BMW 6 серії Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 у кольорі Bernina Grey з чоловіком, що стоїть перед машиною, вид на три чверті спереду
Витрата палива (в змішаному циклі)8,4 l/100 км
Двигун і тип паливаБензинДизель

THE 6

BMW 6 серії Gran Turismo

Витрата палива (в змішаному циклі)8,4 l/100 км
Двигун і тип паливаБензинДизель
THE 6BMW 6 серії Gran Turismo

Вишуканий в усіх аспектах: BMW 6 серії Gran Turismo гарантує елегантний та унікальний дизайн, всебічний комфорт керування та впевнену динаміку руху. Виразна зовнішність із новою формою решітки радіатора та вдосконаленим дизайном фар підкреслює індивідуальність автомобіля, що робить його ще більш прогресивним. Інтер’єр випромінює розкішне відчуття простору, наповнене високоякісними матеріалами та інноваційними функціями. У поєднанні з ідеальною динамікою руху жодна подорож на BMW 6 серії Gran Turismo не здаватиметься надто довгою для вас.

Читати далі

ДИЗАЙН BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO.

Неповторний та елегантний: зовнішній дизайн BMW 6 серії Gran Turismo вражає своїм динамічним виглядом і винятковим характером. Більш кутаста форма решітки радіатора разом із модифікованим дизайном передніх фар надають автомобілю виразний образ та яскраво виражену цілеспрямованість. Попри його великі розміри, плавні лінії та потужна мова дизайну показують спортивні амбіції BMW 6 серії Gran Turismo, а решта деталей, як купе подібна лінія даху чи виражена ширина задньої частини ще більше акцентують ці риси. Елегантний та просторий інтер’єр пропонує надзвичайний комфорт завдяки своїм високоякісним деталям, як, наприклад шкіряне спортивне кермо чи елементи керування, оформлені у чорному глянцевому кольорі.

Читати далі

ДИВОВИЖНІ ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ.

Панорамний скляний дах BMW 6 серії Gran Turismo 640i xDrive G32 2020, інтер’єр

Панорамний скляний дах

У відкритому положенні панорамний скляний дах забезпечує достатню кількість свіжого повітря в салоні. Коли ж він закритий, він створює в інтер’єрі яскраву, залиту світлом атмосферу. Він автоматично відчиняється та зачиняється натисканням кнопки або за допомогою ключа автомобіля, а також оснащений функціями висуву та підйому, роликовими сонцезахисними шторами та дефлектором вітру.
Спортивні гальма BMW 6 серії Gran Turismo 640i xDrive G32 2020, крупний вид на колеса

Гальмівна система M Sport.

Гальмівна система M Sport з темно-синіми багатопоршневими супортами та логотипом ‘M’ забезпечує максимальну ефективність гальмування навіть під час дуже динамічної їзди. Вона адаптована до найвищого динамічного потенціалу автомобіля, дозволяючи використовувати більш енергійний стиль водіння та забезпечуючи впевнене гальмування навіть на вологій поверхні.
Панорамний скляний дах BMW 6 серії Gran Turismo 640i xDrive G32 2020, інтер’єр

Керамічне оздоблення для елементів керування.

Ексклюзивні керамічні елементи керування, такі як важіль селектора, регулятори температури та гучності, а також рамка навколо контролера iDrive, надають автомобілю особливо високоякісний і розкішний вигляд.

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ У BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO.

Цифрові послуги для розваг і бізнесу та новітні системи допомоги водієві.

Інформаційний дисплей BMW 6 серії Gran Turismo G32 2020, інтер’єр
Асистент водіння Professional BMW 6 серії Gran Turismo G32 2020, інтер’єр

Асистент керування Professional.

Асистент керування Professional пропонує оптимальний комфорт і безпеку в критичних або незмінних дорожніх ситуаціях. Крім вмісту пакета Асистента керування, також пропонуються Асистент кермового керування та контролю смуги руху з розширеними функціями, Асистент зміни смуги руху та аварійної зупинки, а також Асистент з утримання смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень.

Асистент руху заднім ходом BMW 6 серії Gran Turismo G32 2020, інтер’єр

Асистент руху заднім ходом.

Асистент руху заднім ходом зберігає останні 50 м пройденого шляху під час руху вперед зі швидкістю до 35 км/год, щоб у разі необхідності можна було повернутись назад. Ви звільняєтесь від рульового керування та можете зосередитися на моніторингу середовища навколо автомобіля.
BMW Laserlight BMW 6 серії Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 у кольорі Bernina Grey

Фари з лазерною технологією BMW Laserlight.

У режимі лазерного дальнього світла фара BMW Laserlight висвітлює відстань до 650 м, що майже вдвічі більше ніж можливість звичайних фар. Покращена видимість значно підвищує безпеку. Сині акценти та напис «BMW Laser» на фарі підкреслюють технологічні стандарти та спортивний стиль автомобіля.
BMW Live Cockpit Professional BMW 6 серії Gran Turismo G32 2020, інтер’єр

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації пропонує два високоякісні дисплеї, що складаються з 12,3-дюймового дисплея керування з високою роздільною здатністю, яким можна керувати дотиком, і повністю цифрового 12,3-дюймового дисплея на панелі приладів. Операційною системою BMW OS 7 також можна керувати за допомогою сенсорного контролера iDrive.
Інтеграція зі смартфоном BMW 6 серії Gran Turismo G32 2020, інтер’єр

Інтеграція зі смартфоном.

Навіщо відмовлятися від функцій вашого смартфона у вашому BMW, якщо ви можете продовжувати користуватися ним у звичайному режимі? Завдяки інтеграції зі смартфоном, ваш автомобіль підтримує Apple CarPlay® і Android Auto® за допомогою бездротового з'єднання між вашим смартфоном і автомобілем. Це дозволяє зручно використовувати знайомі функції та різні застосунки в автомобілі.

ДИНАМІКА РУХУ BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO.

Коротко про продуктивні двигуни, розумний повний привід та зручні технології для підвіски.

Надзвичайно динамічний і комфортний: BMW 6 серії Gran Turismo поєднує в собі ідеально налаштовані компоненти підвіски в технології, що орієнтована на майбутнє. У поєднанні з економічним та збалансованим 6-циліндровим дизельним двигуном або 6-циліндровим бензиновим двигуном з великим діапазоном обертів та високим крутним моментом все це усуває будь-які можливі перешкоди для вашого задоволення від керування під час коротких або довгих поїздок.
Інтегральне активне рульове керування BMW 6 серії Gran Turismo G32 2020, три чверті, вид спереду за кермом

Інтегральне рульове керування

Інтегральне активне рульове управління здійснює підрулювання задніх коліс і використовує змінне передаточне відношення рульового механізму, що повертає передні колеса. На більш низьких швидкостях воно забезпечує більшу маневреність і гнучкість, завдяки повороту задніх коліс в іншому напрямку від передніх коліс. На швидкості від 60 до 80 км/год задні колеса повертаються паралельно до передніх коліс для підвищення стійкості та комфорту під час водіння.
xDrive BMW 6 серії Gran Turismo G32 2020 крупним планом

BMW xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно та змінно розподіляє потужність приводу на передні та задні колеса для збільшення тяги, динаміки руху та безпеки у будь-якій дорожній ситуації. Для ще більшої маневреності, електронне керування розподілом потужності врівноважує надлишкову або недостатню поворотність у поворотах.

МОДЕЛІ BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO.

BMW 6 серії Gran Turismo

BMW 6 серії Gran Turismo у базовій комплектації вражає своєю універсальністю та різноманітним набором функцій, що підвищують комфорт і безпеку.
 • Адаптивні світлодіодні фари
 • Спортивне шкіряне кермо
 • Автоматичне кондиціонування повітря з 2-зонним управлінням
 • Автоматична робота дверей багажника
 • Система допомоги при паркуванні (PDC)
BMW 6 серії Gran Turismo G32 620d 2020 у базовій комплектації кольору Mineral White Metallic

Luxury Line

Лінія оздоблення Luxury Line демонструє елегантну сторону автомобіля. Елегантні хромовані елементи дизайну надають екстер'єру ексклюзивний вигляд. Дотримання стилю також присутнє в інтер'єрі. Першокласна шкіряна оббивка та високоякісне оздоблення інтер’єру характеризують розкіш.
 • 19-дюймові легкосплавні глянцеві колеса Multi-spoke style 644 у кольорі Ferric Grey
 • Хромовані глянцеві елементи дизайну
 • Сидіння зі шкіри Dakota з характерними для лінії оздоблення стібком та шкіряною окантовкою; доступні інші варіанти оббивки
 • Декоративні планки з дерева Fineline Ridge з акцентними вставками кольору Pearl Chrome; доступні інші варіанти оздоблення
 • Пакет освітлення з шістьма кольорами підсвічування
BMW 6 серії Gran Turismo G32 640d xDrive 2020 Luxury Line у кольорі Dravit Grey з видом на три чверті спереду

Пакет M Sport

Пакет M Sport надає автомобілю ще більш спортивний вигляд. Завдяки спортивним елементам дизайну спереду та ззаду, автомобіль виглядає ще більш ефектно. Його динамічний профіль довершують ексклюзивне лакофарбове покриття, спортивні легкосплавні диски M і численні деталі в інтер’єрі.
 • 19-дюймові легкосплавні диски M із подвійними спицями 647 M з різнорозмірними шинами.
 • Аеродинамічний пакет M з переднім бампером, бічними порогами та заднім бампером з дифузором кольору Dark Shadow metallic
 • Спортивні сидіння для водія та переднього пасажира зі шкіряним оздобленням Dakota чорного кольору з ексклюзивним дизайном M і синім акцентним стібком, доступні інші варіанти оббивки
 • Спортивне мультифункціональне шкіряне кермо
 • Декоративні планки M кольору Aluminium Rhombicle Smoke Grey із акцентними вставками Pearl Chrome; доступні інші комплектації
BMW 6 серії Gran Turismo G32 640i xDrive 2020 пакет M Sport у кольорі Bernina Grey Amber Effect вид на три чверті спереду
 • BMW 6 серії Gran Turismo
 • Luxury Line
 • Пакет M Sport

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ТА АКСЕСУАРИ M PERFORMANCE ДЛЯ BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO.

Обравши їх одного разу, ви завжди будете почуватися знайомо у вашому BMW.

Надайте своєму BMW 6 серії максимум спортивного характеру за допомогою аксесуарів BMW M Performance. На Ваш вибір пропонується широкий ряд привабливих елементів дизайну кузова, а також ефектні ковані та легкосплавні колісні диски. За допомогою оригінальних аксесуарів BMW ви можете адаптувати свій автомобіль до ваших особистих побажань, адже всі продукти ідеально підходять до BMW 6 серії з точки зору якості, дизайну і продуктивності.
Задня велосипедна стійка BMW Pro 2,0 на BMW 6 серії Gran Turismo G32 2020 зблизька

Задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0

Легка, але міцна задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0 може витримувати до 60 кг. Надзвичайно проста у використанні, вона може транспортувати два велосипеди або електросамокати (її можна розширити, щоб вмістити три велосипеди). Функція нахилу забезпечує легкий доступ до багажного відділення у будь-який час.
Плічка для одягу BMW, чорна, система Travel & Comfort BMW 6 серії Gran Turismo G32 2020 зблизька

Плічка для одягу BMW, чорна, система Travel & Comfort.

Плічка для одягу BMW дозволяє вішати одяг на задньому боці спинки сидіння. Завдяки з’єднанню Plug-In її можна легко та надійно приєднати до окремо доступного базового кріплення або до опціональної системи Travel & Comfort. Завдяки готельній функції (стандартна плічка для одягу) її також можна використовувати поза автомобілем.
Чохол для бездротового заряджання BMW 6 серії Gran Turismo G32 2020 крупним планом

Чохол для бездротового заряджання

Чохол для бездротової зарядки дозволяє індуктивно заряджати моделі Apple iPhone™ 5/5s/SE. Цей інноваційний чохол для мобільного телефону сумісний з усіма зарядними пристроями, сертифікованими Qi, а також має захисну функцію.
Кермо M Performance BMW 6 серії Gran Turismo G32 2020 зблизька

Кермо M Performance.

Захопливі факти: завдяки зоні хвату з Алькантари, кермо M Performance особливо приємно та надійно тримати – для більш безпосереднього відчуття від рульового керування. Його характерний дизайн і центральна смуга з червоної шкіри додатково підсилюють індивідуальний гоночний вигляд.

Зовнішнє дзеркало M Performance з вуглецевого волокна BMW 6 серії Gran Turismo G32 2020 крупним планом

Зовнішнє дзеркало M Performance з вуглецевого волокна.

Виготовлені вручну з вуглецевого волокна, накладки на зовнішні дзеркала заднього виду підкреслюють високотехнологічні гени автомобіля. Їхній дизайн забезпечує привабливий вигляд преміумкласу та додає індивідуальних атлетичних відтінків.

Бічні наліпки M Performance кольору Frozen Black BMW 6 серії Gran Turismo G32 2020 зблизька

Бічні наліпки M Performance кольору Frozen Black.

Спортивний вигляд в усіх деталях: Клейка плівка M Performance у чорно-срібному матовому кольорі надає автомобілю надзвичайно індивідуальний та динамічний вигляд. Розташування клейкої плівки над бічною спідницею підкреслює характерні конструктивні особливості та пропорції автомобіля.

ДВИГУНИ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW 6 СЕРІЇ Gran Turismo:

BMW 640i xDrive Gran Turismo.

Потужність двигуна у кВт (к.с.) за 1/хв:

245-250 (333-340)/5 500-6 250 - 5 500-6 500

Прискорення від 0 до 100 км/год в секундах:

5,4-5,2

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл):

8,4

Викиди CO2 у г/км: 

192

BMW 6 серії Gran Turismo (G32), технічні характеристики

СЕРВІСИ BMW.

СЕРВІС І ДОПОМОГА ДЛЯ BMW 6 СЕРІЇ GRAN TURISMO.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#Щобнетрапилося Безтурботні подорожі на електромобілях: цей пакет пропонує вам 100% прозорість і зручність планування. Ви самі вибираєте термін: 3 або 4 роки. До пакета послуг входить:

 • Служба перевірки стану транспортних засобів
 • Обслуговування мікрофільтра
 • Обслуговування гальмівної рідини
Дізнатись більше про BMW Service Inclusives
Служба BMW Roadside Assistance

Служба BMW Roadside Assistance

Безкоштовний дорожній асистент BMW Roadside Assistance доступний для усіх водіїв BMW по всьому світу, 365 днів на рік. Лише один дзвінок – і наші експерти готові вам допомогти, по телефону чи на місці у разі необхідності.
Дізнатись більше про службу BMW Roadside Assistance
Працівник BMW консультує клієнта

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Якщо у вас є запитання, потрібна додаткова інформація або ви хочете отримати конкретні пропозиції щодо седану BMW 6 серії Gran Turismo, будь ласка, зверніться до партнера BMW у вашому регіоні. Наш досвідчений сервісний персонал BMW буде радий надати вам індивідуальну пораду по телефону або безпосередньо на місці.

ВИТРАТА ПАЛЬНОГО ТА ВИКИДИ CO2.

BMW 640i xDrive:

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 8,8-8,2
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 201-187

 

Офіційні дані про витрату палива, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 з поправками. Дані WLTP стосовно запасу ходу враховують будь-яке додаткове обладнання. Для транспортних засобів, офіційно затверджених з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про методи вимірювання NEDC і WLTP можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp

Читати далі

ВИТРАТА ПАЛЬНОГО ТА ВИКИДИ СО2

 • BMW 640i xDrive:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 8,4
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 192

  Офіційні дані про витрату палива, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 з поправками. Дані WLTP стосовно запасу ходу враховують будь-яке додаткове обладнання. Для транспортних засобів, офіційно затверджених з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про методи вимірювання NEDC і WLTP можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp.