Пристрасть перемагає: більша потужність, більша економічність, витонченіший стиль - BMW 3 серії Седан захоплює в будь-якій поїздці. Він втілює в собі поняття «спортивного седану». У нинішньому шостому поколінні він став ще потужнішим, ефективнішим та індивідуальнішим. В якості силових агрегатів встановлюються потужні рядні 6-циліндрові бензинові, 4-циліндрові бензинові, рядні 6-циліндрові дизельні та 4-циліндрові дизельні двигуни з найсучаснішою технологією BMW EfficientDynamics. В результаті: автомобіль BMW 3 серії Седан з вражаючою динамікою і низькою витратою. Кульмінація економічності - BMW 320d EfficientDynamics Edition і BMW 320i EfficientDynamics Edition. Крім того, інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive подарує задоволення на будь-якій дорозі, на будь-якому повороті і в будь-якій ситуації.

* Доступний з 07/2019

BMW 3 серії Турінг запрошує вас відправитися у подорож: в ньому поєднуються універсальність та інноваційні технології, що створюють спортивно-величний вигляд. Бензинові і дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo забезпечують йому відмінну динаміку при значному зниженні витрат палива. Наприклад, з потужним і економічним дизельним двигуном BMW 320d для цього універсалу жоден шлях не буде занадто довгим: Завдяки елементам стратегії BMW EfficientDynamics однієї заправки вистачить більш ніж на 1200 кілометрів.

Універсальний персонаж, повний ідей і напрямів: зі своїм спортивним дизайном, захоплюючою динамікою і щедрим простором, BMW 3 серії Гран Турізмо об'єднує унікальну концепцію автомобіля. Лінія даху, що нагадує купе, підкреслює неповторний і чарівний дизайн. BMW 3 серії Гран Туризмо: Виразний. Універсальний. Захоплюючий.

Ви шукаєте новий BMW 3 серії або автомобіль з пробігом? Тут ви знайдете усю інформацію, звіти про випробування та пропозиції з кредитування та лізингу автомобілів BMW 3 серії - і, звичайно ж, дилера для тест-драйву.

Читати далі