Линейки и оснащение 3-дверного BMW 1 серии

СВОБОДА СТИЛЮ

Лінійки і оснащення 3-дверного BMW 1 серії

Тренди є спільними для всіх. Але стиль - це щось індивідуальне. З BMW 1 серії ви зможете повністю розкрити свою індивідуальність. Ми маємо на увазі лінійки BMW в варіантах Urban і Sport і атлетичного спортивного пакету M Sport, а також оригінальне приладдя BMW, що забезпечують ще більшу індивідуальність образу.

СВОБОДА СТИЛЮЛінійки і оснащення 3-дверного BMW 1 серії

Тренди є спільними для всіх. Але стиль - це щось індивідуальне. З BMW 1 серії ви зможете повністю розкрити свою індивідуальність. Ми маємо на увазі лінійки BMW в варіантах Urban і Sport і атлетичного спортивного пакету M Sport, а також оригінальне приладдя BMW, що забезпечують ще більшу індивідуальність образу.

Читати далі
Urban Line
Urban Line
Urban Line
Urban Line
Urban Line
Urban Line

URBAN LINE.

Ще більш свіжий, сучасний та ексклюзивний - з лінійкою Urban Line ви зможете надати 3-дверному BMW 1 серії те, що рідко зустрінеш на міських вулицях: власну індивідуальність.

 • Зовнішній вигляд

  До складу лінійки Urban Line входять ефектні 16-дюймові легкосплавні диски з V-подібними спицями моделі 411. Яскравий елемент передньої частини автомобіля - фірмова решітка радіатора BMW з матовими планками сріблястого кольору Oxide Silver і глянсовою хромованою рамкою. Передні повітрозабірники глянцево-чорного кольору прикрашені матовими сріблястими вставками Oxide Silvermatt. Такі ж вставки прикрашають задній бампер. Горизонтальна планка, що розташована в центрі повітрозабірника в передньому бампері, пофарбована в глянцево-чорний колір. Напис Urban Line прикрашає бічні панелі кузова зліва і справа.

  Як ексклюзивна для Urban Line опція пропонуються 17-дюймові легкосплавні диски з Vобразнимі спицями моделі 412 сріблястого кольору Bicolor Silver. Також доступні інші варіанти колісних дисків.

 • Салон

  Пульт дистанційного керування з елегантними хромованими вставками Pearl Chrome дарує передчуття неймовірних емоцій від водіння. Відкривши передні двері, ви неодмінно звернете увагу на алюмінієві накладки на пороги з написом BMW Urban.

  Пасажири зможуть з комфортом розміститися на елегантних сидіннях, для оббивки яких використовується комбінація тканини і шкіри кольору Path Silver / Pearl Grey. Декоративні накладки з акрилового скла чорного кольору з матовими вставками сріблястого кольору Oxide Silver, а також комфортне поєднання основного і додаткового підсвічування (фонове освітлення салону, підсвічування ручок дверей і простору для ніг) створюють в салоні атмосферу розкоші. Можна вибрати синій або помаранчевий колір підсвічування. Додатковий комфорт водія і переднього пасажира забезпечує регульований по довжині підлокітник. Зручне спортивне шкіряне рульове колесо дозволить водієві в повній мірі оцінити точність роботи ходової частини BMW.

  Також альтернативно пропонуються сидіння з оббивкою в поєднанні тканини і шкіри чорного і сріблястого кольору Path Black / Silver, а також декоративні планки салону з білого акрилового скла з рельєфною виштамповкою і матовими сріблястими вставками Oxide Silver.

Sport Line
Sport Line
Sport Line

SPORT LINE.

З пакетом Sport Line динамічний 3-дверний BMW 1 серії виглядає ще більш спортивним і атлетичним. Такого ефекту вдалося домогтися багато в чому завдяки безлічі особливих деталей зовнішнього вигляду і салону.

 • Зовнішній вигляд

  До складу лінійки Sport Line входять динамічні 16-дюймові легкосплавні диски з V-подібними спицями моделі 376. Традиційна для BMW решітка радіатора прикрашена хромованою рамкою, а планки решітки та інші зовнішні елементи, такі як накладка на задньому бампері і передні повітрозабірники, виконані в глянцево-чорному кольорі.

  Накладка вихлопної труби чорного кольору Black Chrome, а також написи Sport на бічних панелях автомобіля в передній частині натякають на енергійний характер автомобіля.

  Як ексклюзивна для Sport Line опція пропонуються 17-дюймові легкосплавні диски з зіркоподібними спицями моделі 379. Також доступні інші варіанти колісних дисків.

 • Салон

  Динамічний характер моделі Sport Line підкреслюють алюмінієві накладки на пороги передніх дверей, прикрашені логотипами BMW Sport. Спортивні сидіння, оббиті тканиною Corner кольору Anthracite і прикрашені контрастними вставками червоного кольору, забезпечують оптимальну бічну підтримку для водія і переднього пасажира. Декоративні планки салону з акрилового скла глянцево-чорного кольору з матовими вставками червоного кольору Coral Red, а також комфортне поєднання основного і додаткового підсвічування (фонове освітлення салону, підсвічування ручок дверей і простору для ніг) створюють в салоні атмосферу розкоші. Можна вибрати білий або помаранчевий колір підсвічування.

  Додатковий комфорт водія і переднього пасажира забезпечує регульований по довжині підлокітник. Зручне шкіряне спортивне рульове колесо з контрастною червоною прострочкою дозволяє водієві ідеально контролювати автомобіль в будь-якій ситуації. Комбінація приладів особливого дизайну з декоративними елементами червоного кольору і шкалами з більш частим градуюванням також надає салону моделі спортивність. Доповнює спортивний вигляд моделі пульт дистанційного керування з червоною аплікацією.

  Як альтернатива пропонуються спортивні сидіння з оббивкою тканиною Corner кольору Anthracite з декоративними вставками сірого кольору, а також глянцево-чорні декоративні планки салону з матовими сріблястими вставками кольору Oxide Silver.

Пакет М Sport
Пакет М Sport
Пакет М Sport
Пакет М Sport
Пакет М Sport
Пакет М Sport

ПАКЕТ М SPORT

Екстремальний спорт виходить на вулиці: з пакетом M Sport ви зможете продемонструвати спортивний характер 3-дверного BMW 1 серії - як всередині, так і зовні

 • Зовнішній вигляд
  • Аеродинамічний М-пакет з переднім фартухом, накладками порогів і заднім фартухом зі вставкою заднього дифузора кольору Dark Shadow з ефектом «металік».
  • Решітка радіатора BMW з дев'ятьма вертикальними планками унікального дизайну з торцевими поверхнями глянцево-чорного кольору; рамка решітки радіатора з глянцевим хромованим покриттям
  • Протитуманні фари
  • 17-дюймові легкосплавні диски M зі здвоєними спицями дизайну 383 M, з шинами різної розмірності; в якості альтернативи доступні 18-дюймові легкосплавні диски М зі здвоєними спицями дизайну 461 M кольору Ferric Grey з ефектом «металік», 18-дюймові легкосплавні диски М зі здвоєними спицями дизайну 461 M кольору Ferric Grey з ефектом «металік» з шинами різної розмірності; також доступні інші варіанти колісних дисків
  • Спортивна підвіска М Спорт; в якості альтернативи доступна стандартна підвіска або адаптивна підвіска М
  • Глянцево-чорний логотип лінійки BMW Individual Shadow Line.
  • Логотип M на передніх крилах
  • Хромовані патрубки системи випуску з глянцевим покриттям
  • Ексклюзивне лакофарбове покриття кольору Estoril Blue з ефектом «металік», можна вибрати інші кольори.
 • Салон
  • Накладки на пороги М, підставка для ноги водія М, місце для колін на правій стороні простору для ніг водія
  • Спортивні сидіння водія і переднього пасажира з оббивкою поєднанням тканини/алькантари Hexagon/Anthracite ексклюзивного дизайну М, також доступні спортивні сидіння водія і переднього пасажира з оббивкою шкірою Dakota Oyster; доступні інші варіанти оббивки
  • Шкіряне рульове колесо М-серії з багатофункціональними клавішами.
  • Рамка панелі зсувної стелі BMW Individual в кольорі Anthracite
  • Панель приладів з шкалами спідометра і тахометра в стилі хронометра
  • Декоративні планки салону з алюмінію з обробкою у вигляді шестигранників, з матовими акцентами синього кольору; в якості альтернативи доступні декоративні планки салону з алюмінію з тонким поздовжнім шліфуванням, з акцентами глянцево-чорного кольору; доступні інші варіанти обробки
  • Скорочений важіль перемикання передач з логотипом М
  • Перемикач системи регулювання динаміки руху, включаючи є
   додатковий режим SPORT +
  • Регульоване фонове підсвічування інтер'єру помаранчевого або білого кольору
  • Ключ автомобіля зі вставками синього кольору Estoril Blue
Пакеты

ПАКЕТЫ.

Пакеты оснащения BMW — первое, на что следует обратить внимание, если вам требуются особые принадлежности для вашего BMW 1 серии. Узнайте у вашего дилера BMW, какие пакеты оснащения доступны в вашей стране, либо найдите информацию о пакетах в конфигураторе автомобиля на национальном веб-сайте BMW.

Оригинальные принадлежности bmw
Оригинальные принадлежности bmw
Оригинальные принадлежности bmw
Оригинальные принадлежности bmw
Оригинальные принадлежности bmw
Оригинальные принадлежности bmw
Оригинальные принадлежности bmw
Оригинальные принадлежности bmw

ОРИГІНАЛЬНІ ПРИЛАДДЯ BMW

Оригінальні приладдя BMW допоможуть вам додатково підкреслити індивідуальний
характер вашого BMW 1 серії. Також це є можливістю
розширити універсальність і гнучкість автомобіля. Ось кілька прикладів
високоякісних і зручних приладь.

 • Транспортування і кріплення багажу

  Сучасний багажник на даху BMW моделі 320 в чорному і антрацитному кольорах вміщує до п'яти пар гірських лиж довжиною 185 см і сумісний з усіма багажними системами BMW. Багажник можна відкрити з обох сторін, що дозволяє легко покласти в нього лижі; при цьому механізм оснащений потрійним центральним замком, що захищає вантаж від крадіжки.


  Універсальний тримач ідеально підходить для перевезення будь-якого багажу. Чотири повністю регульованих утримувача, чотири вушка і два натяжних ременя дозволяють надійно закріпити навіть великі і громіздкі предмети.


  Дитяче сидіння BMW Junior Seat групи 2/3 чорно-синього кольору «росте» разом з дитиною і може використовуватися протягом тривалого проміжку часу для дітей у віці від трьох до дванадцяти років (вагою приблизно від 15 до 36 кг). Сидіння кріпиться автомобільним триточковим ременем безпеки, а також може фіксуватися автомобільними кріпленнями ISOFIX. Це робить сидіння більш стійким. Крім цього, запатентовані подушки і високі бічні валики забезпечують оптимальний захист голови при бічному ударі. Спинка сидіння з регульованим нахилом дозволяє підібрати оптимальне положення для будь-якої моделі автомобіля. Функція складання спинки дозволяє легко перевозити сидіння поза автомобілем, наприклад під час подорожі.


  Тримач для встановлення Apple iPad 2, 3 і 4 оснащений роз'ємом для підключення USB і зарядного кабелю. Тримач легко кріпиться до базового кронштейна (встановлюють обов'язково) і знімається натисканням на кнопку. Apple iPad можна легко закріпити в рамці, що обертається на 360°. Тримач можна встановити в різних положеннях, що дозволить заднім пасажирам підібрати найбільш зручне положення для читання, перегляду відео або для спілкування в мережі (лише в поєднанні з точкою доступу BMW Car Hotspot). Наявні на зворотному боці тримача упори дозволяють використовувати його поза автомобілем.


  Тримач для велосипедів/електробайків, що встановлюється на тягово-зчіпний пристрій, відрізняється легкістю і надійністю і здатний витримувати навантаження до 60 кг. Виключно зручний в обігу, він допоможе перевезти два велосипеди або електробайка (утримувач можна додатково подовжити для встановлення третього велосипеда). Функція швидкого підйому забезпечує легкий доступ до багажного відділення.

 • Легкосплавные диски

  Высококачественные 19-дюймовые легкосплавные диски со звездообразными спицами модели 660 отличает двухцветная окраска цвета Orbit Grey с глянцевым покрытием на видимой стороне. Система контроля давления в шинах дополняет комплект колес с шинами run-flat разной размерности: передние колеса размерности 7.5J x 19 «обуты» в шины 225/35 R19 88Y XL RSC, задние колеса размерности 8J x 19 комплектуются шинами 245/30 R19 89Y XL RSC.


  19-дюймовые легкосплавные диски премиум-класса со сдвоенными спицами модели 361 имеют двухцветную окраску (черный цвет с красным кольцом) и подчеркивают спортивный облик автомобиля. Комплект колес оснащается шинами run-flat разной размерности: передние колеса размерности 7.5J x 19 «обуты» в шины 225/35 R19 88Y XL RSC, задние колеса размерности 8J x 19 комплектуются шинами 245/30 R19 89Y XL RSC.

 • Приладдя для кузова і салону

  Ідеально підігнані зносостійкі килимки з піднятими краями і елегантним дизайном надійно захищають підлогу від вологи і забруднень. Чорні килимки для передньої частини салону ідеально доповнюють дизайн салону.


  Накладки на пороги BMW зі світлодіодами не вимагають додаткової проводки і керуються за допомогою батарей і магнітних перемикачів. Букви BMW горять білим світлом, а оточуюча поверхня покрита матовою нержавіючої сталлю.


  Інноваційний віртуальний дисплей BMW проектує підказки навігаційної системи і поточні відомості про автомобіль на прозорий екран в поле зору водія. Він дуже легко читається навіть при яскравому сонячному світлі. На ньому відображаються відомості про автомобіль: покажчик рівня палива, дисплей системи підтримки заданої швидкості, обмеження швидкості або попередження про обмерзання. Це дозволяє водієві не відволікатися від дороги, що підвищує безпеку і комфорт поїздок. Віртуальний дисплей BMW швидко монтується силами сервісу за допомогою ледь помітного кабелю і так само легко знімається в будь-який час. Всі налаштування екрану і параметри, що відображаються, можна контролювати за допомогою спеціально розробленого додатка для віртуального дисплея BMW. Навігаційні дані передаються на віртуальний дисплей BMW по каналу Wi-Fi за допомогою програми, що розроблена компаніями Garmin та BMW, яку потрібно встановити на смартфон користувача. Навігаційний додаток безкоштовно оновлюється раз на рік. Обидві програми можна завантажити безкоштовно на платформи Android і iOS.


  Елегантна і зручна гарнітура BMW Bluetooth керується за допомогою кнопок або голосового управління разом із сумісним мобільним телефоном, що забезпечує найвищий рівень безпеки. Силіконові вушні вкладиші пропонуються в трьох розмірах, а пропоновані додатково гачки для охоплення вух забезпечують додатковий комфорт у використанні.


  Продукція BMW Natural Air - це найзручніший спосіб забезпечити приємну атмосферу свіжості в салоні. Ароматні палички вставляються в спеціальний утримувач, який можна швидко і легко закріпити на решітках вентиляції. Палички є змінними, а інтенсивність запаху регулюється вручну. Початковий комплект BMW Natural Air складається з тримача, пофарбованого під колір салону автомобіля, і по одній з паличок наступних ароматів: «Очисний зелений чай», «Підбадьорливий тонік», «Збалансований бурштин», «Гармонія кольорів», «Блискучі краплі дощу» і «Свіжий ліс». Створюйте атмосферу добробуту за допомогою екстрактів ефірних натуральних олій, які були створені ексклюзивно для компанії BMW.


  Чохол для ключа BMW Urban, виготовлений з високоякісної шкіри з ефектними металевими деталями, ідеально доповнює динамічний образ автомобіля. Чохол надійно кріпиться на ключі, захищаючи його від подряпин, при цьому його можна легко зняти. Поєднання чорного і світло-сірого кольорів доповнює набір елементів пакету оснащення Urban Line.