BMW Service Inclusive

ЖИТТЯ СПОВНЕНЕ НЕСПОДІВАНКАМИ. АЛЕ В НЬОМУ НЕМАЄ МІСЦЯ НЕЗАПЛАНОВАНИМ ВИТРАТАМ НА СЕРВІС.

BMW Service Inclusive.

ЖИТТЯ СПОВНЕНЕ НЕСПОДІВАНКАМИ. АЛЕ В НЬОМУ НЕМАЄ МІСЦЯ НЕЗАПЛАНОВАНИМ ВИТРАТАМ НА СЕРВІС. BMW Service Inclusive.

BMW SERVICE INCLUSIVE. ФІКСОВАНА ВАРТІСТЬ. ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ.

Маючи пакет послуг BMW Service Inclusive, ви зможете максимально насолоджуватись водінням вашого BMW. Відтепер і на період дії пакета вам більше не доведеться думати про витрати за технічне обслуговування* (пакет BMW Service Inclusive) та заміну деталей, що зношуються* (пакет BMW Service Inclusive Plus). Для нових авто та авто з пробігом цей комплекс робіт покривається пакетом BMW Service Inclusive ― ми використовуємо виключно оригінальні запчастини BMW. Він поширюється не лише на вашу країну, але й на весь світ, де є сервісні центри BMW, які беруть участь в цій програмі. І раптом ви захочете продати свій BMW, пакет BMW Service Inclusive автоматично перейде новому власнику; таким чином, це збільшує вартість перепродажу вашого автомобіля.

Читати далі
Пакеты BMW Service Inclusive

ПАКЕТИ BMW SERVICE INCLUSIVE.

Який пакет найкраще відповідає вашим потребам? Обирайте між пакетами BMW Service Inclusive та BMW Service Inclusive Plus. І якщо ви поєднаєте додаткову опційну розширену гарантію BMW Repair Inclusive з пакетом послуг BMW Service Inclusive Plus, ви отримаєте повний спектр послуг. Окрім покриття витрат на технічне обслуговування* та заміну деталей, що зношуються*, ваше гарантійне обслуговування також розширюється за рамки передбаченого терміну.

 

Дізнайтеся, який пакет послуг найкраще відповідає вашим потребам.

  • BMW Service Inclusive
  • BMW Service Inclusive Plus

Більш детальну інформацію, а також вартість пакета послуг BMW Service Inclusive і BMW Service Inclusive Plus для Вашого автомобіля Ви можете дізнатися у Вашого дилера BMW.

 

* - згідно специфікації Виробника.

 

Читати далі