СПОРТИВНИЙ+

Динаміка водіння та ефективність BMW 4 серії Кабріолет.

СПОРТИВНИЙ+

Динаміка водіння та ефективність BMW 4 серії Кабріолет.

СПОРТИВНИЙ+Динаміка водіння та ефективність BMW 4 серії Кабріолет.

BMW 4 серії Кабріолет забезпечує неймовірні моменти водіння завдяки своїй захоплюючій характеристиці потужності і гнучкій динаміці. Чи на злегка звивистій прибережній дорозі, чи на складному гірському перевалі високопродуктивні двигуни, ефективна легка конструкція і спортивна ходова частина демонструють, на що вони дійсно здатні.


Витрата палива, л/100 км (у змішаному циклі): 7,0–6,6
 

Викиди CO2, г/км (у змішаному циклі): 162–154
 

Дані щодо витрати палива визначаються відповідно до циклу руху ЄЕК і залежать від вибраних розмірів коліс та шин. Показані на ілюстраціях моделі містять додаткове обладнання.

Читати далі

ПІДВИЩЕНА ПРОДУКТИВНІСТЬ.

BMW 4 серії Кабріолет об'єднує чудову динаміку та високу точність водіння, створюючи унікальний досвід необмеженого задоволення від водіння. Ідеальну стійкість на дорозі можна відчувати весь час, навіть на поворотах і в складних ситуаціях водіння. Випробуйте вражаючий синтез потужної продуктивності та спортивної маневреності.

ПОТУЖНИЙ ДВИГУН.

Однорядний шестициліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Значна потужність, бездоганно плавна робота ы приголомшливий звук ― ось що відрізняє однорядний шестициліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo сімейства BMW EfficientDynamics. Його оснащено системами Double-VANOS, Valvetronic, високоточне впоркування і турбонагнітач TwinScroll, і його потужність досягає 240 кВт (326 к.с.), а витрата палива в змішаному циклі становить 7,6-6,8 л/100 км.
Читати далі

Чотирьохциліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Інноваційний чотирьохциліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo об'ємом 2,0 літри забезпечує максимальне задоволення від водіння. Він відомий завдяки своїй гнучкості потужності, надзвичайній шаидкості реагування навіть на низьких обертах при винятковій економічності та низькому рівні викидів.
Читати далі

Однорядний шестициліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

Шестициліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo нового покоління пропонує вражаючу потужність в поєднанні зі зразковими показниками витрати палива завдяки таким інноваційним технологіям, як турбокомпресор зі змінною геометрією турбіни та система безпосереднього впорскування Common Rail. Двигун забезпечує потужність 190 кВт (258 к. с.) до 230 кВт (313 к. с.) і вражаючий максимальний обертальний момент від 560 до 630 Нм.
Читати далі

Чотирьохциліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

Чотирьохциліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo об'ємом 2,0 літри останнього покоління демонструют гнучку потужність, а також відмінну швидкість реагування навіть на низьких обертах. Застосування технології турбонагнітання зі змінною геометрією турбіни та системи безпосереднього впорскування Common Rail забезпечує виняткову економічність і низький рівень викидів.
Читати далі

ВОСЬМИСТУПІНЧАТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC.

Опційна восьмиступінчата спортивна автоматична коробка передач забезпечує максимальний рівень динаміки, ефективності та комфорту їзди. Швидке перемикання передач поліпшує характеристики прискорення, а невеликі проміжки у передавальному числі між вісьмома передачами роблять ці перемикання ледве помітним. У той же час підтримується ідеальний рівень обертів двигуна для забезпечення оптимальної потужності при зниженні рівня шуму. Восьма передача знижує оберти двигуна на високих швидкостях і, отже, витрату палива та викиди CO2.

СПОРТИВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВОДІННЯ.

Навіть в найпрекраснішу погоду BMW 4 серії Кабріолет здатний ще більше поліпшити ваш гарний настрій ― завдяки перемикачу режимів руху. Це пов’язано з тим, що режим СПОРТ або опційний режим СПОРТ+ активує більш жорстке налаштування амортизатора, і це ідеально підходить для динамічного стилю водіння. Це особливо помітно в поєднанні з опційною підвіскою Adaptive M і регульованим спортивним рульовим управлінням Servotronic. Обидва компоненти забезпечують ще більш комфортне управління.

  • Розподіл маси у співвідношенні 50:50.

    Ідеальний розподіл ваги по осях (50:50) гарантує високу курсову стійкість і точність реакцій рульового управління. Ходові якості поліпшуються також завдяки низькому центру маси та вкороченим частинам, що звішуються за передню та задні осі .

  • Адаптивна спортивна ходова частина М

    Адаптивну спортивну ходову частину М можна регулювати в будь-який момент з урахуванням особливостей дороги та умов руху. Водій може налаштовувати характеристики ходової частини за допомогою системи регулювання динаміки руху Driving Experience Control вибором бажаного режиму ― від комфортного до надзвичайно атлетичного з дуже динамічним управлінням.

  • Адаптивне спортивне кермування

    Спортивне кермування, що має змінне передавальне число, із системою Servotronic забезпечує пряме і швидке реагування на поворот керма та зменшує зусилля, необхідне для повороту керма. Система реагує га кут повороту керма з різним передавальним числом механізму кермування. Завдяки цьому поліпшуються керованість і стійкість при русі з великою швидкістю та зменшуються зусилля на кермо при виконанні паркування і на поворотах. Ще однією особливістю цієї опції є режим СПОРТ+.

ДИНАМІКА МОДЕЛЕЙ BMW 4 СЕРІЇ.

ДИНАМІКА МОДЕЛЕЙ BMW 4 СЕРІЇ.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Менша витрата палива, більше задоволення за кермом. Це ― стратегія BMW EfficientDynamics. Вона охоплює комплекс різних технологій, які впливають на систему приводу, управління енергією та концепцію автомобіля. Результат ― нижчі витрати палива й викиди СО2, при цьому більше динаміки й задоволення за кермом. Це стандартна характеристика кожного серійного автомобіля BMW і, звичайно, BMW 4 серії Кабріолет.

Читати далі

Витрата палива та викиди CO2.

  • Disclaimer reference invalid