РОЗУМНІ ПОМІЧНИКИ В БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ

Системи підтримки BMW ConnectedDrive в 3-дверному BMW 1 серії

Інтелектуальні системи підтримки можуть зробити вашу поїздку більш комфортною, виконуючи за вас певні завдання. Система Driving Assistant попереджає вас про будь-які небезпеки, що наближаються. Навігаційна система Professional здатна знайти дорогу практично в будь-якій точці світу. А з системою Speed Limit Info вам не доведеться оплачувати штрафи за перевищення швидкості. Це лише три функції з усього багатого оснащення BMW 1 серії, що забезпечує виняткове задоволення від водіння цієї моделі.

Читати далі
Система Driving Assistant
Система Driving Assistant
Система Driving Assistant
Система Driving Assistant
Система Driving Assistant
Система Driving Assistant

СИСТЕМА DRIVING ASSISTANT.

До складу обладнання системи безпеки пакету Driving Assistant входять система попередження про вихід за межі смуги руху на базі відеокамери, система попередження про наближення до іншого автомобілю, система розпізнавання людей і функція пригальмовування в місті.


Система попередження про вихід за межі смуги руху розпізнає дорожню розмітку і попереджає водія про ненавмисні зміні смуги руху на швидкості вище 70 км/г за допомогою вібрації рульового колеса. Попередження не активується, якщо зміна смуги руху була навмисною, тобто був включений вказівник повороту.


Функція попередження про наближення з функцією пригальмовування в міському русі розпізнає автомобілі, а функція розпізнавання людей з функцією пригальмовування в міському русі попереджає про наближення пішоходів. Включена функція попередження про наближення негайно реагує, якщо автомобіль перед вами різко сповільнюється. Спочатку на панелі приладів з'являється застережливий символ, потім він починає блимати, після чого система починає видавати сигнал. Якщо водій не реагує, на швидкості до 60 км/год система починає гальмувати самостійно. На швидкості близько 20-25 км/год функція попередження про наближення пішохода допомагає запобігти наїзду на пішоходів, а на швидкості до 60 км/год система здатна зменшити наслідки зіткнення. Якщо потрібне втручання системи в керування автомобілем, вона готує гальмівну систему для швидкого спрацьовування і при необхідності починає самостійне гальмування. Система слідкування за уважністю водія відстежує ознаки втоми з його поведінки. У разі виявлення відхилень від норми на дисплеї керування з'явиться пропозиція зробити зупинку.

Система поддержания заданной скорости с функцией stop&go

СИСТЕМА ПІДТРИМАННЯ ЗАДАНОЇ ШВИДКОСТІ З ФУНКЦІЄЮ STOP & GO

Система підтримання заданої швидкості (круїз-контроль) з функцією Stop & Go з функцією попередження про наближення іншого автомобіля, яка здатна повністю або частково загальмувати автомобіль, забезпечує додатковий комфорт і безпеку в дорожніх заторах. Система підтримує встановлену водієм швидкість, а також дистанцію до автомобіля, який рухається попереду. Автомобіль самостійно розганяється і гальмує, зберігаючи певну дистанцію до автомобіля, що рухається попереду, в тому числі в повільному потоці транспорту і при зупинках в заторах. Якщо автомобіль наближається до транспортного засобу, що рухається попереду, або інший автомобіль переходить в вашу смугу руху, система коректує швидкість руху з урахуванням появленних перешкод. Система функціонує на швидкостях до 210 км/год


Функція Stop & Go не тільки автоматично регулює швидкість аж до повної зупинки, а й самостійно розганяє автомобіль до встановленої швидкості за певний час, якщо це дозволяє дорожня обстановка.


Включена функція попередження про наближення негайно реагує, якщо автомобіль перед вами різко сповільнюється. Система працює поетапно: спочатку відображається застережливий символ, потім символ починає блимати і включається звукове попередження, вже після цього, система задіє гальма.

Ассистент парковки
Ассистент парковки
Ассистент парковки
Ассистент парковки
Ассистент парковки
Ассистент парковки
Ассистент парковки
Ассистент парковки

АССИСТЕНТ ПАРКОВКИ.

Асистент паркування полегшує процес паралельної парковки. Незалежно від того, чи активована система чи ні, вона оцінює потенційно придатні для паркування місця, якщо автомобіль рухається з невеликою швидкістю (не більше 35 км/год) на відстані не більше 1,5 м від ряду припаркованих автомобілів.


Якщо місця достатньо, водій просто активує індикатор і асистент маневрування при парковці приймає на себе рульове керування, а водієві залишається тільки натискати педалі акселератора і гальма і перемикати передачі. Система також показує вказівки на дисплеї управління і подає додаткові звукові сигнали.


При повільному наближенні автомобіля до перешкоди асистент паркування автоматично активується системою Auto PDC (автоматична сигналізація аварійного зближення при парковці). Розширена функціональність системи забезпечує підтримку водія в процесі паркування перпендикулярно проїжджої частини. Система PDC також подає попереджувальний сигнал, якщо автомобіль наближається до перешкоди занадто близько.


При парковці без використання асистента парковки система допомоги при парковці використовує додаткові бічні датчики для контролю простору по сторонам автомобіля, виводячи на дисплей управління попередження про наявність перешкод. Це дозволяє водієві розслабитися і припаркувати автомобіль безпечніше.

Система навигации professional
Система навигации professional
Система навигации professional
Система навигации professional
Система навигации professional

СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ PROFESSIONAL

Навігаційну систему Professional виділяють витончений дизайн і вражаючий набір функцій. Система забезпечує виняткову зручність управління навігаційними функціями і оснащується системою управління iDrive з сенсорним контролером. У базовому виконанні система включає в себе пристрій гучного зв'язку з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, аудіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також оснащується 20 Гб пам'яті для звукових файлів. Крім того, навігаційна система здатна відображати «пробки», використовуючи інформацію про дорожньо-транспортні обстановки в режимі реального часу (RTTI). Вбудований кольоровий РК-дисплей діагоналлю 8,8 дюйма з функцією розподілу на основний і додатковий екрани забезпечує чудову наочність інформації.

  • Сенсорний контролер iDrive
  • Автоматичне оновлення карт

РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ SPEED LIMIT INFO

РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ SPEED LIMIT INFO

Безпека перш за все: функція Speed Limit Info з індикатором заборони обгону відображає поточні обмеження швидкості на панелі приладів, а також інформацію про обмеження зони обгону. Дані виводяться на інформаційний дисплей в комбінації приладів. Вбудована в дзеркало заднього виду камера розпізнає відповідні дорожні знаки. Блок управління обробляє і відображає отриману інформацію спільно з даними навігаційної системи. При використанні інших функцій автомобіля система також може відображати дані про тимчасові обмеження швидкості, наприклад про обмеження в дощову погоду або обмеження, що діють протягом певного часу.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

КАМЕРА ЗАДНЕГО ВИДА

Відеокамера заднього виду відображає на дисплеї картинку простіру позаду автомобіля при здійсненні маневру або парковці. Камера заднього виду забезпечує кращий огляд при русі заднім ходом зі швидкістю меншее 15 км/год, наприклад при парковці.


Лінії руху і кольорове маркування перешкод, які відображаються на дисплеї управління, показують водієві, чи підходить місце для парковки, і допомагають припаркуватися. Якщо рульове колесо повністю заблоковане, відображається червона траєкторія повороту, а також зелені лінії руху, які переміщуються в залежності від рухів рульового колеса.


Відеокамера заднього виду автоматично деактивується через 10 м або при швидкості руху вище 15 км/год. На моделях з тягово-зчіпним пристроєм відеокамера заднього виду оснащена практичною функцією масштабування, що полегшує під'їзд до причепа для зчіпки.

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ

Система управління дальнім світлом допомагає при русі в темний час доби, автоматично коригуючи параметри освітлення з урахуванням положення зустрічного транспорту або автомобіля, що рухається попереду, не допускаючи засліплення інших учасників руху.


Якщо навколишній простір досить добре освітлено, система автоматично опускає світло фар. Розташована біля дзеркала заднього виду камера розпізнає світло фар інших автомобілів на відстані до 700 м. Задні ліхтарі попутних автомобілів розпізнаються на відстані до 400 м. При наближенні зустрічного автомобіля або при виявленні задніх ліхтарів автомобіля попереду, система автоматично перемикається на ближнє світло, а потім знову включає дальнє світло, коли дорога стає вільною. Це дозволяє водієві завжди використовувати дальнє світло, що підвищує безпеку і комфорт при русі в темряві.