоту

ЛАКОФАРБОВЕ ПОКРИТТЯ BMW INDIVIDUAL: УСЕБІЧНЕ ВИРАЖЕННЯ ВАШОЇ ОСОБИСТОСТІ.

Дайте волю своїй творчості: з BMW Individual ви можете вибрати один із 150 захоплюючих варіантів оздоблення — для ексклюзивного дизайну вашого особистого BMW. Від Macao Blue до Lime Rock Grey. Від Fire Orange до Frozen Black. Неважливо, матові чи металеві, елегантні чи яскраві — всі покриття надихають своїм бездоганним блиском і вражаючою глибиною кольору. У результаті першокласна якість наших лакофарбових покриттів привертає увагу до вашого автомобіля з усіх боків. Незалежно від того, чи це перед вашим будинком, чи на звивистій дорозі в Альпах, чи на засадженому пальмами бульварі на Рив'єрі. Ви завжди можете бути впевнені в стилі та яскравому характері.

СИЛЬНИЙ ХАРАКТЕР, ВИЗНАЧЕНИЙ НАЙВИЩОЮ ЯКІСТЮ.

BMW M3 Competition M xDrive Touring G81 2022 BMW Individual Verde Ermes Metallic Логотип BMW і ришітка BMW крупним планом

Підкресліть власний характер справжньою ексклюзивністю: це саме те, чого прагне BMW Individual. Завдяки автомобілю, який ідеально відповідає вашим індивідуальним вимогам з точки зору ефекту, кольору, безкомпромісної якості та досконалості ручної роботи. Саме тому велика кількість лакофарбових покриттів ретельно створюється вручну, причому кожна окрема деталь оцінюється окремо, щоб гарантувати, що вона відповідає високим критеріям якості.

BMW M3 Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,1–10,0
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 231–227

BMW X7 M60i xDrive:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 12,9–12,1
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 292–274

BMW XM[1]:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 1,6–1,4
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 36–32

BMW M8 Competition Купе:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 11,6–11,2
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 264–255

BMW M4 Competition Купе:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,1–9,8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 230–223

BMW M3 Competition M xDrive Турінг::
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,4–10,1 
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 235–229

BMW M5 Competition Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 11,3–11,1 
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 259–253

Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому випадку доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP.  Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp

Додаткову інформацію про витрату пального та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів для конкретної моделі можна знайти в «Посібнику щодо витрати пального, викидів CO2 та споживання електроенергії для нових легкових автомобілів», яке можна  отримати за посиланням https://www.dat.de/co2/

Читати далі
BMW 7 серії G70 BMW Individual Liquid Copper, вид спереду в три чверті на місці

ЕКСКЛЮЗИВНІ ДВОКОЛІРНІ ЛАКОФАРБОВІ ПОКРИТТЯ.

Вирушайте в дорогу на своєму BMW 7 серії з ще більшою енергією та яскравістю. Високоякісні двоколірні лакофарбові покриття надають вам ще більше свободи у виборі стилю вашому BMW 7 серії. Оберіть свій улюблений колір для нижньої частини кузова з широкого спектру лакофарбових покриттів і поєднайте його з одним із двох контрастних кольорів, що пропонуються для верхньої частини автомобіля, щоб створити особливий та індивідуальний вигляд. Тонка лінія Coach Line виступає в ролі елегантного підпису, що відокремлює дві кольорові секції. Особлива якість двоколірного лакофарбового покриття досягається завдяки ретельному ремісничому виконанню таких операцій, як ручне маскування та полірування, завдяки чому створюється гладке покриття.

ЯСКРАВИЙ МЕТАЛІК.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 BMW Individual Thundernight metallic, вид спереду в три чверті в розрізі зверху крупним планом

Чудові перспективи для потужного результату. Металізоване покриття BMW Individual ідеально підкреслює виразні контури вашого BMW, заломлюючи світло, особливо на сонці. Ви також можете насолоджуватись унікальними мерехтливими ефектами, створеними завдяки мінливому падаючому світлу в поєднанні з ефектним насиченим сяйвом. Численні яскраві кольори надають вашому BMW певної риси, – що відповідає вашому особистому стилю.

ЧАРІВНИЙ МАТОВИЙ КОЛІР.

 BMW M4 Competition Coupé G82 2021 Frozen Dark Grey metallic, вид спереду стоячи в розрізі зверху великим планом

Зробіть свій BMW ще більш привабливим з варіантами матового лакофарбового покриття від BMW Individual. Вони підкреслюють атлетичну та потужну мову дизайну вашого автомобіля, водночас надаючи йому ультрасучасного вигляду. І найкраще: матове покриття демонструє захоплюючу взаємодію ретельно опрацьованих поверхонь майже за будь-яких умов освітлення – і, отже, створює максимальну виразність у кожній деталі.

ЛАКОФАРБОВІ ПОКРИТТЯ BMW INDIVIDUAL ДЛЯ МОДЕЛЕЙ BMW X.

Родина BMW X у формі X вид зверху

За допомогою ексклюзивних і високоякісних лакофарбових покриттів BMW Individual ви надаєте своїй моделі X особливого вигляду. Яскраві кольори Atlantis, Le Mans Blue та Signal Green, або ж більш елегантні матові Frozen Black чи Frozen Marina Bay Blue — налаштуйте спортивний екстер'єр до своїх індивідуальних вподобань і надайте своєму SAC або SAV ще більш індивідуального, динамічного та ексклюзивного вигляду. Вас це зацікавило? Візуалізатор BMW Individual Visualizer дозволяє вам отримати перше інформативне враження.

BMW XM G09, салон зі шкіри BMW Individual "Merino" з ексклюзивним наповненням, на задніх сидіннях сидить жінка 

BMW INDIVIDUAL ОББИВКА: ВИДАТНА ВНУТРІШНЯ ЦІННОСТІ.

Висловіть свій індивідуальний стиль. Завдяки  бездоганній дрібнозернистій шкірі Merino BMW Individual перетворює інтер’єр вашого BMW на ексклюзивний і не менш особистий витвір. І найприємніше те, що BMW Individual пропонує вам вражаюче великий вибір матеріалів, кольорів і комбінацій. Від особливо спортивних, елегантних і розкішних до одноколірних або двоколірних, з ледь помітними контрастними швами або характерною контрастною строчкою. Цей різноманітний вибір варіантів оббивки дозволяє вам спроектувати свій BMW до найдрібніших деталей, повністю відповідно до ваших уподобань.

СТИЛЬНА ДРІБНОЗЕРНИСТА ШКІРА " MERINO".

BMW M4 Cabrio G83 M Карбонові сидіння fiona red/black

Саме тут знаходиться досконалість: висока якість дрібнозернистої шкіри Merino BMW Individual починається з вибору матеріалів. Тільки натуральний матеріал преміум-класу потрапляє на подальшу обробку. Колір досягається за допомогою процесу бочкоподібної пігментації, яка особливо дбайливо ставиться до матеріалу. Замість простого поверхневого фарбування шкіри, процес триває багато годин і повністю обробляє матеріал. В результаті шкіра залишається м'якою і еластичною. Повітропроникність шкіри робить її ідеальною для прикраси салону вашого BMW.

ДОРОГОЦІННИЙ КАШЕМІР.

BMW 7 Series G70передні сидіння Smoke White/Light Grey

Унікальна особливість: відчуйте чистий комфорт виключно в BMW 7 серії з розкішним поєднанням шкіри BMW Individual Merino/кашемірової вовни в ексклюзивному виконанні. Розкішна суміш кашеміру та вовни є захоплюючою родзинкою не лише завдяки своїй винятковій м’якості. Завдяки міцності та довговічності він також ідеально підходить для використання в салоні вашого BMW. Це дихаючий і теплоізоляційний матеріал, він забезпечує приємну температуру всередині в екстремальну спеку і холод. Натуральний і приємний аромат завершує композицію відчуттів, роблячи інтерєр розкішним і зручним для всіх органів чуття.

BMW Individual Внутрішня обробка Глянцева алюмінієва тканина

ОЗДОБЛЕННЯ САЛОНУ BMW INDIVIDUAL: ІДЕАЛЬНИЙ АКЦЕНТ.

Привертає увагу та виходить за межі поверхні.Завдяки вражаючим декоративним накладкам салону від BMW Individual ви розставляєте особливо ексклюзивні, спортивні або розкішні акценти в салоні свого BMW. Виберіть із широкого та різноманітного асортименту, щоб знайти те, що точно відповідає вашому особистому смаку та характеру вашого автомобіля. Тим не менш, усі декоративні накладки мають одну спільну рису: усі вони виготовляються з найкращих матеріалів, проходять ідеальну подальшу обробку та надихають чудовою обробкою поверхні. Ви можете вибрати алюмінієву сітку, карбон або цінне дерево, щоб створити інтригуючі контрасти в інтер’єрі вашого BMW. Спосіб взаємодії внутрішніх і акцентних елементів обробки зі шкіряною оббивкою дає змогу створювати надзвичайно вражаючі ефекти.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 BMW Individual Signal Green, вид спереду перед воротами

СТВОРІТЬ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ З ІНДИВІДУАЛЬНИМ КОЛЬОРОМ.

За допомогою візуалізатора BMW Individual ви створите точне зображення того, як виглядатиме BMW, який ви собі уявляли. Виберіть індивідуальне фарбування або знайдіть надхнення – BMW Individual робить це можливим.

BMW M850i xDrive Coupé: 
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,8–10,5  
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 245–239

BMW M4 Competition Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,1–9,8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 230–223

BMW i4 M50 Gran Coupé:
Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP): 22,5–18,1
Електричний запас ходу у км (WLTP)[2]:: 414–520

Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому випадку доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP.  Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp

Додаткову інформацію про витрату пального та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів для конкретної моделі можна знайти в «Посібнику щодо витрати пального, викидів CO2 та споживання електроенергії для нових легкових автомобілів», яке можна отримати за посиланням https://www.dat.de/co2/

Читати далі
BMW M3 Competition Седан G80 2021 у кольорі BMW Individual Isle of Man Green metallic, вид спереду в три чверті в русі на повороті

ОЗНАЙОМТЕСЯ З ПОТУЖНИМИ МОДЕЛЯМИ BMW M.

Заряджена адреналіном динаміка в найкращій формі: високопродуктивні автомобілі BMW M. Індивідуальний зовнішній вигляд з ексклюзивними елементами дизайну від BMW Individual. Дозвольте собі надихнутися багатством захоплюючого спортивного стилю.
BMW M4 CS G82 2021 вид збоку з аксесуарами M Performance

АСОРТИМЕНТ АКСЕСУАРІВ BMW M PERFORMANCE.

Максимальна спортивна індивідуальність: продукція BMW M Performance Parts без винятку походить з автоспорту і пропонує вам безкомпромісну якість, особливу естетику та динаміку в повній досконалості. Вони дозволяють додати вашому BMW справжнього гоночного характеру.
BMW M760Li xDrive Седан G11 G12 2019 у кольорі Frozen Dark Silver metallic, вид збоку в три чверті серед міста

ЧИСТА УНІКАЛЬНІСТЬ: АВТОМОБІЛІ КЛАСУ ЛЮКС ВІД BMW.

Відчуйте досконалість ексклюзивних автомобілів — з прогресивним дизайном, виразними характеристиками та динамікою водіння у спортивній та елегантній атмосфері. Дізнайтеся більше про автомобілі класу люкс від BMW
BMW M2 Edition розроблений FUTURA 2000 F87 2020, дві моделі у V-подібній формі зверху на сірому тлі

СУЧАСНИЙ СПОСІБ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ МИСТЕЦТВА.

Дізнайтеся все про важливу культурну участь BMW Group у питаннях сучасного мистецтва, джазу та класичної музики, а також архітектури та дизайну.

Витрата пального та викиди CO2.

BMW M2 Coupé:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,2–9,6

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 230-218

 

BMW M3 Седан:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,1–10,0

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 231–227

 

BMW M3 Competition Седан:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,1–9,8

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 230–223

 

BMW M3 Competition M xDrive Touring:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,4–10,1

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 235–229

 

BMW M4 Coupé:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,1–9,9

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 230–226

 

BMW M4 Competition Coupé:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,1–9,8

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 230–223

 

BMW M5 Competition:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 11,3–11,1

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 259–253

 

BMW M8 Competition Coupe:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 11,4–11,0

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 260–251

 

BMW M8 Competition Cabrio:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 11,6–11,2

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 264–255

 

BMW Х3 M Competition:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл):  11,0–10,6

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 250–241

 

BMW Х4 M Competition:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,8–10,5

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 247–238

 

BMW X5 M Competition:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 13,1–12,8

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 296–288

 

BMW X6 M Competition:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 12,9–12,6

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 293–284

 

BMW XM[1]:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 1,6–1,4

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 36–32

 

BMW M340i xDrive Седан:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 8,5–7,8

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 192–177

 

BMW Z4 M40i Roadster:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 8,1–7,9

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 184–179

 

BMW i7 M70 xDrive Седан[3]

Споживання енергії, змішаний WLTP у кВт-год/100 км: 23,8–20,8

Запас ходу на електротязі, WLTP в км[2]: 488–560

 

BMW M850i xDrive Coupe:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,8–10,5

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 245–239

 

BMW M850i xDrive Cabrio:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 11,0–10,7

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 249–243

 

BMW X5 M60i xDrive:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 12,5–11,5

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 283–261

 

BMW X6 M60i xDrive:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 13,3–11,4

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 279–258

 

BMW X7 M60i xDrive:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 12,9–12,1

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 292–274

 

BMW i4 M50 Gran Coupé:

Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP): 22,5–18,1

Електричний запас ходу у км (WLTP)[2]: 414–520

 

Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому випадку доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP.  Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp

Додаткову інформацію про витрату пального та офіційні викиди CO2 нових легкових автомобілів для конкретної моделі можна знайти в «Посібнику щодо витрати пального, викидів CO2 та споживання електроенергії для нових легкових автомобілів», яке можна безкоштовно отримати в усіх точках продажу за адресою Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Німеччина, а також за посиланням https://www.dat.de/co2/

Читати далі

Витрата пального та викиди CO2.

BMW M2 Competition:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): ---
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): ---


BMW M3 Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 9,8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 224–223

BMW M3 Competition Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,2–10,0
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 231–227

BMW M4 Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,1–9,9
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 230–226

BMW M4 Competition Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 9,8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 224–223

BMW M5 Competition:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 11,3–11,1
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 259–253

BMW M8 Competition Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 11,4–11,0
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 260–251

BMW M8 Competition Cabrio:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 11,6–11,2
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 264–255

BMW X6 M:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 13,3–13,1
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 305–299

BMW X6 M Competition:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 13,3–13,1
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 305–299

BMW M340i xDrive Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 8,2–7,5
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 188–172

BMW Z4 M40i Roadster:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 8,0–7,8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 182–177

BMW M760Li xDrive Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 12,5–12,4
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 285–282

BMW M850i xDrive Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,8–10,6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 247–242

BMW M850i xDrive Cabrio:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,9–10,8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 248–246

BMW X7 M50i:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 12,8–12,3
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 292–280

Офіційні дані про витрату пального та викиди СО2 були визначені відповідно до обов'язкової процедури вимірювання та відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007, чинному на момент затвердження. Цифри у WLTP стосовно запасу ходу враховують будь-яке додаткове обладнання. Для нових перевірених типів транспортних засобів з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики більше не існують відповідно до NEDC, а існують тільки відповідно до WLTP.  Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp..

Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках: 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen, а також за посиланням https://www.dat.de/co2/.

Читати далі

Витрата пального та викиди CO2.

  • Disclaimer reference invalid