Помощь на дороге BMW

BMW ROADSIDE ASSISTANCE.

Служба допомоги на дорозі BMW.

Можливо, у Вас ніколи не буде нагоди звернутися до нас, але ми завжди поруч, коли Вам це потрібно. Один дзвінок для вирішення багатьох питань. 

Читати далі
BMW ROADSIDE ASSISTANCE. Служба допомоги на дорозі BMW.

+380 (44) 581-81-01

Це заспокійливе відчуття — знати, до кого звернутися, якщо неприємність трапиться у дорозі. Наші спеціалісти  доступні 24 години на добу, 365 днів на рік – просто наберіть відповідний номер телефону або напишіть у додаток myBMW UA.

Читати далі

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК myBMW UA.

Будьте на зв’язку зі світом BMW та вашим автомобілем.
Доступна версія для iOS та Android.

Читати далі

ПРО ПРОГРАМУ.

ОДИН ДЗВІНОК ДЛЯ РОЗВ'ЯЗАННЯ БАГАТЬОХ ПИТАНЬ. 

При купівлі нового BMW, ви отримуєте усі переваги програми протягом перших трьох років володіння, для забезпечення вашого душевного спокою під час непередбачуваних подій.

 

Усі схвалені офіційним дилером вживані BMW поставляються з включеною службою допомоги на дорозі BMW мінімум на 12 місяців.

 

Наш досвідчений персонал готовий надати цілодобову підтримку 365 днів на рік, якщо вам потрібна допомога. Спочатку вони намагатимуться допомогти вам за телефоном, щоб якомога швидше повернути вас у дорогу.

 

Ми організуємо допомогу, коли транспортний засіб знерухомлено. «Знерухомлений» означає електричне або механічне поламання, дорожньо-транспортну пригоду, втрату ключів, неправильне заправлення, пошкодження або знищення внаслідок пожежі, крадіжки або вандалізму.

 

Після закінчення дії трирічного терміну у вас буде можливість придбати поліс допомоги на дорозі BMW на один рік за 1000 грн, з можливістю подовження, що дасть вам постійний спокій.

Читати далі