BMW 2 серії Active Tourer 230e плагін-гібрид U06 2021 M у кольорі Portimao Blue металік у три чверті на зарядній станції
Витрата палива7,3–1,1 л/100км*
Двигун і тип паливаБензинДизельПлагін-гібрид

THE 2

ПОВНІСТЮ НОВИЙ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER

Витрата палива7,3–1,1 л/100км*
Двигун і тип паливаБензинДизельПлагін-гібрид
 • THE 2ПОВНІСТЮ НОВИЙ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER

  BMW 2 серії Active Tourer пропонує високоякісний пакет стандартного обладнання та звичне для BMW, справжнє задоволення від керування з потужністю до 326 к.с.* Багажне відділення об'ємом до 1455 літрів, ефективний силовий агрегат, сучасний дизайн та найвищий рівень технічного комфорту роблять його ідеальним автомобілем для активних людей.

   

  BMW 223i Active Tourer*:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 6-6,4
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 137-146

  Читати далі

  ІНТУЇТИВНА ОПЕРАЦІЙНА КОНЦЕПЦІЯ ОСТАННЬОГО ПОКОЛІННЯ.

  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 BMW iDrive Операційна система BMW 8, кокпіт з людиною за кермом

  BMW 2 серії Active Tourer має значну кількість переваг:

  • BMW iDrive останнього покоління та цілий ряд додаткових інноваційних технологій, які точно не назвати стандартними для класу компактних автомобілів.
  • Вигнутий дисплей BMW та інтелектуальний персональний помічник BMW забезпечують інтуїтивно зрозумілу та інноваційну взаємодію з автомобілем.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 BMW iDrive, Операційна система 8, Відео

  BMW iDRIVE: ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО НОВУ КОНЦЕПЦІЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER У ЦЬОМУ ВІДЕО.

  BMW iDRIVE: ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО НОВУ КОНЦЕПЦІЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER У ЦЬОМУ ВІДЕО.

  СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ У BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021, кокпіт із системами допомоги водієві з людиною за кермом
  • Система Active Guard забезпечує ще більший комфорт та безпеку, особливо під час тривалих подорожей.
  • Вона містить попередження про виїзд зі смуги руху з активною функцією повернення у смугу, інформацію про обмеження швидкості, налаштовувану персонально допомогу при обмеженні швидкості та попередження про лобове зіткнення.
  • За допомогою камери заднього виду та функції автоматичного гальмування, Асистент паркування спрощує паркування та маневрування.

  ІДЕАЛЬНА СУМІСНІСТЬ ІЗ ВАШИМ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 BMW iDrive, Операційна система BMW 8 крупним планом

  BMW 2 серії Active Tourer з BMW iDrive забезпечує новий досвід користування:

  • Обладнаний операційною системою BMW 8.
  • Повністю цифрова інформаційно-розважальна система з ергономічним вигнутим дисплеєм BMW.
  • Сучасна операційна система з інтуїтивно зрозумілою структурою меню та взаємодією за допомогою дотику або голосового діалогу.

  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: ДО 326 К.С БІЛЬШЕ.* У BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER ПЛАГІН-ГІБРИД.

  BMW 230e xDrive та BMW 225e xDrive Active Tourer гарантують стійку мобільність та захопливу динаміку руху з потужністю до 240 кВт/326 к.с.* та 477 Нм* крутного моменту (BMW 230e xDrive).
  Плагін-гібрид BMW 2 серії Active Tourer 230e U06 2021 M у кольорі Portimao Blue металік, вид у три чверті ззаду, в русі серед міста
  Плагін-гібрид BMW 2 Series Active Tourer 230e U06 2021 M у кольорі Portimao Blue металік, вид збоку в три чверті, в русі на дорозі

  До 80 км виключно електричного запасу ходу*.

  Плагін-гібриди BMW 2 серії Active Tourer поєднують у собі визначні показники витрати запасу ходу із впізнаваною динамікою руху BMW. А завдяки новітній технології BMW п'ятого покоління eDrive у вашому BMW 2 серії Active Tourer з гібридним приводом, ви можете проїхати до 80 кілометрів* у виключно електричному режимі та без локальних викидів.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 режими руху, клавіші центральної консолі крупним планом

  Режими руху.

  Плагін-гібриди BMW 2 серії Active Tourer пропонують інтелектуальні режими руху, які забезпечують оптимальну взаємодію між двигуном внутрішнього згоряння та електродвигуном у будь-якій ситуації. Для особливо динамічного керування режим HYBRID, наприклад, пропонує захопливу потужність системи в 326 к.с.* (230e xDrive) або 245 к.с.* (225e xDrive).

  BMW 2 серії Active Tourer 230e плагін-гібрид U06 2021 M у кольорі Portimao Blue металік припаркований на зарядній станції, вид збоку

  BMW Charging.

  BMW Charging пропонує індивідуальні рішення для заряджання вашого BMW 2 серії Active Tourer із гібридним приводом. Окрім стандартного зарядного кабелю для побутових розеток, у комплект поставки також входить зарядний кабель (Mode 3) для заряджання на громадських станціях.

  ЗАРЯДИТИ ВАШ ПЛАГІН-ГІБРИД BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER ТАК ПРОСТО.

  BMW 2 серії Active Tourer 230e плагін-гібрид U06 2021 M у кольорі Portimao Blue металік, вид у три чверті збоку на зарядній станції
  • З вашим плагін-гібридом BMW 2 серії Active Tourer та BMW Charging ви отримуєте унікальні можливості заряджання вдома, в дорозі та на робочому місці.
  • Час заряджання (0–100%) при зарядній потужності 7,4 кВт (BMW Wallbox, загальна зарядка): менше ніж 2,5 години*
  • Час заряджання (0–100%) при зарядній потужності 2,3 кВт (побутова розетка): менше ніж 8,0 годин*

  МОДЕЛІ З ТЕХНОЛОГІЄЮ “М'ЯКОГО ГІБРИДУ” З ПРИРОСТОМ ПОТУЖНОСТІ НА 14 К.С.

  BMW 2 серії Active Tourer з м'якою гібридною технологією U06 2021, кокпіт з людиною за кермом
  • Кінетична енергія транспортного засобу перетворюється на електрику та зберігається в акумуляторі під час гальмування або вільного ходу.
  • Постачання електричних систем та підтримки двигуна внутрішнього згоряння.
  • Результат: зниження викидів та витрати палива, збільшення потужності на 10 кВт (14 к.с.) та крутного моменту до 40 Нм.

  ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР'ЄРУ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

  Атлетичний, авторитетний дизайн BMW 2 серії Active Tourer з великою восьмикутною подвійною решіткою радіатора створює враження впевненості та самобутності. Вбудовані дверні ручки підкреслюють лаконічний дизайн. Водночас силует набуває динамічного контуру завдяки витягнутій графіці на бічних вікнах у поєднанні з плоскою передньою стійкою та чіткими лініями.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 у кольорі Mineral White металік, вид спереду в русі на парковці
  BMW 2 серії Active Tourer зі світлодіодними фарами U06 2021 у кольорі Mineral White металік, вид спереду

  Світлодіодні фари з культовим світловим дизайном.

  Високо розташовані, опціональні адаптивні світлодіодні LED фари створюють культовий світловий дизайн і пропонують безліч світлових функцій, наприклад, незасліплюючий асистент дальнього світла. Темне освітлення оптимально відображає ефект тривимірності.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 панорамний скляний дах, інтер’єр

  Великий панорамний скляний дах.

  У відкритому положенні панорамний скляний дах забезпечує достатню кількість свіжого повітря. А в закритому стані – додає відчуття простору і створює залиту світлом атмосферу. Крім того, дах оснащено жалюзі на роликах, які можна легко та плавно закрити у разі надто яскравого сонячного світла.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 у кольорі Mineral White металік, вид ззаду на спіральну рампу на автостоянці

  Динамічний дизайн задньої частини.

  BMW 2 серії Active Tourer має динамічну задню частину з потужною плечовою лінією та спойлером на даху. Спортивний вигляд завершують вузькі світлодіодні задні ліхтарі на зовнішніх краях задньої частини та кронштейни навколо відбивачів у задньому фартуху.

  НОВИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

  Інтер'єр нового BMW 2 серії Active Tourer відрізняється прогресивним стилем та збільшеним простором усередині. Водночас оптимально розташовані місця для зберігання речей, додаткові спортивні сидіння для водія та переднього пасажира, а також стандартна регульована спинка забезпечують можливість різноманітного використання та ще більшого комфорту для сидіння позаду.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021, інтер'єр кокпіту
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 у кольорі Mineral White металік, багажне відділення

  Об'єм багажного відділення до 1455 літрів.

  Об'єм багажного відділення BMW 2 серії Active Tourer варіюється від 406 до 470 літрів залежно від моделі та може бути збільшений внаслідок регулювання кута нахилу спинки заднього сидіння у стандартній комплектації. Цього цілком вистачить для двох великих та однієї середньої валізи. З повністю складеною спинкою заднього сидіння об'єм досягає 1455 літрів. Таким чином, ви можете перевозити навіть такі громіздкі предмети як гірський велосипед зі спорядженням.

  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021, інтер'єр кокпіту з вигнутим дисплеєм BMW

  Сучасний дизайн інтер’єру.

  Просторий салон BMW 2 серії Active Tourer характерний чітким і сучасним дизайном. У центрі орієнтованого на водія кокпіту знаходиться культовий вигнутий дисплей BMW, який взаємодіє з інноваційною концепцією управління BMW iDrive, даруючи нові враження від керування.

  Зручні сидіння BMW 2 серії Active Tourer U06 2021

  Високий комфорт сидінь.

  Стандартні сидіння у BMW 2 серії Active Tourer забезпечують високий рівень комфорту завдяки широкому діапазону можливостей регулювання. Наприклад, завдяки регулюванню сидіння по висоті та довжині, а також регулюванню кута нахилу спинки та підголівника. Додаткові особливості: активні сидіння з поперековою опорою та функцією масажу.

  МІСТКІСТЬ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ ДО 1455 ЛІТРІВ ЗІ СКЛАДЕНИМ ЗАДНІМ СИДІННЯМ.

  Багажний простір BMW 2 серії Active Tourer у відео

  ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ДЛЯ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

  З оригінальними аксесуарами BMW ви можете адаптувати свій BMW до ваших особистих побажань, адже всі продукти ідеально підходять BMW 2 серії Active Tourer з точки зору якості, дизайну і продуктивності.  

  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021, задня велосипедна стійка Pro 2.0.

  Задня велосипедна стійка Pro 2.0

  Легка та надійна задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0 для двох велосипедів/електровелосипедів. Максимальне навантаження 60 кг, можна компактно скласти.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 багажний бокс BMW 420, black/titanium silver

  Багажний бокс BMW 420, black/titanium silver.

  Багажний бокс кольору black/titanium silver з можливістю замкнення має доступ з обох боків та об'єм 420 літрів, він сумісний з усіма системами багажників на дах.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021, відеореєстратор BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro

  Відеореєстратор BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro.

  Камери QHD та Full HD у відеореєстраторі BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro автоматично записують, що відбувається перед автомобілем та позаду нього під час ДТП.

  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

  BMW 223i та інші двигуни BMW 2 серії Active Tourer.

  Потужність двигуна у кВт (к.с.): 

  150 (204)/5,000–6,500

  MAX крутний момент у Нм: 

  320/1,500–4,000

  Прискорення від 0 до 100 в секундах:

  7.0

  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 

  -

  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 у кольорі Mineral White металік у русі на вулиці, вид збоку

  BMW SERVICE INCLUSIVE ДЛЯ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

  Жінка тримає смартфон на BMW Service Inclusive

  #Щобнетрапилося. Безтурботна подорож: цей пакет пропонує вам 100% прозорість і зручність планування на обраний вами термін або кілометраж.

  • Послуга технічного огляду автомобіля згідно зі специфікаціями BMW.
  • Обслуговування мікрофільтра.
  • Обслуговування гальмівної рідини.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 у кольорі Mineral White металік на парковці, вид збоку з моделлю-жінкою

  БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

  Якщо у вас є запитання, потрібна додаткова інформація або ви хочете отримати конкретні пропозиції щодо BMW 2 серії Active Tourer, будь ласка, зверніться до партнера BMW у вашому регіоні. Наш досвідчений сервісний персонал BMW буде радий дати вам індивідуальну пораду по-телефону або безпосередньо на місці.

  Витрата палива, витрати енергії та викиди CO2 BMW 2 серії Active Tourer.

  BMW 223i Active Tourer*:
  Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 6-6,4
  Викиди CO2 у г/км (у змішаному циклі): 137-146

  BMW 230e xDrive Active Tourer*:
  Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 1,4–1,1
  Викиди CO2 у г/км (у змішаному циклі): 30–22
  Енергоспоживання у змішаному циклі у кВтг / 100 км: 20,0–17,9

  *Цифри є попередніми.

  Очікується, що BMW 225e xDrive та BMW 230e xDrive Active Tourer будуть доступні з липня 2022.

  При температурах нижче 0 градусів за Цельсієм виключно електричний режим руху цього плагін-гібриду буде недоступний до тих пір, поки акумулятор не нагріється до робочого стану після того, як автомобіль проїде кілька кілометрів.

  Офіційні дані про витрату палива та електроенергії, викиди СО2 й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007, чинному на момент затвердження. У випадку запасу ходу, цифри у WLTP враховують будь-яке додаткове обладнання. Для нових перевірених типів транспортних засобів з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики більше не існують відповідно до NEDC, а існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про процедури вимірювання WLTP та NEDC див. на www.bmw.de/wltp

  Додаткову інформацію про офіційну витрату палива та офіційні питомі викиди CO2 новими легковими автомобілями див. «Посібник з витрат палива, викидів CO2 та електроенергії. Споживання нових легкових автомобілів», доступний безкоштовно у всіх торгових точках, від Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen або на сайті www.dat.de/co2

  Читати далі

  Витрата палива, витрати енергії та викиди CO2 BMW 2 серії Active Tourer.

  • BMW 223i Active Tourer*:
   Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 6-6,4
   Викиди CO2 у г/км (у змішаному циклі): 137-146

   BMW 230e xDrive Active Tourer*:
   Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 1,4–1,1
   Викиди CO2 у г/км (у змішаному циклі): 30–22
   Енергоспоживання у змішаному циклі у кВтг / 100 км: 20,0–17,9

   *Цифри є попередніми.

   Очікується, що BMW 225e xDrive та BMW 230e xDrive Active Tourer будуть доступні з липня 2022.

   При температурах нижче 0 градусів за Цельсієм виключно електричний режим руху цього плагін-гібриду буде недоступний до тих пір, поки акумулятор не нагріється до робочого стану після того, як автомобіль проїде кілька кілометрів.

   Офіційні дані про витрату палива та електроенергії, викиди СО2 й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007, чинному на момент затвердження. У випадку запасу ходу, цифри у WLTP враховують будь-яке додаткове обладнання. Для нових перевірених типів транспортних засобів з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики більше не існують відповідно до NEDC, а існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про процедури вимірювання WLTP та NEDC див. на www.bmw.de/wltp

   Додаткову інформацію про офіційну витрату палива та офіційні питомі викиди CO2 новими легковими автомобілями див. «Посібник з витрат палива, викидів CO2 та електроенергії. Споживання нових легкових автомобілів», доступний безкоштовно у всіх торгових точках, від Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen або на сайті www.dat.de/co2