АВТОМОБІЛІ BMW X4 M.

Чотири потужні спортивні моделі BMW X4.

BMW X4 M COMPETITION.

Максимальна динаміка та ексклюзивність.
 • Високопродуктивний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • Привід M xDrive з активним диференціалом М і 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic з Drivelogic
 • Ексклюзивні елементи дизайну і обладнання
 • 375 кВт/510 к.с., 600 Нм, 0-100 км/год за 4,1 с
BMW X4 M Competition в Toronto Red металік, екстер'єр.

BMW X4 M.

Динаміка водіння на найвищому рівні.
 • Високопродуктивний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • Привід M xDrive з активним диференціалом М
 • 8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з Drivelogic
 • 353 кВт/480 к.с., 600 Нм, 0-100 км/год за 4,2 с
BMW X4 M у Alpine White, екстер'єр.

BMW X4 M40i.

Винятково збалансована робота і щоденна відповідність.
 • 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • BMW xDrive
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic
 • 260 кВт/354 к.с., 500 Нм, 0-100 км/год за 4,8 с
BMW X4 M40і у Black Sapphire металік, екстер'єр.

BMW X4 M40d.

Потужність і ефективність без жертв.
 • 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • BMW xDrive
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic
 • 460 кВт/326 к.с., 680 Нм, 0-100 км/год за 4,9 с
BMW X4 M40d у Phytonic Blue металік, екстер'єр.
 • BMW X4 M COMPETITION.
 • BMW X4 M.
 • BMW X4 M40i.
 • BMW X4 M40d.

BMW X4 M COMPETITION ТА BMW X4 M.

Особливості продуктивності.

Дві моделі, унікальні робочі характеристики: усі компоненти трансмісії і шасі підкреслюють витоки автоспорту BMW M. У поєднанні зі своїм характером вони забезпечують типове для М серії задоволення від водіння на будь-якій місцевості.
BMW X4 M Competition в Toronto Red металік, за кермом, екстер'єр, вид ззаду з поворотом в три чверті.
BMW X4 M Competition і BMW X4 M, високоефективний 6-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo.

Високоефективний 6-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo забезпечує чудову потужність і плавний хід у поєднанні зі спортивним звуком двигуна. З Double-VANOS, Valvetronic, High-Precision Injection та двома турбонагнітачами він виробляє 353 кВт (480 к.с.) - а в моделі Competition усі 375 кВт (510 к.с.).
BMW X4 M Competition і BMW X4 M, двигун, прецизійна розпірка M Carbon.

Прецизійна розпірка M Carbon.

Прецизійна розпірка M Carbon підвищує жорсткість зовнішнього інтерфейсу і сприяє підвищенню точності рульового управління. Вуглецеве волокно дуже легкий компонент, який надає автомобілю атмосферу автоспорту. Спортивний потенціал виражений і тут.
BMW X4 M Competition в Toronto Red металік, екстер'єр, бічний вид ззаду крупним планом, підвіска М.

Підвіска М.

Спеціальна підвіска М підкреслює динамічний потенціал автомобіля. На додаток до трьох режимів водіння COMFORT, SPORT і SPORT + водій також може вибирати між трьома різними настройками динамічного контролю стійкості (DSC), щоб адаптувати рівень стабілізуючої підтримки відповідно до свого кращим стилем водіння.
BMW X4 M Competition та BMW X4 M, салон, дисплей управління, M xDrive.

M xDrive.

BMW M xDrive і активний диференціал М гарантують максимальну тягу та динаміку водіння як при спортивному використанні, так і в повсякденному житті. Завдяки спеціальній технології М, автомобіль завжди може точно й безпечно керувати на будь-якій поверхні, навіть при сильному прискоренні через крутих поворотів.
BMW X4 M Competition та BMW X4 M, салон, важіль перемикання передач M, 8-ступінчаста коробка передач M Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з Drivelogic пропонує безліч варіантів перемикання: від надзвичайно динамічного до особливо комфортного, а також від плавного до економічного. Водій може перемикати передачі вручну за допомогою важеля перемикання передач або перемикачів на рульовому колесі, або перевести автомобіль в автоматичний режим, щоб трансмісія виконувала свою роботу сама.
BMW X4 M Competition і BMW X4 M, салон, кабіна, шкіряне кермо M, M Servotronic.

M Servotronic.

У будь-якій ситуації водіння M Servotronic забезпечує правильну потужність рульового управління, пристосовуючись до поточної швидкості руху. Крім того, він забезпечує пряме і точне відчуття керма на будь-якій швидкості. Система спеціально налаштована і пропонує три різних настройки, які можна вибрати натисканням кнопки.
BMW X4 M Competition в Toronto Red металік, екстер'єр, легкосплавні диски М з гальмами M Compound.

Гальма M Compound.

В результаті використання різних матеріалів тормозa M Compound досягають не тільки видатних значень уповільнення, але також високої стабільності й тривалого терміну служби, а також зниження ваги, що позитивно впливає на маневреність, динаміку та прискорення. Гальмівні супорти в кольорі синій металік з буквою М позначають особливу високоефективну гальмівну систему. Через особливу конструкцію можуть виникати тимчасові шуми після тривалого, низького або дуже високого навантаження, які зникають через короткий час. Щоб уникнути функціонального шуму, доцільно регулярно використовувати більш сильне гальмування. При наявності вологи на гальмівних дисках гальмівною системою можна користуватися всуху, щоб уникнути шуму. Функціональні шуми не впливають на продуктивність, безпеку роботи і стійкість гальма.
BMW X4 M Competition в Toronto Red металік, екстер'єр, вид ззаду з вихлопною системою M Sport і дифузором з карбону

Вихлопна система M Sport.

Вихлопна система M Sport забезпечує динамічний звук, який можна змінити за допомогою вбудованого механізму випускного клапана. Програми SPORT і SPORT+, які можна вибрати за допомогою кнопок динаміки руху, посилюються ще більш інтенсивним звуком двигуна, а програма, орієнтована на комфорт, віддає перевагу більш стриманою акустиці двигуна.

BMW X4 M COMPETITION.

Особливості дизайну.

М'язисті пропорції, динамічний силует купе й ідеально скоординовані елементи дизайну M надають BMW X4 M Competition ауру високої продуктивності. Усередині спортивність поєднується з ексклюзивними деталями, щоб створити унікальну загальну атмосферу.
BMW X4 M Competition в Toronto Red металік, екстер'єр, вид збоку з поворотом у три чверті.
BMW X4 M Competition в Toronto Red металік, екстер'єр, передня частина з решіткою радіатора M, чорний глянсовий колір.

Решетка радиатора М.

Вражаюча решітка радіатора M в чорному глянсовому кольорі з позначенням моделі домінує в динамічному дизайні передньої частини. Чорні глянсові подвійні рейки візуально відповідають характерному стилю легкосплавні диски двухспіцевие М. Решітка робить сміливу заяву про спортивні амбіції автомобіля і натякає на величезну міць.
BMW X4 M Competition в Toronto Red металік, екстер'єр, вид ззаду крупним планом із заднім спойлером з карбону і позначенням «X4 M Competition».

Напис “X4 M Competition”.

Чорне позначення «X4 M Competition» на задній панелі свідчить про високий динамічному потенціалі автомобіля.
BMW X4 M Competition в Toronto Red металік, екстер'єр, зябра М в чорному глянсовому кольорі з позначенням моделі.

Зябра М.

Характерний елемент жрабр з позначенням моделі М, який додає яскраво виражену тривимірну спортивну присутність, підкреслює вражаючий потенціал автомобіля і дає дражливе передчуття незвичайних вражень від водіння. Це приклад динамічного поєднання технічної досконалості та приголомшливого дизайну, який був синонімом автомобілів M з першого дня створення цієї серії.
BMW X4 M Competition в Toronto Red металік, екстер'єр, пакет екстер'єру M Carbon, дзеркала заднього виду М з карбону.

Дзеркала заднього виду М.

Аеродинамічний оптимізовані зовнішні дзеркала M є важливою частиною спортивного і динамічного дизайну M. Зі своїм дизайном вони підкреслюють прекрасну естетику автомобіля і передають відчуття точної інженерії до останньої деталі. Додаткові світлодіодні індикатори ідеально підходять для довгої вузької канавки.
BMW X4 M Competition в Toronto Red металік, екстер'єр, пакет екстер'єру M Carbon, задній спойлер М з карбону.

Задній спойлер М.

Задній спойлер М підкреслює спортивний силует автомобіля і значно знижує небажаний підйом. Виробляючи притискну силу, він забезпечує автомобілю додаткову тягу на задній осі на високих швидкостях і, таким чином, більшу курсову стійкість.
BMW X4 M Competition, салон, сидіння M Sport зі шкіри «Merino» в Adelaide Grey.

Cидіння M Sport.

Багатофункціональні сидіння M Sport з вбудованим підголовником забезпечують відмінну бічну підтримку водієві і передньому пасажирові. Крім того, ширина спинки може регулюватися індивідуально. Їхній особливий дизайн з підсвічуванням логотипу М підкреслює спортивні можливості автомобіля. (Очікується, що ремені безпеки M, показані вище, будуть доступні з 8/2019.)
BMW X4 M Competition, інтер'єр, приладова панель з оздобленням салону з карбонового волокна.

Оздоблення салону з карбонового волокна.

Внутрішнє оздоблення салону 'Carbon Fibre' на приладовій панелі, дверях і центральній консолі з особливою обробкою салону Pearl Chrome.
BMW X4 M Competition, салон, кабіна, шкіряне кермо M вкл. багатофункціональність.

Шкіряне кермо M.

Шкіряне рульове колесо M, включаючи багатофункціональні кнопки, значок M, хромовану обробку і вбудовану подушку безпеки на стороні водія, має дизайн здвоєних спиць. Обід керма з чорної шкіри з контрастною стрічкою та контурними упорами для великого пальця - він прекрасно відчувається в руці. Водій також може використовувати кнопки M Drive для вибору потрібних налаштувань під час руху.
BMW X4 M Competition, салон, важіль перемикання передач М.

Важіль перемикання передач М.

Перемикач для вибору трьох установок перемикання Drivelogic знаходиться поруч з логотипом M у верхній частині важеля перемикання передач M. Кнопка P для стоянкового гальма знаходиться прямо під ними. В ручному режимі «S» водій може перемикати передачі вручну, використовуючи важіль селектора; в режимі «D» перемикання відбувається автоматично.
BMW X4 M Competition, салон, кабіна, приладова панель М.

Приладова панель М.

Спеціальна приладова панель M має чотири дисплея - спідометр, лічильник оборотів, вкл. перемикачі освітлення, покажчик рівня палива і температури масла, а також індикатор стану систем динамічного водіння M - рульового управління, підвіски, двигуна, Drivelogic і M xDrive. Інформаційний дисплей може налаштовуватися індивідуально і, наприклад, відображати температуру зовнішнього повітря та служити в якості бортового комп'ютера.
BMW X4 M Competition, салон, кабіна, червона кнопка Старт/Стоп.

Кнопка Старт/Стоп.

Червона кнопка «Старт/Стоп» розташована на центральній консолі і використовується для запуску двигуна без ключа після розблокування автомобіля. Його також можна використовувати для зупинки двигуна. Ключ автомобіля розпізнається автоматично, без необхідності його вставки.
BMW X4 M Competition, салон, обробка порога з написом Competition.

Обробка порога з написом Competition.

Водія і переднього пасажира вітають пороги з позначенням «X4 M Competition». Напис чорного кольору в накладках на передніх порогах зліва і справа випромінює якість та ексклюзивність.
BMW X4 M Competition, салон, ремені безпеки М.

Ремені безпеки М.

Ремені безпеки M* з натяжителем та обмежувачем мають акцент в типових кольорах M і підкреслюють дуже якісну і спортивну атмосферу в салоні. (*Очікується, що буде доступно з 8/2019)
BMW X4 M в Alpine White, екстер'єр, вид збоку з поворотом в три чверті.
BMW X4 M в Alpine White, екстер'єр, передня частина, решітка радіатора M з хромованими вставками і позначенням моделей.
BMW X4 M в Alpine White, екстер'єр, 21-дюймові легкосплавні диски в Orbit Grey.
BMW X4 M в Alpine White, екстер'єр, зябра M з хромованими вставками і позначенням моделі.
BMW X4 M в Alpine White, екстер'єр, дзеркала заднього виду в кольорі кузова.
BMW X4 M в Alpine White, екстер'єр, задня частина крупним планом з позначенням моделі.
BMW X4 M в Alpine White, екстер'єр, задня частина з хромованими вихлопними трубами.
BMW X4 M, салон, спортивні сидіння в шкірі “Merino” Sakhir Orange.
BMW X4 M, салон, кабіна, шкіряне кермо М з контрастною стрічкою М.

BMW X4 M.

Впевнено демонструє свій потенціал: BMW X4 M. Потужні пропорції і окреслений силует доповнюються хромованими відблисками на рамі решітки радіатора й зябрах, а також вихлопними трубами хромованого кольору. 21-дюймові легкосплавні колісні диски M з глянсовою обробкою в кольорі Orbit Grey забезпечують авторитетний зовнішній вигляд з усіх боків. Спортивний спосіб вираження продовжується всередині автомобіля. Спортивні сидіння Merino зі шкіри Sakhir Orange забезпечують ідеальний комфорт для водія та переднього пасажира - як при повсякденному використанні, так і на динамічних гоночних треках. Деталі високого калібру завершують ексклюзивність інтер'єру – обшивка антрацитом BMW Individual або шкіряне рульове колесо M з контрастною стрічкою M. (Очікується, що ремені безпеки M, показані вище, будуть доступні з 8/2019.)

BMW X4 M Сompetition в Toronto Red металік, екстер'єр, пакет екстер'єру M Carbon, бічні елементи спойлера і аероблейди з карбону.
BMW X4 M Сompetition в Toronto Red металік, екстер'єр, пакет екстер'єру M Carbon, дзеркала заднього виду з карбону.
BMW X4 M Сompetition в Toronto Red металік, екстер'єр, пакет екстер'єру M Carbon, задній спойлер М з карбону.
BMW X4 M Сompetition в Toronto Red металік, екстер'єр, пакет екстер'єру M Carbon, задній дифузор з карбону.

ПАКЕТ ЕКСТЕР’ЄРУ M CARBON.

Пакет екстер'єру M Carbon* підкреслює спортивний характер і ексклюзивність автомобіля. Бічні елементи спойлера в передньому бампері, аероблейдах, кришках дзеркал заднього виду і задньому дифузорі виготовлені з вуглепластика (CFRP). Цілісний дифузор простягається по всій ширині й обрамляє дві пари вихлопних труб. (*Очікується, що буде доступно з 8/2019)

BMW X4 M40i ТА BMW X4 M40d.

Дизайн та динаміка руху.

Неймовірний дизайн, спортивна динаміка водіння. BMW X4 M40i і BMW X4 M40d з ексклюзивними функціями всередині та зовні, а також технологічні пакети, орієнтовані на продуктивність, демонструють спортивну ДНК.
BMW X4 M40i і BMW X4 M40d в Black Sapphire металік, екстер'єр, вид спереду з поворотом у три чверті, ліва сторона, зі світловими смугами.
BMW X4 M40i і BMW X4 M40d в Black Sapphire металік, екстер'єр, вид спереду з поворотом в три чверті, права сторона.

Ексклюзивний дизайн.

Ексклюзивні елементи дизайну підкреслюють динамічний потенціал BMW X4 M40i і BMW X4 M40d як всередині, так і зовні. Це включає в себе такі функції, як більші повітрозабірники, решітка радіатора, передкрилки та кришки дзеркал в кольорі Cerium Grey, а також спортивні сидіння, шкіряне рульове колесо М з перемикачами передач й ексклюзивне позначення M40i на інструментах, накладках на пороги і в задній частині.
BMW X4 M40i та BMW X4 M40d, салон, кабіна зі шкіряним кермом M.

Шкіряне кермо M.

Шкіряне рульове колесо M з багатофункціональними кнопками і вбудованою подушкою безпеки з боку водія відрізняється трьохспицевим дизайном. З ободом керма зі шкіри «Walknappa» чорного кольору із чорною прострочкою та контурними упорами для великого пальця, це кермо забезпечує пряме спортивне рульове управління.
BMW X4 M40i і BMW X4 M40d, салон, спортивні сидіння для водія і переднього пасажира.

Спортивні сидіння для водія і переднього пасажира.

Індивідуально регульовані спортивні сидіння для водія і переднього пасажира мають безліч варіантів ручного регулювання, включаючи ширину спинки, положення вперед-назад, а також кут нахилу спинки й сидіння. Завдяки більш високим опорам сидінь та спинок і чітко вираженим бічним опорам вони забезпечують чудову ергономіку й високий ступінь бічної підтримки.
BMW X4 M40i і BMW X4 M40d в Black Sapphire металік, екстер'єр, передня частина з пакетом аеродинаміки M.

M Аеродинамычний пакет.

Пакет M Aerodynamics підкреслює атлетизм автомобіля й змінює його повітряний потік. У комплект входить передній фартух зі збільшеними повітрозабірниками, спеціальні бічні спідниці і задній фартух з дифузорною вставкою. Вихлопні труби хромовано.
BMW X4 M40i і BMW X4 M40d в Black Sapphire металік, екстер'єр, вихлопні труби в Black Chrome.

Вихлопні труби в Black Chrome.

Відмінні вихлопні труби зліва і справа з обробкою в чорному хромі дають видиме і чутне твердження про спортивні характеристики автомобіля.
BMW X4 M40i та BMW X4 M40d в Black Sapphire металік, за кермом, екстер'єр, вид ззаду з поворотом в три чверті зі світловими смужками.

Динаміка руху та спритність.

BMW X4 M40i і BMW X4 M40d відрізняються винятковою точністю і маневреністю. Підвищуються динамічні бічні та поздовжні характеристики, а інтенсивне задоволення від водіння забезпечується завдяки новій всеосяжному калібруванню підвіски, спеціальному калібруванню спортивного рульового управління Variable M Performance, стандартним спортивним гальмам M і повному приводу BMW xDrive. Система з упором на задні колеса.
BMW X4 M40i та BMW X4 M40d в Black Sapphire металік, за кермом, екстер'єр, вид збоку з поворотом в три чверті з легкосплавними дисками, що крутяться.

Адаптивна підвіска М.

Адаптивна підвіска M може бути відрегульована електронним способом в будь-який час відповідно до дорожніх умов. Водій також може регулювати характеристики підвіски за допомогою системи управління водіння, щоб активувати бажаний їм стиль водіння - від комфортного до виключно спортивного з помітно маневреним управлінням.
BMW X4 M40i і BMW X4 M40d в Black Sapphire металік, екстер'єр, легкосплавні диски зі спортивними гальмами M.

Спортивні гальма М.

Спортивне гальмо M має чотирипоршневі фіксовані супорти спереду та двохпоршневі плаваючі супорти ззаду темно-синього кольору з позначенням M. Оснащений великими гальмівними дисками для забезпечення видатних характеристик гальмування.
BMW X4 M40i і BMW X4 M40d в Black Sapphire металік, екстер'єр, задня частина з вихлопною системою M Sport.

Вихлопна система M Sport.

Вихлопна система M Sport забезпечує динамічний звук, який визначається режимом руху і змінюється за допомогою вбудованого механізму випускного клапана. Програми SPORT та SPORT+, які можуть бути обрані за допомогою системи управління рухом, підсилюють звуковий ефект двигуна, в той час як орієнтована на комфорт програма віддає пріоритет більш стриманою акустиці двигуна.
BMW X4 M40i та BMW X4 M40d, салон, важіль перемикання передач, 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport.

Коробка передач Steptronic Sport.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport пропонує неймовірно спортивне перемикання передач. Будь то автоматичне або ручне управління за допомогою підрульових перемикачів або важеля перемикання передач - для комфортного накочування або неймовірно динамічного водіння. У режимі SPORT і з важелем перемикання передач в лівому положенні S/M, перемикання передач налаштовано на максимальну продуктивність.
BMW X4 M40i і BMW X4 M40d, салон, кабіна, шкіряне рульове колесо M, спортивне рульове управління Variable.

Спортивне рульове управління Variable.

Регульоване спортивне рульове управління з Servotronic створює пряму і маневрену реакцію на рульове керування й гарантує, що для повороту колеса потрібно менше фізичних зусиль. Воно реагує на кут повороту рульового колеса з різними коефіцієнтами рульового управління. Це покращує керованість при русі більш динамічно та зменшує зусилля, необхідне для рульового управління при парковці і повороті.

БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWINPOWER TURBO.

BMW X4 M40i, рядний 6-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo.

У поєднанні з 8-ступінчастою трансмісією Steptronic Sport вбудований 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo в BMW X4 M40i забезпечує вражаючу динаміку завдяки своїм чудовим характеристикам. Оснащений турбонагнітачем TwinScroll, повністю регульованим клапанним керуванням Valvetronic і високоточним уприскуванням, він виробляє 260 кВт (354 к.с.) і розвиває максимальний крутний момент 500 Нм.

ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН M TWINPOWER TURBO.

BMW X4 M40d, 6-циліндровий дизельний двигун M TwinPower Turbo.

6-циліндровий дизельний двигун M TwinPower Turbo BMW X4 M40d вражає високою продуктивністю та ефективністю. Оптимізований за масою двигун з двома турбонагнітачами TwinScroll із змінною геометрією турбіни та прямим уприскуванням CommonRail розвиває потужність 240 кВт (326 к.с.) і вражаючий крутний момент 680 Нм. Це гарантує відмінну тягу й високу динаміку водіння.

АВТОМОБІЛІ BMW X4 M.

Допомога водію.

Зосередження уваги на тому, що має значення. Завдяки інноваційним системам допомоги водієві й зручним функціям підключення в кабіні, автомобілі BMW X4 M є найсучаснішими - для сучасної мобільності найвищого калібру.
Автомобілі BMW X4 M, Control Display, Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus.

Пакет обладнання Parking Assistant Plus полегшує парковку і маневрування автомобіля. Він включає в себе режим об'ємного огляду, включаючи вид зверху, дистанційний 3D-вид, PDC, а також бічний паркувальний засіб, функцію екстреного гальмування Active PDC та асистент паркування з лінійним управлінням, що забезпечують повністю автоматичну парковку як паралельно, так і перпендикулярно дорозі.
BMW X4 M Competition та BMW X4 M, дисплей BMW Head-Up з особливим дисплеєм М.

Дисплей BMW Head-Up.

Повноколірний дисплей BMW Head-Up проектує інформацію, що відноситься до поїздки, що дозволяє йому повністю зосередитися на водіння. Відображається така інформація, як поточна швидкість і, в залежності від обладнання, навігаційні вказівки, інформація про обмеження швидкості, включаючи індикатор відсутності обгіну, а також списки телефонів і розваг. Дисплей BMW Head-Up для BMW X4 M Competition та BMW X4 M також оснащені дисплеєм M (див. Зображення).
Автомобілі BMW X4 M, Control Display, Система навігації Professional.

Система навігації Professional.

Навігаційна система Professional вкл. 10,25-дюймовий кольоровий РК-дисплей і радіо BMW Professional з DVD-приводом має більше 20 ГБ пам'яті, наприклад, для збереження аудіофайлів. Він управляється інтуїтивно через сенсорний контролер iDrive та сім функціональних закладок або, альтернативно, через сенсорний дисплей.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ.

Select model

Вага

Власна маса (ЄС), кг 2.045
Макс. допустима маса, кг 2,500
Допустиме навантаження, кг 530
Допустиме навантаження на передню/задню вісь, кг 1,185/1,425
Об'єм багажника, хв. (сидіння підняті / опущений дах), л 525
Об'єм багажника, макс. (сидіння складені / піднятий дах), л 1,430
Причіпне навантаження (без гальм) в кг 750
Причіпне навантаження 8% (з гальмами) в кг 2,400
Причіпне навантаження 12% (з гальмами) в кг 2,400

Двигун

Кількість циліндрів/клапанів 6/4
Робочий об'єм, куб. cм 2,993
Хід поршня/діаметр циліндра, мм 90.0/84.0
Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв 375 (510)/6,250
Макс. обертальний момент, Нм при об./хв 600/2,600-5,950
Ступінь стиснення :1 9.3

Динамічні характеристики

Макс. швидкість, км/год 250 (285)
Розгін 0–100 км/год, с 4.1

Витрата палива

У місті, л/100 км 13.5-12.8
Поза містом, л/100 км 9.0-8.7
Змішаний цикл, л/100 км 10.5
Викиди CO2 у змішаному циклі, г/км 239
Об'єм паливного бака (прибл.), л 65

Колеса

Розміри передніх шин 255/40 ZR21
Розміри задніх шин 265/40 ZR21
Розміри та матеріал передніх колісних дисків 9.5 J x 21 дюймів, EH2 легкосплавні
Розміри та матеріал задніх колісних дисків 10 J x 21 дюймів, EH2 легкосплавні

Витрата палива та викиди СО2.

 • BMW Х4 M:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10,5
  Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 239

  BMW X4 M Competition:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10,5
  Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 239

  BMW X4 M40i:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 9,1-9,0
  Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 206-205

  BMW X4 M40d:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 6,6-6,4
  Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 173-170

  Інформація про витрату палива, викиди CO2 і споживанні енергії була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 в версії, застосовної на момент офіційного затвердження. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, іпоказаний діапазон враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних на обраної моделі.

  Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та офіційні питомі викиди CO2 для нових пасажирських автомобілів можна знайти в «Керівництві по споживанню палива та викидам CO2 для нових пасажирських транспортних засобів», яке доступно безкоштовно в усіх точках продажів і в DAT Deutsche Automobil Treuhand. GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн, Німеччина і на https://www.dat.de/co2

  Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переводяться назад в значення, еквівалентні NEDC, для забезпечення порівняння між транспортними засобами. Для податків на транспортні засоби або інших мит, заснованих (зокрема) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.