ПОТУЖНИЙ СТАРТ.

Новий BMW M5 з системою інтелектуального повного приводу xDrive з М налаштуванням.

СПРАВЖНІЙ ОБ’ЄКТ БАЖАНЬ ДЛЯ ВСІХ ШАНУВАЛЬНИКІВ СПОРТКАРІВ.

BMW M5 First Edition натхненний BMW Individual.

ПОТУЖНИЙ СТАРТ.

Новий BMW M5 з системою інтелектуального повного приводу xDrive з М налаштуванням.

СПРАВЖНІЙ ОБ’ЄКТ БАЖАНЬ ДЛЯ ВСІХ ШАНУВАЛЬНИКІВ СПОРТКАРІВ.

BMW M5 First Edition натхненний BMW Individual.

Хвилююча елегантність форм. Найвища за всі часи потужність. Нове покоління BMW M5 - втілення найвищої інженерного мистецтва та інноваційного інтелекту. Для небувалого рівня динаміки аж до межі можливостей. З численними суперсучасними технологіями, які привносять в ділові будні більше безпеки і комфорту. Інноваційна система повного приводу M xDrive нового BMW M5 потужністю 600 к.с. (441 кВт) перетворює водія на впевненого пілота суперспорткару, що володіє фантастичною силою, точністю ходових якостей і динамікою - задоволення за кермом в стилі M виходить на новий рівень.

 

BMW M5 з системою інтелектуального повного приводу М xDrive
Витрата палива в л/100км (комбіннована): 10,5
Викиди СО2 в г/км (комбінновано): 241

 

Коефіцієнт витрати палива та викидів СО2 визначається відповідно до циклу водіння ЕС, і залежить від розміру обраних шин та колес. Представлена модель включає додаткове обладнання

Читати далі

ПОТУЖНИЙ СТАРТ

5 ФАКТІВ НЕЙМОВІРНОЇ ПОТУЖНОСТІ:

  • 01 Потужність 441 кВт (600 л.с.)
  • 02 Максимальний крутний момент 750 Нм
  • 03 Від 0 до 100 км/год за 3.4 с
  • 04 Максимальна швидкість 305 км/год з пакетом M Driver’s
  • 05 Видатна динаміка руху завдяки системі M xDrive

ПЕРШОКЛАСНИЙ КОКПІТ ЗАМІСТЬ ВОДІЙСЬКОГО СИДІННЯ БІЗНЕС КЛАСУ.

Дизайн нового BMW M5 з системою M xDrive.

«Новий BMW M5 з М xDrive управляється, як заднепривідний автомобіль, тільки з більшою тягою».
Франк ван Меел, керівник підрозділу BMW M GmbH.

НЕДОСЯЖНА НЕПЕРЕВЕРШЕНІСТЬ.

Яким чином колосальна потужність нового BMW M5 максимально точно та швидко перетворюється на максимальну динаміку руху? За допомогою інноваційних технологій зі світу автоспорту.

Читати далі

Перемикання передач з високою точністю

8-ступінчаста коробка передач Steptronic М з функцією Drivelogic забезпечує швидке перемикання передач і різноманітні режими водіння: від дуже спортивного та динамічного, до комфортного та економічного. Передачі можна перемикати вручну за допомогою важиля коробки передач, чи за допомогою підкермових перемикачів.
Читати далі

Максимальне гальмування

Карбоно-керамічні гальма М забезпечують ідеальну ефективність гальмування. Вони не піддаються корозії, надзвичайно зносостійкі, витримують великі термічні навантаження та мають низьку масу, що в свою чергу позитивно відображується на маневреності, динаміці та прискоренні автомобіля. Карбоново-керамічні гальма М можна легко впізнати за їх матово-золотистими супортами з класичним логотипом М.

Залежно від умов навколишнього середовища та використання, особливості матеріалів, що використовуються, можуть призводити до виникнення специфічного шуму перед зупинкою автомобіля, особливо під час вологої погоди. Потрапляння вологи чи дорожньої солі до гальмівних механізмів може вплинути на гальмівні якості. Протягом нетривалого часу може спостерігатися погіршення ефективності гальмування, що компенсується сильнішим натисканням гальмівної педалі, якщо це є необхідним.
Читати далі

Досконала керованість

Під час будь-яких умов руху, Сервотронік М забезпечує необхідне допоміжне зусилля на кермовому колесі. Він регулює зусилля на кермовому колесі, в залежності від поточної швидкості та забезпечує миттєвий і точний відгук на високих швидкостях. Система спеціально розроблена для модельного ряду М і пропонує три режими налаштувань, які можна обрати одним натисканням кнопки.
Читати далі

Оптимальний перерозподіл потужності

Активний диференціал М оптимізує зчеплення коліс з дорогою та курсову стійкість під час зміни смуги чи прискоренні на виході з повороту, при швидкісному проходженні поворотів а також на нерівних дорогах. Зчеплення коліс підвищується завдяки диференціалу, який має електронне управління та скорочує різність швидкостей оберту задніх коліс.
Читати далі

ЗМЕНШЕНА МАСА. ПОКРАЩЕНИЙ ЗВУК.

Випускна система М Спорт.

Спортивна система випуску M генерує динамічний звук, що залежить від режиму водіння, який може змінюватися за допомогою керуючого клапана, вбудованого в випуск системи. В режимах SPORT і SPORT +, які активуються за допомогою перемикача режимів водіння, використовується ще більш інтенсивний звук двигуна, в той час як в режимі, орієнтованому на комфорт, використовуються більш спокійний звук роботи двигуна. Нова кнопка Sound Control дозволяє додатково знизити рівень шуму.

КОМУНІКАЦІЇ ТА СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

BMW M5 встановлює нові стандарти в області мережевого зв'язку та систем допомоги водієві. Не важливо, будь то організація ділової зустрічі, перевірка електронної пошти або встановлення нових рекордів на гоночній трасі. Інноваційна концепція управління, багатофункціональна комбінація приладів та проекційний дисплей вражають інтуітивним керуванням, цифровими сервісами та абсолютно новими специфічними для версії M індикаціями. Щоб ви менш ніж за секунду могли прийняти до уваги інформацію, що відноситься до водіння: від увімкненої в даний момент передачі, навігаційних інструкцій, поточної швидкості руху та режиму роботи системи повного приводу, до вибраних вами персональних налаштувань автомобіля. При бажанні, у ролі Вашого штурмана виступають численні інтелектуальні системи допомоги.

BMW M5 FIRST EDITION НАТХНЕННИЙ BMW INDIVIDUAL.

BMW M5 FIRST EDITION НАТХНЕННИЙ BMW INDIVIDUAL.

Витрата палива та рівень викидів СО2

  • Показники витрати палива та рівня викидів СО2 залежать від розмірів колісних шин і дисків. Витрата палива визначається у випробувальному циклі ЄЕК (93/116/EC).
    Більш детальну інформацію стосовно офіційних даних витрати палива та показників викидів СО2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з питань витрати палива та показників викидів СО2 для нових легкових автомобілів», яке є в безкошновоному доступі в усіх пунктах продажу від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, та за електронною адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.