КОМПАНЬЙОН НА БУДЬ-ЯКІЙ МІСІЇ: ПОТУЖНА ЕСТЕТИКА

ДИЗАЙН BMW X3

КОМПАНЬЙОН НА БУДЬ-ЯКІЙ МІСІЇ: ПОТУЖНА ЕСТЕТИКАДИЗАЙН BMW X3

Один побіжне враження, яке пробуджує бажання викликів. Вражаюча мова дизайну BMW X3 переосмислює авторитет та незалежність. Гармонічні пропорції, потужні контури та надзвичайний акцент на ширину переднього і заднього вигляду з’єднуються, щоб створити тривалий вигляд - і те, що також вражаюче продовжується у переробленому, ексклюзивному інтер'єрі. Коротше кажучи: з його універсальними лінійками обладнання, BMW X3 пропонує свою присутність, щоб відповідати кожному прагненню.

 

BMW X3 M40i:
Витрати палива в л/100 км (комбіновані): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 193-188
 

Читати далі

ІДЕАЛЬНИЙ ВИД ВСІХ ДОРІГ НАВІТЬ ТАМ, ДЕ ЇХ НЕМА.

Адаптивні світлодіодні фари включають світлодіодні фари з дальнім та ближнім світлом, а також індикатори повороту з повною технологією світлодіодів. Обладнання також має BMW Selective Beam, світлодіодні прожектори, денні вогні та адаптивні фари зі світловим регулюванням для відмінного освітлення дороги та кращої видимості в темряві. Позаду розміщені скульповані, тривимірні повно-світлодіодні задні фари, що відрізняються від характерних для BMW L-образних форм. Вони дають автомобілю ще більш динамічну зовнішність, щоб зробити приголомшливе появлення вдень і вночі.

ЗБЕРІГАЄ СПОКІЙ. НАВІТЬ ПІД ЧАС БУРІ.

Сучасний акустичний дизайн.

ЗБЕРІГАЄ СПОКІЙ. НАВІТЬ ПІД ЧАС БУРІ.

Сучасний акустичний дизайн.

Розслаблена, розкішна атмосфера: значно покращений акустичний комфорт перетворює інтер'єр BMW X3 в ексклюзивну тиху зону, навіть на великій швидкості. Високоякісні акустичні скління помітно зменшують шум вітру та інші звуки ззовні.

Читати далі

"Ідеально оформлені елегантні поверхні, розумні детальні рішення створюють достатньо місця для активного способу життя".
ОЛІВЕР ХЕІЛМЕР, ГОЛОВА ДИЗАЙНУ ІНТЕР'ЄРУ АВТОМОБІЛІВ BMW

ГОТОВИЙ ДО НОВИХ ПРИГОД: ПРОГРАМА SPECIALIZED ДЛЯ BMW E-BIKE.

У пошуках викликів BMW X3 тепер знайшов однодумця: програма SPECIALIZED для BMW e-bike. Кращий та спортивний е-гірський велосипед, в якому двигун та акумулятор повністю інтегровані в раму. Він обладнаний трьома різними режимами їзди для проходження навіть екстремальних підйомів та нахилів і охоплює більшу загальну відмінність у висоті. А завдяки спеціально розробленій програмі SPECIALIZED Mission Control ви завжди можете спланувати маршрути так, щоб акумулятор тримався протягом всієї поїздки. До речі, ви можете просто зарядити його, використовуючи спеціально розроблений зарядний кабель у BMW X3. Для веселої їзди на максимально можливому рівні - на кожному рельєфі.

 

Доступний у вашого дилера BMW та SPECIALIZED

АКСЕСУАРИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ МІСІЇ.

Захоплююча універсальність також є відмінною рисою аксесуарів для BMW X3. Незалежно від того, чи хочете ви підкреслити спортивний характер, вам потрібно більше місця для зберігання або бажання користуватися більш практичними функціями, оригінальні аксесуари BMW ідеально підходять до вашого способу життя. Високоякісний вибір варіюється від простого багажного контейнеру, виразних колес та килимків до сучасного велосипедного носія.

ДИНАМІКА РУХУ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ.

Витрати палива та викиди CO2.

 • BMW X3 xDrive20d:
  Витрати палива в л/100 км (комбіновані): 5.4-5.0
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 142-132

  BMW X3 xDrive30d:
  Витрати палива в л/100 км (комбіновані): 6.0-5.7
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 158-149

  BMW X3 M40i:
  Витрати палива в л/100 км (комбіновані): 8,4-8,2
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 193-188

  Дані щодо споживання палива та викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у редакції, яка застосовувалась на момент схвалення типу. Цифри позначають транспортний засіб із базовою конфігурацією у Німеччині, а вказані діапазони враховують різний розмір вибраних коліс та шин.

  Специфікації щодо ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/EC та Pkw-EnVKV та базуються на витратах палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

  Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива та викиди СО2 нових легкових автомобілів можна вилучити з «Довідника про витрати палива, викиди CO2 та споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажу та на Https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.