3-дверный BMW 1 серии

ПО-СПРАВЖНЬОМУ НАСОЛОДЖУЮЧИСЬ ЖИТТЯМ!

3-дверний BMW 1 серії

ПО-СПРАВЖНЬОМУ НАСОЛОДЖУЮЧИСЬ ЖИТТЯМ!3-дверний BMW 1 серії

Расход в смешанном цикле, л/100 км (116 EffDyn Edition)

3,8–3,4

Выброс CO2 в смешанном цикле, г/км (116 EffDyn Edition)

101–89

Макс. крутящий момент, Н·м при об/мин (116 EffDyn Edition)

270/1 750–2 250

Відмовтеся від буденного, погоджуйтеся на екстраординарне - 3-дверний BMW 1 серії. Маневрений і компактний автомобіль з сучасною і спортивною зовнішністю. Модернізована передня частина, класична решітка радіатора BMW з хромованою рамкою і яскраві світлодіодні фари підкреслюють спортивний характер BMW 1 серії. У задній частині увагу привертають світлодіодні L-образні задні ліхтарі з двох елементів. А ергономічний салон забезпечує багаті можливості зберігання і простір. Задоволення від їзди посилюється за рахунок двигунів BMW TwinPower Turbo останнього покоління, які відрізняються потужністю і агресивністю. Варіанти виконання цього універсального 3-дверного автомобіля включають широкий діапазон моделей від економічної BMW 116d EfficientDynamics Edition до спортивної BMW M135i. Додаткову індивідуальність моделі можна надати за допомогою пакетів оснащення Urban Line, Sport Line і M Sport. А завдяки BMW ConnectedDrive ви можете ділитися всім зі своїми рідними та друзями під час поїздок. Це справжнє задоволення. Це BMW 1 серії.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ 3-ДВЕРНИЙ BMW 1 СЕРІЇ

Зовнішній дизайн

Зовнішній дизайн.

Потужні лінії і великі повітрозабірники підкреслюють енергійність BMW 1 серії. Вузькі, сфокусовані фари (можуть бути повністю світлодіодними) гармоніюють із головним елементом дизайну передньої частини автомобіля – фірмовою решіткою радіатора з хромованою рамкою. Динамічний вигляд автомобіля пробуджує бажання насолодитися справжніми емоціями від водіння. Великі колісні ніші і широка колія в задній частині підкреслюють впевнений контакт автомобіля з дорогою. L-образні світлодіодні задні ліхтарі - безпомилково впізнаваний елемент, який демонструє характер BMW - визнаного підкорювача міських вулиць.
Читати далі
Динаміка руху і потужність

Динаміка руху і потужність.

Маневрений і енергійний - BMW 1 серії ідеальний для міських вулиць. Двигуни BMW TwinPower Turbo і додатково пропонована 8-ступінчаста коробка передач Steptronic забезпечують миттєве пристосування до будь-якого потоку. А режим ECO PRO дозволяє досягати максимальної дальності поїздок. Загалом, ідеальний супутник: швидкий як блискавка при розгоні і неймовірно економічний.
Читати далі

3-ДВЕРНИЙ BMW 1 СЕРІЇ - КОРОТКИЙ ОГЛЯД

Компонент: огляд кластера [тизер]