З новими високовольтними батареями збільшується запас ходу, зберігаючи характерний BMW спортивний талант: BMW i3 (120 А•год) та BMW i3s (120 А•год).

З моменту свого запуску BMW i3 став одним з найпопулярніших у світі електромобілів в преміальному компактному сегменті, справжнім символом піонерської мобільності на вулицях міських агломерацій. З тих самих пір, з кожним днем ВMW i зміцнює свої позиції в якості інноваційного лідера і законодавця моди в області новаторської електромобільності, втіливши результати своєї праці у новій високовольтній батареї.

 

Відтепер, Ваше задоволення від кермування і відмінна повсякденна практичність зросла вдвічі, так як запас ходу для локальної мобільності без викидів збільшився до 360 кілометрів.

 

Завдяки збільшенню ємності акумулятора до 42,2 кВт•год, остання версія автомобілів BMW i3 (120 А•год) і BMW i3s (120 А•год) стала частина цілісної концепції бренду, що працює з моменту виходу на ринок і спрямована на відповідальне використання ресурсів.

 

Крім цього, з введенням нового покоління батарей дизайн BMW i3 і BMW i3s був збагачений новими штрихами. Вибір колірних схем для двох моделей був розширений новим варіантом Jucaro Beige metallic з акцентами кольору Frozen Grey. Тим часом кольори кузова Mineral Gray metallic, Imperial Blue metallic, Melbourne Red metallic, Capparis White і Fluid Black як і раніше доступні. Щоб відповідати новій кольоровій гамі, додатковий дизайн інтер'єру Loft тепер включає комбінацію «Electronic» для оббивки тканиною або Sensatec - у кольорі Carum Grey з акцентами коричневого кольору і внутрішніх поверхнях у кольорі Electronic Brown.

 

Для того, щоб Ви завжди випереджали свій час BMW i3 і BMW i3s оснащені високоякісною зарядною електронікою, яка дозволяє швидко і гнучко поповнювати запаси енергії. Стандартний зарядний кабель призначений для підключення до звичайної побутової розетки. Тут акумулятор можна зарядити до 80% від його повного заряду приблизно за 15 годин з зарядною потужністю 2,4 кВт. Підключення до BMW i Wallbox забезпечує швидку трифазну зарядку потужністю 11 кВт. Тут час, необхідний для досягнення 80-відсоткового заряду високовольтної акумуляторної батареї великої ємності, становить 3,2 години. Силова електроніка та високовольтна батарея у BMW i3 і BMW i3s також можуть використовуватися у поєднанні зі станціями швидкої зарядки, що працюють від постійного струму. Тут зарядна ємність становить 50 кВт, а високовольтна акумуляторна батарея досягає 80% від загального заряду всього за 42 хвилини.

 

Так само як електродвигуни і силова електроніка, високовольтні акумулятори є невід'ємною частиною технології BMW eDrive, використовуваної в автомобілях BMW i. Літієво-іонні елементи виготовляються виключно на основі специфікацій, визначених BMW Group. Грунтуючись на глибоких наукових дослідженнях і розробках, що проводяться у тісній співпраці з виробником акумуляторних батарей, послідовна оптимізація блоків зберігання заряду досягається з точки зору потужності, запасу ходу, безпеки і довговічності. Високовольтна батарея складається з восьми модулів, кожен з яких має дванадцять акумуляторів: останні досягнення привели до ємності 120 А•год разом із загальним вмістом енергії 42,2 кВт•год - в то час як розмір залишається незмінним. Це ще один важливий крок у напрямі збільшення запасу ходу. Для порівняння: при запуску на ринок BMW i3 у 2013 році еквівалентні цифри становили 60 А•год і 22,6 кВт•год, а друга батарея другого покоління, введена у 2016 році, досягла рівня 94 А•год і 33 кВт•год.

 

На додаток до ваги автомобіля та місця розташування високовольтної батареї, динаміка кермування і споживання енергії залишаються практично незмінними завдяки збільшеному запасу ходу, що досягається останніми успіхами розробок. BMW i3, оснащений електродвигуном потужністю 125 кВт / 170 к.с., розганяється за 7,3 секунд з 0 до 100 км/год, а BMW i3s зі 135 кВт / 184 к.с. виконує стандартний розгін за 6,9 секунд. Це означає, що обидві моделі встановили орієнтир на спортивну роботу у своєму сегменті автомобілів. Завдяки мимовільній подачі живлення, типовою для електродвигунів, BMW i3 та BMW i3s навіть досягають рівня спортивних автомобілів зі значно більш потужним двигуном внутрішнього згоряння: тут цифри становлять 5,1 і 4,3 секунди відповідно для розгону від 80 до 120 км/год.

 

Піклуючись про Вашу безпеку, BMW i3 і BMW i3s отримали адаптивні світлодіодні фари, які тепер мають функцію автоматичного вибіркового нахилу для дальнього світла і є альтернативою стандартним світлодіодним фарам. Інноваційна матрична технологія для дальнього світла збільшує дальність видимості, уникаючи при цьому будь-якого ефекту засліплення для інших учасників дорожнього руху. Для цього фари розділені на чотири горизонтально розташованих сегмента, які активуються і дезактивируются незалежно один від одного на швидкості понад 70 км/год. Сегменти дальнього світла управляються в залежності від ситуації на дорозі. Як тільки передня камера реєструє зустрічний автомобіль або попереду йде транспортний засіб, простір, який займає транспортний засіб, освітлено лише ближнім світлом. Це досягається шляхом дезактивації матричних сегментів дальнього світла, які відповідають за даний простір. Решта ділянок дороги залишаються висвітлені дальнім світлом. Адаптивні світлодіодні фари також включають в себе адаптивне освітлення поворотів і систему управління дальнім світлом.

 

Новий спортивний пакет для BMW i3 доповнив ряд чудових оновлень і зробив електричну мобільність BMW ще більш унікальною. Ключовим елементом нової опції є спортивна підвіска, яка є стандартною функцією для BMW i3s і включає в себе спеціальні амортизатори, пружини і стабілізатори, підвіску, занижену на 10 міліметрів, збільшену колію і 20-дюймові легкосплавні диски у кольорах Jet Black або Bicolor зі змішаними шинами. Це збільшення динаміки руху візуально підкреслюється за допомогою чорних окантовок колісних арок, які також є частиною спортивного пакету BMW i.

 

Приємним доповненням до всіх нововведень BMW i3 і BMW i3s стало продовження в Україні пільгового режиму ввезення електрокарів на чотири роки - без сплати ПДВ і акцизу, що зробило ціну на повністю електричні версії максимально привабливою поруч з такими перевагами, як гарантія від концерну і професійний сервіс BMW.

Читати далі