РУШІЙНА СИЛА.

Дизайн BMW 6 серії Gran Turismo.

Чіткі контури сучасного дизайну BMW 6 серії Gran Turismo дійсно привертають до себе всі погляди. За елегантними лініями кузова приховується концепція розкішного і функціонального комфорту. Створений з урахуванням найвищих сподівань, це ідеальний супутник, що поєднує в собі елегантність з відчуттям спорту.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Витрата палива в l/100 km (комбінований): 8.2–7.7
CO2 викиди в г/км (комбінований): 187–177

Читати далі
РУШІЙНА СИЛА.Дизайн BMW 6 серії Gran Turismo.

ПОТУЖНА ХАРИЗМА.

Завдяки своєму ексклюзивному дизайну і унікальним світловим лампам, адаптивні світлодіодні лампи візуально розширюють передню частину BMW 6 серії Gran Turismo. Пласкі, L-образні задні фонарі підкреслюють контури трьохвимірних світлодіодних елементів, надаючи задній частині автомобілю динаміки.

Дізнатися більше про концепцію освітлення.

АТМОСФЕРА ЦІЛКОВИТОГО КОМФОРТУ.

Атмосфера в салоні BMW 6 серії Gran Turismo - це насолода для всіх органів почуттів. Комфортне підсвічування в 11 варіантах дозволяє підібрати найбільш відповідний фон для будь-якої поїздки. Свіжість в салоні забезпечить пакет Ambient Air. Відчуття особливого простору для водія і пасажирів подарує великий панорамний скляний дах площею майже один квадратний метр.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW.

Незалежно від типу подорожі, оригінальні аксесуари BMW пропонують вірне рішення для будь-яких потреб - і унікальний різновид товарів для індивідуального оснащення BMW 6 серії Gran Turismo

ДИНАМІКА РУХУ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ.

Витрата палива та викид СО2.

  • Показники витрати палива и викидів СО2 залежать від розмірів обраних коліс та шин. Дані щодо витрати визначаються відповідно до циклу керування ЕСЕ.

    Більше інформації щодо офіційних даних витрати палива і викидів СО2 для нових пасажирських автомобілів можна знайти в розділі «Положення щодо витрати палива і викидів СО2 в нових пасажирських автомобілях», які є в вільному доступі у всіх точках продажу, від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany, і за електронною адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.