Оригінальні аксесуари BMW для весни та літа, BMW X1 U11 стоїть на піску перед узбережжям з 2 людьми

СТВОРЕНІ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ.

Оригінальні аксесуари BMW для весни та літа.

СТВОРЕНІ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ.Оригінальні аксесуари BMW для весни та літа.

Проведіть це літо по-своєму. Разом із оригінальними аксесуарами BMW, літніми колесами, шинами, сервісом BMW та рішеннями для зарядки електромбілв BMW Charging.

Літо вже тут, і з настанням сонячної погоди з'являється більше можливостей для знайомства з околицями. Скільки красивих краєвидів ще чекає на вас? Насолоджуйтесь поворотами, свіжим повітрям та краєвидом сільської місцевості разом з оригінальними аксесуарами від BMW. Колеса та шини BMW забезпечують максимальне задоволення від водіння. Разом із сервісом BMW та рішеннями для зарядки електромобілів BMW Charging вони забезпечать вам безпечну поїздку. Бо влітку слід насолоджуватися кожною миттю без будь-яких перепон, щоб ви могли провести цю чудову пору року по-своєму.

Читати далі

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ДЛЯ ЛІТА ТА ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ВІД BMW.

«Ми завжди готові до літа».

Якщо ви хочете провести це літо по-своєму, ви повинні бути добре підготовлені. Плануйте свою поїздку та майте достатньо місця для зберігання обладнання для улюблених літніх занять. Насолоджуйтесь великим асортиментом оригінальних аксесуарів BMW для інтер’єру та екстер’єру, що допоможуть вашому BMW провести це літо по-вашому.
Оригінальні літні аксесуари та засоби догляду від BMW, BMW X1 U11 з трьома жінками в сонячних променях
BMW Interior G07, тримач для планшета BMW Pro для системи Travel & Comfort

Тримач для планшета BMW Pro для системи Travel & Comfort.

Тримач планшета BMW Pro кріпиться до додаткового обладнання системи «Travel & Comfort» або до базового тримача, який можна придбати окремо. Його можна гнучко встановлювати в різних положеннях, нахиляти і повертати на 360°. Він оснащений розсувним затискачем, що забезпечує надійну фіксацію планшетів із захисним чохлом BMW (діагоналлю від 7 до 13 дюймів).

Придбати в інтернет-магазині
BMW Interior U11, захисний чохол BMW для 11-дюймового Apple iPad Pro™, система Travel & Comfort

Захисний чохол BMW для 11-дюймового Apple iPad Pro™ у системі Travel & Comfort.

Захисний чохол забезпечує оптимальний захист для всіх 11-дюймових Apple iPad™ Pro. Чорний силіконовий чохол надійно захищає планшет від подряпин і ударів, а в разі використання разом з доданою плівкою для дисплея він також захищає планшет від водяних бризок. У разі використання разом з універсальним тримачем системи Travel & Comfort (купується окремо) він може бути зручно зафіксований і відрегульований всередині автомобіля, залишаючись при цьому безпечним у разі аварії.

Придбати в інтернет-магазині
BMW Interior U11, Вішак для одягу BMW у системі Travel & Comfort.

Вішак для одягу BMW у системі Travel & Comfort.

Вішак для одягу BMW дозволяє вішати одяг на задньому боці спинки сидіння. Завдяки з’єднанню Plug-In його можна легко та надійно приєднати до окремо доступного базового кріплення або до опціональної системи Travel & Comfort. Завдяки готельній функції (стандартний вішак для одягу) його також можна використовувати поза автомобілем.

Придбати в інтернет-магазині
BMW Interior U11, Розкладний столик BMW для системи Travel & Comfort

Розкладний столик BMW у системі Travel & Comfort.

Розкладний столик у системі Travel & Comfort, оснащений захистом від перевантаження, можна легко прикріпити на спинках передніх сидінь за допомогою з'єднувальної муфти до базового тримача, який можна придбати окремо, або до додаткового обладнання «Travel & Comfort» Його висоту та кут нахилу можна регулювати, і він оснащений відкидним підсклянником.

Придбати в інтернет-магазині
BMW Interior U11, всепогодні килимки для підлоги BMW, передні

Всепогодні передні килимки BMW.

Елегантні та зносостійкі всепогодні килимки BMW ідеальної форми з підвищеним бортом захищають передній простір для ніг від вологи та бруду. Завдяки чорному кольору та напису «BMW» вони чудово вписуються в інтер’єр.

Придбати в інтернет-магазині
BMW Interior U11, Двосторонній килимок для багажного відділення BMW з точками кріплення для багажу.

Двосторонній килимок для багажного відділення BMW з точками кріплення для багажу.

Двосторонній килимок BMW для багажного відділення з точками кріплення для багажу можна використовувати як завгодно. Ви можете закріпити предмети на верхньому покритті, а бруд на ньому буде майже непомітний. Інша сторона килимка, навпаки, підходить для транспортування вологих і брудних вантажів. Отже, він призначений для легкого очищення водою.

Придбати в інтернет-магазині
Інтер’єр BMW G20 Чохол для ключів BMW Crystal Clarity

Чохол для ключів BMW Crystal Clarity.

Виготовлений зі шкіри наппа високоякісний чохол для ключів BMW з блискучими кришталями перетворює ключі від вашого BMW на привабливий аксесуар. Усі функціональні клавіші залишаються легкодоступними. Якщо з якоїсь причини вам потрібно зняти ключ, як-от для заміни батареї, це легко зробити завдяки практичному ремінцю для фіксації.

Придбати в інтернет-магазині
Інтер’єр BMW G20, Ковпачок дверей Crystal Clarity

Ковпачок дверей Crystal Clarity.

Ковпачок дверей Crystal Clarity додає останній штрих до високоякісного салону вашого автомобіля. Убудований кришталь від Swarovski можна побачити і ззовні автомобіля, що робить ковпачок дверей справжньою окрасою салону. Високоякісна деталь з темно-сірого анодованого алюмінію монтується за кілька простих кроків.

Придбати в інтернет-магазині
Екстер’єр BMW U11 ICE, багажний бокс BMW 520 у кольорі Black/Titanium Silver.

Багажний бокс BMW 520 у кольорі Black/Titanium Silver.

Сучасний багажний бокс чорного кольору з бічними панелями у кольорі Titanium Silver має об'єм 520 літрів і сумісний з усіма системами багажників на дах BMW. Завдяки тому, що він відчиняється і має потрійний центральний замок з обох боків, його зручно завантажувати та замикати для захисту від крадіжки.

Придбати в інтернет-магазині
Екстер’єр BMW G20, багажний бокс BMW 420 у кольорі Black/Titanium Silver.

Багажний бокс BMW 420, чорний/сріблистий титан.

Сучасний багажний бокс BMW чорного кольору з бічними панелями кольору Titanium Silver має об'єм 420 літрів і сумісний з усіма системами багажників на дах BMW. Завдяки тому, що він відчиняється і має потрійний центральний замок з обох боків, його зручно завантажувати та замикати для захисту від крадіжки.

Придбати в інтернет-магазині
Екстер’єр BMW G20, світлодіодні дверні проектори BMW

Світлодіодні дверні проектори BMW.

Інноваційні світлодіодні дверні проектори BMW автоматично активуються під час відчинення дверей і проектують зображення на землю поруч з автомобілем за допомогою знімного слайда. На вибір доступні декілька візерунків для ідеального висвітлення зони входу в індивідуальному стилі.

Придбати в інтернет-магазині
Екстер’єр BMW U11, задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0

Задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0

Легка і водночас міцна задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0 може витримувати до 60 кг. Надзвичайно зручний у використанні кронштейн призначений для перевезення двох звичайний або електричних велосипедів (можна доповнити фіксатором третього велосипеда). Функція нахилу стійки забезпечує легкий доступ до багажного відділення у будь-який час.

Перейти до товару
Екстер’єр BMW, набір розширення BMW, третій велосипед для задньої стійки Pro 2,0.

Набір розширення BMW, третій велосипед для задньої стійки Pro 2,0.

Набір розширення BMW доповнює задню велосипедну стійку BMW Pro 2,0 зчіпним пристроєм для причепа та полегшує транспортування третього велосипеда. Транспортна система складається з додаткової велосипедної рейки разом із опорою, яка з’єднує рами другого та третього велосипедів.

Перейти до товару
Електроніка BMW, BMW G20, Відеореєстратор BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro

Відеореєстратор BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro.

Відеореєстратор BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro складається з високоякісної камери QHD, яка стежить за тим, що відбувається попереду автомобіля, навіть коли він припаркований. Якщо система зафіксує вібрації або незвичні рухи поруч з автомобілем, то автоматично розпочне запис, щоб задокументувати можливі інциденти або спроби проникнення.

Придбати в інтернет-магазині
Електроніка BMW, BMW G20, Відеореєстратор BMW Advanced Car Eye 3.0

Відеореєстратор BMW Advanced Car Eye 3.0.

Відеореєстратор BMW Advanced Car Eye 3.0 складається з високоякісної камери QHD, яка стежить за тим, що відбувається попереду автомобіля, навіть коли він припаркований. Якщо система виявляє вібрацію поза транспортним засобом, вона автоматично зберігає подію для документування можливих аварій або (спроб) злому.

Придбати в інтернет-магазині
Електроніка BMW, задній відеореєстратор BMW Advanced Car Eye 3.0

Задній відеореєстратор BMW Advanced Car Eye 3.0.

Високоякісна камера з роздільною здатністю Full HD доповнює систему BMW Advanced Car Eye 3.0 і записує те, що відбувається позаду автомобіля, у разі виявлення вібрацій — навіть коли він припаркований. Якщо система виявляє вібрацію поза транспортним засобом, вона автоматично зберігає подію для документування можливих аварій або (спроб) злому.

Придбати в інтернет-магазині
Електроніка BMW, Кабель-адаптер для Apple iPhone/iPod™.

Кабель-адаптер для Apple iPhone/iPod™.

Для комфортного прослуховування музики сумісний Apple iPod™ або iPhone™ можна інтегрувати в операційну систему автомобіля і одночасно заряджати його за допомогою адаптера BMW. Пристроєм можна керувати за допомогою контролера iDrive Controller, багатофункціональних кнопок на кермі або радіо.

Придбати в інтернет-магазині
Електроніка BMW, подвійний зарядний пристрій із USB-роз’ємами Type C i Type A.

Подвійний зарядний пристрій із USB-роз’ємами Type C i Type A.

Зарядний пристрій із двома USB-роз’ємами легко вставляється у прикурювач. Він дозволяє просто та зручно заряджати два мобільні пристрої водночас. Високий струм дозволяє дуже швидко заряджати такі пристрої, як смартфони та планшети.

Придбати в інтернет-магазині
Засоби для догляду від BMW, ароматизатор BMW Natural Air Relaxing Ocean.

Ароматизатор BMW Natural Air Relaxing Ocean.

Із ароматизатором BMW Natural Air з лінійки ароматів Relaxing Ocean ви зможете насолоджуватися приємним запахом у салоні автомобіля в будь-який момент подорожі. Аромат Relaxing Ocean випромінює гармонію заспокійливого звукового пейзажу океану та освіжаючих цитрусових нот. Упаковка містить три ароматичні палички в індивідуальному пакуванні.

Придбати в інтернет-магазині
Засоби для догляду від BMW, ганчірка для очищення дисплеїв BMW

Ганчірка для очищення дисплеїв BMW.

Ідеальний догляд за вашим інтер'єром: За допомогою спеціальної ганчірки для чищення дисплеїв від BMW ви можете чистити дисплеї та глянцеві поверхні, не турбуючись про подряпини, розводи чи ворсинки. Бруд і відбитки пальців можна дбайливо видалити без використання миючих засобів. Візуальний ефект: Логотип «BMW» на тканині та практичний мішечок для зберігання.

Придбати в інтернет-магазині
Засоби для догляду від BMW, концентрат для очищення скла BMW

Концентрат для очищення скла BMW.

Засіб для очищення скла BMW діє як висококонцентрована миюча добавка для системи омивання лобового скла та фар. Надійно і без розводів видаляє бруд, залишки комах, віск з автомийки та маслянисті забруднення.

Придбати в інтернет-магазині
Базовий комплект BMW Natural Air, камінь на дошці для серфінгу

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ BMW NATURAL AIR.

Із базовим комплектом ароматизаторів BMW Natural Air ви зможете насолоджуватися приємним ароматом у салоні автомобіля в будь-який момент подорожі. Комплект складається з регульованого тримача для ароматизатора та змінної ароматичної палички з освіжаючої лінійки ароматів Mountain View. Просто прикріпіть тримач ароматизатора до вентиляційної решітки вашого автомобіля.

ОРИГІНАЛЬНІ ЛІТНІ КОЛЕСА, ШИНИ Й АКСЕСУАРИ BMW.

«Мої колеса налаштовані на літній час».

Саме так, як вам подобається: Наш широкий асортимент оригінальних літніх дисків BMW пропонує ексклюзивні варіанти дизайну всіх розмірів. Ваш BMW не тільки отримає чудове візуальне оновлення, але й скористається перевагами від вищої вартості перепродажу. Залежно від колеса, ви навіть отримаєте задоволення від покращення динамічної реакції завдяки сучасним виробничим процесам, зменшенню ваги та тестам на безпеку та динаміку водіння, які проводяться для кожної моделі.
Оригінальні літні колеса та шини BMW і аксесуари, Жінка з собакою на пляжі, притулившись до BMW
BMW G20 19-дюймові легкосплавні диски M Performance Y-Spoke 898 M у виконанні Frozen Gunmetal Grey, комплект літніх коліс у зборі.

19-дюймові легкосплавні диски M Performance Y-Spoke 898 M у виконанні Frozen Gunmetal Grey, комплект літніх коліс у зборі.

Високоякісні 19-дюймові легкосплавні диски колісні диски M Performance Y-Spoke 898 M у кольорі Frozen Gunmetal Grey з написом M Performance. Комплект літніх коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах і шинами Run-Flat, розмір дисків 8J x 19 з розміром шин 225/40 R19 93Y XL спереду та 8,5J x 19 з розміром шин 255/35 R19 96Y XL ззаду.

Придбати в інтернет-магазині
BMW G20 19-дюймові легкосплавні диски BMW Double-Spoke 793 Bicolor (Night Gold з глянцевим фрезеруванням), комплект літніх коліс у зборі.

19-дюймові легкосплавні диски BMW Double-Spoke 793 Bicolor (Night Gold з глянцевим фрезеруванням), комплект літніх коліс у зборі.

Високоякісні 19-дюймові легкосплавні колісні диски BMW Double-Spoke 793 у двоколірному виконанні Bicolor Night Gold з глянцевим фрезеруванням. Комплект літніх коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах і шинами Run-Flat, розмір коліс 8J x 19 з розміром шин 225/40 R19 93Y XL RSC спереду та 8,5J x 19 з розміром шин 255/35 R19 96Y XL RSC ззаду.

Придбати в інтернет-магазині
BMW G20 18-дюймові легкосплавні диски M Double-Spoke 796 M кольору Jet Black Matt, комплект літніх коліс у зборі.

18-дюймові легкосплавні диски M Double-Spoke 796 M кольору Jet Black Matt, комплект літніх коліс у зборі.

Високоякісні 18-дюймові легкосплавні колісні диски Double-Spoke 796 M виконані у матовому чорному кольорі Jet Black Matt і прикрашені кольоровим логотипом M. Комплект літніх коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах і шинами Run-Flat, розмір коліс 7,5J x 18 з розміром шин 225/45 R18 95Y спереду та 8,5J x 18 з розміром шин 255/40 R18 99Y ззаду.

Перейти до товару
BMW U11 21-дюймові легкосплавні диски M Performance Double-Spoke 877 M Bicolor (у глянсовому кольорі Jet Black), комплект літніх коліс.

21-дюймові легкосплавні диски M Performance Double-Spoke 877 M Bicolor (у глянсовому кольорі Jet Black), комплект літніх коліс.

Високоякісні 21-дюймові легкосплавні диски M Performance Double-Spoke 877 M виконані у матовому кольорі Bicolor Jet Black. Комплект літніх коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах, розмір коліс 8J x 21 з шинами розміром 245/35 R21 96Y XL.

Перейти до товару
BMW G70 20-дюймові легкосплавні диски M Performance Y-spoke 911 M кольору Jet Black Matt, комплект літніх коліс у зборі.

20-дюймові легкосплавні диски M Performance Y-spoke 911 M кольору Jet Black Matt, комплект літніх коліс у зборі.

Високоякісні 20-дюймові легкосплавні диски M Performance Y-Spoke 911 M виконані у матовому кольорі Jet Black Matt. Комплект літніх коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах, розмір дисків 9J x 20 з розміром шин 255/45 R20 105Y XL спереду та 10,5J x 20 з розміром шин 285/40 R20 108Y XL ззаду.

Перейти до товару
Аксесуари для коліс і шин BMW, нерухома кришка маточини BMW

Нерухомий ковпак маточини BMW.

Нерухомий ковпак маточини BMW складається з логотипу «BMW», який більше не обертається разом з колесом, а замість цього залишається рівним. Ковпак маточини можна встановити на всі легкосплавні диски BMW з діаметром розташування кріпильних отворів 112 мм.

Перейти до товару
Аксесуари для шин BMW, чохли для шин M Performance

Чохли для шин M Performance

Ексклюзивне відчуття перегонів у гаражі: Чохли для шин M Performance захищають і водія, і транспортний засіб від бруду. Міцна ручка для перенесення забезпечує комфортне транспортування коліс. Завдяки спеціальному маркуванню, потрібні шини можна швидко знайти у будь-який час. У спортивному дизайні M Performance.

Перейти до товару
Аксесуари для коліс і шин BMW, ковпачки вентилів BMW з логотипом.

Ковпачки вентилів з логотипом «BMW».

Високоякісні ковпачки вентилів BMW з алюмінію ефективно захищають алюмінієві вентилі системи контролю тиску від бруду та вологи. Водночас вони покращують зовнішній вигляд шини. Комплект з чотирьох ковпачків вентилів. З логотипом «BMW».

Перейти до товару
Аксесуари для коліс і шин BMW, ковпачки вентилів BMW з логотипом «М».

Ковпачки вентилів BMW з логотипом «М».

Високоякісні ковпачки вентилів BMW з алюмінію ефективно захищають алюмінієві вентилі TPMS від бруду та вологи. Водночас вони покращують зовнішній вигляд шини. З логотипом «M».

Перейти до товару
Обслуговування коліс та шин BMW, BMW X1 U11 з двома людьми в автомобілі BMW на тлі сонця

ОБСЛУГОВУВАННЯ КОЛІС І ШИН BMW.

Ми не тільки міняємо ваші зимові та літні шини — ви також отримуєте перевагу у вигляді перевірок глибини протектора та гальм. Ми пропонуємо заміну коліс та шин (включно з балансуванням) та першокласне співвідношення ціни та якості. Ми проводимо перевірку та технічне обслуговування з найбільшою ретельністю та повною компетентністю. А завдяки нашій послузі зберігання коліс (включно із миттям та балансуванням) ви уникнете стресів та заощадите простір.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ BMW.

«Моя подорож сповнена літніми відчуттями».

Якщо ви хочете бути готовими до літа, вам варто звернути увагу не лише на аксесуари, а й на рівень заряду. Ознайомтеся з нашими оригінальними аксесуарами для заряджання, які задовольняють усі потреби вашого електромобіля. Щоб ви могли провести це літо по-своєму.

Читати далі
Оригінальні аксесуари для заряджання BMW BMW G20 BMW Wallbox

Зарядний пристрій BMW Wallbox.

Наче станція заряджання вдома. Завдяки використанню BMW Wallbox ваш автомобіль можна швидко та зручно заряджати з потужністю до 22 кВт.

Читати далі
Оригінальні аксесуари для заряджання BMW BMW G20 Базовий комплект зарядного пристрою BMW Flexible Fast Charger

Зарядний пристрій BMW Flexible Fast Charger, базовий комплект

Гнучкий кабель BMW для швидкого заряджання — це мобільний домашній зарядний пристрій для всіх електромобілів. За допомогою цього набору можна досягти максимальної потужності заряджання до 2,3 кВт (тип E + F (CEE 7/7), Schuko, 10 A) від побутових розеток. Швидке заряджання стає можливим завдяки опціонально доступним кабелям-адаптерам, які можна використовувати для заряджання від промислових розеток потужністю до 11 кВт.

Читати далі
Оригінальні аксесуари для заряджання BMW BMW U11, Зарядний кабель BMW (Mode 3, 1 фаза)

Зарядний кабель BMW (Mode 3, 1 фаза).

5-метровий зарядний кабель BMW забезпечує швидке та просте заряджання на громадських зарядних станціях, які підтримують Mode 3. Електричні та гібридні автомобілі BMW можуть заряджатися однофазним струмом, що значно швидше, ніж за допомогою стандартного кабелю для заряджання. Це можливо по всій Європі завдяки штекеру стандарту ECE.

Читати далі

АКСЕСУАРИ BMW M PERFORMANCE ДЛЯ ВАШОЇ ВЕСНИ ТА ЛІТА.

«Мій особливий стиль для літа».

Це ваше літо та ваш час сяяти. Завдяки деталям BMW M Performance[1] ви надаєте своєму автомобілю максимальний рівень індивідуальності та справжній спортивній характер. Тож перетворіть свій BMW на магніт для поглядів і проведіть це літо по-своєму — без компромісів.

Читати далі
Аксесуари BMW M Performance, BMW G87 M, карбоновий передній сплітер M Performance, лівий

Карбоновий передній сплітер M Performance, лівий

Зробіть рішучу заяву: Карбоновий передній сплітер M Performance підкреслює яскравий зовнішній вигляд автомобіля надзвичайно ексклюзивним чином.

Читати далі
Аксесуари BMW M Performance, BMW G87 M, титанова вихлопна система M Performance

Титанова вихлопна система M Performance.

Вихлопна система M Performance зачаровує безкомпромісним звучанням із автоспорту. Вихлопна система та спортивний модуль вихлопної труби повністю виготовлені з титану гоночного класу.

Читати далі
Аксесуари BMW M Performance, BMW G87 M, подовжений карбоновий бічний поріг М Performance, правий

Подовжений карбоновий бічний поріг М Performance, правий.

Динамічна елегантність поєднується з індивідуальною спортивністю: Подовжений карбоновий бічний поріг М Performance виразно підкреслює спортивний вигляд автомобіля. Він також може похвалитися невеликою вагою, високою габаритною стабільністю й ідеальною посадкою.

Читати далі
Аксесуари BMW M Performance, BMW G87 M, кермо M Performance Pro

Кермо M Performance Pro.

Ідеально закруглені кути: Кермо M Performance Pro створює в кабіні незабутні відчуття автоспорту. Його вражаюча форма та чудова зона хвату з алькантари не тільки візуально вражає, а й забезпечує приємніші відчуття під час водіння. Зі спортивною шкіряною смугою блакитного кольору.

Читати далі

СЕРВІС BMW.

АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ.

Сервіс BMW, Працівник BMW консультує клієнта

Ознайомтеся з нашими привабливими сервісними пропозиціями та пропозиціями на аксесуари для вашого BMW, власних індивідуальних потреб і безтурботного чистого задоволення за кермом.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive, BMW G26, чоловік стоїть на краю каменя на тлі автомобіля BMW

Індивідуальні пропозиції щодо довгострокового технічного обслуговування за фіксованою ціною.

BMW VALUE.

BMW Value Service, чоловік і жінка стоять біля автомобіля BMW на під'їзній доріжці до гаража

Привабливі пропозиції для моделей BMW старше п'яти років.

Аксесуари BMW для весни та літа, автомобіль BMW перед будівлею BMW Service Consulting

СЕРВІС BMW.

Ви та ваш BMW у найкращих руках вашого сервісного партнера BMW. Від довгострокових пакетів послуг, таких як передплачений сервіс BMW Service Inclusive, привабливих прграм подовження гарантії BMW Repair Inclusive, до наших безконтактних послуг або оригінального моторного мастила BMW та багатьох інших індивідуальних послуг — ми завжди маємо для вас оптимальне рішення

МИ ВІДПОВІЛИ НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО ШИН.

  • Який тиск у шинах правильний?
  • Коли і як часто я повинен перевіряти тиск у шинах?
  • Що означають шини BMW із маркуванням зіркою?
  • Як знайти правильні шини для мого автомобіля?
  • Коли настає час для літніх шин?
  • Мені залишити чи замінити свої шини?