Місія полягає в становленні нових стандартів. BMW 5 серії це уособлення сучасного автомобілю бізнес-класу в кузові седан. Завдяки своєму динамічному та водночас елегантному вигляду, він впевнено відповідає очікуванням від сучасних автомобілів його класу: естетичний атлетизм та задоволення від керуваня з використанням найсучасніших технологій.


Думай креативно. Рухайся в ногу з часом. Дві базові концепції в основі стійкої ефективності. BMW 530e iPerformance чудово втілює ці обидві умови, що дозволяє моделі бути попереду свого часу. Вона спирається на задоволення від керування гібридним автомобілем, і завдяки наявності підключаємого гібридного привода, на неї чекає чудове майбутнє.

Просто неймовірно: з моделлю M Performance BMW 5 серії Седан ви відтіснюєте обмеження до неймовірних висот. Чистий адреналін. Спортивний характер перетворюється на автоспорт. Тому що у досконалості нема межі.


Незалежно від того, чи шукаєте ви новий автомобіль BMW 5 серії, чи той, що вже був у вжитку - тут ви знайдете всю інформації, звіти з тест-драйвів і пропозиції щодо фінансування і здачі в аренду сучасних автомобілів BMW 5 серії – і, звичайно ж, дилера для вашого тест-драйву.

 

Читати далі