БУНТІВНИК ІЗ ЗІРКОВОЮ ПРИВАБЛИВІСТЮ.

Дизайн BMW 2 серії Купе.

Більш атлетичний, більш стрункий, більш характерний. З кожним дизайнерським нюансом ретельно зосереджуючись, BMW 2 серії Купе підкреслює, що робить лідерів такими привабливими, завдяки яскравим лініям та структурованим поверхням. Характер і елегантність, свобода і сила. Ексклюзивний інтер'єр також наслідує цей прогресивний стиль. Нова експлуатаційна концепція з інтуїтивно організованими функціями забезпечує максимальну концентрацію для водіння в атмосфері спортивного дизайну.


BMW M240i Купе:
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 7.8
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 179

Читати далі
БУНТІВНИК ІЗ ЗІРКОВОЮ ПРИВАБЛИВІСТЮ.Дизайн BMW 2 серії Купе.

ПРИСУТНІСТЬ У ДОСКОНАЛОСТІ.

Спортивний силует.

Вражаючий зовнішній вигляд, повний елегантності та прагнення рухатися вперед: надзвичайно м'яка лінія даху BMW 2 серії Купе, типова для цього класу, є виразом чистого спортивного відчуття. І динамічна передня частина з направленою всередину подвійною решіткою підкреслює розширені контури BMW 2 серії Купе, підкреслюючи спортивну ауру автомобіля.
Читати далі

Загострена передня частина.

Загострений вигляд модельного спортсмена. Великі повітрозабірники встановлюють динамічні дизайнерські акценти на потужну передню частину. Нові опціональні світлодіодні фари прилягають до скульптурної подвійної решітки і посилюють динамічний вигляд автомобіля. Значно яскравіше світло світлодіодних технологій також забезпечує додатковий бонус безпеки та економії енергії.
Читати далі

Відмінна задня частина.

На одному рівні з дорогою та ні з чим незрівнянний вигляд для всіх, хто слідує за BMW 2 серії Купе. Взаємодія горизонтальних ліній і структурованих поверхонь на м'язовій задній частині підкреслює надзвичайно динамічну зовнішність BMW 2 серії Купе.
Читати далі

Авторитетний стиль.

Характерний дизайн задніх ліхтарів з широкими червоними L-подібними світлодіодними ліхтарями встановлює безпомилкові дизайнерські акценти і вдень, і вночі. А також відмінно взаємодіє з характерним стилем та оптимізованим акцентом на ширині яскравого виду ззаду.
Читати далі

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW.

BMW 2 серії Купе дає вам захоплюючі можливості насолоджуватися життям на ходу - і такі принципи також дотримуються стосовно аксесуарів. Від практичного кріплення для велосипеду / електровелосипеду з фаркопом, універсального крючка системи "Подорож та комфорт" для підвішування одягу, до ідеально килимків, що пасують ідеально, - обирайте обладнання, яке вписується у ваш стиль життя.

ДИНАМІКА ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ.

ДИНАМІКА ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ.

Витрата палива та викиди CO2.

 • BMW 220i Купе:
  Витрата палива в л/100 км (комбінована): 5.9-5.5
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 136-127

  BMW 220d Купе:
  Витрата палива в л/100 км (комбінована): 4.4-4.0
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 115-107

  BMW 230i Купе:
  Витрата палива в л/100 км (комбінована): 5,9-5,7
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 134-131

  Показники витрати палива і викидів CO2 залежать від обраних коліс і шин. Дані про споживання визначаються відповідно за циклом водіння ЄЕК.

  Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з витрат палива і викидів CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», яке надається безкоштовно у всіх торгових точках, від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, і за адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.