Електросамокат Micro Condor II

ЕЛЕКТРОСАМОКАТ
MICRO CONDOR II

Позшляховик у світі самокатів.

Партнерська програма ТОВ “АВТ Баварія Україна” та офіційного виробника самокатів Micro для забезпечення комфортних поїздок не тільки автомобілями, а і якісними електросамокатами. Micro Condor II - позашляховик у світі самокатів.

Читати далі
Електросамокат<br>Micro Condor IIПозшляховик у світі самокатів.

ІДЕАЛЬНИЙ ДЛЯ МІСТА.

Електросамокат Micro Condor II

Електросамокат Micro Condor II здатен подолати найскладніші відстані. Великі шини здатні справлятись навіть з нерівними дорогами. Запас ходу на одному заряді акумулятора становить до 25 кілометрів. Завдяки системі зі змінним акумулятором, його можна легко зняти та заряджати окремо, щоб уникнути, наприклад, скупчення самокатів в офісі чи вдома.

Самокат має чотири режими руху:

  • Пішохідний режим: 260 Вт / 6 км/год
  • Спортивний режим: 550 Вт / 25 км/год
  • Екорежим: 320 Вт / 14 км/год
  • Стандартний режим: 430 Вт / 16 км/год

 

БЕЗПЕКА ТА КОМФОРТ У РУСІ.

Електричний самокат Micro Condor II обладнаний 10-дюймовим переднім колесом та 8-дюймовим заднім колесом. Це підвищує комфорт та стійкість при використанні навіть на пересіченій місцевості. Ребристі шини із захистом від проколів забезпечують найкраще зчеплення на мокрій дорозі.

 

Крім того, високопродуктивний двигун з максимальною потужністю 600 Вт дозволяє справлятися з ухилами до 15%. Великі шини з суцільної гуми з пінополіуретаном, неслизька підніжка та ергономічна ручка газу забезпечують унікальний комфорт водіння. Дискове гальмо на передньому колесі, у свою чергу, гарантує ідеальне гальмування і максимальну безпеку. 

 

Він також має ручне гальмо з вбудованим дзвінком і практичний тримач для смартфона на кермі. 

 

Читати далі

ВІДЕО.

BMW X6 G06 LCI Відео екстер’єр

ВИДИМІСТЬ У ТЕМРЯВІ.

Електросамокат Micro Condor II

Для гарної видимості в темряві Micro Condor II оснащений передніми та заднім LED-ліхтарями. 

КОМФОРТНЕ ЗБЕРІГАННЯ.

Електросамокат Micro Condor II

Завдяки інтуїтивно зрозумілому механізму складання та складним ручкам електросамокат можна компактно зберігати та транспортувати. Кермо складається за 2 секунди завдяки системі Easy-Lock та фіксується в задньому крилі для зручності перенесення.

ДОДАТОК MICRO APP

ц

Підключіть свій смартфон через Bluetooth до додатку Micro App (iOS і Android) і слідкуйте за найважливішою інформацією про водіння, такою як стан акумулятора, швидкість та відстань.

Окрім цього, у додатку можна обрати режим руху, побачити наявний запас ходу, що залишився, отримати навігаційну допомогу, а також є можливість заблокувати колесо двигуна, щоб убезпечити самокат та керувати світлом. 

Додаток Micro App також включає режим діагностики для оптимізації післяпродажного обслуговування Micro.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ MICRO CONDOR II.

Максимальна швидкість:

25 км/год

Вага:

16,5 кг

Допустиме навантаження:

100 кг

Потужність двигуна: 

600 Вт

Запас ходу:

25 км

Акумулятор (літій-іонний):

250 Вт год

Електросамокат Micro Condor II