BMW 2 серії Active Tourer 230e плагін-гібрид U06 2021 M у кольорі Portimao Blue металік у три чверті на зарядній станції
Витрата палива7,3–1,1 л/100км*
Двигун і тип паливаБензинДизельПлагін-гібрид

THE 2

ПОВНІСТЮ НОВИЙ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER

Витрата палива7,3–1,1 л/100км*
Двигун і тип паливаБензинДизельПлагін-гібрид
 • THE 2ПОВНІСТЮ НОВИЙ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER

  BMW 2 серії Active Tourer пропонує високоякісний пакет стандартного обладнання та звичне для BMW, справжнє задоволення від водіння з потужністю до 326 к.с.* Багажне відділення об'ємом до 1455 літрів, ефективний силовий агрегат, сучасний дизайн та найвищий рівень технічного комфорту роблять його ідеальним автомобілем для активних людей.

   

  BMW 223i Active Tourer*:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 6-6,4
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 137-146

  Читати далі

  ІНТУЇТИВНА ОПЕРАЦІЙНА КОНЦЕПЦІЯ ОСТАННОГО ПОКОЛІННЯ.

  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 BMW iDrive Операційна система BMW 8, кокпіт з людиною за кермом

  BMW 2er Active Tourer має значну кількість переваг:

  • BMW iDrive останнього покоління та цілий ряд додаткових інноваційних технологій, які точно не назвати стандартними для класу компактних автомобілей
  • Вигнутий дисплей BMW та інтелектуальний персональний помічник BMW забезпечують інтуїтивно зрозумілу та інноваційну взаємодію з автомобілем.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 BMW iDrive, Операційна система 8, Відео

  BMW iDRIVE: ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО НОВУ КОНЦЕПЦІЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER У ЦЬОМУ ВІДЕО.

  BMW iDRIVE: ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО НОВУ КОНЦЕПЦІЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER У ЦЬОМУ ВІДЕО.

  СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ У BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021, кокпіт із системами допомоги водієві з людиною за кермом
  • Система Active Guard забезпечує ще більший комфорт та безпеку, особливо під час тривалих подорожей.
  • Вона містить попередження про виїзд зі смуги руху з активною функцією повернення у смугу, інформацію про обмеження швидкості, налаштовувану персонально допомогу при обмеженні швидкості та попередження про лобове зіткнення.
  • За допомогою камери заднього виду та функції автоматичного гальмування, Асистент паркування спрощує паркування та маневрування.

  ІДЕАЛЬНА СУМІСНІСТЬ ІЗ ВАШИМ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 BMW iDrive, Операційна система BMW 8 крупним планом

  BMW 2 серії Active Tourer з BMW iDrive забезпечує новий досвід користування:

  • Обладнаний операційною системою BMW 8
  • Повністю цифрова інформаційно-розважальна система із ергономічним вигнутим дисплеєм BMW
  • Сучасна операційна система з інтуїтивно зрозумілою структурою меню та взаємодією за допомогою дотику або голосового діалогу

  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: ДО 326 К.С БІЛЬШЕ.* У BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER ПЛАГІН-ГІБРИД.

  BMW 230e xDrive та BMW 225e xDrive Active Tourer гарантують стійку мобільність та захоплюючу динаміку руху з потужністю до 240 кВт/326 к.с.* та 477 Нм* крутного моменту (BMW 230e xDrive).
  Плагін-гібрид BMW 2 серії Active Tourer 230e U06 2021 M у кольорі Portimao Blue металік, вид у три чверті ззаду, в русі серед міста
  Плагін-гібрид BMW 2 Series Active Tourer 230e U06 2021 M у кольорі Portimao Blue металік, вид збоку в три чверті, в русі на дорозі

  До 80 км виключно електричного запасу ходу*.

  Плагін-гібриди BMW 2 серії Active Tourer поєднують у собі визначні показники витрати запасу ходу із впізнаваною динамікою руху BMW. А завдяки новітній технології BMW п'ятого покоління eDrive у вашому BMW 2 серії Active Tourer з гібридним приводом, ви можете проїхати до 80 кілометрів* у виключно електричному режимі та без локальних викидів.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 режими руху, клавіші центральної консолі крупним планом

  Режими руху.

  Плагін-гібриди BMW 2 серії Active Tourer пропонують інтелектуальні режими руху, які забезпечують оптимальну взаємодію між двигуном внутрішнього згоряння та електродвигуном у будь-якій ситуації. Для особливо динамічного водіння режим HYBRID, наприклад, пропонує вражаючу потужність системи в 326 к.с.* (230e xDrive) або 245 к.с.* (225e xDrive).
  BMW 2 серії Active Tourer 230e плагін-гібрид U06 2021 M у кольорі Portimao Blue металік припаркований на зарядній станції, вид збоку

  BMW Charging.

  BMW Charging пропонує індивідуальні рішення для заряджання вашого BMW 2 серії Active Tourer із гібридним приводом. Окрім стандартного зарядного кабелю для побутових розеток, у комплект поставки також входить зарядний кабель (Mode 3) для заряджання на громадських станціях.

  ЗАРЯДИТИ ВАШ ПЛАГІН-ГІБРИД BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER ТАК ПРОСТО.

  BMW 2 серії Active Tourer 230e плагін-гібрид U06 2021 M у кольорі Portimao Blue металік, вид у три чверті збоку на зарядній станції
  • З вашим плагін-гібридом BMW 2 серії Active Tourer та BMW Charging ви отримуєте унікальні можливості заряджання вдома, в дорозі та на робочому місці.
  • Час заряджання (0–100%) при зарядній потужності 7,4 кВт (BMW Wallbox, загальна зарядка): менше 2,5 годин*
  • Час заряджання (0–100%) при зарядній потужності 2,3 кВт (побутова розетка): менше 8,0 годин*

  МОДЕЛІ З ТЕХНОЛОГІЄЮ “М'ЯКОГО ГІБРИДУ” З ПРИРОСТОМ ПОТУЖНОСТІ НА 14 К.С.

  BMW 2 серії Active Tourer з м'якою гібридною технологією U06 2021, кокпіт з людиною за кермом
  • Кінетична енергія транспортного засобу перетворюється на електрику та зберігається в акумуляторі під час гальмування або вільного ходу.
  • Постачання електричних систем та підтримки двигуна внутрішнього згоряння.
  • Результат: зниження викидів та витрати палива, збільшення потужності на 10 кВт (14 к.с.) та крутного моменту до 40 Нм.

  ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР'ЄРУ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

  Атлетичний, авторитетний дизайн BMW 2 серії Active Tourer з великою восьмикутною подвійною решіткою радіатора створює враження впевненості та самобутності. Вбудовані дверні ручки підкреслюють лаконічний дизайн. У той же час, силует набуває динамічного контуру завдяки витягнутій графіці на бічних вікнах у поєднанні з плоскою передньою стійкою та чіткими лініями.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 у кольорі Mineral White металік, вид спереду в русі на парковці
  BMW 2 серії Active Tourer зі світлодіодними фарами U06 2021 у кольорі Mineral White металік, вид спереду

  Світлодіодні фари з культовим світловим дизайном.

  Високо розташовані, опціональні адаптивні світлодіодні LED фари створюють культовий світловий дизайн і пропонують безліч світлових функцій, наприклад, незасліплюючий асистент дальнього світла. Темне освітлення оптимально відображає ефект тривимірності.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 панорамний скляний дах, інтер’єр

  Великий панорамний скляний дах.

  У відкритому положенні панорамний скляний дах забезпечує достатню кількість свіжого повітря. А в закритому стані – додає відчуття простору і створює залиту світлом атмосферу. Крім того, дах оснащено жалюзі на роликах, які можна легко та плавно закрити у разі надто яскравого сонячного світла.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 у кольорі Mineral White металік, вид ззаду на спіральну рампу на автостоянці

  Динамічний дизайн задньої частини.

  BMW 2 серії Active Tourer має динамічну задню частину з потужною плечовою лінією та спойлером на даху. Спортивний вигляд завершують вузькі світлодіодні задні ліхтарі на зовнішніх краях задньої частини та кронштейни навколо відбивачів у задньому фартуху.

  НОВИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

  Інтер'єр нового BMW 2 серії Active Tourer відрізняється прогресивним стилем та збільшеним простором усередині. У той же час, оптимально розташовані місця для зберігання речей, додаткові спортивні сидіння для водія та переднього пасажира, а також стандартна регульована спинка забезпечують можливість різноманітного використання та ще більшого комфорту для сидіння позаду.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021, інтер'єр кокпіту
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 у кольорі Mineral White металік, багажне відділення

  Об'єм багажного відділення до 1455 літрів.

  Об'єм багажного відділення BMW 2 серії Active Tourer варіюється від 406 до 470 літрів залежно від моделі та може бути збільшений за рахунок регулювання кута нахилу спинки заднього сидіння у стандартній комплектації. Цього цілком вистачить для двох великих та однієї середньої валізи. Із повністю складеною спинкою заднього сидіння об'єм досягає 1455 літрів. Таким чином, ви можете перевозити навіть такі громіздкі предмети як гірський велосипед зі спорядженням.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021, інтер'єр кокпіту з вигнутим дисплеєм BMW

  Сучасний дизайн інтер’єру.

  Просторий салон BMW 2 серії Active Tourer характерний чітким і сучасним дизайном. У центрі орієнтованого на водія кокпіту знаходиться культовий вигнутий дисплей BMW, який взаємодіє із інноваційною концепцією управління BMW iDrive, даруючи нові враження від водіння.
  Зручні сидіння BMW 2 серії Active Tourer U06 2021

  Високий комфорт сидінь.

  Стандартні сидіння у BMW 2 серії Active Tourer забезпечують високий рівень комфорту завдяки широкому діапазону можливостей регулювання. Наприклад, завдяки регулюванню сидіння по висоті та довжині, а також регулюванню кута нахилу спинки та підголівника. Додаткові особливості: активні сидіння з поперековою опорою та функцією масажу.

  МІСТКІСТЬ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ ДО 1455 ЛІТРІВ ЗІ СКЛАДЕНИМ ЗАДНІМ СИДІННЯМ.

  Багажний простір BMW 2 серії Active Tourer у відео

  ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ДЛЯ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

  З оригінальними аксесуарами BMW ви можете адаптувати свій BMW до ваших особистих побажань, адже всі продукти ідеально підходять BMW 2 серії Active Tourer з точки зору якості, дизайну і продуктивності.  

  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021, задня велосипедна стійка Pro 2.0.

  Задня велосипедна стійка Pro 2.0

  Легка та надійна задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0 для двох велосипедів/електровелосипедів. Максимальне навантаження 60 кг, можна компактно скласти.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 багажний бокс BMW 420, black/titanium silver

  Багажний бокс BMW 420, black/titanium silver.

  Багажний бокс кольору black/titanium silver з можливістю замкнення має доступ з обох боків та об'єм 420 літрів, він сумісний з усіма системами багажників на дах.
  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021, відеореєстратор BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro

  Відеореєстратор BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro.

  Камери QHD та Full HD у відеореєстраторі BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro автоматично записують, що відбувається перед автомобілем та позаду нього під час ДТП.

  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

  BMW 223i та інші двигуни BMW 2 серії Active Tourer.

  Потужність двигуна у кВт (к.с.): 

  150 (204)/5,000–6,500

  MAX крутний момент у Нм: 

  320/1,500–4,000

  Прискорення від 0 до 100 в секундах:

  7.0

  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 

  -

  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 у кольорі Mineral White металік у русі на вулиці, вид збоку

  BMW SERVICE INCLUSIVE ДЛЯ BMW 2 СЕРІЇ ACTIVE TOURER.

  Жінка тримає смартфон на BMW Service Inclusive

  #Щобнетрапилося. Безтурботна подорож: цей пакет пропонує вам 100% прозорість і зручність планування на обраний вами термін або кілометраж.

  • Послуга технічного огляду автомобіля у відповідності зі специфікаціями BMW.
  • Обслуговування мікрофільтра
  • Обслуговування гальмівної рідини

  BMW 2 серії Active Tourer U06 2021 у кольорі Mineral White металік на парковці, вид збоку з моделлю-жінкою

  БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

  Якщо у вас є запитання, потрібна додаткова інформація або ви хочете отримати конкретні пропозиції щодо BMW 2 серії Active Tourer, будь ласка, зверніться до партнера BMW у вашому регіоні. Наш досвідчений сервісний персонал BMW буде радий дати вам індивідуальну пораду по-телефону або безпосередньо на місці.

  Витрата палива, витрати енергії та викиди CO2 BMW 2 серії Active Tourer.

  BMW 223i Active Tourer*:
  Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 6-6,4
  Викиди CO2 у г/км (у змішаному циклі): 137-146

  BMW 230e xDrive Active Tourer*:
  Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 1,4–1,1
  Викиди CO2 у г/км (у змішаному циклі): 30–22
  Енергоспоживання у змішаному циклі у кВтг / 100 км: 20,0–17,9

  *Цифри є попередніми.

  Очікується, що BMW 225e xDrive та BMW 230e xDrive Active Tourer будуть доступні з липня 2022.

  При температурах нижче 0 градусів за Цельсієм виключно електричний режим руху цього плагін-гібриду буде недоступний до тих пір, поки акумулятор не нагріється до робочого стану після того, як автомобіль проїде кілька кілометрів.

  Офіційні дані про витрату палива та електроенергії, викиди СО2 й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007, чинному на момент затвердження. У випадку запасу ходу, цифри у WLTP враховують будь-яке додаткове обладнання. Для нових перевірених типів транспортних засобів з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики більше не існують відповідно до NEDC, а існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про процедури вимірювання WLTP та NEDC див. на www.bmw.de/wltp

  Додаткову інформацію про офіційну витрату палива та офіційні питомі викиди CO2 новими легковими автомобілями див. «Посібник з витрат палива, викидів CO2 та електроенергії. Споживання нових легкових автомобілів», доступний безкоштовно у всіх торгових точках, від Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen або на сайті www.dat.de/co2

  Читати далі

  Витрата палива, витрати енергії та викиди CO2 BMW 2 серії Active Tourer.

  • BMW 223i Active Tourer*:
   Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 6-6,4
   Викиди CO2 у г/км (у змішаному циклі): 137-146

   BMW 230e xDrive Active Tourer*:
   Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 1,4–1,1
   Викиди CO2 у г/км (у змішаному циклі): 30–22
   Енергоспоживання у змішаному циклі у кВтг / 100 км: 20,0–17,9

   *Цифри є попередніми.

   Очікується, що BMW 225e xDrive та BMW 230e xDrive Active Tourer будуть доступні з липня 2022.

   При температурах нижче 0 градусів за Цельсієм виключно електричний режим руху цього плагін-гібриду буде недоступний до тих пір, поки акумулятор не нагріється до робочого стану після того, як автомобіль проїде кілька кілометрів.

   Офіційні дані про витрату палива та електроенергії, викиди СО2 й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007, чинному на момент затвердження. У випадку запасу ходу, цифри у WLTP враховують будь-яке додаткове обладнання. Для нових перевірених типів транспортних засобів з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики більше не існують відповідно до NEDC, а існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про процедури вимірювання WLTP та NEDC див. на www.bmw.de/wltp

   Додаткову інформацію про офіційну витрату палива та офіційні питомі викиди CO2 новими легковими автомобілями див. «Посібник з витрат палива, викидів CO2 та електроенергії. Споживання нових легкових автомобілів», доступний безкоштовно у всіх торгових точках, від Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen або на сайті www.dat.de/co2