Бензин Дизель

Двигун і тип палива

БУДЬ МИСЛИВЦЕМ, А НЕ ЙОГО ЖЕРТВОЮ.

Перший в історії BMW X2.

Бензин Дизель

Двигун і тип палива

БУДЬ МИСЛИВЦЕМ, А НЕ ЙОГО ЖЕРТВОЮ.Перший в історії BMW X2.

Абсолютно унікальний. Дуже винятковий. Новий BMW X2 робить свої спортивні амбіції цілком зрозумілими з першого погляду. Завдяки його сміливому атлетизму, він забезпечує динамічну і гнучку продуктивність, неперевершену в цьому класі. Одночасно з високоякісним інтер'єром та багатьма інноваційними технологіями, він є екстравертним протагоністом нової ери. Ви готові?

BMW X2 xDrive20d:
Витрати палива в л/100 км (комбіновані): 4,8-4,6*
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 126-121*

Читати далі

5 ПОТУЖНИХ ФАКТІВ:

  • 01 Витрати палива в л/100 км (комбіновані): 4,8-4,6*
  • 02 Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 126-121*
  • 03 Вперше доступний з пакетом M Sport X
  • 04 Видатна динаміка та потужні двигуни
  • 05 Інноваційна концепція управління та мережева взаємодія

ЗАЛИШАЄТЬСЯ УНІКАЛЬНИМ.

Деталі зовнішнього дизайну.

Новий BMW X2 слідує за своїм власним шляхом - і демонструє це. Його екстравертна форма в поєднанні з його динамічними контурами надає йому винятково спортивний характер купе. У той же час, його вражаючі пропорції та унікальний інноваційний дизайн забезпечують винятковий зовнішній вигляд. Ідеально підходить для всіх, хто бажає вивчати нові напрямки.

Читати далі

Повітрозабірники.

Захоплюючий з першого погляду: самовпевнена передня частина з потужним бампером та великими трьохчастинними повітрозабірниками для забезпечення ще кращого охолодження гальм та двигуна. Повітряні завіси, інтегровані в повітрозабірники, додатково допомагають зменшити опору тіла.
Читати далі

Колісні арки.

Спортивний вигляд: видатні колісні арки у кольорі Frozen Gray від пакета M Sport X забезпечують особливо динамічну рамку для вражаючих коліс. Подібно особливим бічним спідницям, вони є безпомилковою ознакою того, що BMW X2 є повноправним членом сімейства X.
Читати далі

Бічні спідниці.

Що починає BMW X2, то доходить до кінця. Про це свідчать і нові панелі бічних спідниць у кольорі Frozen Grey. Вони утворюють безперервний зв'язок між колісними арками, також виконаними у Frozen Grey, і систематично продовжують потужну взаємодію між обробкою фарби та декоративними елементами до задньої частини.
Читати далі

Задній спойлер М.

Динаміка до найдрібніших деталей: додатковий задній спойлер М додатково підкреслює спортивну форму розширеного купе-подібного силуету. З його чіткими контурами, задній спойлер захоплює погляди та ідеально доповнює задню частину BMW X2 з його широкою стойкою.
Читати далі

Дизайн задньої частини.

Систематично продумано: унікальна мова дизайну простягається до задньої частини. Кришка багажника знаходиться врівень з передньою частиною, що створює виключно естетичний вигляд. На додаток до цього, рукоятка багажника непомітно інтегрована в емблему BMW.
Читати далі

Панорамний скляний дах.

Світлові ефекти, коли він зачинен: опціональний двочастинний панорамний скляний дах накриває майже весь хедлайнер BMW X2. Таким чином, він забезпечує додаткове освітлення в інтер'єрі та захоплююче розширене відчуття простору. Передня секція може бути відкрита у різному ступені.
Читати далі

ЗАВЖДИ ПОПЕРЕДУ. ПОЗАДУ – НІКОЛИ.

Динаміка водіння.

Потужні двигуни. Пряме управління. Додаткова спортивна підвіска М. Висока точність обробки, яка встановлює стандарти в класі. Для енергійної динаміки та жвавої спритності - як для спринтів, так і для великих відстаней, міських автомагістралях або обмотувальних дорогах країни. І все це можна ще більше вдосконалити завдяки додатковому повному приводу BMW xDrive. Це забезпечує новий BMW X2 з видатною стійкістю до зчеплення і відстеження, що дозволяє входити навіть в найгірші куточки, як на керованих рейках. Включений гоночний пульс - для всіх тих, хто готовий.

Читати далі

ЗАВЖДИ ПОПЕРЕДУ. ПОЗАДУ – НІКОЛИ.

Динаміка водіння.

КИДАЮЧИ ВИКЛИК ЩОДЕННОМУ РЕЖИМУ.

Є дуже мало того, що може затримати BMW X2. І особливо тоді, коли він обладнаний своїми численними аксесуарами. Який маршрут він потребує: він готується до всього. Отримайте високоякісні та практичні аксесуари - так що ви теж можете кинути виклик щоденній роботі.

Витрати палива та викиди СО2.

  • Значення витрати палива, викидів CO2 і показаних в результаті споживання енергії були визначені відповідно до Європейського Регламенту (ЄС) 715/2007 в чинній редакції. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і в представленому діапазоні розглядається додаткове обладнання і різний розмір коліс і шин, доступних для обраної моделі, і може варіюватися в залежності від конфігурації.

    Специфікації ефективності використання CO2 визначаються відповідно до Директиви: 1999/94/EC і Європейського Регламенту в її чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і споживанні енергії відповідно до циклу NEDC для класифікації.

    Для отримання додаткової інформації про офіційні витрати палива і конкретні викиди СО2 нових легкових автомобілів можна витягти з «Довідника по витраті палива, викиду CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажу та на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.