Двигун і тип паливаБензинДизель

БУДЬТЕ МИСЛИВЦЕМ, А НЕ ЙОГО ЖЕРТВОЮ.

Перший в історії BMW X2.

Двигун і тип паливаБензинДизель
БУДЬТЕ МИСЛИВЦЕМ, А НЕ ЙОГО ЖЕРТВОЮ.Перший в історії BMW X2.

Абсолютно унікальний. Дуже винятковий. Новий BMW X2 з першого погляду проявляє свої спортивні амбіції. Завдяки його сміливому атлетизму, він забезпечує динамічну і гнучку продуктивність, неперевершену в цьому класі. Одночасно з високоякісним інтер'єром та багатьма інноваційними технологіями, він є екстравертним протагоністом нової ери. Ви готові?

BMW X2 xDrive20d:
Витрати палива в л/100 км (комбіновані): 4,8-4,6*
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 126-121*

Читати далі

5 ПОТУЖНИХ ФАКТІВ:

  • 01 Витрати палива в л/100 км (комбіновані): 4,8-4,6*
  • 02 Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 126-121*
  • 03 Вперше доступний з пакетом M Sport X
  • 04 Видатна динаміка та потужні двигуни
  • 05 Інноваційна концепція управління та мережева взаємодія

ЗАЛИШАЄТЬСЯ УНІКАЛЬНИМ.

Деталі зовнішнього дизайну.

Новий BMW X2 слідує своїм власним шляхом - і демонструє це. Його екстравертна форма в поєднанні з його динамічними контурами надає йому винятково спортивний характер купе. Водночас, його вражаючі пропорції та унікальний інноваційний дизайн забезпечують винятковий зовнішній вигляд. Ідеально підходить для всіх, хто бажає вивчати нові напрямки.

Читати далі

Повітрозабірники.

Захоплюючий з першого погляду: значна передня частина з потужним бампером та великими трьохчастинними повітрозабірниками для забезпечення ще кращого охолодження гальм та двигуна. Повітряні завіси, інтегровані в повітрозабірники, додатково допомагають зменшити опору тіла.

Читати далі

Колісні арки.

Спортивний вигляд: помітні колісні арки у кольорі Frozen Gray з пакета M Sport X забезпечують особливо динамічну рамку для вражаючих коліс. Як і особливі бокові пороги, вони є безпомилковою ознакою того, що BMW X2 є повноправним членом сімейства X.

Читати далі

Бокові пороги.

BMW X2 доводить справу до кінця.. Про це свідчать і нові панелі бокових порогів у кольорі Frozen Grey. Вони утворюють безперервний зв'язок між колісними арками, також виконаними у Frozen Grey, і проходять до задньої частини кузова, створюючи яскравий контраст із обробкою фарби та декоративними елементами.

Читати далі

Задній спойлер М.

Динаміка до найдрібніших деталей: додатковий задній спойлер М додатково підкреслює спортивну форму розширеного купе-подібного силуету. З його чіткими контурами, задній спойлер захоплює погляди та ідеально доповнює широку задню частину кузова BMW X2.

Читати далі

Дизайн задньої частини.

Продуманий до деталей: задня частина кузова також відрізняється унікальним дизайном. Кришка багажника знаходиться врівень з передньою частиною, що створює виключно естетичний вигляд. На додаток до цього, ручка кришки багажника непомітно інтегрована в емблему BMW.

Читати далі

Панорамний скляний дах.

Відчуття відкритого простору, навіть коли він зачинений опціональний двочастинний панорамний скляний дах займає майже весь хедлайнер BMW X2. Таким чином, він забезпечує додаткове освітлення в інтер'єрі та створює захоплююче відчуття простору. Передня секція може бути відкрита у різному ступені.

Читати далі

ЗАВЖДИ ПОПЕРЕДУ. ПОЗАДУ – НІКОЛИ.

Динаміка водіння.

Потужні двигуни. Пряме управління. Додаткова спортивна підвіска М. Висока точність обробки, яка встановлює стандарти в класі. Для енергійної динаміки та жвавої спритності - як для спринтів, так і для великих відстаней, міських автомагістралях або обмотувальних дорогах країни. І все це можна ще більше вдосконалити завдяки додатковому повному приводу BMW xDrive. Це забезпечує новий BMW X2 з видатною стійкістю до зчеплення і відстеження, що дозволяє входити навіть в найгірші куточки, як на керованих рейках. Включений гоночний пульс - для всіх тих, хто готовий.

Читати далі

ЗАВЖДИ ПОПЕРЕДУ. ПОЗАДУ – НІКОЛИ.

Динаміка водіння.

КИДАЮЧИ ВИКЛИК РУТИНІ.

Новий BMW X2 справді нестримний. І особливо тоді, коли він обладнаний своїми численними аксесуарами. Який би шлях він не обрав, він готовий до всього. Відкрийте для себе високоякісні та практичні аксесуари - і також киньте виклик щоденній рутині.

Витрати палива та викиди СО2.

  • Значення витрати палива, викидів CO2 і показаних в результаті споживання енергії були визначені відповідно до Європейського Регламенту (ЄС) 715/2007 в чинній редакції. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і в представленому діапазоні розглядається додаткове обладнання і різний розмір коліс і шин, доступних для обраної моделі, і може варіюватися в залежності від конфігурації.

    Специфікації ефективності використання CO2 визначаються відповідно до Директиви: 1999/94/EC і Європейського Регламенту в її чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і споживанні енергії відповідно до циклу NEDC для класифікації.

    Для отримання додаткової інформації про офіційні витрати палива і конкретні викиди СО2 нових легкових автомобілів можна витягти з «Довідника по витраті палива, викиду CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажу та на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.