КОЛИ ПОДОРОЖ СТАЄ МЕТОЮ.

Ходові характеристики BMW 6 серії Gran Turismo.

Готовий до будь-якої подорожі BMW 6 серії Gran Turismo - автомобіль з незрівнянно різноманітними характеристиками. Двигуни з вищим ступенем ефективності та інтелектуальною аеродинамікою і легкими конструкціями, дозволяють насолоджуватись найвищою динамікою руху. У той само час інноваційні технології підвіски, такі як Executive Drive, гарантують комфорт в будь-якій ситуації. Незалежно від ваших планів - BMW 6 Series Gran Turismo завжди стає правильним супутником.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Витрата палива в л/100км (комбінований) 8,2 – 7,7
Вкиди СО2 в г/км (комбінований) : 187-177

Читати далі
КОЛИ ПОДОРОЖ СТАЄ МЕТОЮ.Ходові характеристики BMW 6 серії Gran Turismo.

СТИЛЬНИЙ КОМПАНЬЙОН.

Комфорт під час подорожі в BMW 6 серії Gran Turismo.

Комбінація елегантності, простору і комфорту робить BMW 6 серії Gran Turismo еталоном стилю для далеких поїздок. Активні технології ходової частини дозволяють реалізувати неперевершені ходові якості - для вражаючої маневреності на будь-яких швидкостях.

Читати далі

СТИЛЬНИЙ КОМПАНЬЙОН.

Комфорт під час подорожі в BMW 6 серії Gran Turismo.

ДЖЕРЕЛО ПОТУЖНОСТІ.

Двигуни BMW 6 серії Gran Turismo.

Двигуни BMW 6 серії Gran Turismo мают високу потужність і є джерелом справжнього задоволення від водіння. Використання найсучасніших технологій дозволяє домогтися неймовірного потенціалу потужності в поєднанні з легким набором високих обертів і плавністю в роботі. Інноваційні системи BMW EfficientDynamics сприяють досягненню найкращих показників викидів СО2 і витрат палива.

Читати далі

ДЖЕРЕЛО ПОТУЖНОСТІ.

Двигуни BMW 6 серії Gran Turismo.

Короткий огляд технічних характеристик.

АЕРОДИНАМІКА В ЇЇ НАЙПРИВАБЛИВІШІЙ ФОРМІ.

АЕРОДИНАМІКА В ЇЇ НАЙПРИВАБЛИВІШІЙ ФОРМІ.

Силует BMW 6 Series Gran Turismo характеризується спортивною елегантністю, яку видно з першого погляду, завдяки спеціальній аеродинаміці, яка вражає з точки зору керованості, акустики та ефективності. Серед цих особливостей відзначимо активний задній спойлер, який автоматично розтягується на швидкістю 110 км / год. Як результат - скорочення коефіцієнта аеродинамічного опору і значне поліпшення зчеплення коліс з дорогою.

Читати далі

ПОЛЕГШЕНА КОНСТРУКЦІЯ АВТОМОБІЛЯ BMW.

MW EfficientLightweight - це полегшена конструкція автомобіля, значно поліпшує динаміку і енергоефективність, і в той же час маэ високу міцність. Зниження маси - основа для відмінної динаміки і зразкової ефективності. Під час розробки різних компонентів використовуються матеріали, оптимізовані по масі, такі як високоміцна сталь, алюміній і магній.

КОНЦЕПЦІЯ BMW EFFICIENT DYNAMICS.

КОНЦЕПЦІЯ BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Менше палива, більше задоволення від руху. В цьому суть концепції BMW EfficientDynamics. Вона спрямована на скорочення витрати палива і викидів CO2 при одночасному зростанні динаміки і задоволення за кермом За нею ховається цілий пакет різноманітних функцій, які поширюються на силовий агрегат, системи управління потоками енергії і саму концепцію автомобіля.

Читати далі

КОМУНІКАЦІЇ ТА СИСТЕМА ДОПОМОГИ ВОДІЮ.

Витрата палива та викиди СО2.

  • Показники витрати палива и викидів СО2 залежать від розмірів обраних колес та шин. Дані щодо витрати визначаються відповідно до циклу керування ЕСЕ.

    Більше інформації щодо офіційних даних витрати палива і викидів СО2 для нових пасажирських автомобілів можна знайти в розділі «Положення щодо витрати палива і викидів СО2 в нових пасажирських автомобілях», які є в вільному доступі у всіх пунктах продажу, від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany, і за електронною адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html