Оригінальні колеса BMW на BMW iX (I20), що стоїть на снігу перед горами

СТВОРЕНІ ОДНЕ ДЛЯ ОДНОГО.

#ЩОБНЕТРАПИЛОСЯ. ШИНИ BMW – НАЙКРАЩИЙ ВИБІР ДЛЯ КОЖНОЇ ДОРОГИ.

СТВОРЕНІ ОДНЕ ДЛЯ ОДНОГО.#ЩОБНЕТРАПИЛОСЯ. ШИНИ BMW – НАЙКРАЩИЙ ВИБІР ДЛЯ КОЖНОЇ ДОРОГИ.

Світ повний незвіданих шляхів, які варто відкрити. Куди б вас не занесла ваша подорож, оригінальні колеса та шини BMW із маркуванням зіркою завжди поруч. Надихайтеся індивідуальними, перевіреними, довговічними та економічними шинами – особливо коли вони ідеально поєднуються з компонентами шасі та адаптивними системами BMW для максимального зчеплення та продуктивності. Вони ідеально відповідають вашим потребам — #Щобнетрапилося. Станьте частиною мобільності з нульовим рівнем викидів і насолоджуйтеся чистим задоволенням від водіння.

Читати далі
Зимове колесо BMW у зборі із маркуванням зіркою зблизька

ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ ТА БЕЗПЕКИ ШИН BMW ІЗ МАРКУВАННЯМ ЗІРКОЮ.

РУХАЙТЕСЯ, ЯК СПРАВЖНЯ ЗІРКА.

ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ ТА БЕЗПЕКИ ШИН BMW ІЗ МАРКУВАННЯМ ЗІРКОЮ.

РУХАЙТЕСЯ, ЯК СПРАВЖНЯ ЗІРКА.

НАШ ЗНАК ЯКОСТІ.

Шини BMW, схвалені BMW шини, 1 зірка

Індивідуальні + перевірені

Усі схвалені BMW шини розроблені для динамічного характеру кожної моделі BMW і мають спеціальне маркування зіркою. Кожна шина пройшла суворе випробування за 50 різними критеріями якості.
Шини BMW, схвалені BMW шини, 2 зірки

Спортивні

Шини з маркуванням зіркою працюють у гармонії з компонентами підвіски та адаптивними системами BMW для максимального зчеплення з дорогою та продуктивності.
Шини BMW, спеціальні матеріали та структура шин, 3 зірки

Економні + довговічні

Спеціальні матеріали та структура шин допомагають зменшити споживання палива, гарантують високий комфорт на довгих дистанціях і знижують рівень шуму всередині та зовні вашого BMW. Шини з маркуванням зіркою мають особливий термін служби, найвищі оцінки та інноваційну цифрову діагностику шин — Digital Tyre Diagnosis.
Інноваційна діагностика та інформація про шини, 4 зірки

Іноваційні

Усі схвалені BMW шини випереджають конкурентів. Такі технології, як Digital Tire Diagnosis + QR-код, надають достовірну інформацію про стан шин.
Шини BMW, виробники шин преміум-класу, 5 зірок

Виробники шин преміум-класу

Різні виробники, як-от Goodyear, Dunlop, Michelin і Pirelli, тісно співпрацюють із відділом розробки автомобілів BMW для створення індивідуальних продуктів.
BMW 4 серії Gran Coupé (G26) з аксесуарами M Performance їде по мокрій вулиці

КОЛЕСА BMW В ЗБОРІ ТА ҐАДЖЕТИ.

ЇЗДІТЬ ПЛАВНО. ПОЧУВАЙТЕСЯ В БЕЗПЕЦІ. НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ ПОЇЗДКОЮ.

Куди б вас не завела дорога: ми хочемо переконатися, що ви насолоджуєтеся суцільним задоволенням від водіння та душевним спокоєм у будь-який час. Це наша ціль. І тому ми наполегливо працюємо над розробкою нових технологій, які роблять вашу поїздку ще більш комфортною та безпечною. #Щобнетрапилося

Читати далі

КОЛЕСА BMW В ЗБОРІ ТА ҐАДЖЕТИ.

ЇЗДІТЬ ПЛАВНО. ПОЧУВАЙТЕСЯ В БЕЗПЕЦІ. НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ ПОЇЗДКОЮ.

ВАЖЛИВІСТЬ ПРАВИЛЬНИХ ШИН ДЛЯ КОЖНОГО СЕЗОНУ.

Літні колеса BMW в зборі на BMW 4 серії Кабріолет (G23) у сонячному середовищі

УСЕ ДЛЯ ЛІТА.

За температури вище 7°C літні шини показують значно кращі показники керованості та швидкості, ніж зимові. Розраховані на більш теплі умови, структура літніх шин складається з більш твердих гумових сумішей. Це призводить до скорочення гальмівного шляху і зниження опору коченню та витрати палива. Тому бажано встановити літні шини, як тільки дозволять умови.

Читати далі
Зимові колеса BMW у зборі на BMW iX (I20) на засніженій дорозі перед горами

КРИЖАНИЙ ШЛЯХ ДОДОМУ.

За температури нижче 7°C зимові шини пропонують багато переваг. За таких температур вони мають кращі показники зчеплення, особливо на поворотах і гальмування, ніж їхні літні аналоги. Їхня структура складається з м’яких гумових сумішей, і вони мають більш глибокі канавки та тонкі щілини, які називаються ламелями, щоб збільшити зчеплення у вологих умовах або під час ожеледиці. Це передбачає більш безпечне водіння та зменшує залежність від погодних умов.

Читати далі

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО СЕЗОННІ КОЛЕСА ТА ҐАДЖЕТИ.

Оригінальне літнє колесо BMW у зборі, 20-дюймові ковані диски M Performance Y-spoke 795 M

20-дюймові диски M Performance Y-spoke 795 M.

Високоякісні 20-дюймові ковані диски M Performance Y-spoke 795 M у кольорі Jet Black Matt. Літні колеса з системою контролю тиску TPMS у зборі зі змішаними шинами Run-Flat.

Оригінальне літнє колесо BMW у зборі, 20-дюймові ковані диски M Performance 624 M

20-дюймові легкосплавні диски M Performance 624 M.

20-дюймові легкосплавні диски M Performance; ковані, у двоколірному матово-чорному виконанні, фрезеровані. З логотипом «BMW М». Колеса у зборі зі змішаними шинами Run-Flat.
Оригінальне літнє колесо BMW у зборі, 20-дюймові ковані диски M Performance Double-Spoke 669 M

20-дюймові легкосплавні диски M Performance Double-Spoke 669 M.

20-дюймові легкосплавні диски M Performance; ковані, у двоколірному матово-чорному виконанні, фрезеровані та глянсові з видимого боку. Колеса у зборі зі змішаними шинами Run-Flat.
Оригінальне літнє колесо BMW у зборі, 20-дюймові ковані диски M Performance Multi-spoke 732 M

20-дюймові ковані колеса M Performance Multi-spoke 732 M.

Високоякісні 20-дюймові ковані диски M Performance Multi-spoke 732 M у кольорі Bicolor Night Gold, глянсові. Літні колеса з системою контролю тиску TPMS у зборі зі змішаними шинами Run-Flat..
Оригінальне літнє колесо BMW у зборі, 22-дюймові легкосплавні диски M Performance Star-spoke 749 M

22-дюймові легкосплавні диски M Performance Star-spoke 749 M.

Оптимізовані за вагою 22-дюймові легкосплавні диски M Performance Star-spoke 749 M у двоколірному виконанні Jet Black з глянцевою обробкою. Літні колеса з системою контролю тиску TPMS у зборі зі змішаними шинами.
Оригінальне зимове колесо BMW у зборі, 18-дюймові легкосплавні диски M Performance Double-spoke 796 M

18-дюймові легкосплавні диски M Performance Double-spoke 796 M.

18-дюймові легкосплавні диски M Double-Spoke 796 M у матовому кольорі Jet Black, сумісні з ланцюгами протиковзання. Зимові колеса з системою контролю тиску TPMS у зборі зі змішаними шинами Run-Flat.
Оригінальне зимове колесо BMW у зборі, 20-дюймові легкосплавні диски M Double-spoke 648 M

20-дюймові легкосплавні диски M Double-spoke 648 M.

Високоякісні 20-дюймові легкосплавні диски М Double-spoke 648 M у кольорі Bicolor Orbit Grey з глянсовою обробкою. Зимові колеса з системою контролю тиску TPMS у зборі зі змішаними шинами Run-Flat..
Оригінальне зимове колесо BMW у зборі, 19-дюймові ковані диски M Performance Double-spoke 786 M

19-дюймові ковані колеса M Performance Double-spoke 786 M.

19-дюймові ковані диски M Performance Double-spoke 786 M у матовому кольорі Jet Black з колесами run-flat, сумісними з ланцюгами протиковзання. Зимові колеса з системою контролю тиску TPMS у зборі.
Оригінальне зимове колесо BMW у зборі, 19-дюймові легкосплавні диски M Double-spoke 727 M

19-дюймові легкосплавні диски M Double-spoke 727 M.

Високоякісні 19-дюймові легкосплавні диски М Double-spoke 727 M у кольорі Bicolor Orbit Grey з глянсовою обробкою. Зимові колеса з системою контролю тиску TPMS у зборі зі змішаними шинами Run-Flat..
Оригінальне зимове колесо BMW у зборі, 20-дюймові легкосплавні диски M Star-spoke 748 M

20-дюймові легкосплавні диски M Star-spoke 748 M.

Високоякісні 20-дюймові легкосплавні диски M Star-spoke 748 M у матовому кольорі Jet Black, сумісні з ланцюгами протиковзання. Зимові колеса з системою контролю тиску TPMS у зборі із шинами Run-Flat.
Нерухома кришка маточини BMW зблизька

Нерухома кришка маточини BMW.

Нерухома кришка маточини BMW складається з логотипу «BMW», який більше не обертається разом із колесом, а замість цього залишається відцентрованим. Кришку маточини можна встановити на всі легкосплавні диски BMW з діаметром розташування кріпильних отворів 112 мм.

Кришки вентилів BMW з логотипом «BMW» зблизька

Кришки вентилів BMW з логотипом «BMW».

Високоякісні кришки вентилів BMW з алюмінію ефективно захищають алюмінієві вентилі TPMS від бруду та вологи. Водночас вони покращують зовнішній вигляд шини. Комплект з чотирьох кришок вентилів. З логотипом «BMW».

Кришки вентилів BMW з логотипом «М»

Кришки вентилів BMW з логотипом «М».

Високоякісні кришки вентилів BMW з алюмінію ефективно захищають алюмінієві вентилі TPMS від бруду та вологи. Водночас вони покращують зовнішній вигляд шини. Комплект з чотирьох кришок вентилів. З логотипом «M».
Ланцюги протиковзання BMW Comfort Plus на BMW iX (I20) на засніженій дорозі

Ланцюги протиковзання BMW Comfort Plus.

Ланцюги протиковзання BMW Comfort Plus легко та надійно закріплюються завдяки системі самонатягування, а також забезпечують найкраще зчеплення. Оскільки вони ідеально підігнані до шин, вони не потребують додаткового захисту обода, а вбудований обруч із пружинної сталі робить процес їх встановлення дуже легким.

Чотири колеса в чохлахдля шин M Performance

Чохли для шин M Performance

Ексклюзивне відчуття перегонів у гаражі: Чохли для шин M Performance захищають і водія, і транспортний засіб від бруду. Міцна ручка для перенесення забезпечує комфортне транспортування коліс. Завдяки спеціальному маркуванню, потрібні шини можна швидко знайти у будь-який час. У спортивному дизайні M Performance.
Аварійний комплект для шин BMW у багажному відсіку

Аварійний комплект для шин BMW

Інтуїтивно зрозумілий аварійний комплект для шин BMW дозволяє легко повернутися на дорогу у разі спущеної шини. Незалежно від розмірів шин, пошкодження протектора шини менше 4 мм можна залагодити, що дозволить продовжити рух до наступного партнера сервісного центру BMW Service.
Рука тримає систему блокування колісних болтів BMW перед колесом BMW

Система блокування колісних болтів BMW.

Високоякісна та надзвичайно надійна система блокування колісних болтів оснащена чотирма секретними болтами зі спеціальним кодуванням BMW. Болти можна відкрутити тільки за допомогою спеціального адаптера, який входить до комплекту, що забезпечує максимальний захист від крадіжки коліс.

ЗНАЙДІТЬ НАЙКРАЩІ КОЛЕСА BMW ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ.

СТВОРЕНО ДЛЯ ХИЗУВАННЯ.

Оригінальне колесо BMW у зборі, 22-дюймові аеродинамічні диски M Performance із карбоновими спицями Y-spoke 1022 M у двоколірному виконанні

22-дюймові аеродинамічні диски M Performance із карбоновими спицями Y-spoke 1022 M у двоколірному виконанні.

22-дюймові аеродинамічні диски M Performance із карбоновими спицями Y-spoke 1022 M у двоколірному чорному виконанні, глянсові. Літній комплект коліс з датчиком тиску в шинах.

Оригінальне колесо BMW у зборі, 21-дюймові аеродинамічні диски BMW Star-spoke 1012 у двоколірному виконанні

21-дюймові аеродинамічні диски BMW Star-spoke 1012 у двоколірному виконанні.

21-дюймові аеродинамічні диски BMW Star-spoke 1012 у двоколірному виконанні Midnight Grey з глянсовою обробкою. Комплект зимових коліс разом з датчиками контролю тиску, розмір коліс 9J x 21.

Оригінальне колесо BMW у зборі, 21-дюймові аеродинамічні диски BMW Star-spoke 1011 у кольорі Jet Black.

21-дюймові аеродинамічні диски BMW Star-spoke 1011 у кольорі Jet Black.

21-дюймові аеродинамічні диски BMW Star-spoke 1011 у кольорі Jet Black. Комплект зимових коліс разом з датчиками контролю тиску, розмір коліс 9J x 21.

Оригінальне колесо BMW у зборі, 20-дюймові аеродинамічні диски BMW Double-spoke 1002 у кольорі Lightning Grey, зимове колесо у зборі

20-дюймові аеродинамічні диски BMW Double-spoke 1002 у кольорі Lightning Grey.

20-дюймові аеродинамічні диски BMW Double-spoke 1002 у кольорі Lightning Grey. Комплект зимових коліс разом з датчиками контролю тиску, сумісні з ланцюгами проти ковзання, розмір коліс 8,5J x 20.

Оригінальне колесо BMW у зборі, 19-дюймові легкосплавні диски M Y-spoke 859 M у двоколірному виконанні

19-дюймові легкосплавні диски M Y-spoke 859 M у двоколірному виконанні.

Ексклюзивні 19-дюймові легкосплавні диски M Y-spoke 859 M у двоколірному виконанні Jet Black з глянсовою обробкою. Зимовий комплект передніх коліс у зборі з датчиком тиску в шинах.

Оригінальне колесо BMW у зборі, 20-дюймові легкосплавні диски M Performance Double-spoke 868 M у двоколірному виконанні

20-дюймові легкосплавні диски M Double-spoke style 868 M у двоколірному виконанні.

Ексклюзивні 20-дюймові легкосплавні диски M Performance Double-spoke 868 M у кольорі Bicolor Night Gold з глянсовою обробкою. Літній комплект коліс з датчиком тиску в шинах.

Оригінальне колесо BMW у зборі, 18-дюймові аеродинамічні диски М Double-spoke 858 М у двоколірному виконанні

18-дюймові аеродинамічні диски М Double-spoke 858 М у двоколірному виконанні.

18-дюймові аеродинамічні диски M Double-spoke 858 M у двоколірному виконанні Midnight Grey з глянсовою обробкою. Комплект зимових коліс разом з датчиками контролю тиску, сумісні з ланцюгами проти ковзання.

Оригінальне колесо BMW у зборі, 19-дюймові легкосплавні диски М Performance Y-spoke 898 M у кольорі Frozen Gunmetal Grey

19-дюймові легкосплавні диски М Performance Y-spoke 898 M у кольорі Frozen Gunmetal Grey.

19-дюймові легкосплавні диски M Performance Y-spoke 898 M у кольорі Frozen Gunmetal Grey. Літній комплект коліс з датчиком тиску в шинах.

Оригінальне колесо BMW у зборі, 20-дюймові ковані диски M Performance Y-spoke 795 M у двоколірному матовому виконанні

20-дюймові ковані диски M Performance Y-spoke 795 M у двоколірному виконанні.

20-дюймові ковані диски M Performance Y-spoke 795 M у двоколірному матовому виконанні Jet Black з глянсовою обробкою. Комплект літніх коліс з датчиками тиску в шинах і шинами Run-flat.

Оригінальне колесо BMW у зборі, 19-дюймові легкосплавні диски BMW Double-spoke style 793 у двоколірному виконанні

19-дюймові легкосплавні диски BMW Double-spoke style 793 у двоколірному виконанні.

19-дюймові легкосплавні диски BMW Double-spoke 793 у двоколірному виконанні Night Gold з глянсовою обробкою. Комплект літніх коліс з датчиками тиску в шинах і шинами Run-flat.

Оригінальне колесо BMW у зборі, 20-дюймові ковані диски M Performance Y-spoke 795 M в матовому Jet Black

20-дюймові ковані диски M Performance Y-spoke 795 M в матовому Jet Black.

20-дюймові ковані диски M Performance Y-spoke 795 M в матовому Jet Black. Комплект літніх коліс з датчиками тиску в шинах і шинами Run-flat.

Оригінальне колесо BMW у зборі, 18-дюймові легкосплавні диски M Performance Double-spoke 796 M у матовому кольорі Jet Black

18-дюймові легкосплавні диски M Performance Double-spoke 796 M у матовому кольорі Jet Black, комплект зимових коліс у зборі.

Високоякісні 18-дюймові легкосплавні диски M Performance Double-spoke 796 M у матовому кольорі Jet Black. Тільки заднє колесо, розмір колеса 8,5J x 18, без шини.

ВИРОБНИЦТВО.

САМЕ ТУТ ПОЧИНАЄТЬСЯ ВАША ПОДОРОЖ.

Ми не хочемо заново винаходити колесо, а навпаки, хочемо довести його до досконалості. Цей дух відчувається в кожному оригінальному колесі BMW. Кожне колесо є відображенням наших високих вимог до довговічності та динамічних, статичних і симуляційних випробувань, які виходять далеко за рамки законодавчих вимог. У результаті ви отримуєте високоякісне колесо, на яке можна покластися в будь-якій ситуації – елегантне за стилем, безкомпромісне за структурою.
Оригінальні диски BMW після лиття (алюмінієве лиття)

Лиття.

Оригінальні диски BMW відливаються з розплавленого алюмінію. Рідкий метал заповнюється у форму, де він охолоджується і суворо контролюється новітніми комп’ютерними технологіями, які гарантують високу якість наших коліс. Цей процес лиття знижує витрати та забезпечує високий ступінь точності та свободи дизайну. Литі колеса мають малу вагу і високу жорсткість.
Коване оригінальне колесо BMW зблизька

Кування та фрезерування.

У процесі кування колесо виготовляється із суцільного шматка алюмінію. Висока якість полягає у фрезеруванні всієї конструкції спиці після кування основного матеріалу. Ковані алюмінієві диски на 10-20 відсотків легші за алюмінієві литі диски і забезпечують делікатніший дизайн спиць.
Формування потоком оригінального колеса BMW

Формування потоком.

Формування циліндричним потоком — це процес формування під тиском. Під час обертання на внутрішній ствол литого колеса діє тиск. Цей процес розтягує та стискає алюміній, що підвищує міцність розтягування і дає змогу досягти особливо низької товщини стінок обода. У результаті ми отримуємо міцне колесо зі значними перевагами щодо стійкості до ударів, розтягування та вантажопідйомності.

Фрезероване оригінальне колесо BMW зблизька

Підрізання.

Цей спосіб можна використовувати як для кованих, так і для литих дисків. Неструктурно релевантна маса колеса зменшується шляхом механічної обробки матеріалу зі спиць. Це ще більше зменшує вагу колеса та створює преміальний стильний ефект, оскільки вирізи між з’єднанням спиць і основою обода надає дизайну тривимірний вигляд.
Готове оригінальне колесо BMW

Дизайн поверхні.

Незалежно від того, яка саме технологія використовується у виробництві, поверхні оригінальних легкосплавних дисків BMW можна обробити різними способами. Основний метод — порошкове покриття — робить колесо стійким до факторів навколишнього середовища, таких як корозійна сіль проти зледеніння. У минулому легкосплавні диски часто фарбували в сріблястий колір з прозорим лаковим покриттям. Сьогодні портфоліо BMW включає численні дизайни та вдосконалення, які потребують ретельної обробки.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ.

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО ЗАХОПЛЮЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ.

МЕНШЕ ШУМУ, БІЛЬШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

Шини BMW, каркас з шумоізоляцією

Оригінальні легкосплавні диски BMW оснащені інноваційними шинами та мають інтегровану систему шумопоглинання для забезпечення чудового акустичного комфорту. Шар піни на внутрішній поверхні шини поглинає шум, створюваний вібрацією в порожнині, яка заповнена повітрям, утворюючи резонатор. Це призводить до суттєвого зниження рівня шуму, який доноситься до салону.

АЕРОДИНАМІЧНО ОПТИМІЗОВАНА, ВИШУКАННА ЕЛЕГАНТНІСТЬ.

Колеса BMW, вид у три чверті спереду BMW iX (i20) на мокрій вулиці

Аеродинамічно оптимізовані легкосплавні диски мають легку конструкцію та зменшують опір повітря, що ще більше підвищує ефективність вашого BMW. Їхні здебільшого закриті поверхні ефективно зменшують турбулентність повітря навколо коліс. Колеса Air Performance допомагають зменшити опір у дуже інноваційний спосіб і поєднують оптимізовані аеродинамічні властивості з витонченим відчуттям спортивної елегантності.

ЦИФРОВА ДІАГНОСТИКА ШИН BMW.

Шини BMW, шина з QR-кодом

Послуга BMW Digital Tire Diagnosis забезпечує інтелектуальний розрахунок стану шин, щоб залишатися мобільними в будь-який час (потрібні оригінальні шини BMW із маркуванням зіркою та QR-кодом). Датчики системи передають дані про тиск у шинах, температуру та показники швидкості коліс, щоб спрогнозувати залишковий термін служби шин для кожного окремого колеса. Потім відповідна інформація відображається на дисплеї керування та у застосунку My BMW. Це доповнює функціональні можливості системи контролю тиску в шинах — Tyre Pressure Monitor, виявляючи будь-які ознаки пошкодження шини та повільні втрати тиску, мінімізуючи ризик проколів. Контроль тиску в шинах також враховує конкретні дані про встановлені шини, включаючи виробника, розміри та дату виробництва, які можна відсканувати за допомогою QR-коду на заводі або у сервісного партнера.

КОРИСНО ЗНАТИ.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ.

Шини BMW, діаграма співвідношення характеристик і температури

Слушний момент для зміни зимових шин на літні настає за температури зовнішнього повітря 7°C. За нижчим рівнем найкращим вибором є зимові шини. Слід пам’ятати, що літні шини забезпечують найбезпечніше та найкомфортніше водіння.

Читати далі
Шини BMW, великий план протектора шини

Зчеплення та керованість ваших шин значною мірою залежать від глибини протектора. BMW рекомендує глибину протектора 3 мм для літніх і 4 мм для зимових шин, щоб забезпечити безпечне та приємне водіння. З багатьма поздовжніми канавками, великими блоками протектора, оптимальною гумовою сумішшю для високих температур і достатньою глибиною протектора оригінальні літні шини BMW є найкращим вибором для вашої їзди в літніх дорожніх умовах.

Читати далі
Шини BMW, порівняння шин із технологією Run-Flat і без неї

Шини BMW Run-Flat ніколи вас не підведуть, навіть якщо у вас прокололась шина. Пристрій контролю тиску в шинах, встановлений на вашому BMW, попереджає вас про прокол і замість зупинки дозволяє вам їхати зі швидкістю до 80 км/год ще 80 км. Посилені боки шин стабілізують ваш автомобіль, утримуючи його на шляху та дозволяючи вам безпечно дістатися до найближчого сервісного центру BMW.

Читати далі

МИ ВІДПОВІЛИ НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО ШИН.

 • Який тиск у шинах правильний?
 • Коли і як часто я повинен перевіряти тиск у шинах?
 • Що означають шини BMW із маркуванням зіркою?
 • Як знайти правильні шини для мого автомобіля?
 • Які переваги страхування шин?
 • Як мені очистити колеса?

СЕРВІСИ BMW.

СЕРВІС ТА ПІДТРИМКА ДЛЯ КОЛІС ТА ШИН BMW.

BMW Service Inclusive, чоловік перед BMW i4 (G26) на узбережжі

BMW Service Inclusive.

Не переймайтеся і зосередьтеся на тому, що дійсно має значення — суцільному задоволенні за кермом. BMW Service Inclusive робить це можливим. Зрештою, ви сплачуєте фіксовану суму лише один раз, і всі включені послуги та технічне обслуговування покриваються на період, який обираєте ви. У той же час ваш BMW завжди знаходитиметься в найкращих руках, і це стосується всіх сервісних партнерів BMW.

Дізнайтесь більше
BMW Value Service, чоловік і жінка перед гаражем з BMW X5

Пропозиція BMW Value Service.

Те, на що можна розраховувати: Послуга BMW Value. Чи-то гальма, олива або мікрофільтр, ясно одне: у BMW Value запчастини та час обслуговування включені в одну привабливу та прозору ціну. Ця пропозиція найвищого класу стосується всіх моделей BMW чотрьох років і старше — адже чим старше ваш автомобіль, тим привабливіші наші умови обслуговування.

Дізнайтесь більше
BMW Service, чоловік і жінка перед BMW iX у сервісного партнера BMW

Повний спектр послуг BMW Service.

Ознайомтеся з іншими нашими привабливими сервісними пропозиціями та знайдіть ідеальний сервіс — для вашої моделі BMW, ваших індивідуальних потреб і безтурботного чистого задоволення за кермом.

Дізнайтесь більше

BMW 530e**:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 1,7–1,3
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 39-30

 

Офіційні дані про витрату палива, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 з поправками. Дані WLTP стосовно запасу ходу враховують будь-яке додаткове обладнання. Для транспортних засобів, офіційно затверджених з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про методи вимірювання NEDC і WLTP можна знайти на сайтіwww.bmw.de/wltp

 

За температури нижче 0 градусів за Цельсієм виключно електричний режим руху цього плагін-гібриду буде недоступний доти, доки акумуляторна батарея не нагріється до робочого стану під час того, як автомобіль проїде декілька кілометрів.

Читати далі

Витрата пального та викиди CO2.

 • BMW iX xDrive40:
  Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 24,5
  Викиди CO2 в г/км  (змішаний цикл): 0

  Наведені значення споживання палива, викидів CO2 та споживання енергії були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, яка діяла на момент схвалення типу. Цифри стосуються транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, а показаний асортимент враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для вибраної моделі.

  Специфікації ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/EC та Європейського регламенту в його поточній редакції. Наведені значення базуються на споживанні палива, значеннях CO2 та споживанні енергії згідно з циклом NEDC для класифікації.

  Для отримання додаткової інформації про офіційне споживання палива та питомі викиди CO2 нових легкових автомобілів можна взяти з «Довідника споживання палива, викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажу та на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.