BMW M2 Coupé G87, аксесуари BMW M Performance, дизайн екстер’єру

СУЦІЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ.

BMW M3 Touring G81, аксесуари BMW M Performance, дизайн екстер’єру

БЕЗКОМПРОМІСНА СПОРТИВНІСТЬ.

BMW 3 серії Седан G20, аксесуари BMW M Performance, дизайн екстер’єру

ЗАХОПЛИВО. ЕНЕРГІЙНО.

BMW 3 серії Touring G21, аксесуари BMW M Performance, дизайн екстер’єру

СИЛЬНІШИЙ ХАРАКТЕР.

СУЦІЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ.

БЕЗКОМПРОМІСНА СПОРТИВНІСТЬ.

ЗАХОПЛИВО. ЕНЕРГІЙНО.

СИЛЬНІШИЙ ХАРАКТЕР.

ЗАПЧАСТИНИ BMW M PERFORMANCE.

Наші запчастини для BMW M Performance допоможуть вашому BMW виділитися як естетично, так і функціонально. Широкий вибір аксесуарів доповнює зовнішній вигляд, підсилює звук і робить ваш BMW ще більш динамічним.

Читати далі

M2 з аксесуарами BMW M Performance.

Аксесуари BMW M Performance на BMW M2 Coupé G87 у відео

Новий BMW M2 Coupé[1] — це неперевершене поєднання захоплюючої динаміки, сили та маневреності, яке завжди дарує радісні емоції від водіння. Ексклюзивні аксесуари BMW M Performance ідеально доповнюють автомобіль і ще більше підкреслюють його спортивний характер і задоволення за кермом.

Читати далі
Аксесуари BMW M Performance, вид у три чверті спереду

ОЗНАЙОМТЕСЯ З АКСЕСУАРАМИ BMW M PERFORMANCE.

Аксесуари BMW M Performance переносять яскраві спортивні емоції на дорогу. Ви можете додати своєму BMW індивідуальності за допомогою ексклюзивних аксесуарів. Вони пропонують найвищу якість для оптимальної продуктивності та виразний спортивний дизайн у поєднанні з максимальною безпекою та довговічністю.

THE M3 Competition Touring з аксесуарами BMW M Performance.

Аксесуари BMW M Performance на BMW M3 Touring G81 у відео

Перший BMW M3 Competition Touring з M xDrive поєднує в собі виняткову продуктивність BMW M3 із гнучкістю та функціональністю BMW Touring. Завдяки використанню технологій, що застосовуються в автоспорті, висока продуктивність і динаміка є безумовною перевагою. Ексклюзивні, виготовлені на замовлення деталі BMW M Performance — це ідеальне доповнення. 

Читати далі

Відкрийте для себе THE 3.

BMW 3 серії Седан G20, аксесуари BMW M Performance, дизайн екстер’єру
BMW 3 серії Touring G21, аксесуари BMW M Performance, дизайн екстер’єру

Щойно BMW 3 серії Седан і BMW 3 серії Touring виїжджають на дорогу, вони демонструють спортивний дизайн і динаміку керування на найвищому рівні з повсякденною практичністю. Аксесуари BMW M Performance ідеально вписуються в спортивну ДНК автомобілів і оптимізують їхні аеродинамічні властивості.

BMW 3 з деталями BMW M Performance.

Відчуйте атмосферу автоспорту.

Карбоновий задній дифузор, аксесуари M Performance великим планом

Карбоновий задній дифузор M Performance.

100-відсоткова технологічність. 100-відсотковий характер автоспорту. 100-відсотковий ентузіазм. Задній дифузор M Performance виготовлений вручну з вуглецевого волокна. Він освіжає дизайн і робить спортивний вигляд автомобіля ще більш винятковим.

Читати далі
Карбоновий задній спойлер, аксесуари M Performance великим планом

Карбоновий задній спойлер M Performance.

Проти мейнстриму. Задній спойлер M Performance з аеродинамічним вирізом повністю виготовлений із високоякісного вуглецевого волокна та створює виразний спортивний вигляд задньої частини автомобіля. Завдяки оптимізованій аеродинаміці він допомагає досягати більш швидкісних показників. Динаміка у найунікальнішому вигляді.

Читати далі
Спойлер на даху M Performance, аксесуари M Performance великим планом

Спойлер M Performance на даху чорного глянсового кольору.

Рухомий дизайн. Спойлер M Performance на даху виготовлений із глянцевого чорного поліуретану та є елегантним спортивним акцентом на задній частині автомобіля. Водночас він оптимізує аеродинаміку. Спойлер ідеально поєднується з дизайном автомобіля та може бути пофарбований у колір кузова.

Читати далі
19-дюймові легкосплавні диски M Performance 898 M, аксесуари BMW M Performance, великим планом

19-дюймові легкосплавні диски M Performance Y-Spoke 898 M у кольорі Frozen Gunmetal Grey, комплект зимових коліс у зборі.

Спортивні 19-дюймові легкосплавні диски M Performance Y-Spoke 898 M у кольорі Frozen Gunmetal Grey з написом M Performance. Комплект зимових коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах і шинами Run-Flat, розмір дисків 8J x 19 з розміром шин 225/40 R19 93Y XL RSC спереду та 8,5J x 19 з розміром шин 255/35 R19 96Y XL RSC ззаду.

Читати далі
19-дюймові легкосплавні диски M 791 M, аксесуари BMW M Performance, великим планом

19-дюймові легкосплавні диски Double-Spoke 791 M Bicolor (у глянсовому кольорі Jet Black), комплект літніх коліс.

Високоякісні 19-дюймові легкосплавні диски BMW Double-Spoke 791 М у двоколірному виконанні Bicolor Jet Black з глянсовим фрезеруванням. Комплект літніх коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах і шинами Run-Flat, розмір дисків 8J x 19 з розміром шин 225/40 R19 93Y XL спереду та 8,5J x 19 з розміром шин 255/35 R19 96Y XL ззаду.

Читати далі
20-дюймові легкосплавні диски M Performance 795 M, аксесуари BMW M Performance, великим планом

20-дюймові ковані диски M Y-Spoke 795 M Bicolor (у кольорі Ferric Grey matt з глянсовим фрезеруванням, комплект літніх коліс у зборі.

Високоякісні 20-дюймові ковані диски M Performance Y-Spoke 795 M виконані у кольорі Bicolor Ferric Grey matt з глянсовим фрезеруванням, кольоровим логотипом «M» і фрезерованим написом «M Performance». Комплект літніх коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах і шинами Run-Flat, розмір коліс 8J x 20 з розміром шин 225/35 R20 90Y XL RSC спереду та 8,5J x 20 з розміром шин 255/30 R20 92Y XL RSC ззаду.

Читати далі
18-дюймові легкосплавні диски M Performance 796 M, аксесуари BMW M Performance, великим планом

18-дюймові легкосплавні диски M Performance Double-spoke 796 M у матовому кольорі Jet Black, комплект зимових коліс у зборі.

Високоякісні 18-дюймові легкосплавні колісні диски M Performance Double-Spoke 796 M виконані у матовому чорному кольорі Jet Black Matt, прикрашені кольоровим логотипом «M» і сумісні з ланцюгами протиковзання. Комплект зимових коліс у зборі з датчиками контролю тиску та шинами Run-Flat, розмір дисків 7,5J x 18 з розміром шин 225/45 R18 95H XL.

Читати далі
Накладки на спинки M Performance, аксесуари M Performance великим планом

Накладки на спинки M Performance.

Спинка сидіння M Performance надає сидінням високоякісного спортивного вигляду. Карбонові накладки підголівників оброблені поліуретановою фарбою та відполіровані до блиску. Решта задньої панелі оздоблена тонкою алькантарою. Із вбудованим алюмінієвим позначенням «M Performance».

Читати далі

Деталі BMW M Performance для інших моделей.

З автоспорту — на дорогу.

BMW X7 G07, аксесуари BMW M Performance, дизайн екстер’єру

THE X7.

BMW X7 зачаровує поєднанням потужності, розкішного комфорту та сміливого дизайну. У поєднанні з високоякісними, в деяких випадках виготовленими вручну аксесуарами BMW M Performance створюється індивідуальний спортивний автомобіль з потужним характером. 

Карбонові кришки зовнішніх дзеркал заднього виду M Performance, аксесуари BMW M Performance великим планом

Накладки для зовнішніх дзеркал заднього виду M Performance з вуглецевого волокна.

Виготовлені вручну карбонові кришки зовнішніх дзеркал заднього виду підкреслюють високотехнологічні гени автомобіля. Їхній динамічний дизайн забезпечує привабливий преміальний вигляд та додає індивідуальних атлетичних штрихів.

Накладки на вихлопну трубу M Performance чорного глянсового кольору, аксесуари BMW M Performance, великим планом

Накладки на вихлопну трубу M Performance чорного глянсового кольору.

Розставте яскраві акценти: Накладки на вихлопну трубу M Performance завдяки високоякісній нержавіючій сталі у матовому чорному хромі роблять задню частину автомобіля ще більш спортивною. 

Решітка радіатора M Performance чорного кольору, аксесуари BMW M Performance, великим планом

Решітка радіатора M Performance чорного кольору.

Сильний характер: Решітка радіатора M виготовлена з ламелей, укладених у рамку, повністю в чорному глянсовому кольорі. Вона надає передній частині автомобіля ще більш потужного і напористого характеру. Для унікального зовнішнього вигляду, який справляє враження. 

22-дюймові легкосплавні диски М V-Spoke 755 М Jet Black Matt, аксесуари BMW M Performance великим планом

22-дюймові легкосплавні диски М V-Spoke 755 М Jet Black Matt, зимове колесо з шиною.

Спортивні 22-дюймові легкосплавні диски М V-Spoke 755 М матового чорного кольору Jet Black Matt надають автомобілю спортивний вигляд. Зимове колесо з датчиками контролю тиску в шинах, розмір дисків 9,5J x 22 з шинами 275/40 R22 107V XL спереду та 10,5J x 22 з шинами 315/35 R22 111V XL ззаду.

21-дюймові легкосплавні диски М Double-Spoke 754 М Bicolor, аксесуари BMW M Performance великим планом

21-дюймові легкосплавні диски М Double-Spoke 754 M Bicolor (у кольорі Orbit Grey з глянсовим фрезеруванням), комплект зимових коліс.

Високоякісні 21-дюймові легкосплавні диски M Double-spoke 754 M у виконанні Bicolor Orbit Grey з глянсовим фрезеруванням надають автомобілю дуже спортивного та ексклюзивного вигляду. Комплект зимових коліс у зборі з датчиками контролю тиску та шинами Run-Flat, розмір дисків 9,5J x 21 з розміром шин 285/45 R21 113V XL RSC.

Кермо M Performance, аксесуари M Performance великим планом

Кермо M Performance.

Захоплюючі факти: Зона хвата рульового колеса оздоблена алькантарою, завдяки чому воно дуже зручно лежить в руках, створюючи ще більш спортивні відчуття. Його характерний дизайн і центральна смуга з червоної шкіри додатково підсилюють індивідуальний гоночний вигляд.

BMW 7 серії Седан G70, аксесуари BMW M Performance, дизайн екстер’єру

THE 7.

Приголомшлива елегантність та різноманітні інформаційно-розважальні можливості поєднуються у новому BMW 7 серії Седан[2], забезпечуючи преміальні враження від поїздки. Ознайомтеся з індивідуальними варіантами дизайну аксесуарів BMW M Performance і додайте своєму автомобілеві дещицю автоспорту.

22-дюймові ковані диски M Performance Cross-spoke 912 M Frozen Gunmetal Grey, аксесуари BMW M Performance великим планом

22-дюймові ковані диски M Performance Cross-spoke 912 M Frozen Gunmetal Grey, комплект літніх коліс.

Високоякісні 22-дюймові легкосплавні диски M Performance Cross-Spoke 912 M[2] виконані у кольорі Frozen Gunmetal Grey з фрезерованим написом «M Performance». Комплект літніх коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах, розмір дисків 9J x 22 з розміром шин HL 255/35 R22 102Y XL спереду та 10,5J x 22 з розміром шин HL 285/30 R22 104Y XL ззаду.

21-дюймові аеродинамічні диски М 909 M Bicolour, аксесуари BMW M Performance, великим планом

21-дюймові аеродинамічні диски М 909 M Bicolour, комплект зимових коліс у зборі.

Високоякісні 21-дюймові аеродинамічні диски M 909 M у виконанні Bicolor Jet Black з глянсовим фрезеруванням надають автомобілю дуже спортивного та ексклюзивного вигляду. Зимове колесо з датчиками контролю тиску в шинах, розмір дисків 9J x 21 з шинами 255/40 R22 107V XL спереду та 10,5J x 21 з шинами 285/35 R22 111V XL ззаду.

20-дюймові легкосплавні диски М Performance Y-Spoke 911 М Jet Black Matt, аксесуари BMW M Performance великим планом

20-дюймові легкосплавні диски M Performance Y-Spoke 911 M кольору Jet Black Matt, комплект літніх коліс у зборі.

Високоякісні 20-дюймові легкосплавні диски M Performance Y-Spoke 911 M виконані у матовому кольорі Jet Black Matt. Комплект літніх коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах, розмір дисків 9J x 20 з розміром шин 255/45 R20 105Y XL спереду та 10,5J x 20 з розміром шин 285/40 R20 108Y XL ззаду. 

BMW M8 Gran Coupé F93, аксесуари BMW M Performance, дизайн екстер’єру

THE M8.

BMW M8 Gran Coupé поєднує в собі гени M з найвищим рівнем ексклюзивності. Форми, створені авангардним дизайном, визначають новий дизайн розкішних 4-дверних спортивних автомобілів. Ексклюзивний вигляд завершують деталі з карбону та інших вишуканих матеріалів.

Карбоновий повітрозабірник M, аксесуари BMW M Performance великим планом

Карбоновий повітрозабірник M.

Спортивний з одного боку. Унікальний з іншого. Повітрозабірник M виготовлений з вуглецевого волокна преміального класу. Елегантне візуальне доповнення бічної частини автомобіля.

Карбоновий передній спойлер M Performance, аксесуари BMW M Performance великим планом

Карбоновий передній спойлер M Performance.

Зробіть рішучу заяву: Передній спойлер M, виготовлений повністю із вуглецевого волокна, винятково підкреслює мужню зовнішність автомобіля. Унікальний гоночний вигляд для тих, хто відмовляється йти на компроміси. 

Карбонова решітка радіатора M Performance, аксесуари BMW M Performance, великим планом

Решітка радіатора M Performance з вуглецевого волокна

Підкресліть Ваш стиль: Рамка решітки радіатора M Performance виготовлена з високоякісного вуглецевого волокна, а декоративні планки – з надміцного пластику. Візуальна особливість у передній частині автомобіля, що надає автомобілю особливо елегантний, спортивний та індивідуальний вигляд. З логотипом M8.

Карбоновий задній спойлер M, аксесуари BMW M Performance великим планом

Задній спойлер M Performance.

Ще більш вражаюче: Карбоновий задній спойлер M підкреслює динамічний дизайн автомобіля преміум-класу. Високотехнологічні матеріали з вуглецевого волокна роблять його надзвичайно легким і водночас дуже міцним. Виготовлений вручну з високоякісного карбону спойлер ідеально підходить до дизайну автомобіля, а також до інших компонентів M Performance, зроблених із такого ж матеріалу.

Карбонові кришки зовнішніх дзеркал заднього виду M, аксесуари BMW M Performance великим планом

Карбонові накладки на дзеркала заднього виду M.

Задайте правильний тон завдяки сучасній конструкції. Накладки на дзеркала заднього виду M ретельно виготовлені вручну зі 100% вуглецевого волокна. Їхній динамічний, преміальний дизайн одразу вигукує: індивідуальність понад усе.

20-дюймові ковані колеса М Performance Y-Spoke 863 M Ferric Grey matt, аксесуари BMW M Performance великим планом

20-дюймові ковані диски M Performance Y-Spoke 863 M Ferric Grey matt, комплект літніх коліс у зборі.

Високоякісні 20-дюймові легкосплавні колісні диски Star-Spoke 863 M виконані у матовому чорному кольорі Ferric Grey з кольоровим логотипом M і надають автомобілю спортивний вигляд. Комплект літніх коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах TPMS, розмір коліс 9,5J x 20 з розміром шин 275/35 ZR20 (102Y) XL спереду та 10,5J x 20 з шинами 285/35 ZR20 (104Y) XL позаду.

Аксесуари BMW M Performance, Співробітник BMW консультує клієнта

ВАШ ПАРТНЕР BMW ЗАЛЮБКИ ВАС ПРОКОНСУЛЬТУЄ.

Ваш сервісний партнер BMW із задоволенням проконсультує вас особисто щодо всіх продуктів, послуг та аксесуарів M Performance для вашого BMW. Зверніться до сервісного партнера BMW у вашому регіоні просто зараз!

LOREM IPSUM.

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Lorem ipsum

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Lorem ipsum
Lorem ipsum

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Lorem ipsum
Lorem ipsum

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Lorem ipsum

Витрата пального та викиди CO2.

BMW M2 Coupé[3]:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, NEDC): 10,2-9,6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, NEDC): 231–218
 

BMW M3 Competition Touring:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл NEDC): 10,4–10,1
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл NEDC): 235–229

 

BMW 3 серії Sedan:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл NEDC): 8,5–1,3
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, NEDC): 192–29

 

BMW 3 серії Touring:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл NEDC): 8,8–1,4
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл NEDC): 197–31
 

BMW X7:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл NEDC): 12,9–7,7
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, NEDC): 292–203
 

BMW 7 серії Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл NEDC): 6,8–1,0
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл NEDC): 178–22
 

BMW M8 Gran Coupe:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл NEDC): 11,0–6,7
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл NEDC):  251–174
 

Інформація про витрату пального, викиди CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до процедури вимірювання VO (EC) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для даної моделі.
 

Викиди CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/ЄС та Європейського регламенту в його поточній редакції. Наведені значення базуються на споживанні палива, значеннях викиду CO2 та споживанні енергії відповідно до циклу NEDC для класифікації.
 

Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Читати далі