ВЗІРЕЦЬ ДИНАМИКИ І СТИЛЮ BMW.

КОНЦЕПТ BMW M8 ГРАН КУПЕ.

Працюючи над концептом BMW M8 Gran Coupé, інженери і дизайнери прагнули не тільки реалізувати мрії, але і втілити амбіції марки. Саме тому їм вдалося створити неймовірно витончений і при цьому досить агресивний автомобіль. Він став своєрідним символом нового, незалежного, в чомусь навіть авангардного підходу, побудованого на поєднанні двох протилежних світів: сучасної розкоші і класичних автогонок. Вперше в історії марки світ побачила модель, в якій неймовірний потенціал автомобілів M зустрічається з розкішшю і пристрастю моделей BMW преміум-класу. При цьому формується передчуття чогось незвичайного і раніше небаченого що перетворює BMW M8 Gran Coupé в найбажаніший автомобіль - відчуття, заради якого він і був створений.

Читати далі
ВЗІРЕЦЬ ДИНАМИКИ І СТИЛЮ BMW.Концепт BMW M8 Гран Купе.

УСЯ УВАГА НА НЬОГО.

Сильний характер, висока якість виконання і неймовірна динаміка: подовжений капот, плавні лінії даху і укорочена задня частина формують стильний і одночасно з цим спортивний вигляд чотирьохдверного Гран Купе. Яскравий образ підсилює ексклюзивна багатошарова забарвлення кузова в колір Salève Vert, відтінки якого безпосередньо залежать від кута огляду і змінюються від елегантного зеленого до зеленувато-блакитного. При спогляданні кожного окремого тону посилюється відчуття розкоші і елегантності, разом же вони створюють ефект північного сяйва і наділяють автомобіль BMW неймовірною аурою.

ЯСКРАВЕ ВТІЛЕННЯ РОЗКОШІ.

ЯСКРАВЕ ВТІЛЕННЯ РОЗКОШІ.

НАЙСМІЛИВІШЕ ВТІЛЕННІ РОЗКОШІ BMW.

Кожне протиріччя додає яскравості, кожна деталь посилює неповторність - так знакові елементи дизайну М, реалізовані в BMW M8 Gran Coupé, розкривають унікальний характер автомобіля, виконаного в матовому золоті. Спортивний купеподібний силует прикрашають добре впізнавані, запозичені у сімейства М елементи: рамка здвоєною решітки радіатора, «зябра» повітрязабірників, гальмівні супорти і здвоєні патрубки вихлопних труб, - підкреслюючи амбітний характер концепту. Розкішним доповненням моделі стали унікальні 21-дюймові легкосплавні диски M дизайну «п'ять здвоєних спиць». Для їх забарвлення було вибрано благородне поєднання золотого і чорного кольорів. Виразний контраст з ексклюзивним кольором кузова служить переконливим підтвердженням того, що протиріччя не тільки привертають, але і прекрасно доповнюють один одного.

«BMW Concept M8 Gran Coupé покликаний розбурхувати уяву і викликати непідробний захват. Він призначений для тих, хто шукає щось особливе і хоче виділитися з натовпу. Створивши цю модель, BMW M радикально змінило уявлення про розкіш, яка тепер буде асоціюватися не лище з комфортом».
Домагож Дюкеч, головний дизайнер BMW M та BMW i.

ЛЕГЕНДАРНА РОДИНА.

Яскрава і динамічна передня частина концепту BMW M8 Gran Coupé однозначно дає зрозуміти, в якому напрямку буде розвиватися дизайн майбутніх моделей BMW 8 серії, які побачать світ в 2018-му році. Чітко впізнавані риси класичної «вісімки» в Gran Coupé гармонійно поєднуються з технологіями фар, запозиченими у BMW M8 GTE, в якому класичні для всіх моделей марки кільця фар набули форму шестикутника. Дотримуючись цього принципу, дизайнери об'єднали в BMW M8 Gran Coupé надихаючу розкіш BMW преміум-класу з класичним спортивним дизайном гоночних автомобілів, що чітко простежується в кожній деталі - від плавної лінії даху до задніх ліхтарів.

BAYERISCHE MOTOREN WERKE.

Кінські сили, не єдине що потрібно для того щоб слідувати власним шляхом. Ось чому преміум-клас BMW «Bayerische Motoren Werke» відстоює свою точку зору, порушує норми і створює щось нове. Властивості, які Концепт BMW M8 Gran Coupé втілює в кожній деталей. Він демонструє абсолютно нові особливості, коли протилежності об'єднані, одночасно заперечуючи устої. Зрештою, це єдиний спосіб вийти на новий рівень розкоші.

Читати далі

BAYERISCHE MOTOREN WERKE.

РОЗКІШ В ЇЇ НАЙБІЛЬШ ЗАХОПЛЮЮЧІЙ ФОРМІ.

РОЗКІШ В ЇЇ НАЙБІЛЬШ ЗАХОПЛЮЮЧІЙ ФОРМІ.