Динамика движения и мощность 3-дверного BMW 1 серии

ПОТУЖНІСТЬ ЩЕ НІКОЛИ НЕ БУЛА ТАКОЮ ДОСТУПНОЮ

Динаміка руху і потужність 3-дверного BMW 1 серії

Маневрений і енергійний - BMW 1 серії ідеальний для міських вулиць. Двигуни BMW TwinPower Turbo і додатково пропонована 8-ступінчаста коробка передач Steptronic забезпечують миттєве пристосування до будь-якого потоку. А режим ECO PRO дозволяє досягати максимальної дальності поїздок. Загалом, ідеальний супутник: швидкий як блискавка при розгоні і неймовірно економічний.

Потужність ще ніколи не була такою доступноюДинаміка руху і потужність 3-дверного BMW 1 серії

Маневрений і енергійний - BMW 1 серії ідеальний для міських вулиць. Двигуни BMW TwinPower Turbo і додатково пропонована 8-ступінчаста коробка передач Steptronic забезпечують миттєве пристосування до будь-якого потоку. А режим ECO PRO дозволяє досягати максимальної дальності поїздок. Загалом, ідеальний супутник: швидкий як блискавка при розгоні і неймовірно економічний.

Читати далі
Технологии BMW Efficient Dynamics

ТЕХНОЛОГІЇ BMW EFFICIENT DYNAMICS

Більше віддачі від кожного літра палива з BMW EfficientDynamics: більше динаміки, вище ефективність і ще більше задоволення від водіння. Технологічні інновації, що дозволяють знизити витрату палива і при цьому підвищити задоволення від водіння, зробили динамічність невід'ємною частиною кожного автомобіля BMW.

 • BMW 116d EfficientDynamics Edition
Двигатели BMW Twinpower Turbo

ДВИГУНИ BMW TWINPOWER TURBO

Завдяки технології BMW TwinPower Turbo інноваційні бензинові і дизельні двигуни BMW нового покоління забезпечують набагато більш активну віддачу потужності і видатну реакцію навіть на низьких оборотах. І все це при виключно високій економії палива і низькому рівні викидів. Підвищення потужності і оптимальна динамічність гарантують помітно яскравіші враження від водіння.


Бензинові двигуни застосовують інноваційну технологію турбонаддува, повністю регульований механізм газорозподілу Valvetronic з системою зміни фаз відкриття впускних клапанів Double-VANOS, а також безпосереднє уприскування палива. Всі разом ці високотехнологічні компоненти забезпечують приголомшливу корисну потужність і поліпшену ефективність. Крім цього, в дизельних двигунах використовуються турбонагнітачі із змінною геометрією і система безпосереднього уприскування Common Rail останнього покоління. Такий рівень оптимізації процесу згоряння забезпечує додаткове зниження витрати палива і викидів шкідливих речовин.

8-Ступенчатая коробка передач Steptronic

8-СТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC

8-ступінчаста коробка передач Steptronic є ключовим елементом BMW EfficientDynamics і ставить нові стандарти комфорту, динаміки і потужності. Надзвичайно малі кроки між окремими передачами дозволяють двигуну розвивати оптимальну потужність на всіх швидкостях. Витрата палива значно знижується, а водій отримує задоволення від свого спортивного і динамічного автомобіля. Двигун працює на більш низьких оборотах, особливо при високих швидкостях, що дозволяє скоротити витрату палива і знизити рівень шуму.


Цьому також сприяє муфта блокування гідротрансформатора, причому вона працює навіть в тому випадку, якщо керування здійснюється в ручному режимі. Разом з виключно швидкою зміною обертів двигуна і точністю налаштувань коробки передач це гарантує максимально плавне перемикання передач.


Вбудовані функції прогнозування перемикання передач і безперервного контролю переміщень автомобіля і дорожньої ситуації значно впливають на схему роботи трансмісії. Незалежно від поточного режиму руху, система завжди вибирає оптимальну передачу. Блок управління коробкою передач пов'язаний з навігаційною системою, що дозволяє в залежності від маршруту вибирати більш енергійний і чуйний варіант налаштувань (режим SPORT) або більш комфортний варіант з менш частою зміною передач (режим COMFORT).

АБСОЛЮТНАЯ СПОРТИВНОСТЬ
АБСОЛЮТНАЯ СПОРТИВНОСТЬ
АБСОЛЮТНАЯ СПОРТИВНОСТЬ

АБСОЛЮТНА СПОРТИВНІСТЬ

Модель BMW M135i M Performance - найспортивніша версія BMW 1 серії в усіх відношеннях. Такі системи, як адаптивне спортивне рульове управління, підвіска M Sport або адаптивна М-підвіска, надають водінню додаткову динаміку.

 • M135i
 • Адаптивне спортивне рульове керування
 • Спортивна ходова частина M
 • Адаптивна М-підвіска
РЕЖИМ ECO PRO
РЕЖИМ ECO PRO
РЕЖИМ ECO PRO
РЕЖИМ ECO PRO
РЕЖИМ ECO PRO
РЕЖИМ ECO PRO

РЕЖИМ ECO PRO.

Згідно з даними внутрішнього дослідження BMW на тему витрати палива, в режимі ECO PRO витрата палива може бути на 20% нижче в залежності від стилю керування автомобілем. Функція руху накатом (тільки з коробкою передач Steptronic), асистент попереднього аналізу маршруту (тільки з навігаційною системою Professional), функція маршруту ECO PRO (тільки в поєднанні з навігаційною системою Professional або Business) дозволяють заощадити ще 5 %.

 • Рух накатом
 • Асистент попереднього аналізу маршруту
 • Маршрут ECO PRO
Интеллектуальное управление энергией
Интеллектуальное управление энергией
Интеллектуальное управление энергией

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГІЄЮ

У BMW 1 серії інтелектуальне управління енергією забезпечують стандартні системи BMW EfficientDynamics, такі як функція автоматичного запуску/зупинки двигуна, система рекуперації енергії гальмування, електропідсилювач рульового керування і індикатор оптимального перемикання передачі. Спільна робота цих систем забезпечує пересування з урахуванням вимог захисту навколишнього середовища і експлуатаційну надійність.

 • Автоматична функція «старт-стоп»
 • Рекуперація енергії гальмування
 • Електропідсилювач керма
 • Індикатор оптимального моменту перемикання передач
BMW xDrive

BMW xDRIVE

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive ідеально адаптується навіть до найскладніших умов дорожнього покриття і завжди гарантує оптимальне зчеплення з дорогою. Система xDrive і система динамічного контролю стійкості (DSC) гарантують і безпеку і стійкість вашого BMW. Використовуючи систему датчиків DSC, система xDrive швидко і гнучко розподіляє потужність приводу між осями, запобігаючи ефект надлишкової або недостатньої поворотності в поворотах, тим самим забезпечуючи відмінну курсову стійкість. Крім цього, вона гарантує швидкий і безпечний розгін навіть на слизьких або крутих ділянках дороги. Завдяки цьому в критичних дорожніх ситуаціях системі DSC не доводиться втручатися в керування автомобілем настільки інтенсивно. Система xDrive поєднує всі переваги повнопривідної системи, такі як відмінне зчеплення з дорогою, курсова стійкість і безпека руху, з класичною маневреністю BMW.